Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę kilka słów od siebie na temat tego "demka".

Rzecz jasna o grafice pisać nic nie będę, bo po 200mb to raczej wiele się spodziewać nie można.

Widać, że trasa zrobiona na szybko głównie do tego demka, słabe tekstury, itd. Wszystko na ten temat zostało już powiedziane.

Nawet kokpit samochodu wygląda strasznie słabo. A, że gram teraz cały czas w Shifta, gdzie kokpity są zrobione bardzo ładnie, to trochę mnie odrzuciło.

No, ale miało nie być o grafice.

Zmieniona fizyka? Niestety gram na padzie cały czas, bo kierownicy nie miałbym za bardzo gdzie trzymać, a sama kierownica bez porządnego stojaka to również nic specjalnego.

Ale po tym co pograłem to nie widzę jakiejś specjalnej różnicy. W prologu też grałem jakiś czas na Professionalu i kuper latał podobnie, także nic nowego tutaj nie odkryłem.

Mam takie małe wrażenie, że po zakończeniu tego całego GT Academy, wypuszczą małego patcha, który odblokuje nam resztę modyfikacji w tym Nissanie, w tym i tryb jazdy Standard.

Grając w to demko, znów naszła mnie ogromna chęć zagrania w pełnoprawne GT.

Już chciałbym zdobywać te pieniążki, za które sobie bym mógł modyfikować swój samochodzik, który kupiłem najpierw na rynku wtórnym.

Nie mogę się doczekać dziesięciokrotnego powtarzania tego samego wyścigu, żeby nabić kasę i kupić najlepsze oponki, lub turbo do woziku.

Ahhh...rok 2010 zapowiada się BAAAAARDZO ciekawie. Szczególnie okres lata ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche nie na temat... pewnie bylo to ale nie moge znalezc... czy moge gre gran turismo 4 z ps2 wrzucic do ps3 i to bedzie dzialac ?? czy musze jakies czary mary zrobic ?? aaa i czy z kierownica GT bedzie trybic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz konsolę PS3 wersję z dyskiem 60GB to kupujesz oryginał GT4 i będzie grało. Innej możliwości nie ma.

A kierownica powinna działać, acz nie obiecuję. Niektóre gry obsługują większość kierownic, a niektóre tylko kilka modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz konsolę PS3 wersję z dyskiem 60GB to kupujesz oryginał GT4 i będzie grało. Innej możliwości nie ma.

A kierownica powinna działać, acz nie obiecuję. Niektóre gry obsługują większość kierownic, a niektóre tylko kilka modeli.

mam wersje 80 gb ... ?? zadziala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Patricko wyraźnie napisał, że jak masz wersję 60GB

czego nie rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Patricko wyraźnie napisał, że jak masz wersję 60GB

czego nie rozumiesz?

bo mam wersje 80 GB .... chyba ze to bez roznicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z dyskiem 60GB = JEDYNA konsola z możliwością grania w gry z PS2.

A Ty masz 80GB, więc masz bez kompatybilności wstecznej, także nie pograsz w GT4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z dyskiem 60GB = JEDYNA konsola z możliwością grania w gry z PS2.

A Ty masz 80GB, więc masz bez kompatybilności wstecznej, także nie pograsz w GT4.

aha dziekuje... czyli nie ma mozliwosci jakos ustawienia itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mam wersje 80 GB .... chyba ze to bez roznicy...

A masz dualshock czy zwyskły sixaxis.

Bo na zwykłym nie pódzie.

Dodatkowo nie możesz mieć full hd bo nie pociągnie konsola ekranu z ps2, najlepiej kabel euro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz dualshock czy zwyskły sixaxis.

Bo na zwykłym nie pódzie.

Dodatkowo nie możesz mieć full hd bo nie pociągnie konsola ekranu z ps2, najlepiej kabel euro wink.gif

mam dualshox 3 sixaxis

ale mam kierownice Logitech GT

mam po hdmi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dualshox 3 sixaxis

ale mam kierownice Logitech GT

mam po hdmi ...

A masz koło...?

Jak masz koło to weź i pier...lnij się w czoło.

3 strony bedą ci ludzie tłumaczyć że się nie da i bedziesz w kółko się pytał czy napewno?

Nie da się niestety. Ja mam 40gb i też ubolewam nad tym :(

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój....nie będzie biegać to cholerne GT4! :) i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch3rrY, padłem ^^ hehehe

Swoją drogą już powoli nie wiedziałem dokąd ta rozmowa zaczyna prowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu o demie to ja jak wielu z was się roszczarowałem tym demem jeżdząc po suchej drodze mam wrażenie jakbym jechał po drodze mokrej po deszczu no i oraz jak wchodze w zakręt to mi tył zarzuca a po trawie jeżdzi się jak po lodzie i jak w innych grać predkość malała to tu jest tak że jedziemy ok 20km/h a co do wchodzenia w zakręt to auto jest podsterowne i czasami tył zarzuca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm oczywiscie nie wymadrzam sie, ale... Nissan 350z ma naped na tyl. Wiec jesli walisz gaz na pale, zwlaszcza jesli nie grasz na kierownicy i nie kozystasz z gazy na prawej galce analogowej, to tak to juz jest na tym swiecie, ze tyl zarzuca.

Predosci sie nie czuje bo to tor F1.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to brakuje opcji regulacji czułości gazu , najwygodniej jest mi mieć gaz i hamulec odpowiednio pod R2 i L2. Ale przy obecnych ustawieniach strasznie ciężko jest wyczuć ten gaz bo jest strasznie czuły.

Ogólnie to fizyka mi się podoba , ale jakoś słabo czuć asfalt pod kołami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie moje 1-sze wrażenie ale jak troche pogralem to nawet . i nie wale gazu na pałe tylko z wyczuciem , nie mam kierownicy i to jest tez to bo ta gra jest lepsza na kierownice a nie na pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, czy można jakoś wyłączyć tego ducha ?? cholernie jest denerwujący !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, czy można jakoś wyłączyć tego ducha ?? cholernie jest denerwujący !

do gory na krzyzaku chyba ze se ustawisz inaczej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gory na krzyzaku chyba ze se ustawisz inaczej..

O Matko! Ale ja to chciałem wiedzieć! Dzięki!

Mnie też strasznie wpienia. Tylko przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to brakuje opcji regulacji czułości gazu , najwygodniej jest mi mieć gaz i hamulec odpowiednio pod R2 i L2. Ale przy obecnych ustawieniach strasznie ciężko jest wyczuć ten gaz bo jest strasznie czuły.

to nie NFS musi być tak że na zwykłych guziczkach będzie siębardzo ciężko grało... to jest gra na kierownicę albo na co najmniej analogi inaczej to się mija z celem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi osobiście "akademia" się podoba.

Nie ma co jeszcze oceniać pełnej wersji, poczekamy zobaczymy.

Do serii GT mam sentyment, nigdy mnie nie zawiodła i myślę że i tym razem mnie nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czego sie mozna spodziewac po 250 mb, mniej niz shitowy shift, na pewno nie ma wszystkich smaczkow wszystko zmniejszone do minimum.. wiec trzeba zauwac Kazowi bo w jajo przez 5 lat nas na pewno nie zrobi, OBY:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrazenia marne, ale po paru okrazeniach pomyslalem "w sumie nie jest takie zle" :) szkoda tylko, ze otoczenie trasy takie badziewne. Mogli dac bardziej surowy klimat, bez tych wszystkich widzow etc. no nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porazaja mnie tylko czasy jakie ludzie wykrecaja... jak to mozliwe:P chyba musze sie bardziej skupić:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×