Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

@mess

Ja mam 900° i nie wiem z kolei jak zmienic na 270°, z tym, ze nie widze wiekszej potrzeby... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej jeździ sie przy ustawieniu 900stopni obrotu? Z tego co czytałem to dużo osób neguje to, że GT5P obsługuje 900stopni obrotu sugerując się obrotem kierownicy przy kamerze wewnątrz auta. Jednak jadąc F1 widać, że koła skręcają się aż do samego końca ruchu kierownicą(przynajmniej przy mojej G25). Moim zdaniem 900stopni=wieksza precyzja a przy zwykłej jeździe a nie drifcie i tak nie trzeba się nakręcić kierownica.

EDIT:

wypowiedź z innego forum. Może się przyda. Nie mam DFP ani DF GT wiec nie sprawdze ale to dotyczyło właśnie jednej z tych kierownic.

"Select + R3 + Right Paddle Shift: 900° to 200° (and vice versa)

Select + R3 + Left Paddle Shift: FFB from 60% to 100% (and vice versa)""

Edytowane przez tomkierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej jeździ sie przy ustawieniu 900stopni obrotu? Z tego co czytałem to dużo osób neguje to, że GT5P obsługuje 900stopni obrotu sugerując się obrotem kierownicy przy kamerze wewnątrz auta. Jednak jadąc F1 widać, że koła skręcają się aż do samego końca ruchu kierownicą(przynajmniej przy mojej G25). Moim zdaniem 900stopni=wieksza precyzja a przy zwykłej jeździe a nie drifcie i tak nie trzeba się nakręcić kierownica.

EDIT:

wypowiedź z innego forum. Może się przyda. Nie mam DFP ani DF GT wiec nie sprawdze ale to dotyczyło właśnie jednej z tych kierownic.

"Select + R3 + Right Paddle Shift: 900° to 200° (and vice versa)

Select + R3 + Left Paddle Shift: FFB from 60% to 100% (and vice versa)""

Dzięki Tomkierz, ale to dotyczy starej DFP...z GT to już nie działa. Co do 900 a 270 to chce wiedzieć czy i jak przestawiać:) standart jest 270 i jestem ciekaw czy te 900 to taki kosmos::) Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne miejsce gdzie prawdopodobnie poznasz odpowiedź to forum gtplanet.net Tam jest pełno takich tematów i możliwe, że właśnie z twoją kierownicą to nie działa. Z tego co na szybko patrzylem na tym forum to właśnie twoja kierownica nie ma takiej opcji a także w samej grze nie można tego zmienić. Koniec końcem trzeba liczyć, że w pełnej wersji zrobią z tym porządek, bo w końcu DF GT to jeśli się nie mylę kierownica robiona pod GT5P a tam o tym zapomnieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzałem na jednym z filmików z dema / triala że w opisie rekordu jest wymienione na jakim setupie był poczyniony.. i było 900 w jednym miejscu...wiec może z poziomu gry jednak. Nic to...zobaczymy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, dlatego mimo, że nie ma żadnych fajerwerków, nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić jak się jeździ happy.gif

Też jestem ciekaw jak się będzie jeżdziło i może w ten czwartek sprawdze ponieważ ma wyjść demo z jednym samochodem nisanem 370z i na jednej trasie (indianapolis) biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw jak się będzie jeżdziło i może w ten czwartek sprawdze ponieważ ma wyjść demo z jednym samochodem nisanem 370z i na jednej trasie (indianapolis) biggrin.gif

oh rly? O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw jak się będzie jeżdziło i może w ten czwartek sprawdze ponieważ ma wyjść demo z jednym samochodem nisanem 370z i na jednej trasie (indianapolis) biggrin.gif

Wow. A skąd wiesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. A skąd wiesz??

Z ps3site albo też możesz wejść na górze jak masz ps3 site masz forum i obok portal i tam masz newsy na temat ps3 gierek itp.

P.S. Wyżej zacytowałem i mi się net zwiesił i zamiast napisać wysłało mi a nie mogłem zedytowaćconfused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, nie wiecie kiedy dokladnie ma wyjsc to demo ?? patrzalem przed chwila ale na psn jeszcze pusto nic nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pewnie dlatego, że w US jest teraz trzecia w nocy.

Obstawiam, że demo ukaże sie ok 18.00 naszego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, nie wiecie kiedy dokladnie ma wyjsc to demo ?? patrzalem przed chwila ale na psn jeszcze pusto nic nie ma :(

Zawsze przecież jak coś ma wyjść to wychodzi 18-21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Japońskim sklepiku juz jest dostępne.. Ja już ściągam. Za kilka min napisze czy jest to wersja uniwersalna czy tylko jp język..;] -update - Język ANGIELSKI. miłej gry :):)

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, nie wiecie kiedy dokladnie ma wyjsc to demo ?? patrzalem przed chwila ale na psn jeszcze pusto nic nie ma :(

Ma wyjść o 9AM GMT. Czyli raczej nie o 18, a całkiem niebawem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Jest nieźle :) Poprawa wyraźna:) Bierzcie z JAP Store...powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jest !!! :) zassysam wlasnie ;) nie trzeba z japonskiego sciagac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój boże... a ja jeszcze tyle godzin w pracy ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój boże... a ja jeszcze tyle godzin w pracy ... 

Dokładnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie :) tylko jedno mnie wqr** model jazdy na trawie który bardziej jest zbliżony do jazdy po lodzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza menu i muzyka w nim. Jeżeli miał bym to porównywac z Forzą to pod względem graficznym GT ma lepsze auta a Forza trasy. Oczywiście stwierdzam to po ograniu dema i obejrzeniu kilku filmików na necie, bo może inne trasy będą lepsze i ładniejsze.

Ogólnie gra się całkiem przyjemnie, szkoda, że nie ma zniszczeń, śladow opon po hamowaniu czy wzbijającego się kurzu po wjechaniu na piasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie :) tylko jedno mnie wqr** model jazdy na trawie który bardziej jest zbliżony do jazdy po lodzie :D

Jeszcze nie miałem przyjemności grania ale akurat dobrze że to poprawili (chyba że przesadzili w drugą stronę).

Wcześniej mogłeś jechać połową samochodu po jezdni, połową po trawie i nic się szczególnego nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz przy 60km/h po wyleceniu z trasy potrafisz zrobić 2 obroty i oddalić się od niej na tyle że powrót rujnuje całkowicie twój czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celem tego dema jest wyłonienie kandydatów do GT Academy więc to, że po trawie jeździsz jak po lodzie to może być obrona przed nieczystymi przejazdami, ścinaniem i robieniem innych wałków np. nie mówione, że w pełnej wersji też tak będzie ...

Co do forzy to unikam porównań z gt jak ognia ale ostatnio pograłem u kumpla i szału to to nie robiło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ślizgi po trawie są chyba mocno przesadzone i niczym to się nie różni od tego co jest w prologu...fizyka jazdy nawet fajna tylko strasznie trudno na padzie się jeździ... auto w zakręty wchodzi ślizgiem ale jak już człowiek chce trochę podriftować to się okazuje że auto przy większym wychyleniu zwalnia i mu mocy brakuje - mówię o seryjnej 350z'ce ....

generalnie pewnie będę próbował kręcić jakieś czasy ale szału pewnie nie będzie chociaż i tak polska się nie łapie do tego całego GT Academy:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×