Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... ja jednak uważam, że tą "aplikację" :teehee: którą wydało polyphony nie można traktować jak demo. Owszem posiada nowy system fizyki (zapewne po to, aby poznać opinie graczy na jego temat), nowy tor (bo kto chętnie nabijał by czasy na znanym z Prologa), nowe samochody (nowy model dla zachęty), ale chodzi w nim o to, żeby wyłonić najlepszych kierowców do GT Academy, a przy okazji narobić troszkę szumu wokół gry i dać cokolwiek "łaknącym krwi" graczom :pinch:

Znacie jakiś tytuł, który dostał demo pół roku przed premierą? Nie? No to macie uzasadnienie moich powyższych przemyśleń ;)

Za wcześnie jest na to, żeby polyphony dzieliło się fajerwerkami, przecież sam Kaz mówił, że oni dopiero nad tym pracują i eksperymentują co z czym najlepiej smakuje :thumbsup: Nie będą zatruwać graczy, więc dali im smakowitego Prologa w nowym sosie :sweat:

BTW. Chyba zgłodniałem :D

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację ale kto po czymś takim będzie miał ochotę na zakup? (dobra wiem że mnóstwo napaleńców, ale ja chyba podziękuję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja chyba podziękuję

nie podziekujesz nie podziekujesz ;)

kupisz jak wszyscy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... ja jednak uważam, że tą "aplikację"  :teehee:  którą wydało polyphony nie można traktować jak demo. Owszem posiada nowy system fizyki (zapewne po to, aby poznać opinie graczy na jego temat), nowy tor (bo kto chętnie nabijał by czasy na znanym z Prologa), nowe samochody (nowy model dla zachęty), ale chodzi w nim o to, żeby wyłonić najlepszych kierowców do GT Academy, a przy okazji narobić troszkę szumu wokół gry i dać cokolwiek "łaknącym krwi" graczom  :pinch:

Znacie jakiś tytuł, który dostał demo pół roku przed premierą? Nie? No to macie uzasadnienie moich powyższych przemyśleń ;)

Za wcześnie jest na to, żeby polyphony dzieliło się fajerwerkami, przecież sam Kaz mówił, że oni dopiero nad tym pracują i eksperymentują co z czym najlepiej smakuje  :thumbsup: Nie będą zatruwać graczy, więc dali im smakowitego Prologa w nowym sosie  :sweat:

BTW. Chyba zgłodniałem :D

O czym Ty gadasz? Jakie pół roku? 3 miechy i jest w Japoni. Prologue wyszedł 2 lata temu i wierzysz że w 3 miechy dzielące Japonie i Europe wszystko zmienią? Nie róbmy sobie jaj. Przejrzyjcie w końcu na oczy. To już nie jest TA gra...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty gadasz? Jakie pół roku? 3 miechy i jest w Japoni. Prologue wyszedł 2 lata temu i wierzysz że w 3 miechy dzielące Japonie i Europe wszystko zmienią? Nie róbmy sobie jaj. Przejrzyjcie w końcu na oczy. To już nie jest TA gra...

Miejmy nadzieje że mijasz sie z prawdą.

Wiecie w ilu % te demo ukazuję pełna grę?

Jak w 85-90% to jest powód do niepokoju jednak, bo gameplay nie powala na kolana... a to 5 lat (momentami ciężkiej) pracy.

Jak w 60-70% tzn że gra bedzie dużo lepsza... ale to dalej (dłuuuuugie) 5 lat pracy.. to ile jeszcze przyjdzie nam czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PD mówi, że podobno to amerykańscy gracze skłonili ich do zrobienia zniszczeń w GT5... http://www.gtplanet.net/american-requests-inspired-gran-turismo-5s-damage/

Niejaki Chad Sapieha miał możliwość zagrania w najnowsze demo gry (nie te co dostaniemy, tylko nowsze) i powiedział: "Stary, to fajna funkcja", a potem wyłączył zniszczenia bo gra była dla niego za trudna...żal po prostu. W dodatku według "badań" PD tylko nisza (mniejszość) używałaby zniszczeń w normalnej grze...amerykańskie grubasy z paczka chipsów i hamburgerem w rękach może nie potrafią tak grać, ale niech ameryka nie wypowiada się za wszystkich...szok po prostu.

P.S. Jeżeli jest mowa o wyłączeniu damage'a to zapewne i w wersji ostatecznej też będzie można.

P.S.2 A co do dema, które mamy dostać we czwartek...Kaz powiedział, że jest przygotowane tylko pod GT Academy i chcą pokazać TYLKO i wyłącznie nową fizykę jazdy. Reszta raczej nie ma za wiele wspólnego z pełną wersją. http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-time-trial-demo-screenshots-video/

P.S.3 Jeszcze coś, jeżeli jestem w błędzie to mnie poprawcie, ale wydaje mi się, że widze ślady opon na jednym ze zdjęć! http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2009/12/gran-turismo-5-demo-370z-indianpolis-14.jpg

Edytowane przez Krom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że Polyphony Digital nie zawiedzie Europejczyków i wyda GT5 jak najwcześniej, ja obstawiam na lato '10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PD mówi, że podobno to amerykańscy gracze skłonili ich do zrobienia zniszczeń w GT5... http://www.gtplanet.net/american-requests-inspired-gran-turismo-5s-damage/

Niejaki Chad Sapieha miał możliwość zagrania w najnowsze demo gry (nie te co dostaniemy, tylko nowsze) i powiedział: "Stary, to fajna funkcja", a potem wyłączył zniszczenia bo gra była dla niego za trudna...żal po prostu. W dodatku według "badań" PD tylko nisza (mniejszość) używałaby zniszczeń w normalnej grze...amerykańskie grubasy z paczka chipsów i hamburgerem w rękach może nie potrafią tak grać, ale niech ameryka nie wypowiada się za wszystkich...szok po prostu.

P.S. Jeżeli jest mowa o wyłączeniu damage'a to zapewne i w wersji ostatecznej też będzie można.

P.S.2 A co do dema, które mamy dostać we czwartek...Kaz powiedział, że jest przygotowane tylko pod GT Academy i chcą pokazać TYLKO i wyłącznie nową fizykę jazdy. Reszta raczej nie ma za wiele wspólnego z pełną wersją. http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-time-trial-demo-screenshots-video/

P.S.3 Jeszcze coś, jeżeli jestem w błędzie to mnie poprawcie, ale wydaje mi się, że widze ślady opon na jednym ze zdjęć! http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2009/12/gran-turismo-5-demo-370z-indianpolis-14.jpg

Jakbyś dał link do filmiku to bym uwierzył. to mogą być ślady opon które są wiecznie na trasie bo do niej "przynależą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.3 Jeszcze coś, jeżeli jestem w błędzie to mnie poprawcie, ale wydaje mi się, że widze ślady opon na jednym ze zdjęć! http://www.gtpla.net...ianpolis-14.jpg

Z tego co pamiętam z filmiku samochód nie zostawiał śladów, a te co pokazujesz, już po prostu tam są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście nie wygląda to najlepiej. Szczerze mówiąc to już dawno przestałem wierzyć w to GT. Jak wyjdzie z tego crap to kupie sobie Forze Motorsport 3 i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Turus Rób co chcesz. Ja wiem, że na bank GT5 będzie lepsze kiedy wyjdzie.

A co do śladów opon to faktycznie, ale chyba są one już "wtopione" w nawierzchnie od początku. No nic, czekamy dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zegary ciśnienia doładowania i pozostałe (te u góry - nie mylić z prędkościomierzem i obrotomierzemnie) są nie interaktywne tylko stałe - wskazówki sie nie poruszaja :( już dawno w innych grach wszystko jest ruchome. Oby w pełnej GT5 to poprawili!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty gadasz? Jakie pół roku? 3 miechy i jest w Japoni. Prologue wyszedł 2 lata temu i wierzysz że w 3 miechy dzielące Japonie i Europe wszystko zmienią? Nie róbmy sobie jaj. Przejrzyjcie w końcu na oczy. To już nie jest TA gra...

a kto powiedział że dadzą teraz wszystko co do tej pory wymyślili ?

Jak ktoś wyżej napisał chcą wziąść kierowców do Academy i testują fizykę...

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pod tym względem 0 postępu od Prologa... tak samo liczniki, mam ustawione kph, a na liczniku jest max 180, bo jest w mph :P

P.S Tak sobie myślę, że wam powiem, żeby później za dużo osób nie psioczyło:

Skoro GT Academy nie jest dostępne w Polsce to wątpię, żeby demo było na polskim PSS... :P Oczywiście, to tylko moje przemyślenie, ale żebyście później nie byli zaskoczeni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pod tym względem 0 postępu od Prologa... tak samo liczniki, mam ustawione kph, a na liczniku jest max 180, bo jest w mph :P

P.S Tak sobie myślę, że wam powiem, żeby później za dużo osób nie psioczyło:

Skoro GT Academy nie jest dostępne w Polsce to wątpię, żeby demo było na polskim PSS... :P Oczywiście, to tylko moje przemyślenie, ale żebyście później nie byli zaskoczeni ;)

Sama Akademia nie jest dostępna w Polsce, ale Sony oficjalnie powiedziało że samo "demo" będzie we wszystkich krajach tym Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko ciekaw czy PSN da rade jak sie wszyscy rzuca na demo GT5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko ciekaw czy PSN da rade jak sie wszyscy rzuca na demo GT5 :D

To tylko (podobno) 200mb w dodatkowo wydaje ci się że nigdy wcześniej nie było podobnej sytuacji? :)

Ja się najbardziej obawiam że te demo nie przyniesie nam frajdy. Jest to wersja testowa odnośnie nowej fizyki. Wydaje mi się że nie bedzie półroczną zapchajdziurą i prologue wiecej frajdy nam bedzie sprawiał nawet biorąc pod uwagę że już go troche posiadamy a demo bedzie nowe (nawet grafika bedzie na gorszym poziomie, a otoczenie bedzie skromniejsze, tylko te uczucie pędu bedzie wzbudzało w nas tyle radochy, przez pewien czas).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu grafika gorsza? Lepsza jest... dodali vsync i wygładzili cienie :D

Ja tylko jednak boję się o tą fizykę, bo na replayach wygląda dość sztucznie... jednak wydaję mi się, że zrobili taką, żeby lepiej grało się na padach, bo jak na kierownicę to wg. mnie stara jest świetna :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu grafika gorsza? Lepsza jest... dodali vsync i wygładzili cienie :D

Ja tylko jednak boję się o tą fizykę, bo na replayach wygląda dość sztucznie... jednak wydaję mi się, że zrobili taką, żeby lepiej grało się na padach, bo jak na kierownicę to wg. mnie stara jest świetna :turned:

No. Masz rację. Sugerowałem się tymi pierwszymi trailerami z dema, ale te ostatnie sprzed godziny zmieniło moje zdanie.

Cieżko stwierdzić odnośnie tego sterowania co piszesz. Być może koleś co grał miał ustawioną mocną pomoc w kierowaniu i dlatego to tak mogło sztucznie wyglądać.

Najlepszym przekonaniem się o tym jak się gra bedzie samo zagranie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, dlatego mimo, że nie ma żadnych fajerwerków, nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić jak się jeździ :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka że przerywam "ciąg" ale pytanie mam: jak zmieniać 270 > 900 stopni w DFP GT? w Prologu oczywiście:) no nie mogę znaleźć info. HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie tez bym sie tego dowiedzial ale do g25, z tego co sie wczesniej orientowalem to nie ma takiej mozliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×