Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

"According to Amazon.com, Gran Turismo 5 is set for a November 1, 2010 release."

Z tym że od razu sprostowanie:

"We believe that launching the product this fall, before Christmas, but not yet decided."

to już nawet śmieszne nie jest.

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też mi juz jest nie do śmiechu ile można czekać :/

Mam nadzieje ze ja i moja konsola dozyjemy tej chwili zeby wreszcie pograc w GT5 bo brakuje mi wyscigów na czarnuli i to bardzo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja już odkładam powoli na PS4 bo pewnie wtedy zagram w nowe GT ;).

Ciekawe ile ludzi zakupiło PS3(wtedy jeszcze w 2009) tylko po to aby zagrać  w GT5....a tu zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No panowie ja już odkładam powoli na PS4 bo pewnie wtedy zagram w nowe GT ;).

Ciekawe ile ludzi zakupiło PS3(wtedy jeszcze w 2009) tylko po to aby zagrać  w GT5....a tu zonk.

ja już tego błedu nie popełnię, kupiłem ps3 przedewszystkim dla gt5 i czekam już 2,5 roku, PS4 kupię jak już będzie GT6 na rynku :) (a może GT5 deluxe :) )

edit

@down

a co ci do tego, co robię z konsolą? Seria GT była dla mnie na wszystkich konsolach najlepszą grą w tej tematyce, jakby wychodziła na x-a czy pc pewnie nie musiałbym kupować konsol wogóle - a na osłabienie więcej witaminy C pomaga i porządnie zjeść

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie osłabia taka gadka. I co siedzisz i się nudzisz przez te 2,5 roku a konsola się kursy, tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie osłabia taka gadka. I co siedzisz i się nudzisz przez te 2,5 roku a konsola się kursy, tak ?

A no tak, siedzimy i czekamy. Bo GT5 będzie najlepszą grą na PS3! Buyashaka in your face!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nie będzie porsche , te samochody są strasznie brzydkie , mają silnik z tyłu , stacyjkę z lewej strony , wojewódzki takiego ma , jeden model prawie nie różni się od drugiego i dla mnie trochę pedalska marka ( odpuście sobie chamskie komentarze i nie zaczynajcie wojny od razu ) . Ja bardziej liczyłem na Lamborghini i Ferrari ( przynajmniej po kilka modeli ) oraz całą gamę Mercedesów , nimi jestem najbardziej zainteresowany , Sls i Slr , mniam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nie będzie porsche , te samochody są strasznie brzydkie , mają silnik z tyłu

A Lamborghini i Ferrari (z wyjątkiem chyba jednego modelu) gdzie mają silniki?

wojewódzki takiego ma

Lamborghini za to ma Doda, w dodatku różowe. To dopiero pedalskie auto...

A na poważnie, wiem, że każdy ma inny gust, ale Twoje argumenty przeciwko Porsche są po prostu śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale faktem jest, że ich modele niewiele się różnią (ale tekst, że silnik z tyłu to fail totalny), sam też nie przepadam za porsche, ale to dlatego, że mi się nie podobają i tyle, taki gust, a co do silników z tyłu - większość (jak nie wszystkie) traktorów lamborghini ma silnik z przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamborghini i Ferrari mają silniki umieszczone centralnie.

Wojewódźki ma czerwone Ferrari.

Nie będzie Porsche, ale będą RUF'y, czyli nic innego jak podrasowane Porsche ;)

Wracając to z niecierpliwością czekam na GT5, bo na razie konkretnej samochodówki to nie mamy. ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dobrze, że to modele się nie różnią... w ogóle jak dla mnie powinna być tylko 911 ;)

No może jeszcze Panamera, bo muszę przyznać, że jak na rodzinny sedan to zrobił na mnie nie małe wrażenie :thumbsup:

A co do postu Lukasza to po prostu śmiać mi się chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje to :

7795d1207880253-mercedes-benz-slr-end-legacy-mercedes-benz-slr-mclaren-hood-removed-1280x960.jpg

;]

Jeżeli chodzi o Ferrari , to nie jestem jakimś wielbicielem strasznym , ale bardzo mi się F40 podoba , w Prologue'u jest i na to samo liczę w 5 :

Ferrari-F40-wallpapers-6.jpg

a w temacie Lamborghini , to Reventonem , Murcielago'iem czy Gallardem też bym nie pogardził . W Gran Turismo Psp się zawiodłem , były tylko dwa Countach'cze .

Ja jestem tolerancyjny , i dużo rzeczy rozumiem , no ale porsche ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a co do silników z tyłu - większość (jak nie wszystkie) traktorów lamborghini ma silnik z przodu ;)

Co mają wspólnego traktory z grą GT5 i rozmową o samochodach?

Lamborghini i Ferrari mają silniki umieszczone centralnie.

Ale nadal z tyłu...

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z samochodów Lamborghini rozmowa przeszła na traktory Lamborghini , a "z tyłu" to pojęcie dość względne :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś dla tych co narzekali, że dźwięk silników nigdy nie był zgodny z realnym.

Po oglądnięciu tego chyba część z Was zmieni zdanie. Mam nadzieję, że tak będzie w większości samochodów.

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-sound-check-lexus-is-f/

PS.

No i ludzie używajcie do cholery miniatur! Nikt nie ma zamiaru patrzeć na te ogromne obrazki i czekać na załadowanie się postów...

Tak ciężko wrzucić obrazek chociażby na imageshacka i skopiować odpowiedni link?

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem co by Ci przeszkadzało gdyby były samochody Porshe? Jeżeli Ci się nie podobają to byś ich unikał i tyle... Ja akurat mam taki gust że porshe mi się podobają a w szczególności Carrera GT i jej piękny głosik.. Ty wolisz mercedesy a kto inny volvo czy tam seaty. Dlatego właśnie sądzę że dają tyle samochodów aby każdy znalazł coś dla siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla tych co narzekali, że dźwięk silników nigdy nie był zgodny z realnym.

Po oglądnięciu tego chyba część z Was zmieni zdanie. Mam nadzieję, że tak będzie w większości samochodów.

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-sound-check-lexus-is-f/

PS.

No i ludzie używajcie do cholery miniatur! Nikt nie ma zamiaru patrzeć na te ogromne obrazki i czekać na załadowanie się postów...

Tak ciężko wrzucić obrazek chociażby na imageshacka i skopiować odpowiedni link?

porównanie beznadziejne , z auto salonu dźwięk z pod machy (zegary ) a z GT5p dali z środka, gdzie nawet w GT5p juz była różnica, co nie zmienia faktu, że dźwięk z salonu jest IMO zajebioszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po prostu liczę, że jak GT5 już wyjdzie to po prostu czapki z głów, opad szczeny i ogólny zachwyt nawet nad zapachem książeczki.

Niby pierwszą część też robili około 5 lat, tyle że tutaj już leci 6 rok.

Także mam nadzieję, że jak ta gra wyjdzie to po prostu będzie tak dopracowana i dopieszczona, że każdy kto zacznie grać będzie mówić "cholera, jednak warto było czekać".

Ale jak wyjdzie i niestety będzie pewien niedosyt to tutaj fani nie zostawią suchej nitki na PD.

Bo taki okres oczekiwania to tutaj nie ma innego wyjścia jak po prostu najpiękniejsza (pod każdym względem, nie tylko grafiki) gra jaka dotychczas ujrzała światło dzienne.

Zboczyłem troszkę z tematu, no ale cóż. GT5 wyzwala spore emocje w człowieku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z serią Gran Turismo od samego początku i mam na dzieję że tak długie oczekiwanie na 5 część będzie jak najbardziej uzasadnione i przełoży się na jakość . I że wszyscy będziemy mile zaskoczeni bo czekania mam serdecznie dosyć . Czekam na GT 5 od premiery systemu PS3 i mam nadzieję że w tym roku się ukaże . Po za tym więżę że wszystkie obietnicę będą spełnione przez producentów i że będzie to rewolucyjna część tej serii B)

Jestem z serią Gran Turismo od samego początku i mam na dzieję że tak długie oczekiwanie na 5 część będzie jak najbardziej uzasadnione i przełoży się na jakość . I że wszyscy będziemy mile zaskoczeni bo czekania mam serdecznie dosyć . Czekam na GT 5 od premiery systemu PS3 i mam nadzieję że w tym roku się ukaże . Po za tym więżę że wszystkie obietnicę będą spełnione przez producentów i że będzie to rewolucyjna część tej serii B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle coś nic nie słychać o GT5 ostatnio . Jakiś czas temu był taki okres , że co chwile się pojawiały news'y , trailery , screeny , samochody i tak dalej . A teraz nic , szkoda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może w końcu cisza przed burza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że w końcu coś się urodzi . Z tego co mi wiadomo to premiera ma być na 30 września ale nie zdziwi mnie jak znów ją przesuną :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zamieszczam obiecane skany artykułu o GT5, zmniejszyłem je trochę bo nie weszłyby na żaden serwis hostingujący fotki.

Jak bardzo będziecie chcieli oryginały to mogę spakować i wysłać na jakiś serwis hostingujący pliki, ale patrzyłem na te pomniejszone to nie jest tak źle.

Bez problemu można przeczytać wszystko i obejrzeć fotki z bliska.

granturismo5psmag1resiz.th.png granturismo5psmag2resizo.th.png granturismo5psmag3resiz.th.png granturismo5psmag4resiz.th.png granturismo5psmag5resiz.th.png

granturismo5psmag6resiz.th.png granturismo5psmag7resiz.th.png granturismo5psmag8resiz.th.png granturismo5psmag9resiz.th.png granturismo5psmag10resi.th.png

Mam nadzieję, że znajdą się zainteresowani :)

EDIT:

Tutaj link do oryginałów, ważą około 90mb.

http://rapidshare.com/files/353511409/GT5.Skany.by.Patricko.rar

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle coś nic nie słychać o GT5 ostatnio . Jakiś czas temu był taki okres , że co chwile się pojawiały news'y , trailery , screeny , samochody i tak dalej . A teraz nic , szkoda .

Szkoda bo skończyły się wam tematy do konwersacji tylko biadolicie non stop o dacie wydania :D Skany całkiem spoko Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są nowe screeny na gt planet

http://www.gtplanet.net/a-few-more-gran-turismo-5-screenshots/gran-turismo-5-screeenshots-feb-4/

I tak się zastanawiam.. na pewno bede składał pre-order (mimo wszystko) z tym że nie zrobię już tego błedu i poczekam na wydanie kolekcjonerskie, po czym zastanowie się czy warto je brać... i tu pytanie.. co może być w takim wydaniu o ile się pojawi?? jakieś pomysły? Jak dadzą coś na siłe typu artbook i ścieżkę dźwiękową to chyba ich wyśmieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×