Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz to serdecznie pier*****. Ile mozna czkeac? Jak w marcu nie oglosza daty wydania, to kupuje Xa i Forze.

I po co mi koncept Toyoty? Malo bedzie japonskich aut w grze? Ponad 500 pewnie. To jest dopiero bolaczka (dla mnie) i dlatego coraz realniejszym dla mnie jest kupno Forzy, gdzie w koncu bede mogls sie poscigac - nie tylko wieloma autami na wielu trasach, ,ale i z prawdziwym dzwiekiem (a nie jak suszarki do wlosow - dzisiaj gralem BMW M3 - przypomnialem sobie, ze to fail roku ten jej dzwiek. Japnce chyba M3 na uszy nie slyszeli) -i przede wszystkim, pogram TERAZ.

Zmeinne warunki pogodowe - jesli maja byc, to niech caly wyscig bedzie w jednej pogodzie (oprocz misji po 200 okrazen czy 300km), bo zmiana z ulewy w sloneczko, to tez parodia.

Slady opon - jesli ich nie bedzie, to PD najzwyczajniej w swiecie sie skompromituje.

Brudne auto - na tym specjlanie mi nie zalezy, ale rzeczywiscie - wymuskane auto na mecie nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia, wiec jakis kurz i brud by sie przydal.

To tyle na razie z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po co komu możliwość umycia samochodu jeżeli będą cały czas błyszczeć jak nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT4 samochody traciły połysk i można je było umyć w Car Wash :P tak specjalnie przed photo mode , żeby ładnie się błyszczał na zdjęciach :D pewnie w GT5 rozbudują ten detal ;)

Co do Forzy , to nie radził bym , jeśli oczekujesz najwyższej jakości to zaczekaj na GT5. Chociaż jeśli zadowolisz się po prostu symulatorem to i Forza wystarczy. Ja ze względów estetycznych nie mogłem w pełni docenić tej gry(FM3). Po prostu GT mi bardziej pasuje i kropka. Dbałość o najmniejsze detale , przepiękna grafika i niepowtarzalny klimat...to jest to , tego nie ma żadna inna gra. To nic , że nie widać śladów opon , ta gra ma po prostu duszę piękna motoryzacji w sobie. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dbałość o najmniejsze detale , przepiękna grafika i niepowtarzalny klimat...to jest to , tego nie ma żadna inna gra. To nic , że nie widać śladów opon ,

Coś Ci się nie klei z tą dbałością o "najmniejsze detale".

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andyrush-owi chodziło zapewne o modele fur, i się w pełni z nim zgodzę, bo to , że poza torem jest na trawniku kupa psa, czy kretowisko mnie gucio obchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gorącą prośbę.

Ponieważ chciałbym trochę popróbować Gran Turismo + G25, chciałbym się dowiedzieć od kogoś posiadającego taką kierownicę (a na pewno ktoś taki uczęszcza ten temat), jakie parametry ma zasilacz.

z tego co wyczytałem na jakimś us forum to jest to 24V 1,75A lub 24V 2A.. waham się przed kupnem.

Proszę o dokładny opis na PW.

Z góry bardzo dziękuję.

//już nie trzeba, dzinx //

PS. w Niemczech zaczeło się “Gran Turismo 5 SLS AMG Driving Experience” i trwa do 29 marca. Jest tam grywalne demo z tym że oczywiście jak nazwa wskazuje tylko SLS AMG. Swoją drogą szkoda że nie mamy FSO.. :)

Może by było Gran Turismo 5 FSO Driving Experience i można byłoby już sobie w GT5 pograć w Polsce :D

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andyrush-owi chodziło zapewne o modele fur, i się w pełni z nim zgodzę, bo to , że poza torem jest na trawniku kupa psa, czy kretowisko mnie gucio obchodzi

Dokładnie o to mi chodziło. Takich modeli aut nigdzie indziej nie widziałem. Poza tym , te najmniejsze detale , to odwzorowanie charakteru samochodu. w GT chyba żadne auto nie prowadzi się identycznie. Różnice między samochodami są dobrze widoczne , a to jest właśnie detal , o którym często się zapomina w innych grach. Poza tym trasy mimo archaicznego wykonania są wiernymi replikami prawdziwych tras , nie ma zmyślania , jest to co powinno być ( no , chyba , że trasa jest tworem wyobraźni panów z PD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ponieważ chciałbym trochę popróbować Gran Turismo + G25, chciałbym się dowiedzieć od kogoś posiadającego taką kierownicę (a na pewno ktoś taki uczęszcza ten temat), jakie parametry ma zasilacz.

z tego co wyczytałem na jakimś us forum to jest to 24V 1,75A lub 24V 2A.. waham się przed kupnem.

Proszę o dokładny opis na PW.

Masz fote tylnej ścianki zasilacza

dsc01419u.jpg

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka dzisaj kupilem ps3 i nie moge znalesc gt5 demka na psn? gdzie jest?

GT5 demo TT chyba już nie jest do pobrania bo na PSS nigdzie nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka dzisaj kupilem ps3 i nie moge znalesc gt5 demka na psn? gdzie jest?

Kup sobie prologue na allegro za 40zl. Juz chyba po tyle chodzi.

Generalnie GT5 nie ma jeszcze oficjalnego dema a to o czym mowisz to okrojony graficznie time tral ktory zostal wydany w celu wylonienia najlepszych. Masz raptem 1 samochod w dwch wersjach i 1 trase i wierz mi ze nie bedziesz w to gral dluuuuuugo :)

PS. sory ze pisze bez pl znakow ale nie moge przestawic jezyka.

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem wam że przez te całe nerwy od GT5 przechodząc dzisiaj przez jeden z supermarketów zobaczyłem stoisko Xboxa i demko Forzy na ok. 30'' tv marki Samsung, a że kanapa wydawała się wygodna usiadłem wziąłem to dziwactwo do rąk wybrałem Ferrari California i hmm żal jednym słowem, nie jestem jakiś nastawiony na bluzganie Xboxa i Forzy ale poraziło mnie to ;D na załadowanie się trasy czekałem ok. 3min pojawiła się animacja z felgą mojego pojazdu jak podjeżdża na tor i co? jeszcze ok minuty ładowania iii ruszyłem xD grafika (choć tv wydawał się być dobrej jakości) to coś a'la shift choć troszkę gorsza jedyne co ładnie wygląda to filmiki, animacje itp może i całość ładnie wygląda ale sądzę że na sprzęcie za ok.5 tys zł . model jazdy to kwestia przyzwyczajenia ale spodziewałem się czegoś dużo trudniejszego. Także spróbowałem i dziękuje za Forze ale czekam dalej na GT5 chociażby miało wyjść za 2 lata.. to tyle z mojej strony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie wyniki sprzedaży Forzy?

1 milion na CAŁY świat! Śmiech na sali. Po bańce GT5 to pójdzie w tydzień i do tego na każdym kontynencie z osobna!!  :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie słabo im się ta Forza sprzedała... Właściwie , to chyba tylko fani serii kupili tą grę , bo spotkałem się z kilkoma nie zbyt pozytywnymi opiniami ze strony świeżych użytkowników - to grafika nie pasuje , to wolą Shift-a...

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Znacie wyniki sprzedaży Forzy?

1 milion na CAŁY świat! Śmiech na sali. Po bańce GT5 to pójdzie w tydzień i do tego na każdym kontynencie z osobna!!  :scare:

Tak samo można o kz2 pisać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał xboxa zamiast PS3 to ja bym kupił Forze żeby sobie tylko pojeździć tak jak i kupiłem Shifta czy Midnight Cluba nie dlatego że te gry są jakieś super ale za mało wychodzi gier samochodowych dla graczy którzy wolą typowe rajdy WRC symulacje wyścigów (GT5), mi np nie podchodzą gry typu Burnout czy Blur którego stwierdziłem ze nie kupie po obejrzeniu pierwszego trailera... Gran Turismo jest gra w która można się ścigać, pobijać samego siebie, kolekcjonować, driftować... każdy znajduje coś dla siebie. Cena za grę jest wielka bo to przecież nerwy, zdrowie itd. :D ale miejmy nadzieje że zostanie nam to wynagrodzone :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie prologue na allegro za 40zl. Juz chyba po tyle chodzi.

Generalnie GT5 nie ma jeszcze oficjalnego dema a to o czym mowisz to okrojony graficznie time tral ktory zostal wydany w celu wylonienia najlepszych. Masz raptem 1 samochod w dwch wersjach i 1 trase i wierz mi ze nie bedziesz w to gral dluuuuuugo smile.gif

PS. sory ze pisze bez pl znakow ale nie moge przestawic jezyka.

mam prolouge ale bylem ciekaw demka grafika byla lepsza? jakes zmiany wizualne?/

Edytowane przez ziomalnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał xboxa zamiast PS3 to ja bym kupił Forze żeby sobie tylko pojeździć tak jak i kupiłem Shifta czy Midnight Cluba nie dlatego że te gry są jakieś super ale za mało wychodzi gier samochodowych dla graczy którzy wolą typowe rajdy WRC symulacje wyścigów (GT5), mi np nie podchodzą gry typu Burnout czy Blur którego stwierdziłem ze nie kupie po obejrzeniu pierwszego trailera... Gran Turismo jest gra w która można się ścigać, pobijać samego siebie, kolekcjonować, driftować... każdy znajduje coś dla siebie. Cena za grę jest wielka bo to przecież nerwy, zdrowie itd. :D ale miejmy nadzieje że zostanie nam to wynagrodzone :)

Drops masz rację ;) bo o to w tym chodzi: włączyć grę, ustawić tor, wybrać ulubione autko, pobawić się parę minut w ustawieniach i JAZDA !! Tu chodzi o przyjemność z jazdy, a czy w JAKIMKOLWIEK GT jej nie było ? począwszy od leciwego GT na psx skończywszy na Prologu. Więc przestańcie za przeproszeniem pierd.ielić tylko czekajcie cierpliwie, bo Poly raczej nie będzie potrafiło tej gry spie.rzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5 dopiero jesienią?

Mówienie o premierze Gran Turismo 5 powoli staje się nużące – w końcu na piątą odsłonę jednej z najważniejszych serii wyścigowych na rynku czekamy już od wielu miesięcy. Wygląda niestety na to, że gra zostanie wydana dopiero w drugiej połowie tego roku, o czym w wywiadzie powiedział James Armstrong, szef portugalskiego Sony Computer Entertainment.

James Armstrong rozmawiał z portalem Canarias Al Dia, który interesował się przede wszystkim sytuacją Sony w Hiszpanii. W ostatnim pytaniu poruszono jednak kwestię oczekiwanego Gran Turismo 5. Prezes SCEP wierzy, że gra pojawi się na rynku jesienią, przed świętami, chociaż jak sam przyznaje ostateczna decyzja w sprawie premiery jeszcze nie została podjęta.

Armstrong dodał, że jest to niezwykle ważna gra dla koncernu, także pod względem finansowym. Firma chciałaby wydać produkcję szybciej, ale ze względu właśnie na jej znaczenie premiera musi odbyć się w jak najlepszym czasie. Trudno się z tym nie zgodzić, bo poprzednie odsłony serii sprzedały się w łącznym nakładzie przekraczającym 50 milionów egzemplarzy.

Naturalnie powyższe informacje nie są zbyt optymistyczne, chociaż doskonale pasują do poprzednich wiadomości o grze. W końcu niecały rok temu wydawało się, że gra trafi do sklepów przed końcem ubiegłego grudnia, co później niejako potwierdzali twórcy. Produkcja za ponad 60 milionów dolarów została jednak kolejny raz opóźniona, tym razem na tegoroczne lato.

Premiera Gran Turismo 5 w wakacje jest coraz mniej realna, nawet dla Japończyków. Wcześniej pisaliśmy, że otrzymają oni grę w marcu, ale ta data szybko uległa zmianie. Obecnie data premiery jest nieokreślona, więc być może Sony rzeczywiście szykuje jesienną premierę, która mogłaby odbyć się jednocześnie na całym świecie. Czy gracze będą chcieli czekać tak długo?

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50184

PS. Nie prościej będzie jeśli powiedzą, że GT5 będzie tytułem startowym dla Playstation 4? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5 dopiero jesienią?

Ale o jesień 2010 chodzi czy o 2011? a może 2013?

Mam w sobie taką złość że najchętniej bym kupił to z drugiej ręki ale pewnie wymięknę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga :D Nie podali roku ;) Zostawili sobie furtkę bezpieczeństwa w razie czego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już jest szczyt :/ Myślałem, że cierpliwość mogę sobie ćwiczyć przy sklejaniu modeli a teraz widzę, że oczekiwanie na GT5 jest chyba najlepszą lekcją :/ Widać, że liczą na dużyyy przypływ gotówki z tego tytułu i tak na pewno też będzie ... Ale o tym, że premierę zobaczymy na jesień możemy zapomnieć.... Panowie z PD pomyślą sobie tak;

--- Chłopaki przecież zaraz święta może jeszcze ją opóźnimy i wydamy na gwiazdkę???

Z jednej strony człowiek jest zły ale z drugiej trochę się ich rozumie (przynajmniej ja) bo wiem jak to jest jak wyda się za szybko jakąś rzecz której wszyscy oczekują... Krzyczą żeby wydać już a potem jak się już coś wyda to jęczą, że jest nie ładne i że jest beee... Tak więc jeżeli oczekiwanie zostanie nagrodzone zmianami o których wiele osób wspominało to spoko ale jeżeli nie zmienią nic w stosunku do stanu z przed grudnia 2009 to sory.. Rok czekania bez sensu ??:down:

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o jesień 2010 chodzi czy o 2011? a może 2013?

pre ordery na GT5 będzie można traktować jak lokaty długoterminowe :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne odczucie jak Sciroccoxp - z jednej strony jestm bardzo zly, ze ciagle nie widomo nic nt premiery GT ale z drugiej strony mam nadzieje, ze przez ten czas dopieszczaja gierke. I pewnie tak jest - sciagnalem filmik SLS AMG Experience z GT TV i sa tam urywki jak pracuja nad samym modelem auta i trasa NUrburgring - to jest masa roboty, i to takiej grzebaniny, wiec rozumiem te opoznienia.A widomo, ze nie ma na swiecie wiekszych "swiruch" na punkcie detali, od Japonczykow i za pewne chca wydac gre igle. Pewnie kazdy juz widzial (pierwotnie na gtplanet) screeny z GT5P, gdzie zrobiono max zblizenie na reflektory od BMW, gdzie na oringu tego wlasnie reflektora widac nawet maciupkie napisy odnosnie zarowki (chyba)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam Panowie nie smućcie się poczekamy i do świąt przecież my nie mamy na to wpływu więc nie dołujcie się, jak wyjdzie to będzie:D to teraz czekajmy chociaż do lata na WRC i jakoś to zleci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×