Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy oni maja tak nas w dupie czy nie zdaja sobie sprawy z tego jak traktuja graczy? a co do wrc to wszyscy o niej gadaja a nikt nic nie wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ostatnio zagrałem u kumpla w Ferrari Challenge - na przeczekanie idealne, chyba oczekując na GT5 sobie zakupie :)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zagrałem u kumpla w Ferrari Challenge - na przeczekanie idealne, chyba oczekując na GT5 sobie zakupie :)

A jak ktoś przeszedł w międzyczasie:

Ferrari Challenge

Burnout Paradise

Dirt 2

Midnight Club: Los Angeles

Need for Speed SHIFT

Need for Speed Undercover

Gran Turismo

Gran Turismo 2

To w co ma grać? :pardon:

Nie wytrzymam do premiery :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszol, GTI Club z PSN-a :)

Przykro mi też przeszedłem :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenie jak siemasz, czarna smuga na lambo... to juz zaczyna byc zalosne, okaze sie ze lepsze zniszczenia beda mialy auta z modow do gta4 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenie jak siemasz, czarna smuga na lambo... to juz zaczyna byc zalosne, okaze sie ze lepsze zniszczenia beda mialy auta z modow do gta4 :/

Ja bym na Twoim miejscu nie kupował tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w co ma grać? :pardon:

Nie wytrzymam do premiery :shok:

a o SuperCar Challenge słyszał ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu nie kupował tej gry.

ja dla gt5 kupilem playstation, do tego g25 i stojak wheel stand pro, wiec daruj sobie takie komenty, po prostu irytacja siega zenitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dla gt5 kupilem playstation, do tego g25 i stojak wheel stand pro, wiec daruj sobie takie komenty, po prostu irytacja siega zenitu

Nie daj się tak łatwo zirytować. Też dla GT5 kupiłem mojego PS'a, dlatego siedze cicho i nie narzekam na coś, co jeszcze nie jest pewne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o SuperCar Challenge słyszał ? :whistling:

Coś tam słyszał, trzeba będzie kupić, ale najwcześniej w kwietniu. Za dużo świetnych gier wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie zrzedzcie jak babusy. Wierze, ze PD wszystko nam wynagrodzi, lacznie z mozliwoscia szyderczego spojerzenia na graczy XBoxa i ich malutkiej, przesmiesznej Forzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie zrzedzcie jak babusy. Wierze, ze PD wszystko nam wynagrodzi, lacznie z mozliwoscia szyderczego spojerzenia na graczy XBoxa i ich malutkiej, przesmiesznej Forzy.

Forza jest spoko gra przynajmiej po graniu w 2 bo w 3 jeszcze niemialem okazji ale w tym tygodniu moze uda mi sie u kolegi zobaczyc co i jak i niemoge na ta gre narzekac. A co do GT5 i ich przesmiesznego dema to jest masakra jakas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie zrzedzcie jak babusy. Wierze, ze PD wszystko nam wynagrodzi, lacznie z mozliwoscia szyderczego spojerzenia na graczy XBoxa i ich malutkiej, przesmiesznej Forzy.

Widzę, że nie możesz znieść tego, ze ktoś narzeka na twoją ukochaną grę. Mogę się założyć, że nie widziałeś Forzy na oczy, ale co ja tam mogę wiedzieć, przecież gra ze średnią ponad 92% musi być słaba. Zdejmij klapki z oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza jest spoko gra przynajmiej po graniu w 2 bo w 3 jeszcze niemialem okazji ale w tym tygodniu moze uda mi sie u kolegi zobaczyc co i jak i niemoge na ta gre narzekac. A co do GT5 i ich przesmiesznego dema to jest masakra jakas.

GT5 nie ma dema.. ludzie...

Nie da się porównywać tych dwóch gier bo przez swoją dokładność i precyzję PD robi 5 samochodów w czasie kiedy powstawała cała Forza. I to jest różnica klas po prostu.

Dodam że GT5 to jedyna gra, której się obawiam.... że mój LCD nie da rady mi pokazać jej całego uroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie możesz znieść tego, ze ktoś narzeka na twoją ukochaną grę. Mogę się założyć, że nie widziałeś Forzy na oczy, ale co ja tam mogę wiedzieć, przecież gra ze średnią ponad 92% musi być słaba. Zdejmij klapki z oczu.

Moge zniesc, ze komus cos nie pasuje, ale nie przez 120 ze 145 stron tematu. Forze widzialem na oczy, a te 92%? Zacznij jesc tez gowno. W koncu miliony much nie moze sie mylic.

A jak zdejmie klapki z oczu calkiem, to napisze, ze Forza przy GT5 to gniot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu prowadzić dyskusji co jest lepsze, bo i Forza jest spoko. Ja do momentu , gdy nie miałem kierownicy DF GT od Logitecha, uważałem , że GT5p czy TT to dobre wyścigi. Jednak po zakupie owej kiery niestety, Forza i inne ścigałki nie mają nawet w połowie tego, co ta gra na kierownicy daje. Jak ktoś gra na kierze, to wie o czym pisze. Moim zdaniem GTp5 (nawet mimo gorszej fizyki jazdy niż w TT) to z kierą +2 do wszelkich ocen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka oferta mi przeszła przez monitor, i to na czerwono... ;/

http://www.videogamesplus.ca/product_info.php?cPath=486_495&products_id=16367

1 Listopad.. tez piknie... niemalże równo rok od spekulacji, że ma wyjść zaraz po GT na PSP...

Najbardziej mnie irytuje to że na tą późną datę wpłynęło wiele czynników, nie tylko polerowanie gry.

No to zaczynamy odliczanie! Jeszcze tylko prawie 9 miesięcy! JUHUUUU!! 9 miesięcy oczekiwań na to że tym razem daty nie przesuną... marne szanse bo robili to co 2 miesiące średnio... Ale oczywiści data ostateczna podana przez władze bedzie 2 miesiące przed premierą, wcześniej domysły i plotki Kaza do których "nie można" mieć pretensji.

PS. tę grę robili 5 lat rok temu? dwa lata temu?

Jedno jest pewne.. w GT6 bedą grały dzieci mojej żony, której jeszcze nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. tę grę robili 5 lat rok temu? dwa lata temu?

Jedno jest pewne.. w GT6 bedą grały dzieci mojej żony, której jeszcze nie mam.

Nie sciemniaj :P nie dopuscisz malcow do konsoli.. a o listopadzie mozna zapomniec niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we mnie coraz wieksza złość sie zbiera... czuje się oszukany bo dla gt5 kupiłem konsolę w nadzei na wywiązaniu się z terminów wydania GT5... teraz mam ochotę wrócić do X'a i forzy 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby PS3 spiracili to jednak bym z tego skorzystał. Ale tylko 1 raz, żeby mieć GT5... Bojkotu nie zrobię, bo gra będzie za fajna, ale z chęcią pozbawiłbym ich tych 250zł za całe przeciąganie sprawy... mam dość! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakby PS3 spiracili to jednak bym z tego skorzystał. Ale tylko 1 raz, żeby mieć GT5... Bojkotu nie zrobię, bo gra będzie za fajna, ale z chęcią pozbawiłbym ich tych 250zł za całe przeciąganie sprawy... mam dość! :angry:

ja też mam dość... przydałoby się zjednoczyć wszystkich czekających i zorganizować jakąś anty akcję związaną z tym opóźnieniem...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam dość... przydałoby się zjednoczyć wszystkich czekających i zorganizować jakąś anty akcję związaną z tym opóźnieniem...

Proponuje protest przed domem Kazika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×