Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko tego CI brakuje:P? Juz nie mowie o nowych autach bo nad nimi sie juz rozzalalem, ale nie ma tez wielu z poprzedniej czesci gran turismo:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje hot haczy jak np. Megane III R.S czy chociażby Golf VI GTI.

Niby tych 1031 aut jest ale czegoś mi w niej brakuje. Powinni sobie podarować takie auta jak Micra na rzecz tych nowszych nawet jeśli miałby być standardami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze..ale to nie zachwyca.. :/ 

serio..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to?

alaskasnow1.jpgalaskasnow.jpggrandvalleyspeedway.jpg

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać.. Powera to ma ten veyron, ehh szkoda ze nie ma kokpitu :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kamera psuje caly efekt co w polaczeniu z ujowym przejazdem poteguje efekt, ciekawe czemu sie jej tak uczepili :/ Ciekawe czy ciezka rzecza byloby zmiekczenie tego widoku z balonu za samochodem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to?

to tak ;)

tylko ze takich widokow nie bedzie podczas grania :P

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje ich... Jeden z najszybszych samochodów świata i nie zrobili go w premium :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje ich... Jeden z najszybszych samochodów świata i nie zrobili go w premium  :verymad:

Może jak będzie dużo ludzi oburzonych to wydadzą go w DLC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysuwany spojler ma, wiec pewnie tylko wnetrze do zrobienia, podobno wygladaja lepiej standard niz sie z poczatku wydawalo ze jest nadzieja na wnetrza w dlc.

Dlaczego nie bedzie ? moze nie az tak, ale mysle ze premium beda robily wrazenie na kazdym kroku:) A o veyronie pisal ze chcial go przetestowac, jego pierwsza jazda i jest bardzo ciezki w prowadzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Stigiem to ten koleś nie jest to raz, a dwa... naprawdę boli brak kokpitu w takim samochodzie jak Veyron... Akurat, myślałem, że on będzie pewniakiem jeśli chodzi o premiumy :whistling:

krótko i na temat (tylko końcówka jakaś głupia :P ):

+ japońska reklamówka

http://www.youtube.com/watch?v=WMZWS1HV524

W reklamie większa różnorodność niż w grze, hitler ma racje :pardon:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat zachwyca ten Veyron bo spodziewałem się gorszych tych standardów a jednak wygląda całkiem nieźle :D Kokpit przeboleje bo stwierdziłem że jeśli nie ma we wszystkich samochodach tego kokpitu to będę jeździł na masce. Teraz tylko załatwić sobie kierownicę i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak będzie dużo ludzi oburzonych to wydadzą go w DLC :D

Właśnie o tym samym pomyślałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłem moooocno wkurzony tym brakiem kokpitów a w połączeniu z tymi zdjęciami standardów jak ten "smutny range rover" czy nissan micra bez przerw między drzwiami a błotnikiem itp byłem zrozpaczony :confused:

Jednak spróbowałem w GT5P co by było gdybym kilka razy musiał się przejechać "na masce"..... no ok niech będzie jeśli jakiś event będzie tego wymagał to przeboleje. Nie jest to to samo co jazda z wnętrza ale ok. Druga sprawa że te pierwsze screeny ze standardami to raczej na 99.99% były jakimiś magicznymi miksami PhotoShop Gt4&Gt5.

Będzie dobrze, Ja byłem zachwycony GT5P a co dopiero pełnym GT5 na pewno nie będzie gorsze więc czekamy. Już tylko kilka dni :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje ich... Jeden z najszybszych samochodów świata i nie zrobili go w premium :verymad:

Bo to dwu i pół tonowa krowa, która niczym się nie wyróżnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to dwu i pół tonowa krowa, która niczym się nie wyróżnia :D

Dla Ciebie może i krowa ale ja bym nią bardzo chciał pojeździć z widokiem z kokpitu :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie SnoopSnoopyDogg:P Dlatego Veyronem sie nie zasmucilem, gorzej juz z Lambo Countash :(

I jest moje ZR1 ktore jest na liscie jako Premium/Standard

nrburgringnordschleife6.jpg

nrburgringnordschleife3.jpg

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te niewidzialne sciany wystepuja na wszystkich trasach czy tylko na trasie top gear?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te niewidzialne sciany wystepuja na wszystkich trasach czy tylko na trasie top gear?

A co chcialbys zjechac z nurburbringu i dojechac do warszawy?:P oczywiscie ze wystepuja na wszystkich trasach... Na niektorych to invisible ahields a na innycb barierki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba w premiumach poprawili jakość względem Prologa, a myślałem, że lepiej się nie da :turned: :

suzukacircuit1.jpg

+ skrzydlak w deszczu na deser:

nrburgringnordschleife1j.jpg

Edytowane przez Melon PS3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzydlaka na deszcz wysylac pfff by pozniej tymi brudnymi gabkami go szorowali w auto gt! MASAKRA:P Marudzenie swoja droga, ale gra bedzie zdecydowanie niesamowita.. Juz prawie zapomnialem o szalenczym pomysle kupna kloca:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chcialbys zjechac z nurburbringu i dojechac do warszawy?:P oczywiscie ze wystepuja na wszystkich trasach... Na niektorych to invisible ahields a na innycb barierki

To to jest taki symulator, ze w momencie kiedy wyjade poza tor nawet nie bede musial kontrowac kierownica, bo odbije sie od sciany i wszystko wroci do normy.

Prawie jak w realu ;]

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę o fizyce, która jest świetna.

My physics impression comes from driving stock RX-7 (N2), stock M3 (S1) and racing Castrol Supra (R1) on dry surfaces. GT5 physics is the most advanced physics any any GT game to date, more complex than Prologue, demanding as Academy TT physics, but much more subtile and profound.

specialstageroute5.jpg

specialstageroute51.jpg

roadcoursedaytona1.jpg

nrburgringnordschleife.jpg

I jeszcze jedno.

all Standard cars look like a Prologue cars in-race. It is more-less visible in the replay, but overall I think PD did a very decent job in mixing the two breeds.

z forum GTplanet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up 

Kto się bał tych standardów i plastikowej jazdy może przynajmiej spac spokojnie te kilka dni ; p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×