Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje się Wam że gra będzie łatwa ? Bez problemu na pierwszym okrążeniu wyprzedzimy wszystkich, a potem juz grzecznie do mety ...

Tryb profesional będzie wymagający i możesz być pewien, że będziesz musiał poświęcić dużo czasu aby zaliczyć wszystkie wyścigi na złoto. Widac na filmikach, że model jazdy jest wymagający i zbyt mocne dodanie gazu przy wychodzeniu z zakrętu może skończyć się źle. Poza tym, jest jeszcze online.

Dobrze to widać tu, koleś gra na kierownicy, autem ostro rzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze mi ktos wyjaśnic co to jest ten B-spec ??, jestem nowy w temacie GT i grałem tylko w prologue (zajebisty) czy jest to coś jak klasa wyścigów jak w prologue C,B,A S ??

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szybko: nie jedziesz samochodem tylko sterujesz decyzjami kierowcy kiedy ma wyprzedzać, czy ma jechać ostro czy nie itd...

taki jakby manager wyścigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe rozwiązanie to b-specs, ciekaw jestem jak to sie sprawdza w praktyce,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu autem porządnie zarzuca xD W GT5P nie dało się tak robić (przy dodaniu tylko gazu na wyjściu) trzeba bylo sie bawic w ustawieniach na drifcie ;] a teraz jak w realu xD wystarczy troche wiecej gazu i mamy kontrolowany slajd :laugh:Fizyka stoi na najwyższym poziomie ^^ jeszcze tylko kilka dni xD i trzeba będzie obok czarnuli postawić gaśnice coby się nie przegrzała za bardzo xD .... nie wspominając o naszych biednych DFGT i logitechach xD które się będą wysilać niemal non stop xD... hehe

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie z jakiej gry jest ten screen? o_O To jest z GT5??!!! Ktoś się chyba photoshopem pobawił O_O

img0697x.jpg

Tutaj taki sam wygląd menu.

raqkj.jpg

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT6 "Super Premium Pack" :)

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na gameplay'e i nie widzę jakoś kamery z maski, jest za to kamera z dachu? Z maski w ogóle nie ma? Możliwe że jakimś cudem to przeoczyłem ;/

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na gameplay'e i nie widzę jakoś kamery z maski, jest za to kamera z dachu? Z maski w ogóle nie ma? Możliwe że jakimś cudem to przeoczyłem ;/

Nie ma kamerki z maski :(. Potwierdzone przez użytkownika Amar na forum gtplanet. Jest ponoć kamerka z maski tylko na replayach. Mam nadzieję, że to naprawią patchem, bo miałem nadzieję na ten widok w samochodach standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie ma kamery z maski , w GT jest kamera z dachu , nie z maski . W większości aut widać krawędź dachu i maskę na dole , a w Focusie w Prologue'u było widać nawet antenę na dachu ( która przechodziła przez cały telewizor i zawsze mnie denerwowała ) . A z tego co kojarzę po filmiku z Veyronem , to taki widok był . Był Zderzak/Zegary , Z dachu i Zza samochodu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam tego TaxiGamera na zywo niby, zeby w mini byla kiera z prawej strony? KAZ ma pojecie o istnieniu kierownicy z lewej strony czy zrobil tylko pod swoich i brytoli gre:/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerę z maski powinni wprowadzić do wszystkich samochodów, nie widzę problemu w dodaniu takiej funkcji, pytanie czy nie kłóci się to z wizją Kaza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerę z maski powinni wprowadzić do wszystkich samochodów, nie widzę problemu w dodaniu takiej funkcji, pytanie czy nie kłóci się to z wizją Kaza..

Kamera z dachu wydaję mi się trochę nienaturalna. Na pewno nie będę jeździł na kamerze zza samochodu, a na zderzaku to już totalnie odpada, zawsze w każdej grze omijałem tą kamerę szerokim łukiem :( Damn it!

Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego zdjęcia co wkleiłem bo totalnie nie wiem co to jest?

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb profesional będzie wymagający i możesz być pewien, że będziesz musiał poświęcić dużo czasu aby zaliczyć wszystkie wyścigi na złoto. Widac na filmikach, że model jazdy jest wymagający i zbyt mocne dodanie gazu przy wychodzeniu z zakrętu może skończyć się źle. Poza tym, jest jeszcze online.

Dobrze to widać tu, koleś gra na kierownicy, autem ostro rzuca.

Na gameplayu w 2:20 mówi, że gra w trybie arcade.

Ciekawe co zobaczymy w trybie professional ?

Edytowane przez Krystian17PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jego wypowiedzi wnioskuje że chodzi mu a to że tryb arcade to taki pojedynczy wyścig, wchodzisz, wybierasz fure tor i jedziesz bo potem dodaje że nie tknął jeszcze głównego trybu, nazwa arcade to po prostu taki single race

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh...

GT5 już jest na torrentach(konkretnie pt)

Game Name: Gran Turismo 5

Platform: PS3

Enjoy our 6th Release!!

Date: 20/11/2010

Important note:To play the game you need to spoof your fw as 3.5 with one of the payloads available in net.

zieja ze ja jeszcze będę czekał 4 dni a ktoś sobie pogra nie wydając 2 stówek szybciej niż ja.

post czysto informacyjny,nie mający na celu propagowania piractwa.

Edytowane przez SzajnA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh...

GT5 już jest na torrentach(konkretnie pt)

Game Name: Gran Turismo 5

Platform: PS3

Enjoy our 6th Release!!

Date: 20/11/2010

Important note:To play the game you need to spoof your fw as 3.5 with one of the payloads available in net.

zieja ze ja jeszcze będę czekał 4 dni a ktoś sobie pogra nie wydając 2 stówek szybciej niż ja.

post czysto informacyjny,nie mający na celu propagowania piractwa.

czyżbym przeoczył złamanie PS3 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne czego brakuje na tym filmiku to jakiejś karteczki z kodami na dodatkowe auta jak dobrze kojarzę, za to ten ta książka Apex to rewelacyjna sprawa będzie, sporo ciekawych zagadnień wychwyciłem jak tak przerzucał te kartki.

PS; wariat, z nożem na Gran Turismo :o

Byl filmik jak koles rozpakowywal Signature edition, pod instrukcja mial tak jakby ulotke psn z kodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy gdybym posiadal powiedzmy teoretycznie GT5 a premiera w przyszla srode 24.11.10 moglbym jakos zagrac przed premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy gdybym posiadal powiedzmy teoretycznie GT5 a premiera w przyszla srode 24.11.10 moglbym jakos zagrac przed premiera?

Jak masz orginała to graj do woli kolego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek kiedyś mówiono, że gra będzie zajmowała całą płytkę BD50 :) Tymczasem gra waży niespełna 21gb. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×