Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

mi weszło ze drugim razem, jechałem tak jak kazała linia, za pierwszym razem trzeba zapamiętać gdzie można hamować później i za drugim razem wchodzi :)

1. Pad

2. TCS na 5.

3. ABS na 1.

4. Dodatkowo włączone wychodzenie z poślizgu.

hm.

za dobry to ja nie jestem thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co, ale TCS na rajdowych odcinkach to bardziej przeszkadza niż pomaga...

co jak co ale mi pomogło bardziej niż zaszkodziło :)

jak ja w amatorze nie mam lini .... i nie da sie jej wlaczyc hehe

no to musiałem coś pomylić<_< pewnie mi się pomieszało z wyzwaniem loeba...

Edytowane przez Warmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie na jakich ustawieniach przeszliscie zawody specjalne Loeb-a ? toscana,eiger,chamonix

gram na padzie

TSC 5

wychodzenie z poslizgu wlaczone

wspomaganie slabe

ASM wylaczone

ABS wylaczone jak bylo na 1 ciezko mi sie gralo

i takie ustawienia do kazdych rajdow mialem i spokojnie zloto sie kreci :P

Edytowane przez bart3k123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś po co do Gran Turismo jest wykorzystywana kamera? I jak to ewentualnie włączyć/ustawić

Tak, przekazywane są Twoje ruchy głowy, na ruchy głowy w kokpicie samochodu, aby można było się po wnętrzu rozglądać.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodzilem wszystkie wyzwania z wylaczonymi wszystkimi wspomagaczami poza linia pomocnicza i abs'em... Dzisiaj dobilem wyscigi ekspert... Zeby je zrobic polecam najpierw wygrac "like the wind" corvetta, a potem wygrana fure odpicowac na maksa i smialo bez problemu wbija sie wtedy zlote pucharki w tym przedostatnim wyacigu na expercie...

Poza tym pozyczylem dzisiaj od kumpla xboxa i forze 3 zeby przypomniec sobie ta gre i porownac ja do gt5... Po paru minutach gry jedno moge powiedziec - po przesiaece z gt5 model jazdy wydaje sie dziwny:/ kiedys uwazalem go za ideal a teraz juz nie jest tak kolorowo... Co prawda i tak jest przyjemny a do tego w czasie rzeczywistym mozemy obserwowac wszystkie parametry auta lacznie z wychyleniem sie opon i ich temp itd. Itp.... Trasy natomiast w forzie 3 to bajka do ktorej gt5 daleeeeko... Tryb photo podczas wyscigu tez jest w forzie o niebo lepszy bo pomimo tego ze tez mozwmy ustaiwac przyalone, ogniakowa, kontrast, jasnosc, ostrosc itd. To fotke mozemy cyknac w kazdym momencie nie czekajac na odpowiedni moment w powtorce:/ poza tym zniszczenia... Odbiwszy sie od bandy od razu stracilem prawe lusterko i niezle obtarlem auto, wiec slawne zniszczenia w gt5 jednak troche niedomagaja... Zderzak tez mi odpadl po zderzeniu z innym autem... Nie zmienia to jednak faktu iz gt5 to lepszy symulator...

Sorki za bledy ale pisze z komorki...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jessssstttt Loeb zrobiony caly na zlotko :D (malo mi braklo zeby przegonic ducha Loeba na Eiger)Citroen C4 WRC w garazu

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakich samochodów modyfikacje wyścigowe czy jakos tak te z warsztatu sa dostepne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie samochody można tuningować? Standardy też? Chodzi mi bardziej o tuning mechaniczny niż wizualny, ale jak można by było jakiś spojler zamontować w standardach to bym się ucieszył :D

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caligator. "like the wind" jakim samochodem wygrałeś, jeżeli można wiedzieć, bo z kasą krucho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caligator. "like the wind" jakim samochodem wygrałeś, jeżeli można wiedzieć, bo z kasą krucho?

Chevrolet Corvette ZR1 (C6) RM '09 , który w salonie kosztuje około 160 000cr, do tego modyfikacja wyścigowa i tuning... całość razem wychodzi mniej więcej 680 000cr...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zniszczenia to trzeba poczekać aż ktoś zrobii 40 lvl i wtedy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest możliwość przeglądania bryk "dogłębnie"?tzn. czy można nie wiem drzwi otworzyć i podziwiać wnętrze auta?jeśli tak to jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wyszedł nowy patch, niech ktoś kto ma na później do pracy sprawdzi jak zniszczenia działają :) ja kończę o 16 i mnie ciekawość zżera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wyszedł nowy patch, niech ktoś kto ma na później do pracy sprawdzi jak zniszczenia działają :) ja kończę o 16 i mnie ciekawość zżera :)

To szczęściarz z ciebie. Ja wczoraj cały dzień montowałem kino domowe i robiłem porządek w akwarium a dziś jadę do narzeczonej i pogram dopiero jutro po pracy i siłowni :/ Czyli za... ok 35 godzin AAAAaaa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szczęściarz z ciebie. Ja wczoraj cały dzień montowałem kino domowe i robiłem porządek w akwarium a dziś jadę do narzeczonej i pogram dopiero jutro po pracy i siłowni :/ Czyli za... ok 35 godzin AAAAaaa!

Jak kocha to poczeka :)

Mam nadzieję, że nie odwalili fuszerki i dadzą normalne, realistyczne zniszczenia dla wszystkich samochodów, a nie tylko dla wybranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobic uszkodzenia Mechaniczne i Fizyczne za razem, które będą odbijać się na właściwościach jezdnych, ale z tego co można przeczytać na GTplanet, będą tylko mechaniczne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć mechanicznie zniszczenia są ok, ale dostępne są tylko w grze online... w gt life zniszczeń jesze nie ma... info zaczytane z relacji ludzi na gtplanet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobic uszkodzenia Mechaniczne i Fizyczne za razem, które będą odbijać się na właściwościach jezdnych, ale z tego co można przeczytać na GTplanet, będą tylko mechaniczne :/

A to nie jest tak że fizyczne ci dochodzą jak zdobędziesz jakiś lvl dośw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, chyba nie. Jak narazie mam 22 lvl i ostatnio mało czasu na gre :/ praca...praca okreś świąteczny masakra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć mechanicznie zniszczenia są ok, ale dostępne są tylko w grze online... w gt life zniszczeń jesze nie ma... info zaczytane z relacji ludzi na gtplanet...

No to szkoda... online zaczne grać gdzieś za miesiąc...

a już myślałem, że dzisiaj będę miał powód, żeby świętować i coś wypić :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak to jest z tymi wyścigami endurance? Taki 24h Le Mans? To faktycznie tyle trwa (obłęd w oczach)? Można to jakoś zapisać w trakcie?

Jak te wyścigi funkcjonują? :)

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy patch poprawil loadingi? Sa krotsze?

I jeszcze co do patcha to czy jak uruchomie GT5 to automatycznie pobierze mi sie ten patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy patch poprawil loadingi? Sa krotsze?

I jeszcze co do patcha to czy jak uruchomie GT5 to automatycznie pobierze mi sie ten patch?

Dziś zagrałem jeden wyścig i wydawało mi się, że szybciej ładował, ale raczej tylko wydawało.

Jak masz do netu podłączoną ps3 to automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mefisto dzieki za info :) tak mam konsolke podlaczona z netem a raczej wi- fi :D

Przyjde z pracy to zaraz obadam tego patcha czy faktycznie jest cos szybciej z tymi loadingami ;)

Koledzy mam pytanie , czy u Was tez tak jest ze np jak jada auta w wiekszej grupie to tnie wam gra? U mnie to wyglada strasznie :( nawet jak jade na nocnej trasie sam to czasami tam gdzie jest bajeczne oswietlenie potrafi ciac :/ mam nadzieje ze tez wyjdzie jakis patch na ten problem.

Dajcie znak czy tez macie cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×