Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

ja mialem przypadek z ferrari ze na seryjnej wyciagalo 400 prawie a ze skrzynia 315 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh pojezdzilem ogorkami i udalo sie wreszcie odkryc trase top gear do jezdzenia w arcade mode tak trasa jest zajebista zeby poszalec ale co najbardziej boli to te niewidoczne sciany to psuje cala frajde :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z skrzyniami i zawieszeniem jest tak ze jak kupimy te modyfikowalne to maja inne ustawienia na starcie niz te z ustawieniami na "stale".Wiec warto na to zwrocic uwage bo mozna sie nie milo zdziwic gdy nagle nasze autko nie bedzie potrafilo wyjsc z zakretu.Tak mialem tak ;p

Mam pytanko do ludzi grajacych na padach, jakos specjalnie ustawialiscie sobie pada czy nie ? Gracie z manualna skrzynia czy automatem ? Gram na automacie i nie powiem troszke mnie irytuje ze nie mam juz opon po dwoch zakretach ;p Czy u was tez jazda wyglada na maks w podloge i ostre dohamowanie przed zakretem ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najszybszy sposób na zdobycie Lamborgini Miura? Kosztuje chyba (o zgrozo!)15 mln cr. Które wyścigi trwają stosunkowo krótko i są dobrze opłacane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br>Z skrzyniami i zawieszeniem jest tak ze jak kupimy te modyfikowalne to maja inne ustawienia na starcie niz te z ustawieniami na "stale".Wiec warto na to zwrocic uwage bo mozna sie nie milo zdziwic gdy nagle nasze autko nie bedzie potrafilo wyjsc z zakretu.Tak mialem tak ;p<br><br>Mam pytanko do ludzi grajacych na padach, jakos specjalnie ustawialiscie sobie pada czy nie ? Gracie z manualna skrzynia czy automatem ? Gram na automacie i nie powiem troszke mnie irytuje ze nie mam juz opon po dwoch zakretach ;p Czy u was tez jazda wyglada na maks w podloge i ostre dohamowanie przed zakretem ? ;p<br>

Ja gram na padzie i z automatem. Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "ustawiania" pada, ale ja kieruję lewą gałką (i tak sukces bo w GT4 i 5P grałem na krzyżaku) a gaz i hamulec mam pod R2/L2, które są analogowe, więc jeśli jest konieczność to nie przyspieszam/hamuję "do dechy".. Z ułatwień mam tylko ABS i TCS na 1, reszta wyłączona. Prawdę mówiąc nie zwróciłem uwagi co dzieje się z oponami. Po czym to poznać tzn, jakis kolor mają na tym schemacie w lewym dolnym rogu? Który masz level?

Edytowane przez ZBENEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najszybszy sposób na zdobycie Lamborgini Miura? Kosztuje chyba (o zgrozo!)15 mln cr. Które wyścigi trwają stosunkowo krótko i są dobrze opłacane?

Miure można wygrać ale nie pamiętam którą serie wyścigów trzeba zrobić na złoto(chyba professional). Jeśli masz coś ciekawego to moge sie wymienić bo mam jedną Miure na zamiane. Jak coś to PW. Pzdr

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy pytania (przepraszam jeśli już się pojawiły).

1. Czy można jakoś wgrać swoją muzykę do gry ?

2. Jak przenieść fotki zrobione w photo mode np na pendrive lub pc ? Wyeksportowalem je do XMB w menu gry.

3. Co mam zrobić aby podczas uruchamiania gry nie wyskakiwal mi komunikat "data i godzina są ustawione nieprawidłowo" ? Mam dobrze ustawioną godzinę na konsoli.

Edytowane przez JohnySilver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miure można wygrać ale nie pamiętam którą serie wyścigów trzeba zrobić na złoto(chyba professional). Jeśli masz coś ciekawego to moge sie wymienić bo mam jedną Miure na zamiane. Jak coś to PW. Pzdr

W B-Spec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających na kierownicy. Próbowałem pstryknąć zdjęcie i nie mogłem tego ogarnąć na przyciskach G25. Załączyłem pada, ale on też nie działał. Wie ktoś co z tym zrobić? Fhotomode tylko w grze na padzie? Hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających na kierownicy. Próbowałem pstryknąć zdjęcie i nie mogłem tego ogarnąć na przyciskach G25. Załączyłem pada, ale on też nie działał. Wie ktoś co z tym zrobić? Fhotomode tylko w grze na padzie? Hmm...

Było. Zmień pada na kontroler pierwszy.

Do obracania kamerą potrzebne są analogi których kierownica nie ma. :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja odłączam kierownicę z USB i włączam pada. Jednak Photo Mode najlepiej jest obsługiwać padem bo są gałki. Na kierce nie da się zrobić połowy rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Duszol. Czyli na czas robienia fotki trzeba zmienić kolejność kontrolerów. Trochę uciążliwe, ale damy rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexus wielkie dzięki , za te wyścigi dostałem złoto ! ;)

Hynta Gram na padzie z automatyczną skrzynią ,ale nie jest aż tak źle :D fakt trzeba ostro przyhamować na zakręcie ,ale to normalne.

Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie już to powoli, że muszę kupować specjalnie do max. 2 wyścigów nowe auto, skąd mam brać tyle kasy?

Jak wy to ogarniacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z skrzyniami i zawieszeniem jest tak ze jak kupimy te modyfikowalne to maja inne ustawienia na starcie niz te z ustawieniami na "stale".Wiec warto na to zwrocic uwage bo mozna sie nie milo zdziwic gdy nagle nasze autko nie bedzie potrafilo wyjsc z zakretu.Tak mialem tak ;p

Mam pytanko do ludzi grajacych na padach, jakos specjalnie ustawialiscie sobie pada czy nie ? Gracie z manualna skrzynia czy automatem ? Gram na automacie i nie powiem troszke mnie irytuje ze nie mam juz opon po dwoch zakretach ;p Czy u was tez jazda wyglada na maks w podloge i ostre dohamowanie przed zakretem ? ;p

przeciez jazda z automatem pogarsza osiagi, ja zawsze jezdze na manualu i staram sie hamować stopniowo a nie nagle na full. W glowie mi sei nie miesci ze ktos na automacie smiga;p

aha jeszcze jedno, mam stara kierownice jeszcze z czasow ps2 lecz gdy ja kupowalem pisalo ze jest tez do ps3 tylko zgubilem plytke na ps2 nie trzebabylo nic wgrywac i nie wiem czy tak samo jest na ps3 bo jak podlaczam kierownice do ps3 to mi nie czyta, nie wiem czy trzeba cos w konsoli poustawiac czy jak? jak wy to macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W A-Spec dostałem Miure.

Całe A - Spec ozłocone poza extreme Formula GT i żadnej Miury w garażu. Nic nie sprzedawałem :| Sprawdze jeszcze raz, bo mam troche tych aut, ale nie dostałem chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie już to powoli, że muszę kupować specjalnie do max. 2 wyścigów nowe auto, skąd mam brać tyle kasy?

Jak wy to ogarniacie?

porób sobie Special eventy tam sporo kasy można przytulić na złoto, generalnie można spokojnie organizować kasę ja mam jakiś 18 lvl i około 65 samochodów w tym z 1/3 to kozaki po 150,000 - 200,000 + tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kasa nie jest tak ciezko mam sporo drogich aut i chyba 3,7 mln Cr .

Mam problemy z wbiciem 21 lvl A-SPEC musze powtarzac 15 x jeden wyscig zeby go wbic , troche to glupie....

Mozecie dac jakas rade co do Nascar ? kompletnie sobie nie radze ogolnie rady by sie przydaly do wszystkiego co specjalne .... bo nie mam nic zrobionego i pewnie dlatego ciezko mi o te lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem dziś zdziwienie jak ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczył mi filmik końcowy z napisami. Jeszcze mam mnóstwo do zaliczenia a oni mi mówią, że jakiś koniec gry osiągnąłem i to przed 20 poziomem. Oczywiście wszystko można robić dalej. Powiem, szczerze, że z tymi wyścigami w karierze to jest niezbalansowane. Wiele eventów opuściłem z braku samochodu a teraz wróciłem do nich np. Mam samochód 600km a konsola 200 km. Co to za wyzwanie? A innego rupiecia spełniającego wymagania nie miałem. Powinien być jakiś górny limit mocy by miało to sens. To chyba jakiś ukłon w stosunku do casualów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem dziś zdziwienie jak ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczył mi filmik końcowy z napisami. Jeszcze mam mnóstwo do zaliczenia a oni mi mówią, że jakiś koniec gry osiągnąłem i to przed 20 poziomem. Oczywiście wszystko można robić dalej. Powiem, szczerze, że z tymi wyścigami w karierze to jest niezbalansowane. Wiele eventów opuściłem z braku samochodu a teraz wróciłem do nich np. Mam samochód 600km a konsola 200 km. Co to za wyzwanie? A innego rupiecia spełniającego wymagania nie miałem. Powinien być jakiś górny limit mocy by miało to sens. To chyba jakiś ukłon w stosunku do casualów.

potem jeszcze dostaniesz trophy , srebrne z dluzszym koncem... ale do konca dluga droga.

samemu mozesz sobie zrobic wyzwanie , wchodzisz w tuning sciagasz czesci i sie meczysz albo mozesz dac im popalic swoja potworna maszyna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

94952064775973482567.png 59403616916817954639.png

moja najnowsza fura pewnie juz ja macie ?(standard)

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia Furai. Też mam tylko białą. Nawet daje rade, szkoda tylko że nie zrobili jej jako Premium :( Dostaje sie ją po zaliczeniu na złoto bodajże ligi professional ale moge się mylić, dawno ją dostałem, nie pamiętam dokładnie.

Mam jeszcze takie ogólne pytanie: Czy XP jakie zdobywamy za wyścig zawsze jest takie samo w danym wyścigu gdy będziemy ten wyścig powtarzać czy może zależy od tego jakie wspomagacze są włączone/wyłączone ? Albo czy zależy od gry na padzie bądź kierownicy ?

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×