Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie , czy u Was tez tak jest ze np jak jada auta w wiekszej grupie to tnie wam gra? U mnie to wyglada strasznie :( nawet jak jade na nocnej trasie sam to czasami tam gdzie jest bajeczne oswietlenie potrafi ciac :/ mam nadzieje ze tez wyjdzie jakis patch na ten problem.

Dajcie znak czy tez macie cos takiego.

Ja nie spotkałem się z czymś takim. Zawsze chodzi płynnie jak po maśle. Jedynie raz się zawiesiła i wymagany był reset konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to dziwne :( moze nie tnie jak zwalnia , tak jak by konsola nie dawala rady :( Czy ktos innym moze napisac czy ma taka przypadlosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to dziwne :( moze nie tnie jak zwalnia , tak jak by konsola nie dawala rady :( Czy ktos innym moze napisac czy ma taka przypadlosc?

Jak do tej pory nie zauważyłem chrupnięć. Również zero zwiech konsoli... Wszystko działa cacy i bez problemów. BTW, co chcesz od loadingów? U mnie przy pełnej instalacji loadingi trwają średnio około 1min, czasem odrobinę więcej, czasem mniej. Jak na taką grę, to uważam, to za bdb wynik. Ale szybsze mogą być zawsze ;)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zniszczenia to trzeba poczekać aż ktoś zrobii 40 lvl i wtedy zobaczymy.

Co Wy z tym 40 levelem, dawno zostało ustalone, że zniszczenia są od samego początku, tylko inaczej wyglądają

dla trzech różnych typów pojazdów, czyli standard, premium i wyścigowe. Nic nie jest ani zablokowane, ani nie trzeba

zdobywać leveli.

@up. Może konsola już zbliża się powoli do kresu swego życia. :sad:

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi czasami jak jadę pośród aut na niektórych trasach lekko przycina i to tylko w niektórych miejscach. Co do loadingów to u mnie myślę, że tak ok 30 sec, zainstalowaną mam tylko tą wersje, która instalujemy na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche online po nowym patchu i co niby sa zniszczenia mechniczne trzesie autem znosi go na boki , ale po chwili auto powraca do normalnego stanu :/

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche online po nowym patchu i co niby sa zniszczenia mechniczne trzesie autem znosi go na boki , ale po chwili auto powraca do normalnego stanu :/

widocznie miales ustawione zniszczenia na drugim poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche online po nowym patchu i co niby sa zniszczenia mechniczne trzesie autem znosi go na boki , ale po chwili auto powraca do normalnego stanu :/

Może była ustawiona tak środkowa opcja zniszczeń?

* “None” – No mechanical damage.

* “Light” – Mechanical parts can be damaged, but will automatically be repaired after a short time has passed.”

* “Heavy” – Mechanical damage will be more severe, and can only be repaired by making a pit stop. Damaged parts will be indicated with on-screen icons.

Pozdr.

^up znowu się spóźniłem...

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi czasami jak jadę pośród aut na niektórych trasach lekko przycina i to tylko w niektórych miejscach. Co do loadingów to u mnie myślę, że tak ok 30 sec, zainstalowaną mam tylko tą wersje, która instalujemy na początku.

Czyli mamy to samo . Myslalem ze cos jest nie tak , dokladnie przycina mi tylko w niektorych miejscach , po za tym wszystko jest ok.

Dzieki kolego za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może była ustawiona tak środkowa opcja zniszczeń?

* “None” – No mechanical damage.

* “Light” – Mechanical parts can be damaged, but will automatically be repaired after a short time has passed.”

* “Heavy” – Mechanical damage will be more severe, and can only be repaired by making a pit stop. Damaged parts will be indicated with on-screen icons.

Takie pytanie: gdzie są takie ustawienia? Bo nie widziałem tego na oczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos sie kiedys pytal o formule gran turismo tak jest w uzywanych za 4 819 100 :/

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem GT5 i mam pytanie.

Czy na początku zrobić wszystkie licencie czy już startować w wyścigach? mam całą licencje A na srebro jak narazie.

Pozdrawiam. ps.zapowiadają się długie wieczory przed konsolą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem GT5 i mam pytanie.

Czy na początku zrobić wszystkie licencie czy już startować w wyścigach? mam całą licencje A na srebro jak narazie.

Pozdrawiam. ps.zapowiadają się długie wieczory przed konsolą :D

To żart prawda? (od wczoraj mam FIFĘ, mam próbować atakować skrzydłami, czy środkiem? czy mogę grać Realem?)

Graj w taki sposób jaki Ci odpowiada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żart prawda? (od wczoraj mam FIFĘ, mam próbować atakować skrzydłami, czy środkiem? czy mogę grać Realem?)

Graj w taki sposób jaki Ci odpowiada.

Widzę kolega chciał zabłysnąć żarcikiem.... Ale chyba coś nie wyszło.

Nie wiem co w tym dziwnego że ktoś się o to zapytał ;/

Ja bym radził od razu do wyścigów przejść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym dziwnego że ktoś się o to zapytał ;/

A ja jak najbardziej. Denerwują mnie takie pytania, mam wrażenie, że myślenie w narodzie ginie. Kupię grę, spytam na forum jak w to grać i wszystko będę wiedział. No i będę grać tak jak inni, będzie mi łatwiej i nikt się ze mnie nie będzie śmiał.

Gdzie te czasy, kiedy nawet najbardziej skomplikowane strategie rozgryzało się samemu (nie było nawet instrukcji). Że o braku dostępu do internetu nie wspomnę.

Żeby nie było offtopa, ja zacząłem od B-Spec i od czasu do czasu przerywam walką z licencjami i eventami. A-spec zostawiam na później. Gram źle, wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uraczyl by mnie ktos samochodem do wyscigow japonskich sprzed 1979 roku i klasykow japonskich?? po wygranym wyscigu odesle spowrotem jako prezent moj ID Shadow91PL

albo kontakt gg 8502071

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem GT5 i mam pytanie.

Czy na początku zrobić wszystkie licencie czy już startować w wyścigach? mam całą licencje A na srebro jak narazie.

Pozdrawiam. ps.zapowiadają się długie wieczory przed konsolą :D

nie takie dlugie te noce , tydzien niecaly i mozna juz jezdzic wytrzymalosciowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gre polyphony zwyczajnie zwaliło ';( miałbyc killer a jest raczej sredniak nie oszukujmy sie niektórych błędów i niedociągnieć nie da się naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Denerwują mnie takie pytania, mam wrażenie, że myślenie w narodzie ginie. ...

A Ty się dziwisz, wystarczy spojrzeć co zrobili w szkolnictwie, co robią i do czego to wszystko zmierza. Robi się powoli hodowla mięsa armatniego.

W temacie, rób licencje, zdobędziesz troszkę Cr na samochody i modernizację, no i przede wszystkim doświadczenia, swojego i wirtualnych.

A i parę samochodów wpadnie do garażu.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie można po kupnie auta sprawdzić już której klasy jest? Czy to nie ma znaczenia przy wyścigu wogole i moge autem 3lvl jechać wyscig 1lvl? Jak wygram jakieś auto to tez nie wiem z którego lvl jest :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! A ja mam pewno pytanko, czy wie ktos jak na stale wylaczyc TCS?? Gram na DFGT i za kazdym razem musze krecic pokretelkiem co troche wnerwia ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyscigi level 0 mozesz nawet veyronem jezdzic...

Dzieki, nie wiedzalem ze tak można. Jeszcze jedno pytanie bo nie chce tracic kasy, Subaru legacy, wchodząc w tuning mogę zmienić tylko opony, a gdy wejdę w sklep tuningowy mogę kupić wszystko ale rozumiem ze do tego auta to nie bedzie "pasowac" ? Czy najpierw musze kupic czesci i dopiero wtedy opcje w tuningu będą dostepne?? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, nie wiedzalem ze tak można. Jeszcze jedno pytanie bo nie chce tracic kasy, Subaru legacy, wchodząc w tuning mogę zmienić tylko opony, a gdy wejdę w sklep tuningowy mogę kupić wszystko ale rozumiem ze do tego auta to nie bedzie "pasowac" ? Czy najpierw musze kupic czesci i dopiero wtedy opcje w tuningu będą dostepne?? :biggrin:

Niby czemu miało by nie pasować? Niektórzy na prawdę takie głupie pytania w tym temacie zadają.... Wystarczy chwilę logicznie pomyśleć, ewentualnie wejść do sklepu tuningowego i kupić daną część w ramach wypróbowania...

ale nie, niektórzy wolą wejść do tematu i napisać posta co zajmie im więcej czasu niż samo sprawdzenie -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gre polyphony zwyczajnie zwaliło ';( miałbyc killer a jest raczej sredniak nie oszukujmy sie niektórych błędów i niedociągnieć nie da się naprawić

O'RLY? Dzięki za dogłębną analizę. Nie pozostaje nic innego jak jutro oddać konsole żebrzącemu rumunowi, GT5 spalić i jej resztkami posypać głowę, a resztę życia spędzić okryty wstydem gdzieś w Bieszczadach... Nudzicie się chyba bardzo malkontenci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×