Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie chcialem pisac o nowym patchu

Za 3 podejsciem w ogole zechcial rozpoczac sciaganie i jak narazie leci... az 40KB/s z tego co widze na routerze.

edit: 1/3 i pierwszy error

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten error pojawia mi się cały czas . Raz mi wyskoczył jak było jakieś 98% xD. Ale się wkurzyłem. Ten update trzeba ściągać aż do skutku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, u mnie juz sie sciagnal.

klikaj OK po wyskoczeniu error i od poczatku (wejdz w news lub gt-tv i zapyta znowu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no OK... Wydaje mi się, że za każdym ściąganiem mam więcej plików zainstalowanych na dysku (to co się ściągnęło nie kasuje się). Miałem na początku trochę ponad 5GB na dysku, a teraz mam ponad 6GB . Co jest?? Czy PS3 nie powinno kasować tych plików??

PS. Wyszedł już soft 2.30 wraz z nowym wyglądem PSStore!! Wygląda super !! Właśnie testuje i musze powiedzieć, że długo się ładuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpbiegajac od tematu GT5 to nowy psstore jest chwilowo tylko do ogladania bo ma straszne "lagi", ale pewnie to minie jak kazdy juz sie nacieszy

Odnosnie updatu GT5 to w newsach sa podane zmiany jakie wprowadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ty Piciu masz zainstalowanych danych z GT5 Prologue na dysku?? Ponad 6GB tak jak ja?? Chcę się upewnić czy mam wszystko OK .

PS. A co do PSStore to długo się czeka nawet na to, żeby się ikonki załadowały xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey czy ktos z was moze zrobic screnny opcji tuningu bo niestety dawno temu zakupilem wersje JAPAN z allegro za 80zł :] no ale tych krzaków nie czaje, ogolnie nawet sie opłacało bo nie musialem kupowac prologa w wersji eu tylko dostalem aktualizacje tyle ze caly czas po japońsku. bede wdzieczny za te screnny. moj email gosciu17@go2.pl

Z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT 5 Mam i ja :D

....ale Update mi się nei chce ściągnąć. Error i error :/:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos macie nie tak z laczami internetowymi

u mnie bez problemu sie sciagnelo

skasowalo wyniki online wyscigow

trzeba bedzie od nowa walczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos macie nie tak z laczami internetowymi

u mnie bez problemu sie sciagnelo

skasowalo wyniki online wyscigow

trzeba bedzie od nowa walczyc

Nie, no teraz jak napisałeś tego posta to idzie jak burza i nie zrywa, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzisiaj gra przyszla;p Wlasnie sie instaluje.Mam nadzieje ze mi sie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zainstalowało za czwartym razem. A kiedy się ściągnęło całe, to w połowie pasek przestał iść i myślałem, że się zatnie (aż mój brat chciał anulować - leszcz ). Po kilku minutach się ściągnęło .

Malyr - chyba miałeś farta i ściągnęło ci się za pierwszym razem ;P . A zarywa dlatego pewnie, że servery mają słabe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest boska.Jak bedzie wychodzic GT5 to preordera zamawiam.Mimo iz dopiero zaczalem to wiem ze bede w to gral do upadlego.Dzis az sie krew polała na pada;p Nawet szybko dostalem kurierem ups'a.W dwa dni;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale podczas widoku ze środka można rozglądać sie po bokach. Musicie najpierw wejsc do ustawien pada i ustawić view right/left do któryś z przycisków (najlepiej strzałka, lewa, prawa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie podpialem pleja do neta po przeprowadzce (3 tygodnie bez netu w konsoli !!) i od razu system update i GT:P update. Za pierwszym razem doszlo do ok 95%, error, a potem do konca. W sumie troche ponad pol godzinki. Ale trzeba przyznac ze neta mam siekiere..

Ford GT bez kontroli trakcji to masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj pokrytysniegiem chyba nieuwaznie sledzisz ten watek juz kilkakrotnie pojawila sie ta informacja. Na poprzedniej stronie chyba rowniez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz G25 to automatycznie na krzyżak ustawione jest rozglądanie BTW Update nowy GT jest Poprawia online i pozbywa się przezroczystych pojazdów w onlinie (czasami sie zdarzały)

widać że cały czas poprawiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytania 3 :

1;Czy ktoś ma wszystkie klasy w złocie i czy dostał za to jakiś bonusowy samochód

2;Nie umię wejść do niektórych evet w sklepach i nie wiem czemu ?

3;Czy zdaża wam się też że gra potrafi czasami chrupnąć !! przeważnie przy dochamowywaniu przy tłocznym zakręcie ?

mam wersje płytową z Angli

a tak po za tym to Ford gt40 rzadzi !!! dzisiaj wypróbuje model LM

jedynie zawiodłem się na ferrari , albo też za dużo oczekiwałem ?

pozdro dla wszystkich śmigających bez systemów i w pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdarzają się chrupania ale to rzadkość. A Ferrari a i owszem Ferrari ma moim zdaniem zbyt dużą fame że są najlepsi niestety tak nie jest i zwykła tuningowana honda s2000 może go spoko wziąć nie mówiąc już o np skylinach. Jest to samochód do spokojnej i w miarę szybkiej jazdy Scudery są to wyścigowe Ferrari, i nimi można fajnie poszaleć ale nie ma ich w GT. A F40 to klasyk Przede wszystkim trzeba jeszcze umieć grac ferkami.

A zapomniałem mają chyba jedne z najpiękniejszych głosów jakie kiedykolwiek powstały Ale i tak na pierwszym miejscu jest głos cerbery speed 12, wygląda i słychać jakby się żywił minicooperami a na obiad zjadał jakiegoś tira po drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałem mają chyba jedne z najpiękniejszych głosów jakie kiedykolwiek powstały Ale i tak na pierwszym miejscu jest głos cerbery speed 12, wygląda i słychać jakby się żywił minicooperami a na obiad zjadał jakiegoś tira po drodze

Ferrarki maja najpiekniejszy glos na swiecie. Moj szef (w Anglii) jest bogatym czlowiekiem i ma Ferrari 599 i F430 Spider. Zwykle przyjezdza 599 i juz z daleka wiemy ze jedzie . A jak odpala silnik to poezja. Jak lew jakis! Kiedys mnie przewiozl 599 i to byl jeden z najpiekniejszych dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejszy głos i wygląd ma Aston Martin ;P . Jest bardzo dobry i można go ładnie stuningować przed wyścigiem , bo ma mało performance points'ów (nie mówię, że jest najlepszy w grze, ale jednym z najlepszych). Ford GT jest już dobry na wejściu, ale ma dużo tych punktów. Ferrari Spider jest najładniejszym z Ferrari.

PS. cwir--> jakim Ferrari jechałeś??

PS2. Grał ktoś z was Online?? Ja prawie przeszedłem już całą grę (łącznie z klasą S) a nie grałem w Internecie xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@God_of_War, przeczytaj ze zrozumieniem tekst ćwira.

Od siebie dodam, że mi najlepiej jeździ się Fordem Focusem ST, ale - ja jakiś dziwny jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem go ze zrozumieniem, tylko że dodałem coś od siebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×