Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ja za waszymi namowami zamówiłem GT5:P tylko... do połowy zeszłego tygodnia w Ultimie nie mieli.. potem wysłali mi w piątek, jak chciałem, czyli kurierem prywatnym by było szybko... i co.. dopłaciłem za ekstra wysyłkę i kopa! Dziś już koniec wtorku i dalej nie ma :/ Już pocztą nieraz dostaję na drugi dzień priorytetem a z W-wy do Lublina to 2,5h drogi grr..

Ile wam średnio chodzą paczki z Ultimy? Normalnie wziąłbym z psxextreme ale tam nie mieli żadnych kopii w zeszłym tygodniu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile wam średnio chodzą paczki z Ultimy? Normalnie wziąłbym z psxextreme ale tam nie mieli żadnych kopii w zeszłym tygodniu..
Oj nie ufaj Ultimie - ja u nich zamowilem PS3, najpierw twierdzili ze wyslana zeby potem oznajmic mi ze nie maja na stanie i zwroca mi kase - pomimo codziennego zapewniania ze "wlasnie dzisiaj pieniadze zostaly przelane" czekalem prawie 2 tygodnie na ich zwrot. Namierzylem konsole prywatnie (zalezalo mi na 60GB) ostatni model jaki sie zostal we wszystkich najwiekszych hurtowniach w PL, byl zarezerwowany ale ze z odbiorem spozniali sie tydzien to dostal sie mi. No i zaplacilem mniej niz liczyla sobie Ultima.

Wracajac do tematu - GT5:P naprawde mi sie podoba (choc wole bardziej arcadowe scigalki) ale dobijaja mnie kursy w stylu 'kolko na czas' czy 'wyprzedz wszystkich' jak w normalnych wyscigach nie mam problemow to z ww zawsze niemilosiernie sie mecze i nie mam pojecia dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja za waszymi namowami zamówiłem GT5:P tylko... do połowy zeszłego tygodnia w Ultimie nie mieli.. potem wysłali mi w piątek, jak chciałem, czyli kurierem prywatnym by było szybko... i co.. dopłaciłem za ekstra wysyłkę i kopa! Dziś już koniec wtorku i dalej nie ma :/ Już pocztą nieraz dostaję na drugi dzień priorytetem a z W-wy do Lublina to 2,5h drogi grr..

Ile wam średnio chodzą paczki z Ultimy? Normalnie wziąłbym z psxextreme ale tam nie mieli żadnych kopii w zeszłym tygodniu..

również zamawiałem z ultimy, i również paczka została wysłana do mnie w piątek ale napisałem im, że bardzo zależy mi na czasie i obojętnie o której godzinie mogą mi ją dostarczyc dostałem w sobote o 4 rano. Mieszkam w Poznaniu.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie watek problemy z ultima ,

co do tytulu w poniedzialek odebralem BD z gra, zaczalem klase B - ciezko odlozyc pada - to moje pierwsze doswiadczenie z GT - mocny, mocny tytul ;]

btw tryb pro najlepszy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw tryb pro najlepszy ;]

fakt faktem - ale mozna dostac szalu przy probie zaliczenia eventu z Ferrarka na Daytonie (tej z szykanami). mi sie udalo chyba po dwoch godzinach probowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

sorki ale kupilem wlasnie Chevroleta jakiegos tam...jasna chole** nie umiem tym jezdzic..ciut za duzo gazu i leze...na poczatku jest git ale jak dochodze do ostatniego okrazenia i to emocje biora gore.....koncz sie to zle...Zapewne dalej jest jeszce gorzej...ale i tak GRA WYMIATA..pewnie dlatego ze jest strasznie wymagajaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pociesze Cie, jak napisze, ze ten Chevrolet "jakis tam" prowadzi sie znacznie latwiej niz Ford GT ;-) pocwicz jazde tym Chevy w timetrialu na poczatek - naucz sie wchodzic w zakrety, odpowiednio redukowac biegi, nie wciskac gazu/hamluca do konca itp itd. no i jak skrecasz, to nie kontruj w druga strone, bo to oznaczac bedzie w 90% przypadkow utrate kontroli nad samochodem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Podobno w GT5 pełnej wersji ma być 50 odcinków Top Gear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po ponad 12h ściągania update zagościł na moim dysku.

Takiego chaosu na drodze to ja jeszcze nie widziałem. Burnout przy tym to jak "wożąc panią Daisy"

Ale grafika faktycznie śliczna I schodków nie widać aż tak drastycznie

A tak z ciekawości te filmy w GT TV to są z neta ściągane czy one są na płycie?

Czy to może to się ściągało razem z update'm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy opłaca się kupować skoro nie mam kierownicy ? Albo gdzie jako taką kupię w miarę tanią. Bo wydaje mi się że Gran Turismo bez kierownicy to już nie to samo Gran Turismo. Gram w to demko i gram i nie mogę się zdecydować. Jeżeli ktoś był by łaskawy poproszę o link do jakiejś dobrej kierownicy do GT ale żeby nie była za droga

Pozdrawiam

jeżeli chcesz kierownicę, ja mam na sprzedaż, logitecha driving force pro za 220zł, używana miesiąc czasu, troche grałem jak kupiłem GT4 a teraz przez tydzień grałem jak kupiłem GT5. Odezwij się na priva lub maila: bartosz.witkowski@aster.pl lub GG:4210966

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałem zapytać się o nagrody za ukończenie klas ,czy dostaje się jakieś inne bonusowe samochody za zaliczenie całej klasy w złocie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie po ponad 12h ściągania update zagościł na moim dysku.

Takiego chaosu na drodze to ja jeszcze nie widziałem. Burnout przy tym to jak "wożąc panią Daisy"

Ale grafika faktycznie śliczna I schodków nie widać aż tak drastycznie

A tak z ciekawości te filmy w GT TV to są z neta ściągane czy one są na płycie?

Czy to może to się ściągało razem z update'm

Juz kilka razy robilem podejscie do tego update'u i za cholere nie moge tego sciagnac. Przy 1/5 wywala blad i po ptakach.

Nie da sie tego sciagnac i zaladowac np z Memory Sticka?

Pozdro

Yerzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proboj kilka razy - sciagniete dane nie sa usuwane - za ktoryms podejsciem powinno sie dociagnac do konca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLECAM TEN TEKST!

Wkładam do napędu płytke z GT5:P, po chwili na ekranie miga Playstation3, a po kilku sekundach jestem w menu. Ale co to za menu. Szok. Moi drodzy, to nie menu. To jest świątynia! Prawdziwa świątynia nowej religii. Guru (Sensei) Yamauchi oddaje w nasze ręce świątynie motoryzacji tak wysublimowaną ,że żadna z poprzednich odsłon Gran Turismo nie może się z tym równać.

Gdy z głośników zaczyna powoli sączyć sie muzyka, ja zaczynam powoli odpływać. nie wiem co jest grane, przecież nie lubię żadnego jazzu, a jednak to pianinko tak uspokaja, siedzę i gapie się w to ferrari f430 na jednej z uliczek w Bonn, w Niemczech... i przestać nie mogę. Ten spokój, luksus i dojrzałość emanująca z nowej odsłony Gran Turismo wręcz hipnotyzuje. Nie wiem, może tylko ja jestem podatny(albo już tak stary...), a może nie tylko ja...

Gdy ocknąłem się z tego letargu, wcisnąłem guzik na padzie i na ekran "powróciły" wszystkie opcje. Panowie (i Panie) czego mu ty nie mamy: kalendarz, zegar, mapa świata, temperatura i pogoda. Pewnie znajdą się tacy, którzy pukają sie w czoło i myślą "po co to?" ... ale oni widocznie nie zaufali Sensei. Nie oddali sie filozofii GT. Nie domyślają się...

Mam wrażenie, że ten Prolog w tytule, to cos więcej niz Prolog w tytule GT4. Wtedy sprawa wyglądała inaczej, mniej więcej tak samo jak przez ostatnie kilka lat. Tym razem jednak, Yamauchi dostał do rąk nowe zabawki, z kŧórych jak widać zamierza zrobić użytek. Pomyślcie,że każdy punkcik na mapie świata to jeden z przyszłych torów w GT5(a czemu nie?!...Los Angeles?!). Czy ktoś z was pamięta jaka wczoraj była pogoda na Nurburgringu? Podpowiem, -1 stopień celsjusza i padający śnieg. A teraz przenieśmy sie rok do przodu. Mamy 9 kwiecień 2009, w napędach obraca się Gran Turismo 5, na Nurburgringu znów przymrozki i opady śniegu. Klikamy w online, wybieramy wyścig na pętli północnej...dłuuuuższa chwila ładowania (tak, tak nawet w marzeniach trzeba zachować pozory realizmu Smile i rozpoczyna się wyścig na 12 samochodów w Zielonym Piekle, tylko że tym razem słońce zakryte jest grubą warstwą chmur, a na szyby naszego wozu pada śnieżek zmuszający wycieraczki do pracy. ehhhh...

Może się za bardzo rozmażyłem (nawet staruchom czasem wolno pomarzyć), ale te elementy chybą jednak tworzą pewną układankę i nie bez powodu znalazły się w Prologu. GT5:P jest jak preludium które ma nas przygotować i wygłodzić, na przyjście GT5, które nie będzie już zwykłą grą wyścigową (a czy GT kiedyś wogóle nią było?) lecz portalem, przejsciem do wyodrębnionego świata motoryzacji i wyścigów. Bądźmy szczerzy, tu juz dawno nie chodzi tylko o ściganie... coś wam opowiem:

W Gdyni nie ma za bardzo okazji do oglądania wyścigów, ale raz do roku, w lipcu(dobrze pamiętam?) w Sopocie(10 kilometrów od Gdyni) organizowane są Górskie Samochododowe Mistrzostwa Polski (lub jakoś tak Razz ). Na odcinku specjalnym przez 3 dni mozna oglądać śmigające samochody, z czego część jest na prawde potężna (500konny lancer Mariusza Steca). Ale nie o wyścigach wam napisze, ale o tym co się dzieje między nimi. Otóż każdy chętny może się wybrać na spacerek i na własne oczy zobaczyć co się dzieje w strefie serwisowej. Popatrzeć na pracę mechaników, po(d)słuchać rozmów kierowców wymieniających się spostrzeżeniami na temat przejazdu, obejrzeć i pomacać z bliska te czterokołowe potworki, powąchąć wysokooktanowej Smile ... jednym słowem POCZUĆ klimat wyścigów samochodówych.

I po co ja was zanudzam tym Sopotem? Ano po to, że prawie to samo czuje od niedzieli gdy po raz pierwszy odpaliłem Prologa GT5. Te wszystkie filmy opowiadające o torach,GT-TV, animacje z pitstopów, detale,showroom, tło, klimat menu... to może nie wyścigi w sopocie, a bardziej jakieś monaco, ale jednak wyścigi. I każdy kto miał okazje uczestniczyć w jakiejś poważniejszej motoryzacyjnej imprezie (profesjonalnej) ten powienien poczuć ten sam klimat odpalając Prologa. Moi drodzy to już nie jest tylko gra wyścigowa, to zaczyna być szerokopojęta światynia motoryzacji w jej najbardziej perwersyjnym wydaniu - karbonu, silników V8 i slicków.

Kolejny element do tych puzzli dorzucił Yamauchi w wywiadzie dla TopGear. Kto czytał ten wie. Ale streścić można dwoma słowami: styl życia. Czujecie to w nowym GT5:P? To nie jest opluta ulica z milionem przyklejonych gum do życia, które rozjeżdzane są przez zaszpachlowane calibry i golfy z niebieskimi diodkami w reflektorach(WTF?!), to nie needforspeed... my tu nie pijemy piwska. My tu mamy martini i pogawędki z ludźmi od Ferrari.

Piękną wizję snuje nam Polyphony. Wiadomo, że nie dla wszystkich. Prolog odsieje ziarna od plew. Ci którzy nie poczują klimatu, dalej będą obniżać GT oceny w internetowych rankingach. Ci którzy poczują, wyłączą swoje komputery i odpalą konsole. Niech frustraci spod znaku M$ się wyżywają. Niech plują i wyzywają. Co nas to obchodzi. Czy jest sens dyskutowac z kimś kto nie poczuł trudu opanowania F430 w zakręcie (TCS OFF, ASM OFF, PRO PCHYSIC). Za rok oszalejemy. nawet bez zniszczeń. nawet z tym samym piskiem opon (i tak jest duuużo lepszy!), nawet bez tuningu (z bólem serca), bo dostaniemy w zamian nowy styl życia. Motoryzacyjny implant w sam środek naszego mózgu. Bezpośrednie połączenie z maniakami reszty świata.

Dzisiaj to tylko prolog. Na razie wystarczy. Jednak nie na długo.

...

nie posądzajcie mnie o sprzedanie duszy demonom z Sony.Mimo, tej całej oprawy, tego przeczucia, które się pojawia po zapoznaniu z Prologiem, dalej się martwię. Może niepotrzebnie. Mój kolega mówi, że to zdradzieckie myśli i że moja Plejka3 mi tego nie wybaczy Smile (pzdr Fil_PL) ale przyznam sie wam ,że jeżeli GT5 minie się moimi oczekiwaniami to bez najmniejszych wyrzutów sumienia kupie tego cholernego Xboxa360 dla Forzy2( lub 3).

Na szczęscie od niedzieli wiem ,że w tym roku to się nie stanie. GT5:P uratowało te 800zł w moim portfelu. UFFF!!! Dzięki Kazunori!

pzdr.dobranoc. następnym razem napisze o wadach GT5:P...tak dla równowagi.

autor: stanwojenny, forum: Gameonly

Czy coś trzeba dodać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w weekend biore sie za budowanie czegos na wzor tego:

klik

jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, a cala zabawka bedzie w miare wygodna - do konca przyszlego tygodnia powinienem miec ponownie Logitecha DFP i bedzie sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... napisze tylko tak: Oprócz ochow i achow nad grafika, ktora oczywiscie powala, jest model jazdy oczywista bez systemow i na Pro fizyce, który

rozwalił mnie na łopatki.... Naprawde dużo grałem u kumpla w Forze2 plus 2 dnia jazdy po torze prawdziwym Subaru STi 05 i moge obiektywnie stwierdzic ze

model jazdy z Gt5P jest bardzo zblizony do prawdziwego samochodu. Forza2 tez jest ok, aczkolwiek znjomy, który posiada ten samochód rowniez ma stycznosc z dwoma tytułami - twierzi ze do Gt5P mu bliżej

Naprawde dobra robota panowie z Polyphony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się ostatnio coś powaliło w menu i odtwarza mi 3 animacje na krzyż: las, jakąś jaskinię i Tokio. W demonstracjach pod kółkiem to samo. Też macie coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO panowie,dzis przyszedl Logitech driving force pro i paczka z gt:proluge...zaczyna sie zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje - swietny zestaw.

Do mnie dzisiaj trafila "tylko" i "az" sama gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie.

znowu pytania:

- czy ktos mi powie czy w gt 5 prologue kupionym razem z konsola w uk jest opcja tuningowania samochodow,bo jakos nie moge znalesc.podobno w jap.wersji nie ma ,ale ja mam angielska

- i dlaczego w panelu glownym gry na kalendarzu podswietlona jest dzisiejsza data (9) a powyzej caly czas wysiwtlone jest 4 kwiecien

dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest 10.04 raczej Ja dostałem dzisiaj swoją kopie. Gra jest świetna. Ale patch ciężko idzie . Mam wersje niemiecką ale jest all po ang. Czy w wersji niemieckiej nie ma czegoś ? Czy jest wszystko jak w normalnych wersjach ? Aha i kupiłem sobie na początek Citroena C4 To dobrze ? Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejsc eventy w A to dostaniesz opcje tuningu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- i dlaczego w panelu glownym gry na kalendarzu podswietlona jest dzisiejsza data (9) a powyzej caly czas wysiwtlone jest 4 kwiecien

Wyswietla sie numer miesiaca. Glupie to ale tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze kiedy w empiku będzie GT5:P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×