Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiesz to już jest raczej ukończony build dlatego mnie te zniszczenia martwią bo poprostu psują jak dla mnie cały fun, myślę że nie ma szans żeby przemodelowali teraz system zniszczeń, za mało czasu na to
- skoro nie jesteś tego pewien to po co piszesz ?

Wycinek opisu filmiku z zamkniętego pokazu "dla wybranych" w siedzibie PD:

The video begins with a street circuit and with electronic music in the background. Then we can see the cars, especially new ones at its best going around the track, the GT style of life. We see cars NASCAR, rally, Lamborghinis and Bugattis. We see the pits in full and frenetic action. The images come from the replay mode. We run at night. The modeling is clearly at the level expected. And finally we see the first deformation and cracks on cars. There are a few shouts of excitement among those present. They are short but intense second accident. A lack of a better word, awesome.

Całość tutaj - http://www.gtplanet.net/unpublished-gran-turismo-5-video-shows-off-damage/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem przekazać wam tą radosną nowinę ale mnie uprzedziłeś ;] Brak demonstracji tego na targach tgs wpisuje się znakomicie w strategię PD, chcą żebyśmy po tych skrajnie negatywnych emocjach wpadli w szał radości :D wygląda na to, że im się uda...

Byle do marca ... zresztą powiem szczerze, że jak dla mnie to sam fakt, że poprawili fizykę w stosunku do gt5P w trybie pro jest już wystarczającym powodem do zakupu gry. Do tego nowe trasy, masa fur i jest wypas. Cała reszta to mega zaje..sty bonus a wygląda na to, że ten bonus będzie konkretny - zniszczenia, day/night, deszczyk. do tego dobry tryb kariery i  będzie rzeź.

Wydaje mi się, że do premiery forzy 3 dowiemy się jeszcze kilku ciekawych rzeczy o grze, żeby wahającym się ludziom dać szansę żeby się na spokojnie zastanowili czy warto kupować Xboxa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie moge wytrzymac, widze ze od marca nie ma mnie dla dziewczyny, rodziny nikogo... wszyscy narzekajacy powinni sie gryzc dwa razy w jezyk zanim cos napisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś problemy?

Zawsze odpowiadasz z ironią? Chyba Ci wyjaśnił, że oczekiwał prostej odpowiedzi. Jakby widział na filmiku to by nie pytał... ale najłatwiej jest się przyczepić, co nie?

No No, teraz tylko czekać na jakiś filmik z tego pokazu :) Oby do marca!

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas... dlaczego my tak dużo o tym GT wiemy???

Przecież nie da sie czekać przez to....

Byle do marca ... zresztą powiem szczerze, że jak dla mnie to sam fakt, że poprawili fizykę w stosunku do gt5P w trybie pro jest już wystarczającym powodem do zakupu gry. Do tego nowe trasy, masa fur i jest wypas. Cała reszta to mega zaje..sty bonus a wygląda na to, że ten bonus będzie konkretny - zniszczenia, day/night, deszczyk. do tego dobry tryb kariery i  będzie rzeź.

a do tego dorzuć jeszcze licencje... i od pyty rodzai zawodów.... z różnym napędem, różny producent, rózny typ wozu, wrc, le mans, nascar, głowne class'y.... + rankingi i gra online... A. i tuning optyczny (fele np :)) i mechaniczny. Dobrze ze ten tuning optyczny jest taki hmmm... delikatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze odpowiadasz z ironią? Chyba Ci wyjaśnił, że oczekiwał prostej odpowiedzi. Jakby widział na filmiku to by nie pytał...

Nie wiedział, więc wyjaśniłem i w d*pie mam, czy on widział ten trailer, czy nie.

A wy moderatorzy zrobilibyście coś użyteczniejszego, niż usuwanie postów. Jak się nei podoba to ostrzeżenie, a nie usuwacie coś, na co poświęciłem w przeszłości więcej niż 30 sek.

Edytowane przez cwir
Proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny

''Piknie'', tylko szkoda, ze to lekko podrasowane screeny a'la screenshoty z FM3 od Turn 10. Oczywiście o niebo biją tamte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze ten tuning optyczny jest taki hmmm... delikatny.
- został potwierdzony tuning optyczny (spojlery itp - nie wiadomo co z malowaniem i oklejaniem) oraz jego wpływ na aerodynamikę oraz jakby ktoś nie wiedział będzie też fizyka opon (nie wiem czy deformacja) w postaci temperatury, ciśnienia oraz zużycia. Edytowane przez Gerath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze na te screeny i wyje... no wyje "w czesiu" bo ja chce już!!!!

Hehe ja wyslalem tego linka bratu, ktory jest raczej niedzielnym graczem i oto co mi odpisal:

brat

coo??

brat

to jest gra?

brat

pojebalo ich

brat

to jest ladniejsze od rzeczywistosci

Ja

no :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio publikowane screeny przez PD są z photomode - więc gra na pewno nie będzie wyglądać aż tak dobrze (zresztą to chyba było oczywiste). Natomiast wiadomo, że screeny z photomode będą miały ok 8megapixeli a PD "walczy" aby miały pod 20megapixeli - czyli spokojnie będzie sobie można machnąć plakacik całkiem sporych rozmiarów na ścianę :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz bedzie pewnie wysyp smaczkow dla nas, a co do trailera to jadac w gorach nie ma kasku ani kombinezonu, czyzby pd dalo nam mozliwosc tworzyc swojego kierowce ? czy po prostu dla potrzeb trailera umiescili tam blondaska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość z was zagląda na stronę gtplanet ale dla tych co tego nie robią mam linka do bardzo fajnego opowiadania/wywiadu z KY (niestety w języku angielskim) wywiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa marka Toyota FT-86 Concept.

Nowy trailer - http://www.youtube.com/watch?v=7oOXdKcdpZ8

Jak ty to chłopie znalazłeś? Krzakami pisałeś?? :)

No ale na filmie widać też inny samochód, którego wcześniej nie widzieliśmy chyba (w grze).

Toyota Sprinter Trueno AE86.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toyota Sprinter Trueno AE86.

Spróbowali by tylko tego klasyka nie dać do Gran Turismo :)

Ale Japończycy robią grę więc mogłem być raczej spokojny bo u nich ten samochód to czysta klasyka.

Nie wyobrażam sobie jeżdżenia bokiem innym samochodem, do tego malowanie ala Initial D, trasa Eiger Nordwand w nocy i klimat z anime żywcem wzięty :D

Jeśli będzie tylko taka opcja to będzie wspaniała sesja zdjęciowa z wyżej wymienionej kombinacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie limitka. 3 płyty BR, huh, pewnie masa materiału z produkcji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham takie smaczki!

Choćby to 500zł kosztowało to to kupię! Ale mam nadzieję, że 300zł to będzie maks za takie cudeńko.

Uwielbiam oglądać materiały dodatkowe od tych Panów. Pamiętam jak do GT Concept była dołączona płyta DVD z Making of...

Był to świetny materiał. A tutaj wszystko na płytach Blu-Ray, czyli najprawdopodobniej w jakości HD!

I od razu dzień staje się piękniejszy!

Mam tylko nadzieję, że te zestawy będę u nas w kraju, a nie jak zwykle tylko najzwyklejsze...

Chociaż w Empikach chyba zawsze są edycje limitowe danych gier? Uncharted2 chyba jest w empiku w tej wersji kolekcjonerskiej?

Zaraz sprawdzę to na ich stronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo 1BD - Carier, 2DB - Arcade i Multi, 3BD - dodatkowe materialy wlasnie. Chociaz cos ciezko mi uwierzyc, zeby az tyle potrzebowala gra, MGS4 chyba jako jedyne kozysta z 50GB BD, a GT5 az 3ech?!? Chyba, ze zamiast 50GB dadza 25GB, ale to w ogole nie ma sensu - miec naped Bluray w konsoli i zonglowac plytami... No i jak kolega wyzej wspomnial- ciekawe jak to sie odbije na cenie gry? Niemniej jednak dobrze widziec, ze premiera naprawde zbliza sie wielkimi krokami :)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×