Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Gra, którą twórcy określają jako "real driving simulation" co raz mniej ma wspólnego z tym określeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra, którą twórcy określają jako "real driving simulation" co raz mniej ma wspólnego z tym określeniem...

Jeśil chodzi Ci o opcje przewijania to, za przeproszeniem piszesz bzdury.

Nikt nie każde Ci z tego korzystać, przypuszczam też, że będzie można wyłączyć tą możliwość - będziesz chciał mieć hardcore'ową symulację - będziesz miał.

Kto nie do końca czuje się urodzonym kierowcą/jest początkującym, który został nakręcony przez reklamę GT:5 tym chętniej kupi gierkę wiedząc, że są dla niego jakieś ułatwienia. Myślcie panowie trochę bardziej marketingowo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie...

Oby to się dało wyłączyć(ewentualnie niech to dobrze zaimplementują lub wstawią tylko do trybu arcade)! Toż to psuje połowę przyjemności z gry!

I już mi dzień Kaz spieprzył. :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie zastanówcie sie co wy wypisujecie, jest to na pewno fajny ficzer dla ludzi którzy będą chcieli porostu pograć w dobre arcade.... ALE jak sie nie podoba to porostu nie będziecie korzystać... wielce mi problem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zacznie się narzekanie, tak samo jak to było gdy zapowiedzieli taki patent w Forzy. Osobiście uważam taki paten za dobrą rzecz, na pewno przyciągnie to część osób nie grających nigdy w gry tego typu a mających ochotę teraz pograć. Ułatwi im to trudne początki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polyphony coraz bardziej sie zeszmaca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w paranoje. To jest na poziomie ploty. i pewnie nie bedzie to jak w piaskach czasu że robiłeś kiedy chcesz tylko wtedy kiedy nie wiem.... rozpiepszysz bryke aż odpadą wszystkie koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych malkomentów , zapewne kto będzie chciał bedzie mógł sobie to wyłączyć , w forzie ten patent się sprawdził , tutaj zapewne też tak bedzie ,chociażby przy wyścigach po kilkadziesita okrążeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych malkomentów , zapewne kto będzie chciał bedzie mógł sobie to wyłączyć , w forzie ten patent się sprawdził , tutaj zapewne też tak bedzie ,chociażby przy wyścigach po kilkadziesita okrążeń.

Dokładnie. Zwłaszcza jak ma być Le Mans... dzizas... jak ja klołem jak w gridzie po 20min, mały błąd i (_I_)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zwłaszcza jak ma być Le Mans... dzizas... jak ja klołem jak w gridzie po 20min, mały błąd i (_I_)

W gridzie przecież też jest cofanie czasu. Sam osobiście gram w Forzę i ta opcja naprawdę czasami pomaga, sprowadza się do tego, że miło spędzamy czas przed konsolą, bez frustracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ludzie muszą ponarzekać.

I nie obeszło by się, gdyby i na to nie ponarzekali.

Zresztą napisałem to już kilka postów wyżej i nie mam zamiaru się powtarzać.

Jakby powiedzieli, że w grze będzie z 5000 samochodów, to również by ludzie narzekali.

Że niby po co tak dużo aut w grze, kto tym będzie jeździć, itd. itp. Standard...

Funkcja cofania jak najbardziej na plus. PD chce iść z duchem czasu i jak widać słuchają fanów.

Jakby ktoś czytał od czasu do czasu forum gtplanet to by zobaczył, że sporo ludzi chciałoby zobaczyć taką funkcję w GT.

Rzecz jasna przeciwnicy również są, ale mimo wszystko zwolenników jest dużo więcej.

Tak samo było w przypadku zniszczeń. Fani się upominali, no to PD posłuchało i dodało.

I zapewne temu tak się premiera znów przeciągła, bo te zniszczenia co były na gamescom'ie były okropne.

Jeszcze tryb dnia i nocy, który wciąż jest owiany tajemnicą. Ale nie ukrywam, że dla mnie byłby to chyba największy bajer w GT5.

Pomijając oszałamiającą grafikę, fizykę jazdy, ilość aut, itd. :)

Tak, żeby zmienić temat...

W wywiadzie (link na poprzedniej stronie w moim poście) Kaz również mówi, że GT6 będzie dużo szybciej niż GT5.

A to dobra informacja. Chociaż zawsze na każdą konsolę przypadały po dwie części jakby nie patrzeć. 1 i 2 na PSX, 3 i 4 na PS2, a teraz 5 i 6 na PS3.

Nie chcę wiedzieć jak wersja 7 będzie wyglądać na PS4, a na pewno się takiej doczekamy (pewnie z 10 lat jak nie więcej) :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 6 nie chce mi sie myslec, na razie chcialbym w koncu dostac w lapy piata czesc, bo mi sie g25 kurzy :/

tak w offtopie, pisalo gdzies kiedys orientacyjny rok wydania playstation 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uświadomi mnie ktoś po co robi się spoilery z przodu samochodu :ermm: ?

Co do cofania czasu to bardzo fajna opcja. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ją w Gridzie to myślałem, że to rozwiązanie dla lamusów, ale kiedy spieprzyłem coś pod koniec jakiegoś długiego wyścigu na końcu pucharu to ta opcja była wybawieniem. W innym wypadku powtarzałbym cały puchar od nowa, być może musiałbym przechodzić go po raz trzeci i czwarty, ale po co ? Gra się przecież dla przyjemności. Z reguły we wszystkich grach z tą opcją ilość razy kiedy możemy cofnąć czas spada wraz ze wzrostem poziomu trudności (na najwyższym poziomie często nie ma tej opcji), więc "hardcorowi" gracze, którzy pragną z nerwów osiwieć przed telewizorem będą zadowoleni. A jeśli już tak bardzo chcecie udowodnić jacy to jesteście super kierowcy to idźcie po prostu grać online, tam wam nikt czasu nie cofnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy opcja cofania czasu w SYMULATORACH (podkreślam to słowo) to jest to czego chcemy... Rozumiem, ze można taką opcję wprowadzić w grach troszeczkę innego typu niż Gran Turismo, według mnie takie coś byłoby wielkim błędem, w koncu tyle lat ściagaliśmy się bez tego i mimo to gra sprawiała tak samo przyjemności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uświadomi mnie ktoś po co robi się spoilery z przodu samochodu :ermm: ?

ale kiedy spieprzyłem coś pod koniec jakiegoś długiego wyścigu na końcu pucharu to ta opcja była wybawieniem. W innym wypadku powtarzałbym cały puchar od nowa, być może musiałbym przechodzić go po raz trzeci i czwarty, ale po co ? Gra się przecież dla przyjemności.

Spojler z przodu jest po to żeby przód dociążyć. Tak samo masz w F1 też masz spojler z przodu tylko że nie aż tak wysoko.

Skoro też twierdzisz że ci się nie chce przechodzić pucharu bo po cię się męczyć dwa razy to powinni robić takie gry żeby za pierwszym razem przejechać wyścig na pierwszej pozycji i było by z głowy grę byś przeszedł w dwa dni i po problemie.

Ja twierdze że takiego czegoś w GT nie powinno być bo to jest Symulator a nie jakieś arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cofania czasu to bardzo fajna opcja. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ją w Gridzie to myślałem, że to rozwiązanie dla lamusów, ale kiedy spieprzyłem coś pod koniec jakiegoś długiego wyścigu na końcu pucharu to ta opcja była wybawieniem. W innym wypadku powtarzałbym cały puchar od nowa, być może musiałbym przechodzić go po raz trzeci i czwarty, ale po co ? Gra się przecież dla przyjemności.

I sprawiło Ci satysfakcje takie przejście gry? Idąc takim tokiem myślenia to powinni jeszcze wprowadzić cofanie czasu do np. do gier typu FIFA, NHL, PES. Zepsułem akcje sam na sam, a więc cofam czas i strzelam do skutku. Tylko co komu potem po takim trofeum czy też innym osiągnięciu w grze?

W grze, którą twórcy sami określają jako symulator taka opcja nigdy nie powinna się pojawić, nawet gdy będzie można tą opcje wyłączyć.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech przynajmniej trofea będzie trzeba zdobyć tylko i wyłącznie nie używając cofania czasu, to przynajmniej będzie jakiś cel i sens gry. Bo przechodzenie i wygrywanie wyścigów z takim ułatwieniem, kodem wręcz jest idiotyczne. Przedszkolacy będą zachwyceni!

Swojego zdania nie zmienię i popieram tych co są po mojej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech przynajmniej trofea będzie trzeba zdobyć tylko i wyłącznie nie używając cofania czasu, to przynajmniej będzie jakiś cel i sens gry. Bo przechodzenie i wygrywanie wyścigów z takim ułatwieniem, kodem wręcz jest idiotyczne. Przedszkolacy będą zachwyceni!

Swojego zdania nie zmienię i popieram tych co są po mojej stronie.

nie popieram cofania czasu, ale z drugiej strony patrzac obiektywnie nikt nas nie zmusza do uzywania tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w końcu i tak się wkurzysz i zaczniesz używać tej opcji, bo pomyślisz ''Po co mam się denerwować, a mam to gdzieś, użyję opcji cofania czasu <_<'' 

Ja jestem za tym, żeby takiej opcji nie było i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie popieram cofania czasu, ale z drugiej strony patrzac obiektywnie nikt nas nie zmusza do uzywania tego

W pewnym sensie masz rację, ale jak zwalisz zakręt, czy coś to będzie Cię kusić (diabeł) żeby użyć tego. Więc jak już będzie, to powinno być tak, że można to wyłaczyć gdzieś w opcjach po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie masz rację, ale jak zwalisz zakręt, czy coś to będzie Cię kusić (diabeł) żeby użyć tego. Więc jak już będzie, to powinno być tak, że można to wyłaczyć gdzieś w opcjach po prostu.

No ale potem zawsze możesz to włączyć, a wiadomo człowiek leniwy :( Także nie jestem za cofaniem ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego, że wyłączysz jak i tak będziesz miał możliwość włączenia tego z powrotem.  :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale potem zawsze możesz to włączyć, a wiadomo człowiek leniwy :( Także nie jestem za cofaniem ;x

Ale co z tego, że wyłączysz jak i tak będziesz miał możliwość włączenia tego z powrotem.  :teehee:

Macie rację, ale co wam zrobie. Ja tylko nie chcę tego w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×