Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

ale manualna ustawiona ze sprzeglem ?

gram na padzie więc manualna tylko na zasadzie shift up /shift down...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na padzie więc manualna tylko na zasadzie shift up /shift down...

Wrzuć na bieg jak zjedziesz z górki i wtedy zobacz hue hue ;)

A tak na poważnie to czy to tak naprawdę jest super istotne?

Wiesz że tam ścigać sie trzeba, prawda? :) to nie są zawody w staniu na czas :D

Być może jest to poprostu niedociągnięcie, które zauwazyłeś.

Podejrzewam że po prostu twoja manualna skrzynia ma duszę automatu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na bieg jak zjedziesz z górki i wtedy zobacz hue hue ;)

A tak na poważnie to czy to tak naprawdę jest super istotne?

Wiesz że tam ścigać sie trzeba, prawda? :) to nie są zawody w staniu na czas :D

Być może jest to poprostu niedociągnięcie, które zauwazyłeś.

Podejrzewam że po prostu twoja manualna skrzynia ma duszę automatu :D

na pewno to jest jakies niedociągnięcie:) a gran turismo to nie tylko wyścigi moim zdaniem... przynajmniej ja biore auto i bawię się w top gear'a:P próbuję draga na prostych, próbuje driftu, próbuje po prostu jak się każdym autem jeździ:) i dla tej frajdy z jazdy mam GT5P... może i to nie są zawody w staniu na czas ale jak się jeździ dla przyjemności to jest to jednak jakies tam małe niedociągnięcie co nie zmienia faktu że GT5P mi się bardzo podoba:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewajcie sie tej gry ni w marcu, ni w kwietniu, maju... Jak dla mnie realna data to czerwiec 2010, gry z Japonii zawsze maja 3 miesieczna obsuwe jak nie dluzsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewajcie sie tej gry ni w marcu, ni w kwietniu, maju... Jak dla mnie realna data to czerwiec 2010, gry z Japonii zawsze maja 3 miesieczna obsuwe jak nie dluzsza.

ale ponoć gry na ps3 sa region free więc bez problemu będzie można kupić sprowadzone zza wschodniej granicy... na pewno oprócz japońskiego będzie w takich wersjach język angielski - tak gdzies czytałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ponoć gry na ps3 sa region free więc bez problemu będzie można kupić sprowadzone zza wschodniej granicy... na pewno oprócz japońskiego będzie w takich wersjach język angielski - tak gdzies czytałem...

tak. zrobią dwie wersje i nam angielską postanowili wypuścić w europie tak po 4 miesiącach. taki ich kaprys.

no chyba że transport im tyle zajmie. dorożkami przez kaukaz ;)

no coś ty. różnica w terminie (o ile jakaś bedzie) to jedynie tłumaczenie, a jest co tłumaczyć.

tak mi się wydaje.

. Dobrze że już nie ma tak że każde zetknięcie z bandą powoduje otwarcie drzwi. Tylko szkoda że replay pod koniec nie bedzie taki rewelacyjny bo samochód bedzie już obity :P

No i teraz pytanie... kiedy dostaniemy demo i czy bedzie ogolno dostępne czy znów wysyłanie kodów.

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd info o demie? 

Jak masz gameplay z dema, tzn że istnieje coś takiego jak demo gt5 już i teraz tylko kwestia tego czy je wypuszczą.

http://www.granturismo.com.pl/news.php

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo to w skrocie Demonstracja, czyli tez te wszystkie filmiki z targow. Jak ktos chce zagrac w Demo GT5 to wlasnie GT5P nim jest thumbsup.gif

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo to w skrocie Demonstracja, czyli tez te wszystkie filmiki z targow. Jak ktos chce zagrac w Demo GT5 to wlasnie GT5P nim jest thumbsup.gif

W sumie racja, mogła to być po prostu demonstracja dostępna dla mas jedynie na targach.

Powiem ci że o tylu nowościach się dowiedzieliśmy w gt5, że coraz mniej można nazwać gt5p demem tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze chcialbym zeby GT5 wyszlo w Europie kolo lata dopiero :P. Corka mi sie w Marcu rodzi i nie moglbym zdzierzyc widzac cala liste PSN z Gran Turismo 5, kiedy ja bym nie mial czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze chcialbym zeby GT5 wyszlo w Europie kolo lata dopiero :P. Corka mi sie w Marcu rodzi i nie moglbym zdzierzyc widzac cala liste PSN z Gran Turismo 5, kiedy ja bym nie mial czasu :)

heh, gratuluje.

Ja powiem szczerze też wolałbym trochę później bo planuje na lato zmienić TV, bo mam paździerza lcd 26 co ma chyba 50hz, 5000:1 i HD ready :down: a gra na czymś takim w gt5 to profanacja.

Jak już czekamy 5 lat to te 3 miesiące nas nie zbawią :P

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze od razu na gwiazdke 2011 ? :)

ja chce gre na urodziny - 4 kwiecień ;] do tego DFGT i nie ma mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze od razu na gwiazdke 2011 ? :)

ja chce gre na urodziny - 4 kwiecień ;] do tego DFGT i nie ma mnie :)

No wlasnie widzisz. U mnie by bylo GT5 i G25 i nie ma mnie. A nie moze mnie nie byc :). Do tego jeszcze BF:BC2, GOW3, HR:OK ... Chyba zamkne konsole w sejfie jakims i szyfr sobie wysle poczta polska zeby doszedl po kilku miesiacach.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir to spokojnie, sobie zrobisz odpoczynek my tu w kwietniu bedziemy piszczec jaka ta gra fajna i w ogole, opowiemy Ci co nieco i pograsz sobie w lipcu :P Ja juz mam dosyc czekania, ile mozna.. Kij juz z ta forza, chce gt :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
my tu w kwietniu bedziemy piszczec jaka ta gra fajna

Oj jakbym się cieszył jakbyśmy mogli tak w Kwietniu napisać. Chyba, że miałeś na myśli wersję Jap :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir to spokojnie, sobie zrobisz odpoczynek...

Rzeczywiście sobie odpocznie, ale od gier :P Chyba, że postawi kołyskę nieopodal telewizora, niech się uczy dziecko od małego ;)

Ja w sumie wolałbym żeby gra wyszła w czerwcu, w marcu nie miałbym pieniędzy na te wszystkie tytuły :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz się ośmiesze chyba ale powiem że nie rozumiem po co wychodzi Prologue za który trzeba było słono zapłacić skoro jest to zwykłe demko....... komercja komercja to mnie właśnie irytuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3ye3hz1gq60r8ynf1dj_thumb.jpg

Aż się łezka w oku kręci.

To z najnowszego artykułu na gtplanet.net poświęconego starej serii GT.

Ale mimo wszystko jak sobie przypomnę czasy z pierwszą częścią...niezapomniane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz się ośmiesze chyba...

Nie chyba, tylko na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w maju ostatecznie, bede mial co robic podczas sesji na studiach :P Demo ? komercja? ten prolog jest lepszy niz nei jedna gra samochodowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 grudnia pojawi się wersja demo! Już nie mogę się doczekać, szkoda tylko, że będzie jeden samochód z jedną trasą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 grudnia pojawi się wersja demo! Już nie mogę się doczekać, szkoda tylko, że będzie jeden samochód z jedną trasą...

No to tydzień grania hue hue...

A skąd info??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×