Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

co jest z tymi mapami? pobralem z europejskiego ps store i nic! tylko ten czerwony napis zniknol ale gry na nowych mapach nie moge odpalic! co mam robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co jest z tymi mapami? pobralem z europejskiego ps store i nic! tylko ten czerwony napis zniknol ale gry na nowych mapach nie moge odpalic! co mam robic?

a sciagnales patcha poprzedniego ? Podstawke pod te nowe mapy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co jest z tymi mapami? pobralem z europejskiego ps store i nic! tylko ten czerwony napis zniknol ale gry na nowych mapach nie moge odpalic! co mam robic?

A cod4 masz w palu czy ntsc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma Mapy z US Store i może udostępnić, ze swojej strony oferuje mapy z PL Store - niestety jak wielu użytkowników mam COD4 CD wersję z USA ( BLUS 30072 ) , natomiast ściągnełem mapy dla BLES 00148. Pisałem już wczoraj na forum Infinity Ward i dzisiaj jeden koleś ma mi przesłać dane jednak dopiero na wieczór, więc piszę tutaj, może będzie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajcik to moze zrobimy jakis "dill" ja włąsnie mam wersje PAL ale nie dam rady kupic mapek bo nie mam niestety karty debetówki, moze mogli bysmy sie jakos dogadac. Jak masz wolną chwilę to napisz do mmnie na gg 9836675. Pozdro

Ps jest wogle ktos kto byllby zainteresowanz do odsprzedania jednego donwloadu mapek do COD4 na BLES 00148 czyli z polskiego pssstore. Jesli jest ktos zainterseowanz to piszcie na gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem co jest u mie nie tak: mam wersje gry niemiecką a jaj ID BLES 00149.

Jesli ktoś ma mapki do tej wersji to pośił bym o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś ma Mapy z US Store i może udostępnić, ze swojej strony oferuje mapy z PL Store - niestety jak wielu użytkowników mam COD4 CD wersję z USA ( BLUS 30072 ) , natomiast ściągnełem mapy dla BLES 00148. Pisałem już wczoraj na forum Infinity Ward i dzisiaj jeden koleś ma mi przesłać dane jednak dopiero na wieczór, więc piszę tutaj, może będzie szybciej.

Wlasnie kupilem mapy na usa store , na niemieckim nie akceptowalo mi karty .... Wiec jak nadal chcesz to chetnie sie wymienie bo mi niestety nie dzialaja.... Nie jestem tez pewny czy beda mi dzialaly z polskiego ps store poniewaz mam niemiecka wersje gry , ale zawsze warto sprobowac. Chyba ze jest ktos kto moze sie wymieni za niemiecki mappack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co się dzieje z niemieckim ps store?

Nie chce mi przyjąć żadnej karty. Na polskim ps store odrazu udalo mi się zakupić mapy a niemieckie ps store coś nie przyjmuje mi tych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz dzisiaj sciagnalem Variety Map Pack i powiem ze mapki sa mega fajne i klimatyczne. Super sie na nich gra. A Creek to taka mapa ze oczy wywala z oczodolow. Jak ktos lubi pograc w CoD 4 to polecam te mapki, daja duzo frajdy no i odswierzaja troche tytul.

ps. Oby Activision wypuszczal wiecej takich dodatkow.

ps2. Moze zrobia dodatki w postaci nowych broni i ulepszen do nich (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam prośbę do was:) czy mógłby mi ktoś "odstąpić" jedną paczkę 4 mapek,a ja przelałbym mu na konto bankowe kaskę ?nawet 50zł.(Chodzi mi o akcje taką jak na allegro-czyli koleś daje login i hasło,ja sobie pobieram i wpłacam mu kasę) Tylko niech ktoś sie nademną zlituje i da mi pobrać ze swojego konta mapki, bo ja niestety nie mam karty:( Proszę Czekam na odpowiedzi na forum albo na gg 1279398 lub na PS3 ID:akupon (bardzo jest mi to potrzebne,zależy mi na tym!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Czy ktoś zna system punktacji w grze ONLine ?

Czemu czaem dostaje 100 lub nawet 500 pkt za zabicie gostka ? !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tym 100 i 500 to przesadziles xD zalezy od trybu, najlepiej punktowany jest s&d gdzie za zabicie dostajesz 50 xp a w TDM dostajesz 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z level-a 10 na 11 za zabicie goscia gostka dostałem 500 XP, co to jest s&d ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 500 XP pewnie dostałeś za zrobiony chellange a nie za zabicie typka, a s&d to nic innego jak search and destroy - jeden z trybów gry wieloosobowej, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla grających w CoD4 na PC (np. ja )

W maju ( nie wiadomo dokładnie kiedy ) ma wyjść patch o numerkach 1.6 pewnie wprowadzi poprawki jakiś niedociągnięć. Ale to nie ważne, ma wprowadzić mappack z PS3 i X360 I będę miał 4 piękne mapki za darmo Czyż nie jest to wspaniałe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiłem wczoraj mapki z polskiego ps store nie zdając sobie sprawy (bo nie przeczytałem że to jest tylko na wersję PAL, a ja mam wersję NTSC) że nie będą działać, mój błąd.

Mam kilka pytań, czy jest ktoś chętny do zakupu tych mapek, jezeli tak to jak mam je ściągnąć z dysku aby odsprzedać?

Drugie pytanie to jak się zalogować na US PS Store? bo chciałbym kupić tam, ale nie mogę bo od razu loguje mnie na naszym polskim sklepie.

GG 9251560

z góry dzięki za pomoc

pzodro

edit:

Dzięki Levar za pomoc!

Już wiem jak udostępnić mapki które ściągnąłem, i wiem jak zalogować sie u hamburgerów haha aby mieć wersję NTSC

teraz szukam chętną osobę na ten mappack

jeszcze raz dzięki Levar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, kupiłem wczoraj mapki z polskiego ps store nie zdając sobie sprawy (bo nie przeczytałem że to jest tylko na wersję PAL, a ja mam wersję NTSC) że nie będą działać, mój błąd.

Mam kilka pytań, czy jest ktoś chętny do zakupu tych mapek, jezeli tak to jak mam je ściągnąć z dysku aby odsprzedać?

Drugie pytanie to jak się zalogować na US PS Store? bo chciałbym kupić tam, ale nie mogę bo od razu loguje mnie na naszym polskim sklepie.

GG 9251560

z góry dzięki za pomoc

pzodro

edit:

Dzięki Levar za pomoc!

Już wiem jak udostępnić mapki które ściągnąłem, i wiem jak zalogować sie u hamburgerów haha aby mieć wersję NTSC

teraz szukam chętną osobę na ten mappack

jeszcze raz dzięki Levar

Mam konto na ps store pl i ps store us osobiście mapki ściągnołem z polskiego bo na us nie moglem zapłacic kartą z polską walutą wic proponuje kupować z polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie narobilo z tymi mapkami xD IW sie cieszy bo przez takich nieuwaznych zarabiaja podwojnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja mam taki problem

Jak kupiłem coda4 to na początku eszystko tytało bez problemu, łączyłem sie ze znajomymi bez najmniejszego problemu, mam oczywiście listę full

ale problem polega na tym,że z trzema osobami z listy nie moę sie połączyś i Oni ze mną, na początku sie z nimi łączyłem ale od jakiegoś czasu jest lipa strzaszna jeśli ktoś wie dlaczego to z góry THX xza odpowiedż,

mam neostradę 512 i NAT TYPE w konsoli 3 i te osby też mają NAT3

wiem że trzeba zmienić na NAT2 tylko moje umniejątnaści i wiedza nei sięgają aż tak daleko, a może ktoś wie co trzeba zrobiuć w routerze by było NAT 2

mam router ASMAX AR804u ADSL

proszę pomóżcie mi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie wiem jak u Was ale ja od wczoraj nie moge sie polaczyc z PlayStation network, caly czas wyskakuje error33

co jest grane????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam, chyba od wczoraj nie ma opcji, zeby wejsc do lobby. Moze jakies prace konserwatorskie. Juz kiedys tak bylo, jakis miesiac po premierze, ale wtedy trwalo to tylko jeden dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×