Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Borys - ladnie grasz TYLKO jak przeciwnik jest blisko to od razu strzelaj bo jak celujesz to tracisz czas na najechanie celownikiem w goscia. A co do samej gry to gram w ta 1 z posrod 14 jakie mam i dalej skill'uje. Punkty juz dobrze nalicza, mecze wyszukuje - juz jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na COD4 wymiata ja mam z 15 gier i mecze tylko COD4 nic mi wiecej nie potrzeba chodz gdy dojdzie sie do 10 prestige i 55 lvl to juz troszke nudniej sie gra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Borys - ladnie grasz TYLKO jak przeciwnik jest blisko to od razu strzelaj bo jak celujesz to tracisz czas na najechanie celownikiem w goscia. A co do samej gry to gram w ta 1 z posrod 14 jakie mam i dalej skill'uje. Punkty juz dobrze nalicza, mecze wyszukuje - juz jest OK.

Dzięki.

Szczerze to z każdym dniem się uczę. Po pierwsze jest to pierwsza gra, w którą gram przez internet, po drugie pierwszy mój fps na padzie. (to moja pierwsza konsola)

Do zobaczenia w grze. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie z utesknieniem czekam na ten 10 prestige zeby moc zajac sie chalengami . Taki zloty kalach to jst cos . Na szczescie juz nie dlugo...

lTak wogole to zapraszam wszystkich chetnych i radzacych sobie do wspolej gry: Seba_osw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wieze spotkalo mnie w koncu cos bardzo nie przyjemnego :/

gram wczoraj z kolegami HS&D i skonczyl sie mecz, wczytuje nastepna runde HS&D na Strike, pojawiam sie z niebieska m4 i red dot, mimo ze nie mialem takiej klasy :/ i w rankingu nie mam mnie tylko podswietlony jest nick kolesia z ktorym gralem mecz wczesniej i np jak zabilem kogos to wyswietlal sie ten nick i ze zabil kogos ;/ na poczatku troszke zabawne to bylo ale po chwili nacisnalem start i zobaczylem ze mam invite od kumpli wiec polazlem do nich do lobby i patrze z powrotem moj nick uradowany... do chwili, jak zawsze w lobby to zagladam do statystyk i patrze co sie poprawia co spada i zagladam do score:

mialem 712 000 a tu zonk mam 153 000 :/

patrze do killsow:

13000/13000 a mialem 29 000 / 20 000 :/

to samo wins loses

800 / 2400 a mialem 5800 / 5400

i jeszcze accuracy

14.30% a mialem 15.41 % ;/

zresetowalem konsole, staty dalej te same, oczywiscie ratio tez mi wszedzie pomalalo :/ usunalem save i dalej to samo mial ktos taki przypadek ze podmienilo mu statsy?? dodam ze mam 55lvl 10 prstg i glupio teraz wyglada ze w 6 dni doszedlem do ostatniego PRSTG a mialem 14 dni gry :/ i czy komus to wrocilo ?

edit:

jeszcze proboje dodac tamtego kolesia do znajomych na PSN i sprawdze czy on tez ma moje statsy tylko ze kolo mial 55lvl 1 PRESTIGE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobnego buga.W jednym dniu mialem 1lvl i w rankingach na ostatnich miejscach , punktacja zerowa itrd. ;s po 2 dniu wszystko wrocilo do normy. Czasami mam ze nie nalicza mi pkt za mecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze mi tez wroci do normy bo masakra :/ bylem w score 3700 a teraz jestem 140 000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie ustawiło mi sie z powrotem samo :/ a i sory za 2 posty ale nie mogę go skasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawlos no to masakra. Dla pocieszenia moj przypadek (aktualizacja):

Zrobilem 2 Prestige i wszedlem na 3 (z zielonym rombem) po 2 meczach patrze i moge uzywac wszystkich ganow na (2 lvl) i mam porobione wiekszosc zadan, ale znaczek to juz nie jest zielony romb tylko biala szarotka (level nizej)... Szlag mnie trafil, ale zagryzlem zeby i jechalem caly 2 PM, zaliczajac zadania na jakis badziewiarskich strzelbach, bo na tych w/g mnie najlepszych juz wszysko bylo "done". OK, 55lvl koncze, zajarany, ze moj koszmar sie skonczyl. Przechodze na 3 PM (zielony romb) 2 mecze i... to samo 2PM (szarotka) i nawet te badziewiarskie strzelby zrobione. Myslalem, ze och...jeje. Wpadlem w jakis szal, pad przelecial cale miszkanie i wyladowal na kaloryferze, zaczolem q...wic na cale gardlo i tluc reka w fotel, az zlamalem oparcie... Nie moge teraz niczego odkryc, zrobic zadnego zadania (wszystko zaliczone). Nie mam ochoty teraz grac dalej na tym nicku.

Cos sie znowu ostatnio powalilo na tych serwerach i kupa jest...

Pozdrawiam wszystkich grajacych w ta, mimo wszystko genialnal, gre.

Fayabusa (od teraz w COD4 online: fzallah)

Fayabusa.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos z tymi serverami sie jebie :/ niektorzy mowia zebym napisal na forum IW ale czy to cos zmieni przeciez i tak nikt tym sie nie zajmie bo to pojedyncze przypadki moze po jakims czasie wroci do normy :/

dobrze chociaz ze mi zloty krzyz zostal bo jak by mi tez to zmienilo na tego orzelka ( 1 prstg) to chybA bym wyje*** COD4 przez okno :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal będe czekac pod domem

zawsze te 150zł na prologa do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pawlos no to masakra. Dla pocieszenia moj przypadek (aktualizacja):

Zrobilem 2 Prestige i wszedlem na 3 (z zielonym rombem) po 2 meczach patrze i moge uzywac wszystkich ganow na (2 lvl) i mam porobione wiekszosc zadan, ale znaczek to juz nie jest zielony romb tylko biala szarotka (level nizej)... Szlag mnie trafil, ale zagryzlem zeby i jechalem caly 2 PM, zaliczajac zadania na jakis badziewiarskich strzelbach, bo na tych w/g mnie najlepszych juz wszysko bylo "done". OK, 55lvl koncze, zajarany, ze moj koszmar sie skonczyl. Przechodze na 3 PM (zielony romb) 2 mecze i... to samo 2PM (szarotka) i nawet te badziewiarskie strzelby zrobione. Myslalem, ze och...jeje. Wpadlem w jakis szal, pad przelecial cale miszkanie i wyladowal na kaloryferze, zaczolem q...wic na cale gardlo i tluc reka w fotel, az zlamalem oparcie... Nie moge teraz niczego odkryc, zrobic zadnego zadania (wszystko zaliczone). Nie mam ochoty teraz grac dalej na tym nicku.

Cos sie znowu ostatnio powalilo na tych serwerach i kupa jest...

Pozdrawiam wszystkich grajacych w ta, mimo wszystko genialnal, gre.

Fayabusa (od teraz w COD4 online: fzallah)

Fayabusa.png

Miałem dokładnie tak samo z tym cofniętym levelem. Na początku też strasznie wyklinałem tą grę, ale po dwóch tygodniach z Warhawkiem mi przeszło. A co do 'badziewiarskich strzelb', to według mnie kunszt gracza można poznać po tym, jak obchodzi się z shotgunem. Wystarczy odpowiedni dobór Perksów i odrobina skilla, a można być najlepszym w rundzie. Podpowiem tylko, żeby nie brać 'Stopping power' i 'Sleight of hand'. Więcej info na PM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie wrocilo do normy :/ juz kur*** mnie bierze jak wlaczam Leaderboards i koledzy z pierwszymi prstg sa we wszystkim lepsi jakies zrabane te servery :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawlos wpolczuje Ci. A jaka masz wersje gry? Ja mam NTSC i nie mam najmniejszych problemow z naliczaniem punktow. Mam nadzieje ze Ci powroci wszystko do normy. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko było opisane i wyjaśniane w dziale POMOC więc nie wiem czemu piszecie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys fajnie sie wczoraj gralo mozna by czesciej sie umawiac na takie mecze bo brak mi gry z rodakami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos to dodawajcie mnie do znajomych tylko napiszcie ze jestescie z ps3site. Moze dzisiaj o 19 jakis meczyk ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak cos to dodawajcie mnie do znajomych tylko napiszcie ze jestescie z ps3site. Moze dzisiaj o 19 jakis meczyk ???

Ja jestem za o ile nie pojde na jakas impre Jak cos to bede o 19 on.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak cos to dodawajcie mnie do znajomych tylko napiszcie ze jestescie z ps3site. Moze dzisiaj o 19 jakis meczyk ???

Hejka koledzy

ja mam naprawdę około miesiąca konsolkę i mało tego to moja pierwsza gra onlline, i mam już tylu ziomali z Polski że szok, i kiedy bym nie usiadł do konsoli to zawsze ktoś jest

Mi nie zależy na punktach i rangach, dla mnie liczy się dobra zabawa.

Ja postaram sie byc dzis około 20-ej

Chyba nie muszę mówić gdzie i po co

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się raczej pisze:)

Przed chwilą grałem między innymi z pawlos26 i zobaczyłem co oznacza gra na najwyższym poziomie! Pozdrawiam i zapraszam na gre:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok tez bede. Majak dodam cie do znajomych bo chyba dzisiaj razem gralismy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Majak u mnie jest podobnie, zawsze gdy spojrze to wszyscy graja w Coda 4:). Fajnie dzisaj sie gralo z shotganami Majak tez Cie dodam bo Cie na liscie nie mam Dodawajcie mnie tez. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×