Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

caponPL dobry pomysł. Również jestem chętny do gry Gram dość często, jeśli chcecie zagrać to dodajcie mnie: nermal102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz szlag mnie trafi. Nie dość, że mam problemy z normalnm graniem w sieci to jeszcze coś się pier#$%^ z zapraszaniem znajomych z listy. Czy ktoś z Was może mi wyjaśnić jak kogoś zaprosić i stworzyć własny pokój z własną grą i jej ustawieniami? Bo jak wchodzę do PRIVATE MATCH i kogoś zaproszę to mnie wywala i szuka jakiejś gry do której można się podłączyć. No i może jak się uda stworzyć taka grę to ktoś reflektuje na partyjkę? Jutro również zapraszam chętnych, myślę że tak ok. 10 rano (nowego czasu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zapraszach znajomych a pozniej otwierasz prywatna gre lub szukasz rozgrywki Jak wybierzesz prywatna gre to automatycznie was przerzuca do lobby i tam mozesz zmieniac ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu cud, miod i orzeszki A wiadomo juz kiedy te mapki beda u nas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy sa swietne! Zeby tylko nie mozna bylo tam glitch'owac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gametrailers.com sa 2 wywiady na temat nowych map:Creek i Broadcast. Szczegolnie ta pierwsza powoduje opad kopary. Polecam sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może datę ich wypuszczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie - jak juz wyjda te mapki - jak mam je zakupic? (nie posiadam karty kredytowej) mozna jakims przelewem nabic sobie funduszy na konto ps network ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie - jak juz wyjda te mapki - jak mam je zakupic? (nie posiadam karty kredytowej) mozna jakims przelewem nabic sobie funduszy na konto ps network ?

witam. niestety ale możliwośc kupna na ps store jest tylko przy użyciu karty kredytowej

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy te mapki nie będą bezpłatne? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy te mapki nie będą bezpłatne? ;>

sorki dyzio ale nie pograsz sobie w nowe mapy jak nie użyjesz magicznej karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a miały jakies zdrapki wejsc do obiegu - ponoc w japonii cos takiego juz mają - wiadomo kiedy to bedzie w europie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Gram w Call of Duty 4 i posiadm headseta. Zapraszam wszystkich zwolenników tej gry do wspólnej zabawy i do znajomych.

Mój PSNid : ZAKU1986

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Gram w Call of Duty 4. Zapraszam wszystkich zwolenników tej gry do wspólnej zabawy i do znajomych.

Mój PSNid : thr123

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio - przynajmniej mi - gra bardzo dobrze nalicza punkty. 'Downloading...' pojawia się tylko około raz dziennie. Czyżby koniec problemów z multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry to ostatnio bardzo dużo hostów z powodu zerwanego połączenia . Aco do mapek to na gametrailers jest kompilacja z tych nowych , wywiad z gościem z iinfinity co do broadcast , chinatown , z lotu ptaka killhouse. PANOWIE odkładajcie kasę bo warto , będziemy łupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, właśnie grałem mecz 1 vs 1 "Cage" z jakimś panem z Francji. Kolega już na wstępie powiedział, że nie chce mnie zabic!!

Chodziło mu o nabijanie challenge dla broni przez zabicie strzalłem w głowe. No i stał i czekał cierpliwie, aż go ustrzele, a potem wymagał tego samego ode mnie. Czy to nie odbiera nieco satysfakcji z uczciwego zdobywania doświadczenia? I jak tu potem ocenic przeciwnika..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mialem

ale jak cos to sie z kum[plem trza zgadac i zaproic go na cage matcxh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite, właśnie grałem mecz 1 vs 1 "Cage" z jakimś panem z Francji. Kolega już na wstępie powiedział, że nie chce mnie zabic!!

Chodziło mu o nabijanie challenge dla broni przez zabicie strzalłem w głowe. No i stał i czekał cierpliwie, aż go ustrzele, a potem wymagał tego samego ode mnie. Czy to nie odbiera nieco satysfakcji z uczciwego zdobywania doświadczenia? I jak tu potem ocenic przeciwnika..

O ile się nie mylę, to nie dostaje się XP za Private Match...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. muszę przyznać że jak robiłem złotego dragunova to też pomogłem sobie w ten sposób przy ostatnich 10 strzałach w głowe bo już miałem naprawdę dość

pozdrawiam devi2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja gram dosyc czesto najczesciej w search and destroy moj tag to PL lub POL zalezy jak lezy

Postaram sie pozapradszac dzis pare osob jak by co to zapraszajcie tez mnie mam mikrofon moj nick: Tomiq37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×