Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pęka 6 prestige , będzie już 7 , także walczymy panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa walczymy!!! Ale chyba głównie z połączeniem i utrzymaniem się w grze:). Nie przesadzę mówiąc; że gdyby gra zaliczała wynik nawet w przypadku nagłego zerwania połączenia to miałbym chyba jeden prestige wyżęj .

A na pytanie czy patche coś pomagają niech odpowie onomatopeja rapu polskiego nadzieja: "...i nie zmienia się nic" -Rychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nie potrzebny ani jeden prestige. W sumie to uważam że zdobywanie coraz to wyższych prestige mode trochę zabija sens tej gry, bo robi sie taki swoisty wyścig szczurów: "Byle by kolejny poziom do przodu" i coraz mniej osób gra dla czystej rozrywki. Ja np. sobie spokojnie gram Free for All (według mnie najlepszy tryb) i podejrzewam że zostanie u mnie na stałe lvl55 prestige 0 . A tak w ogóle to gra jest świetna, jedyny FPS w jaki z własnej nieprzymuszonej woli gram (grałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest "Byle kolejny poziom". Wszystkie gry MMO o to się opierają - o współzawodnictwo "aby być lepszy niż inni gracz i mieć fajniejszą zbroję", tak samo shootery. W BF2142 też są punkty i rangi i to sprawia, że ma się jeszcze większą motywację. I o ile MMO nie lubię za to, że wszystko polega tam na grindzie bez celu to w FPP mogą być punkty i rangi, bo to określa też kto jakiego ma skilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle mnie zrozumiałeś. Ja dokładnie wiem że na tym polegaja takie gry i ze każdy dzień/poziom daje nam nowe możliwości. Sam grałem w OGame i tam nie ma końca. Z kolei w CoD4 kolejne poziomy dają nam nowe bronie. To jest właśnie fajne. Mi chodziło tylko i wyłącznie o prestige mode, gdzie po dojściu do 55 kasujemy wszystko i zaczynamy od nowa. Potem to juz nie jest gra o to by odblokować jakąś broń czy perk, tylko o "przelecenie" przez wszystkie 55 leveli by znowu mieć kolejny prestige

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzeciw! Raczej ile ta osoba spędziła czasu przy grze :]

a to określa w niezłym stopniu kto jak gra, bo wymiatać po 2h spędzonych z grą raczej nikt nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co muszę włączyć w COD 4, aby używać Headseta ?

np. w Resistance wystarczy L3.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skr3czu: Nic nie musisz wciskac. Po prostu gadasz i Cie slychac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Gralem juz troche w Call of Duty4 online i od paru dni nie chodzi mi wogule ... Czy tez tak macie ? moj nick w grze to motylekk . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie wie ktos moze jak sie zmienia kolor czcionki swojego nicka? albo dodaje w tagu klanowym np kwadrat, trojkat czy inne symbole playstation z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz o tym na forum -poszukaj .Po paczu chyba nie da sie juz tego zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to rozwala jak koleś ma jakies cudne medaliki których na oczy nie widziałem albo jakaś grupka większa a ja ich łoje jak noobów. Dobrze by było żeby były jakieś kary w postaci utraty lvl. Wtedy by to oznaczało prawdziwego skilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie draznia ludziki co biegaja z przeciwniej druzyny z takim kolorem jak moja druzyna

powinni tego zabronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos podac linka do tematu bo cos nie moge znalezc tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Wpisujesz nawet w YouTube CoD4 Ps3 Glitches i masz przerozne. Az w koncu znajdziesz Colored Name. Ale wiecej na www.nextgenboards.com/vb i na dole jest CoD 4 i Klikamy Glitches and Tips czy Tricks cos takiego. I wszystko jest opisane. Jezeli bedziecie ogladac filmik jak to zrobic zwroccie uwage ze koles ma ikonke HOME w zakladce GAMES az zaniemowilem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba uzywac HEX editora wystarczy NOTEPAD (otatnik xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochote pogra to zapraszam. Nie mam jeszcze niestety headseta ale zawsze to co innego móc pograc z rodakami:)

Gram głównie wieczorami i nie jestem jakimś wymiataczem, gram dla przyjemności. Pozdrawiam!

Mój nick na PSN: Borys85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jakieś nowe informacje na temat dodatku/nowych map ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE!

Obczaiłem na gametrailers jedną z nowych map do coda4 . CHINATOWN poprostu masakra co tam się dzieje możliwe że coś będzie ze starych map z coda2 ale możliwe że się mylę. Oto link http://www.gametrailers.com/gametrailerstv...p;ch=4&sd=1

Już rwę kłaki z bańki BĘDZIE DYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kochamy takich ludzi oby jak najszybciej z ta mapą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PANOWIE!

Obczaiłem na gametrailers jedną z nowych map do coda4 . CHINATOWN poprostu masakra co tam się dzieje możliwe że coś będzie ze starych map z coda2 ale możliwe że się mylę. Oto link http://www.gametrailers.com/gametrailerstv...p;ch=4&sd=1

Już rwę kłaki z bańki BĘDZIE DYM

chodzi o to ze lokacje z COD2 przerobia na china town i adza do nowych mapek xD ja juz je chce

chinatown is 1 of 3 new maps coming to cod4 on Xbox Marketplace and Playstation Store On Spring

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś nie wiedział na ign.com są filmiki z nowych mapek chinatown , broadcast , creek kill , killhouse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Do tej pory czytałem forum, i korzystałem z rad (oraz reck przed zakupem gry).

Nadszedł czas na pierwszy post i pytanie: czy Waszym zdaniem do łupania w sieci lepiej aktualnie kupić wersję NTSC, czy PAL (pytam o ilość graczy, ewentualne patche)?

Może pytanie niekoniecznie sensowne, niemniej na kilku różnych stronach różne też są informacje, czy wersje "widzą" się w necie, czy też nie...

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×