Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj znowu chciałem padem w tv rzucić . . . te zadanie 251 niszczy moje nerwy. Zawsze mnie ten qtas Shao Kahn musiał zrąbać na ostatkach energii. Niby robię tak jak trzeba ( na dzien dobry X-Ray, a później fireballe), ale on ciśnie z bara i FB przez niego przelatują bez efektu.

Co należy zaznaczyć to perfekcyjnie zbugowany Baraka. Wystarczy, że pomyślisz o skoku to już ma kontrę przygotowaną. Puszczasz fireballa to on iskierkę. Żywy gracz niestety ma gorszy czas reakcji, aczkolwiek i tak jest do przejścia (wystarczy stosować tanie sztuczki).

Pytanie: Skopiowałem pliki nagrań treningowych...czym to otworzyć w winie??

Ja się męczyłem... Ale pomogło mi podłączenie kabla do konsoli

Wtedy moim zdaniem shang szybciej reaguje, przy przeskoczeniu shao khana będziesz mógł od razu dół + trójkąt

Jak nie miałem podłączonego pod kabel pada wydawało mi się że on jest strasznie wolny... A to było opóźnienie (siedziałem z metr od konsoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś z grających Cyraxem, jak zrobić patent w 37sekundzie filmiku ?

Chodzi o cios po wystrzeleniu siatki.

Dopiero po opanowaniu juggli, gra pokazała swoje nowe, jeszcze lepsze oblicze.

Wczoraj grając z kumplami, jechałem ich Ermaciem niemiłosiernie i miałem zakaz używania tej postaci, z resztą Nooba również :D

Ponad tydzień treningów kosztowało mnie opanowanie do perfekcji Ermaca.

Noobem sporo potrafię, ale są to raczej max 6-7hitowe comba, co nie zmienia faktu że w TAGu jest to moje najlepsze połączenie.

Teraz tylko czekać na PSN i będzie można toczyć boje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy orientuje się ktoś z grających Cyraxem, jak zrobić patent w 37sekundzie filmiku ?

Chodzi o cios po wystrzeleniu siatki.

Gram Cyraxem ale nie wiem jak wykonać ten cios. Zresztą ja nie gram takimi combosami jak na filmiku. Zazwyczaj zadam kilka ciosów, obronie się przed atakiem i przechodzę do kontry i wygrywam. :D Muszę jeszcze trochę więcej poćwiczyć Cyraxem bo w multi może być ostra sieczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi co graja scorpionem i maja go juz dosyc opanowanego a mianowicie czy udalo sie komus po 2 teleporcie i sekwencji z kwadratem wykonac x-ray?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi trochę zostało story mode, po przejściu muszę się zdecydować jaką postać dobrze ogarnąć. Chyba wybiorę nooba albo ermaca, albo scorpiona :P Fajnie mi się nimi grało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zwykła bombka cyraxa tylko z R2...tył,tył , kółko+R2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Cyraxem ale nie wiem jak wykonać ten cios. Zresztą ja nie gram takimi combosami jak na filmiku. Zazwyczaj zadam kilka ciosów, obronie się przed atakiem i przechodzę do kontry i wygrywam. :D Muszę jeszcze trochę więcej poćwiczyć Cyraxem bo w multi może być ostra sieczka.

Ja na początku również grałem zwykłymi combosami (max 4 hit i uśmiech na twarzy).

Dopiero niedawno ogarnąłem ten bardziej rozbudowany system combosów i gra dzięki temu jeszcze bardziej mi się podoba.

Naprawdę niektórymi postaciami idzie robić cuda, np. Kitana :P

to jest zwykła bombka cyraxa tylko z R2...tył,tył , kółko+R2

Dzięki za cenną wskazówkę.

Właśnie się zastanawiałem że to może być to, bo jak wypuścimy siatkę to bez R2 nie idzie wypluć EX BOMB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj grając z kumplami, jechałem ich Ermaciem niemiłosiernie i miałem zakaz używania tej postaci, z resztą Nooba również :D

Ponad tydzień treningów kosztowało mnie opanowanie do perfekcji Ermaca.

Noobem sporo potrafię, ale są to raczej max 6-7hitowe comba, co nie zmienia faktu że w TAGu jest to moje najlepsze połączenie.

Teraz tylko czekać na PSN i będzie można toczyć boje :)

Fajnie by bylo sie zmierzyc .... Chociaz na zadnej postaci specjalnie sie nie skupiam poki co tylko masteruje do trophy po kolei kazda.... No ale jak mam nadzieje BOZIA da mi keidys znow PSN to bede gotow ;)

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak mam nadzieje BOZIA da mi keidys znow PSN to bede gotow ;)

No w sumie na nasze starcie najbardziej liczyłem :)

Kupuj drugą konsolę i zapuszczamy turniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi co graja scorpionem i maja go juz dosyc opanowanego a mianowicie czy udalo sie komus po 2 teleporcie i sekwencji z kwadratem wykonac x-ray?

Raz i ani razu więcej :P Za szybko opada i przestrzelam. Z resztą zwykłe combo pyknięte do końca robi 43% :)

PS. W końcu 251 zadanie odeszło w niepamięć. I co najlepsze przestrzeliłem X-Raya na Shao xD Ale fartem się udało :P Teraz próbuje Shanga na double flawless zrobić, ale zawsze jak mu zrobię FV w pierwszej rundzie to w drugiej dostaję jedną lepkę i qpa.

No w sumie na nasze starcie najbardziej liczyłem :)

Kupuj drugą konsolę i zapuszczamy turniej :P

http://gieroliga.pl/mk/l59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie do grającyc Ermac'iem. Otóż robię zwykłe combo na prawie 40%, jest OK. Potem robię dokładnie to samo combo, ale dokładam na sam koniec X-ray'a i co dziwne, combo jest na 41% o.0 Może ktoś powiedzieć jak to możliwe, skoro sam X-ray powinien brać drugie tyle (gdy robie go solo daje 30 albo 35%, nie pamiętam już dokładnie), a w tym combosie traci 1/3wartości. Całe combo powinno się zamknąć w granicach 60%, a tu taki zonk

Combo:

2,2 - Force Lift - J+1 - Force Port - Dash - 2,2 - X-ray

Tak jak pisze wyżej, różnica samego combosa, a combosa z X'em jest niewielka. Jeśli na końcu wykonałbym F.Lift albo F.Push to wychodzi procentowo tyle samo co z X'em. Mógłby to ktoś sprawdzić, ew wie o co w tym chodzi (balans?) i jak jest u innych postaci? Na YT widziałem rzeczy po 60+ %...

Edytowane przez Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie na nasze starcie najbardziej liczyłem :)

Kupuj drugą konsolę i zapuszczamy turniej :P

No ja tez bo lokalnie nie mam juz zadnego godnego przeciwnika.... Zobaczymy , jak w lipcu znow bedzie promocja dzieki ktorej kupilem pierwsza konsole to chyba kupie druga i bedzie MORTALLLLLLLLLL KOMBATTTTTTTTTTTTTTTT ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mogłbym prosic o podanie kombinacji jakiegos super comba na ok 40-50% dla Scorpiona ? PS. Tez macie takie lagi online po reaktywacji PSN?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie takie lagi online po reaktywacji PSN?? Pozdrawiam

Lagi w multi są straszne jeżeli tak to będzie wyglądało to multi nie będe grał tylko poustawiam się na pucharki online. Może jakiś patch załatwi sprawę bo narazie jest kiepsko i do tego znikające punkty w King of the Hill :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Mogłbym prosic o podanie kombinacji jakiegos super comba na ok 40-50% dla Scorpiona ?

Jedno z prostszych:

skok + kwadrat, kwadrat x2, spear, zbicie z góry kwadratem, dash, tył+trójkąt, skok + x, teleport, dash, kwadrat x2, scissors 43%

Mam pytanie do grającyc Ermac'iem. Otóż robię zwykłe combo na prawie 40%, jest OK. Potem robię dokładnie to samo combo, ale dokładam na sam koniec X-ray'a i co dziwne, combo jest na 41% o.0 Może ktoś powiedzieć jak to możliwe, skoro sam X-ray powinien brać drugie tyle (gdy robie go solo daje 30 albo 35%, nie pamiętam już dokładnie), a w tym combosie traci 1/3wartości. Całe combo powinno się zamknąć w granicach 60%, a tu taki zonk

Combo:

2,2 - Force Lift - J+1 - Force Port - Dash - 2,2 - X-ray

Ja robię skok z kółkiem i te combo ściąga u mnie 59%. Dziwne, że X-Ray tak mało zdziera.

Lagi w multi są straszne jeżeli tak to będzie wyglądało to multi nie będe grał tylko poustawiam się na pucharki online. Może jakiś patch załatwi sprawę bo narazie jest kiepsko i do tego znikające punkty w King of the Hill :(

Już wcześniej ludzie grający na x-klocu skarżyli się na lagi, jeśli tak to ma wyglądać to faktycznie lepiej poczekać na jakiegoś sensownego patcha.

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lagów, to poczekajmy aż będzie dostępny sklep, bo tylko w nim można aktywować online pass.

Pewnie cała milionowa rzesza fanów z naszego regionu jeszcze nie aktywowała swojej wersji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Ja rano przed pracą pyknąłem sobie jeden pojedynek online i obyło się bez żadnych lagów. A co do samego pojedynku to grałem scorpionem, a mój przeciwnik smokem i o dziwo wygrałem chociaż koleś spamował ciągle tym granatem dymnym który wyrzuca nas do góry, ale na szczęście na rzucie w powietrzu się kończyło jego "combo". Także pierwszy pucharek online wpadł;). Ciekawe co dalej będzie bo ja sam jeszcze też za bardzo nie opanowałem zaawansowanych combosow tylko lece najprostrzymi śrdokami;p   

Edytowane przez chemis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co korzystam z 2-dniowego triala. Lagi straszne, jak tak dalej będzie wyglądać to mocno zastanowie się nad wpisaniem online pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj chwilkę popykałem, co do lagów to było raczej ok, niestety w momencie kiedy ponownie wyłączono PSN gra zwiesila mi konsole, konieczny był tzw. reset z palca ;)

Wrażenia jak najbardziej pozytywne, ludzie naprawdę nieźle opanowali już swoich ulubieńców, grałem wczoraj z jakimś naszym rodakiem (grał Ermaciem) tak mną zamiatał, że o mały włos a dostałby trofeum za Flawless Victory Online ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

h3h3.

[cenzura] ironia. Musze aktywowac kombat pass do gry online na PS Store, kiedy to ps store nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem 2 walki online i nie bylo jakis wielkich lagow. Byly male opoznienia ale gralo sie przyjemnie.

Powiedzcie mi gdzie jest tryb King of the Hills bo Ja widze tylko wybor awatara (oczywiscie wybralem 2 dniowy trial) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam u siebie caly czas mam klopoty aby wogole z kims zagrac: ( random wogole odpada, jeszcze z nikim nie udalo mi sie polaczyc. Caly czas mam ze sie laczy i po chwili wywala ze gra juz niedostepna: -( dziwne to bo z zadna inna gra przez siec niemam problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem 2 walki online i nie bylo jakis wielkich lagow. Byly male opoznienia ale gralo sie przyjemnie.

Powiedzcie mi gdzie jest tryb King of the Hills bo Ja widze tylko wybor awatara (oczywiscie wybralem 2 dniowy trial) ?

Z tego co pamiętam to jak brałem, że chce grać online to wyskoczyło mi w jakim trybie chce zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpisałem kodu a jednak gram online dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wpisałem kodu a jednak gram online dlaczego?

Pewnie, a nawet na pewno wybrałeś 2 dniowy trial tak jak i ja i pewnie większość bo na razie chyba nie ma jeszcze możliwości wisania online pass. 

Edytowane przez chemis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×