Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Gram ze znajomymi w MK na dwa pady. I tutaj nie wiem co jest grane ze statystykami. Zapisuje czas grania, zwycięstwa, fatality itp itd z drugiego pada ale dopiero po restarcie gry. Mało tego nie zapisuje też wszystkich walk ale niektóre (większość). Od czego to zależy ?

chcesz powiedziec ze zlicza ci czas grania wszystkimi 4 postaciami grajac np. TAG TEAM VERSUS ? Bo mi tylko z postaci na 1 padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę pograłem i nawkurzałem się niemiłosiernie :P Ktoś narzekał, że Shang jest bugowany . . . to cieszmy się, że na jego miejscu nie ma Quan Chi, ten to dopiero szaleje na wyższych poziomach trudności. Również Baraka posiada mocno rozwinięte AI, szczególnie jeśli chodzi o counter atack-i. Ogólnie wydaje mi się, że postacie z dema zostały okrojone w pełnej wersji (chyba tylko Johny jest taki jak demie - pewnie dlatego, że był aż tak ostro ogrywany :P). Pobawiłem się trochę w wieży i część zadań zakończyłem,a kilka ominąłem. To co tam się czasami dzieje to obłęd :P

3 Shao Kahn-ów? I to mam grać Strykerem?? To jakiś żart? :P Inne: Mileena Vs Kitana. Tilt The World. Dlaczego tylko ja tracę energię? Trochę nie czaje zadania (chyba na youtube podpatrzę). Kolejne opuszczone: Quan Chi vs Quan Chi i pozmieniane kierunki krzyżaka...This is madness!!

Ostatnie 2 poziomy Test Your Might to też było przegięcie wacka. Szurałem palcami po padzie, że o mało nie uległy zapłonowi :P Przy okazji nagrałem swoje pierwsze filmiki z combosami xD 1 Scorpiona, na 43% (bez x-ray) i 3 Ermaca (od 25% - 59%). Może kiedyś wrzucę na youtube :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chcesz powiedziec ze zlicza ci czas grania wszystkimi 4 postaciami grajac np. TAG TEAM VERSUS ? Bo mi tylko z postaci na 1 padzie.

W Tag Team jeszcze nie grałem ale One Vs One nalicza "normalnie" (patrz wcześniejszy mój post)

EDIT: W wieży wyzwań jestem "już" na 290 wyzwaniu. Szczerze mam tego dość, jak skończę więcej tego nie włączę. BTW kilka wyzwań na prawdę było przegiętych.

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 Shao Kahn-ów? I to mam grać Strykerem?? To jakiś żart? :P Inne: Mileena Vs Kitana. Tilt The World. Dlaczego tylko ja tracę energię? Trochę nie czaje zadania (chyba na youtube podpatrzę). Kolejne opuszczone: Quan Chi vs Quan Chi i pozmieniane kierunki krzyżaka...This is madness!!

Strykerem jest najprosciej wlasnie ich przejsc ;) Nic nie trzeba robic oprocz strzelania giwerka ;) No ewentualnie podskoki nad mlotkami jesli Khan zdazy jakiegos rzucic. W Tilt the World jak pamietam to chodzi oto ze musisz naklepac kilka strzalow w przeciwnika zeby sie ekran na jego strone przechylil i wtedy energia bedzie przeciwnikowi uciekac smoistnie plus po twoich ciosach w niego. No i vice versa.... Co do This Is Madness to no coz, trzeba kilka razy zagrac i sie przyzwyczaic od ODWROTU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Strykerem jest najprosciej wlasnie ich przejsc ;) Nic nie trzeba robic oprocz strzelania giwerka ;) No ewentualnie podskoki nad mlotkami jesli Khan zdazy jakiegos rzucic. W Tilt the World jak pamietam to chodzi oto ze musisz naklepac kilka strzalow w przeciwnika zeby sie ekran na jego strone przechylil i wtedy energia bedzie przeciwnikowi uciekac smoistnie plus po twoich ciosach w niego. No i vice versa.... Co do This Is Madness to no coz, trzeba kilka razy zagrac i sie przyzwyczaic od ODWROTU ;)

Na spokojnie pyknąłem kilka wyzwań i zostały mi tylko 2 o końca wieży . . . oczywiście 300 ;) no i jedno z którym się zmagam od jakiegoś czasu

Shang Vs Baraka&Sindel&Shao Kahn

Shang Tsung jest taki lipny :( dlaczego to nie może być Ermac? :P

Ermac jest miodny :D W poprzednim poście walnąłem błąd, nagrałem kombosy z zakresu 30% do 59% :P (ten na 30% to raptem chyba z 5 ciosów xD)

PS. na jakim poziomie trudności trzeba grać, aby móc walczyć z ukrytymi przeciwnikami? (tzn. smoke, noob, reptile)

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam (o ile będzie psn) zassać demo MK. Ja sam katuję Ladder, jest 4 bohaterow, więc nieźle i kombinacje fatality na liście w Menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie pyknąłem kilka wyzwań i zostały mi tylko 2 o końca wieży . . . oczywiście 300 ;) no i jedno z którym się zmagam od jakiegoś czasu

Shang Vs Baraka&Sindel&Shao Kahn

Shang Tsung jest taki lipny :( dlaczego to nie może być Ermac? :P

Ermac jest miodny :D W poprzednim poście walnąłem błąd, nagrałem kombosy z zakresu 30% do 59% :P (ten na 30% to raptem chyba z 5 ciosów xD)

PS. na jakim poziomie trudności trzeba grać, aby móc walczyć z ukrytymi przeciwnikami? (tzn. smoke, noob, reptile)

No Shang jest Z PUPY.. Probuj ukrasc im dusze i zamienic sie w nich i bedzie lepiej.... Co do PS. To poziom trudnosci nie ma wplywu na ukryte walki takze obojetnie jaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to piękne to wyzwanie 300.... Sam nie wiem kogo wystawiać do tego zadania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem wieżę, wszystkie wyzwania przeszłem, niektóre były bardzo trudne za to ostatnie nie sprawiło mi problemów. Filmik z youtube pokazuje jak najłatwiej ostatnie wyzwanie zaliczyć:

Najwięcej problemów miałem z wyzwaniem numer 202 walka Jade z Sindel, już miałem je wykupić ale znalazłem sposób na youtube i w kolejnej próbie się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Shang jest Z PUPY.. Probuj ukrasc im dusze i zamienic sie w nich i bedzie lepiej.... Co do PS. To poziom trudnosci nie ma wplywu na ukryte walki takze obojetnie jaki.

Tym Shangiem nie mam problemu z pachołkami, bo przeważnie robię im rzut (i przy okazji nabijam sobie energię :P). Problem mam dopiero z NIM :P Wiem, że najlepiej pyknąć go przeskakując (tak jak to robiłem Raidenem w Story mode), tylko teoria to jedno a w praktyce różne rzeczy się dzieją xD Ogólnie jak skończę tą wieżę, to chyba do niej nie wrócę :P Ten tryb jest bardziej irytujący niż grywalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak skończę tą wieżę, to chyba do niej nie wrócę :P Ten tryb jest bardziej irytujący niż grywalny.

Ja tez anirazu nie wchodzilem juz w opcje TOWER po skonczeniu i nie mam zamiaru ;P Nie widze sensu. Jak sobie chce urozamicic standartowa gre to daje na TEST YOUR LUCK ;) Moze jak w DLC jakims pojawia sie jakies dodatkowe nowe wyzwania i to ta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieża skończona, wyzwanie 300 bardzo fajne, chyba najfajniejsze ze wszystkich (chociaż chyba nie najtrudniejsze)

Powiedźcie mi jak grać młodym Shang Tsungiem? Mogę wybrać dwa jego stroiki ale w każdym jest starcem. Jak odblokować młodego zawodnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieża skończona, wyzwanie 300 bardzo fajne, chyba najfajniejsze ze wszystkich (chociaż chyba nie najtrudniejsze)

Powiedźcie mi jak grać młodym Shang Tsungiem? Mogę wybrać dwa jego stroiki ale w każdym jest starcem. Jak odblokować młodego zawodnika ?

Nie wiem jakim cudem u Ciebie jest starcem, u mnie podstawowym strojem jest młody Shang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, faktycznie a dałbym sobie rękę odciąć że wcześniej dwa stroiki pokazywały mi starca. No nic, sorry za zamieszanie.

Odkryłem całą Krypte, przeszedłem wszystkie wyzwania, skonczyłem tryb store i ciągle nie mam dostępnych niektórych fatali oraz stage fatality.

Jak je odblokować? Trzeba uzyskać poziom mistrzowski daną postacią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odkryłem całą Krypte, przeszedłem wszystkie wyzwania, skonczyłem tryb store i ciągle nie mam dostępnych niektórych fatali oraz stage fatality.

Jak je odblokować? Trzeba uzyskać poziom mistrzowski daną postacią ?

Ściągnij sobie listę z fatalami z neta i wklep manualnie :) Stage Fatality i Babality i tak nie uzyskasz w inny sposób :)

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem odpowiedź od muve.pl kiedy wyślą mortala i napisali mi, że gra zostanie dzisiaj wysłana :) Mam nadzieję, że będzie jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to z irytacji do challange tower wykupilem do 300 xD teraz pykam w te które muszę odblokować, gorzej z kasą mam 130987 i nie wiem co z nią robić bo kryptę mam na 100%

ogólnie to została mi wieża, pokonanie shanga na 2x perfect, arcade na expert, i masterowanie xD Scorpiona mam już prawie za sobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie po co twórcy zrobili w tej grze coś takiego jak uderzenie z pięści czy kopnięcie jak to nawet się nie przydaje

Przecież w 95% jak gram nigdy nie moge podejść do bota żeby go uderzyć bo zawsze trzyma się na minimalnej odległości od uderzenia Oo

I gra zaczyna przypominać raczej Harrego pottera niż bijatyke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźć podobnego pytania wcześniej, a mianowicie, czy może ktoś z Was opracował jakiś własny sposób na shaokhana walcząc Raidenem w story mode? Próbowałem tak jak pokazywali na youtube, stosować kombo z kompniaków i często nad nim przeskakiwać, ale niestety nic z tego, dalej ginę.

Tak więc proszę o pomoc i zdradzenie mi wiedzy tajemnej:P

Zastanawia mnie po co twórcy zrobili w tej grze coś takiego jak uderzenie z pięści czy kopnięcie jak to nawet się nie przydaje

Przecież w 95% jak gram nigdy nie moge podejść do bota żeby go uderzyć bo zawsze trzyma się na minimalnej odległości od uderzenia Oo

I gra zaczyna przypominać raczej Harrego pottera niż bijatyke

Jak to nie możesz podejść? A na jakim poziomie grasz? Osobiście nie grałem jeszcze na najwyższym, ale z wszystkimi innymi nie przesadzajmy- trzeba być po prostu szybkim i mieć pomysł na wygraną. Ale jeśli chciałbyś podejść do przeciwnika tak jak np w Fight Night, to faktycznie ciężko o to, ale to zupełnie inne rodzaje gier, mimo, że obie gatunkowo nazywamy bijatykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mogłem znaleźć podobnego pytania wcześniej, a mianowicie, czy może ktoś z Was opracował jakiś własny sposób na shaokhana walcząc Raidenem w story mode? Próbowałem tak jak pokazywali na youtube, stosować kombo z kompniaków i często nad nim przeskakiwać, ale niestety nic z tego, dalej ginę.

Tak więc proszę o pomoc i zdradzenie mi wiedzy tajemnej:P

Sposob bardzo prosty.. gdy Shao Kahn zaczna czyms rzucać w ciebie to uzywasz teleportu i robisz z nim wlasciwie co zechcesz :P :)

Edytowane przez swiru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ściągnij sobie listę z fatalami z neta i wklep manualnie :) Stage Fatality i Babality i tak nie uzyskasz w inny sposób :)

Masz taką listę pod PS3 ? Znalazłem tylko pod Xklocka :(

Podeslij mi na emeila: kufir@wp.pl

dzieki :)

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie możesz podejść? A na jakim poziomie grasz? Osobiście nie grałem jeszcze na najwyższym, ale z wszystkimi innymi nie przesadzajmy- trzeba być po prostu szybkim i mieć pomysł na wygraną. Ale jeśli chciałbyś podejść do przeciwnika tak jak np w Fight Night, to faktycznie ciężko o to, ale to zupełnie inne rodzaje gier, mimo, że obie gatunkowo nazywamy bijatykami.

Jeśli ty nie podejdziesz do postaci to ona nie podejdzie do ciebie (gram na medium najczęściej)

A jeśli ja próbuje do niej podejść to od razu jestem traktowany specialem

Ogólnie nie jest to jakoś naprawdę denerwujące... Ale po jakimś czasie zaczyna irytować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram tylko na ekspercie i jest OK. Może konsola nie gra jak człowiek ale czasami sprawia na prawdę duży kłopot i nie spotykam się z tym o czym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem odpowiedź od muve.pl kiedy wyślą mortala i napisali mi, że gra zostanie dzisiaj wysłana :) Mam nadzieję, że będzie jutro.

Ja dostałem godzinę temu maila że już wysłali do mnie Mortala - zamówiony 27 kwietnia oraz "Przesyłka wysłana kurierem DPD powinna dotrzeć do Ciebie maksymalnie w przeciągu 48 godzin roboczych."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×