Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Do wszystkich co mają problemy z shao ja mam sposób wystarczy uciekać na koniec mapy i szczelać w niego cały czas unikając dzidy a w szczególności lecącego młota :)

Dzisiaj znowu chciałem padem w tv rzucić . . . te zadanie 251 niszczy moje nerwy. Zawsze mnie ten qtas Shao Kahn musiał zrąbać na ostatkach energii. Niby robię tak jak trzeba ( na dzien dobry X-Ray, a później fireballe), ale on ciśnie z bara i FB przez niego przelatują bez efektu.

Co należy zaznaczyć to perfekcyjnie zbugowany Baraka. Wystarczy, że pomyślisz o skoku to już ma kontrę przygotowaną. Puszczasz fireballa to on iskierkę. Żywy gracz niestety ma gorszy czas reakcji, aczkolwiek i tak jest do przejścia (wystarczy stosować tanie sztuczki).

Pytanie: Skopiowałem pliki nagrań treningowych...czym to otworzyć w winie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie ma :) bo pss nie działa :)

Tylko że nic nie wybierałem, ale cóż nie wiem czy opłaca się wpisywać kod. Grac z dziećmi którzy 24/h walą i przegrywać:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja robię skok z kółkiem i te combo ściąga u mnie 59%. Dziwne, że X-Ray tak mało zdziera.

Już wcześniej ludzie grający na x-klocu skarżyli się na lagi, jeśli tak to ma wyglądać to faktycznie lepiej poczekać na jakiegoś sensownego patcha.

Faktycznie, dziwna sytuacja o.0 Sprawdziłem, różnica gdy zamienimy kwadrat po skoku na kółko daje nam 13% na plus. Nie mam pojęcia jak to jest liczone...

2,2 - Force Lift - J+1 - Force Port - Dash - 2,2 - X-ray 43%

2,2 - Force Lift - J+4 - Force Port - Dash - 2,2 - X-ray 56%

A co do wyzwania 251 to jest naprawdę łatwy sposób, u mnie wpadło za 4razem. Pierwsze dwie postacie R1, dash do leżącego, R1 i tak w kółko, przy dobrym timingu (momentalnie jak wstają to rzut trzeba wykonać) do Shao powinniście mieć pełne życie. Z Shao wystarczy stać na końcu mapy i spamować czaszkę, gdy podejdzie to przeskok z kopniakiem, oddalenie na koniec mapki i znów spamowanie :)

Edytowane przez Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online daje radę. Na 8 rozegranych meczy , laga miałem tylko w 2.

Kiepsko natomiast wygląda sytuacja z disconnectami. Walczę z gościem w RANKED, wygrywam pierwszą rundę na flawless, gość wychodzi a mi zapisuje disconnecta. Nieładnie. Przynajmniej zaliczyło mi z automatu wygraną.

Jest pokój POLSKA, i siedziało w nim z rana jakieś 20 osób, większość na KotH.. Zakładamy jakiś własny pokój dla forumowiczów, czy wszyscy walimy tam ? :)

Swój Kombat pass na szczęście wpisałem przed upadkiem psn'u, więc gram bez limitów...jak w pleya :P Czy te dwa dni triala to jest liczony czas gry, czy od odpalenia? Jak to drugie to słabo.

PS. Jak miałem laga, to wykonać jakieś kombo sub-zero graniczyło z niemożliwością. Smoke ma łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni triala jest liczone od wpisania kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pograłem chwile w necie około godziny 10:00 i strasznie muliło, można powiedzieć, że nie dało się grać. Jak u innych wygląda gra po sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może dzisiaj popykam online troszkę ;) muszę zobaczyć jak wypadam na tle innych :P

Zadanie 251 to bajer przy 300 xD Chociaż na razie dałem sobie spokój z wieżą

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pograłem chwile w necie około godziny 10:00 i strasznie muliło, można powiedzieć, że nie dało się grać. Jak u innych wygląda gra po sieci?

Kod sieciowy jest niedopracowany i mowa tu o PS3 i X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran na trialu bo niestety nie można jeszcze wstukać kod on line.

Gra strasznie muli, mam wrażenie że gram w zwolnionym tempie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo odkryłem walkę z noobem grając w leddera a dokładniej pokonałem 2 razy kitanę nie tracąc życia. Czy jak ją wygram to dostaje coś konkretnego? Chodzi o to, że grałem wtedy na najniższym poziomie trudności a ten noob mnie rozwalił aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gran na trialu bo niestety nie można jeszcze wstukać kod on line.

Gra strasznie muli, mam wrażenie że gram w zwolnionym tempie :(

Dupa nie taka gra :/ Zrobiłeś mnie na szaro :P Przez te lagi prawie ani jedno kombo mi nie weszło. Ja pier*lę takie granie panowie :) Nawet zbicie z góry nie wchodziło (nie mówiąc o kombinacji skok + teleport). Ale tak jak widziałem po niektórych graczach to dobrze sobie radzą z tymi lagami.

Dopóki nie wyjdzie jakiś patch to ani myślę aktywować online pass :)

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Online Pass wpisałem jeszcze przed awarią i grając wtedy miałem lagi. Ale dzisiaj grając, lagów nie odczułem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa nie taka gra :/ Zrobiłeś mnie na szaro :P Przez te lagi prawie ani jedno kombo mi nie weszło. Ja pier*lę takie granie panowie :) Nawet zbicie z góry nie wchodziło (nie mówiąc o kombinacji skok + teleport). Ale tak jak widziałem po niektórych graczach to dobrze sobie radzą z tymi lagami.

Dopóki nie wyjdzie jakiś patch to ani myślę aktywować online pass :)

Nawet nie wiedziałem że z Tobą grałem ;)

NA dwa pady z kumplami maniakami MK rozegrałem ponad 200 meczy (było tyle bo wyskoczył pucharek), teraz rozegrałem 25 meczy on line (15 wygranych 10 przegranych) i cóż można napisać ... Żenada, olbrzymie opoźnienia, zwolnione tępo gry, ciężko wyprowadzić duże kombosy, ciężko rzucać. Lipa straszna muszą to naprawić bo się nie pogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Mortal Kombat na Allegro. Dostałem polską edycję w oryginalnych foliach. A w środku bez Online Kombat. I co tu zrobić? Napisałem do Cenegi (to ich wina) - kazali mi się wypchać (nie dosłownie) i pisać do sprzedawcy. Nie zdziwię się, gdy sprzedawca odmówi bo mi nie uwierzy. Z resztą - to nie jego wina, nie chcę by był stratny.

Co polecacie zrobić? Wymiana gry to ostateczność, może napisać do WB Games? Przecież nie będę wymieniał, chyba że z wydawcą.

Korespondencja z Cenegą:

Niestety nie mamy możliwości pomocy w takim przypadku. Proszę zwrócić się do sprzedawcy u którego zakupił Pan grę.

Odpowiadając prosimy nie kasować treści poprzedniej korespondencji, skróci to czas oczekiwania na odpowiedź i ułatwi znalezienie rozwiązania problemu.

Wysyłając odpowiedź na zapytanie dotyczące problemów technicznych z grą, prosimy każdorazowo dołączać aktualny raport dxdiag. Informacje jak wykonać raport można znaleźć na stronie: http://www.cenega.pl/pomoc-techniczna

Pozdrawiamy

--

Serwis Cenega Poland

http://www.cenega.pl/pomoc-techniczna

Cenega Poland Sp. z o.o.

Janka Muzykanta 60, 02-188 Warsaw, Poland

NIP: 521-008-52-35

KRS: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodar

czy Krajowego Rejestru Sądowego.

numer KRS - 0000045766

Niniejszy e-mail oraz wszelkie załączone do niego pliki są poufne i mogą podlegać ochronie prawnej. Jeżeli nie jest Pan/Pani zamierzonym adresatem powyższej wiadomości, nie może jej Pan/Pani ujawniać, kopiować, dystrybuować, ani też w żaden inny sposób udostępniać lub wykorzystywać.

Nadawca nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek błędy lub luki w powyższej wiadomości, które mogły powstać w wyniku jej elektronicznej transmisji.

From: Piotr Mikołajczuk [mailto:slababateria@gmail.com]

Sent: Thursday, May 12, 2011 8:19 PM

To: cok@cenega.pl

Subject: Mortal Kombat PS3 - problem

W dniu dzisiejszym otrzymałem grę Mortal Kombat na PS3 w edycji polskiej zakupioną na Allegro. Gra jest nowa, pudełko było w oryginalnych foliach. Ale niestety opakowanie było niekompletne - w pudełku brakowało kodu Online Kombat. Nie ma możliwości, aby kod został wyjęty. Prawdopodobnie nastąpiła pomyłka przy pakowaniu.

Jakie kroki powinienem podjąć, aby otrzymać kod? Zapłaciłem za produkt i chcę mieć pełnoprawną grę, nie chcę kupować kodu przez PSN.

Piotr Mikołajczuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozcięcie i sklejenie folii to nie jest jakaś wielka sztuka. Sprawę zwykle załatwia sklep, jak byś kupił np. w ultimie nie byłoby problemu. Skontaktuj się ze sprzedawcą, postrasz negatywem,może coś zdziałasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, rozcięcie i sklejenie tak, aby nie było śladów jest chyba niemożliwe (chyba że na sklejach na górze i dole), powierzchnia boczna nie miała najmniejszych śladów ruszania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozcięcie i sklejenie folii to nie jest jakaś wielka sztuka.

Wiesz, rozcięcie i sklejenie tak, aby nie było śladów jest chyba niemożliwe

Spróbujcie następnym razem jak zakupicie jakąś gierkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i teraz ciężko jest zgadnąć, czy wcześniej sprzedawca otwierał opakowanie bądź nie. Dlatego też SONY powinno wprowadzić coś takiego, co istnieje na pudełkach z grami na Xboxa 360.

xcxcxc.jpg

Ta naklejka jest tak skonstruowana, że nie da się jej odkleić w całości itp itd. Stąd też kupując gry na Xboxa 360 mam 100% pewność, że produkt był nietknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie oryginalne tytuły na PS3 są pakowane tak w folie ze da się je otworzyć jedynie tak jak papierosy sciagajac te złote napiosy i wtedy da sie otworzyć inaczej nie da sie tej folii stargać próbowałem kiedys jak spieszyłem sie otworzyć gre nie ma bata tego otworzyć targajac bo sie nie da! xD tylko znajdujac ten cyndzelek i odklejajac go :) jezeli tego nie było to niestrety gra nie w folii :) nowej :) to samo robi u mnie kumpel w swoim sklepie z grami sciemnia ze sa nowe w folii a takich folijek ma chyba z 200 na stanie i wkłada tam gry pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem , ja próbowałem kiedyś tak otworzyć , żeby sobie ściągnąć folię w jednym kawałku i nie chciało mi to wyjść specjalnie . Folia jest tak sklejona , że zaczyna się rozrywać przy otwieraniu , a pudełko też jest ciężko później wepchać z powrotem . Wątpię żeby sprzedawca bawił się takie coś , żeby zarobić parę złotych . Co to za allegrowicz ? Jakiś sklep z grami czy osoba prywatna , ma takie kody w ofercie ? Mi się wydaje , że wina producenta i od początku kodu nie było , wpadki się zdarzają , a w ściąganie zakładanie folii nie wierzę i jest to dosyć skomplikowane do zrobienia . A jeżeli chodzi o przekręty w sklepach , to gekon tak robi , którego wybitnie nie polecam . Raz kupiłem u nich Infamous , " nowe , w folii " . Tylko ta folia to była jakaś zwykła spożywcza zgrzana na dole i u góry a nie folia Playstation . Ogólnie gekon jest drogi , niemiła obsługa , naciągają i kombinują jak się da . Podejrzewam że sprzedają jako nowe gry zapakowane w te pożal się Boże folię , które skupili od klientów jako używane . Także jeszcze raz nie polecam . Sorry za off-top .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Banderola z logo PS3 (czyli to, czym się rozrywa folię) była nietknięta. Dobra, zobaczymy jak zareaguje na to gość.

Link do aukcji

Edytowane przez slababateria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu kodów nie ma , w zakończonych nie było ani jednego kodu , jak widać nikt nie sprzedaje ich osobno . Te kody są na fioletowych karteczkach tak jak np. kody na dodatki w kolekcjonerskich ? Wina na pewno producenta , próbuj jeszcze z nimi walczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To EWIDENTNA wina Cenegi i pomyłki przy pakowaniu, ale Cenega walczy o miano najgorszego wydawcy w Polsce i nie ma zamiaru przyznać się do błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×