Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie gramel w zadnego MGSa

Mam PS2 i PS3 i teraz moje pytanie....

Duzo stracilem xD? Czy oplaca mi sie przechodziac poprzednie MGSy na PS2? Czy moze istnieje jakies streszczenie fabuly czy cos?

ja jestem po streszczeniu i MGS4 - ja się fabułą nie zachwyciłem. Gra jako gra jest spoko, ale filmy przerywnikowe mnie trochę nudziły - fani wyszukiwali smaczki i zaczynali rozwiązywać zagadki fabuły, na co czekali kilka lat, a ja sobie oglądałem i walczyłem z tym, żeby nie przewinąć filmiku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SDRaid'owi chodziło o trofea do GTA4, które pojawiły się dość długo po premierze ;)

No właśnie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Down

Dzieki za odpowiedz ... ale czy fabuła w MGS4 mocno dotyczy porzednich czesci?! Lubie gry z dobra fabula i lubie wiedziec o co chodzi ^^

W DMC pierwsza czesc w ktora gralem to byl DMC3 ale na moje szczescie byl to prequel (wydarzenia dzieja sie przed DMC1 i DMC2 ) wiec pytam sie czy duzy zwiazek fabularny ma MGS1 MGS2 i MGS3 z MGS4 xP

Związek jest duży ale mimo braku znajomości poprzednich części bawiłem się świetnie jak na dobrym filmie

a ewentualne braki to po przeczytaniu fabuły z poprzednich zalapałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre mam od dzisiaj . Pomimo , że nie przeszlem jeszcze 1 aktu to moge powiedziec ze gra jest wyjeb*** w kosmos . Przy okazji dużo śmiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie chyba największy + historii stworzonej przez Kojime, mimo swojego wątku, posiada tyle zabawnych wstawek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie chyba największy + historii stworzonej przez Kojime, mimo swojego wątku, posiada tyle zabawnych wstawek :D

to o Blu-Ray i DS3 bardzo gustownie wpletli w fabułę i to w takich momentach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie, o koniec gry:

czy na końcu gry głowny bohater sam sie zastrzeli?

prosze powiedzieć tak czy nie, ponieważ przeczytałem przypadkiem taki komentarz i nie wiem czy to jest prawda a jeżeli jest to cała zabawa z rozpoczęciem serii mgs nie będzie już taka sama ;/.

Przejdź a sam się przekonasz. Zabawę sobie wtedy zepsujesz, gdy się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba nie dowiem. Przeszedłem 2 akt i dalej gra mnie strasznie nudzi. Podążać za jakimś kolesiem, bezsens :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się chyba nie dowiem. Przeszedłem 2 akt i dalej gra mnie strasznie nudzi. Podążać za jakimś kolesiem, bezsens :/

MGS i nudzi? Herezja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milu no jakoś tak mnie nudzi. Może nie tyle co nudzi, ale nie wciąga mnie... Nie mogę usiedzieć grając dłużej w MGSa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś odosobniony gra jest praktycznie tylko dla fanów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz racje bo sam jestem fanem i kazda czesci z serii MGS'a przechodzilem nawet po kilka razy . a Gdy jakis znajomy chcial grac ktory pierwszy raz widzial gre to mowi bezsens xD. ajaj Jakas Ustawka W MGO ?? XD :D:D pisac xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

MGS Rulllllezzzz and I have nothing to say .

Edytowane przez KnodrPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście najlepsza gra 2008 roku ze wszystkich platform musi być starszną nudą sic

Jak ktoś jest fanem nfs'a, to rzeczywiście mgs może go znudzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem NFS'a, a MGS4 mnie nudzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Każdy ma prawo do swojego, potencjalnie odmiennego od reszty, zdania. Jeśli gra kogoś nudzi, to grać nie musi.

Wyrazić swoje zdanie, owszem można, ale nie trzeba ciągle żalić się światu jaki to ten MGS jest nudny, ile to głupich, nudnych filmików, jaki to 3 akt jest bezsensowny, jak to GTA/Uncharted ownuje Metala etc etc...

Po co zwalczać inne gry i na siłę wciskać swojej ulubionej grze tytuł bezwzględnie najlepszej gry roku/dekady/wszech czasów?

Dla tej gry kupiłem konsolę. Jest dla mnie najlepszą grą na PS3 i jedną z najlepszych w jakie w ogóle dane mi było grać.

Następnym tytułem, na który naprawdę czekam, jest God of War 3.

To mój pierwszy post od dłuższego czasu. Jak widać mam wyzerowany licznik ;)

BTW

Najpierw:

Metal Gear Solid 4 zrobił na mnie duże wrażenie :)

Kupiłem ją na giełdzie komputerowej (za 100zł!!!) używaną, ale płyta igła, a opakowanie lekko przyrysowane.

Gra się świetnie, po demie miałem ochotę naprawdę na pełną wersję, a ta wsadziła mnie w fotel :) Dobrze, że Battlefielda nie było, bo inaczej go bym kupił xD

I mam pytanie czy będą trofea dla MGSa ?

Potem:

Ja się chyba nie dowiem. Przeszedłem 2 akt i dalej gra mnie strasznie nudzi. Podążać za jakimś kolesiem, bezsens :/
Nie jestem fanem NFS'a, a MGS4 mnie nudzi...

Nagła zmiana ?

Edytowane przez TheSorrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nagła zmiana ?

obstawiam, ze chlopczyk nie zna angielskiego i po prostu nie ma zielonego pojecia, jak przejsc ten akt... dopoki nie trzeba bylo myslec, tylko isc jedna wytyczona sciezka, dopoty bylo cacy. jak trzeba bylo zrozumiec, czego od nas wymagaja i pojawil sie element kombinowania - zaczely sie schody. niestety - to nie jest gra dla ludzi nie znajacych angielskiego.

P.S.

SzymuR - jesli jednak uwazasz, ze nie mam racji, to prosze Cie uprzejmie, zebys napisal mi, o co prosi Cie Otacon na poczatku tego strasznie nudnego aktu i jaki masz pomysl co z tym zrobic ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe,

Z fanboyami nie wygrasz więc dla ewentualnych podrostków wychowanych na nfsie ostrzeżenie - nie krytykować mgs w tym temacie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do mgs-a to gra jest fantastyczna pod wzgledem grafiki i dobrze sie gralo jak dla mnie narazie gra nr.1 na ps3 chociaz w duzo gier nie gralem ale prawda jest taka ze filmiki to polowa gry i na ostatnim troszke mi sie przysnelo - jest dosc dlugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy graja w MGS ignorujac linie fabularna... Rownie dobrze mozna zagrac w Tetrisa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co wolą, jak najszybciej przejść grę, ignorując fabułę ( głupota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są tacy co wolą, jak najszybciej przejść grę, ignorując fabułę ( głupota :)

Nic w tym dziwnego, nie mam czasu, aby oglądać nudne filmiki, bo takie dla mnie właśnie są. Wystarcza mi sam gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×