Skocz do zawartości
kill

Zumba Fitness

Rekomendowane odpowiedzi

Zumba-Fitness_US_ESRB-MARK_PS3boxart_160w.jpg

http://pl.playstatio...m/zumbafitness/

Gra nie jest droga a z tego co zauważyłem (organoleptycznie), bardzo efektowna ;) Szczególnie jak wasza żonka zacznie spocona tańczyć latino w samej bieliźnie :rolleyes:

Gra wymaga MOVE. W zestawie dołączony jest specjalny pas biodrowy, bardzo estetycznie wykonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Push up

And shake it, baby shake that ass

Push up

I love when you like getting nasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ściągnąłem dzisiaj demko na xboxa dla swojej dziewczyny;) jak pogra to napiszę co i jak. Wydaje mi się że Xklok do takich gier nadaje się lepiej, różdżka tylko przeszkadza we wszystkim;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej zastanawiam się do czego potrzebny jest move w tej grze? czy faktycznie nie da się w nią grać bez move'a??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

pas jest regulowany? ile w pasie obejmie? siostra chce kupic ale martwi sie czy ja obejmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odświeżam temat :) Chcę kupić żonce zumbę...

Proszę o opinie osób które używały/korzystały z gry...

Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna grała na Kinekcie, więc może na Movie jest trochę lepiej, ale o samej grze słów kilka:

Gra jest dobra, jeśli używa się jej jako DVD podpowiadające ruchy, a nie stara się zbijać punkty, bo sam widziałem jak czasami dziewczyna ruchy odtwarzała idealnie a gra zaliczała je jako zupełnie nieudane, a innym razem stała (bo nie mieliśmy jeszcze miejsca na te wszystkie piruety), a gra oceniała to wzorowo. Poza tym, Kinect miał problemy z zapamiętaniem twarzy przez co czasami wyskakiwało jej że 18 różnych profili wykonało jedną rutynę (utrudniało to achievementy), ale tak jak mówię to mogły być problemy z Kinectem akurat. Poza tym, gra nie daje możliwość nauczyć się ruchów krok po kroku, także dobrze jest mieć lekkie obycie w grach tanecznych/fitnessie z instruktorem, inaczej można się nieco zrazić.

Poza tymi problemami, gra jest naprawdę fajna i dziewczyna już mi marudzi o dwójkę, (być może tym razem na PS3) można się przy niej nieźle napocić i namachać biodrami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde polecam moja dziewcdzyna była zachwycona :biggrin:

Like Zumba :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna też ma Fitness Zumbe (od jakiegoś czasu) i na początku sporo na niej "ćwiczyła". Teraz trochę mniej, ale ogólnie jest z niej zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×