Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak będzie ze stroną graficzną. Mimo, że gra już teraz prezentuje się oszałamiająco "INSOMNIAC" zapowiedział, że prace nad oprawą graficzną wciąż będą trwały, aby uzyskać jak najlepsze efekty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekh... ale to jest chyba render? Szkoda, że na gameplay przyjdzie nam poczekać aż do czerwca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ekh... ale to jest chyba render? Szkoda, że na gameplay przyjdzie nam poczekać aż do czerwca

Też mi się wydaję, że to jednak jest render... Przynajmniej ta scena, kiedy Nathan wyważa te drzwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że to jest render, ale bardzo bym chciał żeby gra tak wyglądała Jeśli taka będzie gafika to biję pokłony firmie INSOMNIAC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całkiem możliwe, że to jest render, ale bardzo bym chciał żeby gra tak wyglądała Jeśli taka będzie gafika to biję pokłony firmie INSOMNIAC

Jeszcze do premiery jest trochę czasu i może nas zaskoczą... Sam liczę bardzo na ten pokaz czerwcowy! Ciekawe co dla nas przygotują w tym gameplay'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie na pewno gra zarządzi, w końcu to kolesie od Ratcheta, więc o poziom graficzny nie ma co się martwić. Mogę się założyć że nie jednemu z nas opadnie szczena na widok gameplayu. Ja bardzo liczę na multiplayer, w jedynce ten element gry był bardzo dobry, więc mam nadzieje, że R2 zdeklasuje na tym polu popularność CoD4.

To co najważniejsze z trailera w gifie

http://img.photobucket.com/albums/v673/ice...Resistance2.gif

Desing tych wielkich statków jest kapitalny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiam ze po 19 godzinach Hale stanie sie chimera i bedziemy stac po drugiej stronie barykady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stawiam ze po 19 godzinach Hale stanie sie chimera i bedziemy stac po drugiej stronie barykady

Byłoby super! Fajna odskocznia od eksterminacji chimer. Ale wątpię, że tak będzie. Chociaż może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stawiam ze po 19 godzinach Hale stanie sie chimera i bedziemy stac po drugiej stronie barykady

eee nie wydaje mi sie. Ja bym stawiał na jakieś nowe formy mutacji Chimery którymi będziemy stawiać czoło bo te z pierwszej części to trochę monotonne są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mutacje z pierwszej części... to takie... "niemutacje" Insomniac są dobrzy w te klocki więc gra będzie cudem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem, oby tylko ten kawałek kodu pojawił się szybko na PSS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem, oby tylko ten kawałek kodu pojawił się szybko na PSS...

W formie trailera jak najbardziej o demie można zapomnieć. Przed premierą coś pewnie wypuszczą, ale teraz... nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz sorka, ale na WP pojawil sie jako nowosc ;p wiec skad mialem wiedziec a na GT nie zagladam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haze = wielka kupa , r2 i killzone 2 = nadzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...robią wrażenie, nie da się ukryć. A jak to będzie w ruchu wyglądać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy rodzaj przeciwników całkiem fajny, takie Chimery tylko bez pancerzu i ostro wychudzone Screeny ładne, ale w ruchu to będzie prezentowało się znacznie lepiej... mówię wam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screeny robią wrażenie? Właśnie dzięki nim tracę nadzieję na dobrą oprawę w tym tytule. Zero wrażenia - wręcz zniesmaczenie, że to tak biednie się prezentuje. Zero klimatu i pudełkowato-kartonowy design.

Resistance spodobał mi się, do tego stopnia, że go nawet kupiłem i przeszedłem, ale czasy się zmieniają, a to co widzę na tych nowych screenach, skutecznie mnie odpycha. Panowie z Insomniac chyba większą wprawę mają w tworzeniu kolorowo-komiksowych gier, jak genialny Ratchet & Clank: ToD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×