Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko ostatnio kupiłem numer qore w którym miał być dostępna beta ressa 2 niestety nie moge jej pobrać-dlaczego??????? Podobnie jest z innymi żeczami które miały być dostępne do pobrania dlaczego ????

Beta jest tylko dla graczy z Ameryki. A co do innych rzeczy, musisz je pobierać z tego samego konta z którego kupiłeś Qore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zapisany może się uda dostać do tej bety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.O ;OOOOOOOO

Jak te screeny są słabe to ja już nie wiem...szczególnie ten w lesie (nr. 13), i ta mgła..ahh must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądnijcie sobie developer walkthrough na gametrailers.com jak dla mnie jest pięknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej kiedy będzie dostępna beta R2 z Qore?? Czekam i czekam, numer kupiony i ciągle wyskakuje, że jeszcze nie dostępna. Coś wiadomo na ten temat?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest super, ciekawe jak z dwójką. Z chęcią bym w bete zagrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wysyłałem z miesiąc temu i nic Dzisiaj też wysłałem. Może dostane A ktoś wie kiedy startuje beta z Qore ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie motam z betami, wole poczekać z miesiąc i kupić sobie R2. Moim zdaniem to najlepszy fps w jakiego grałem, a grałem już w dużo gier. OBOWIĄZKOWY TYTUŁ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych dobroczyńców,rozdających klucze do bety Resistance 2 ...Szkoda A może jednak Jakby co to jestem chętny HeHe.

A Ty kolego Dyba77, musisz obowiązkowo podzielić się wrażeniami,jak już na spokojnie zapoznasz się z tytułem.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie ma żadnych dobroczyńców,rozdających klucze do bety Resistance 2 ...Szkoda A może jednak Jakby co to jestem chętny HeHe.

A Ty kolego Dyba77, musisz obowiązkowo podzielić się wrażeniami,jak już na spokojnie zapoznasz się z tytułem.Pozdrawiam

Jak Ściągnę to napisze co i jak ale raczej dopiero w pon. bo jadę do szkoły na weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×