Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie tak jak pisze Hades chodziło mi o walory estetyczne, jakość,fabułe ta gra coś w sobie ma że mnóstwo ludzi gra w nią po kilka razy!Mnie rozwala klimat który jest zasługą doskonałego wykonania na tej podstawie stwierdzam że warto dla niej mieć PS3 choć fakt za długa nie jest.Tak jak wspomniałem czekam na PART 2 UD-F w której miejmy nadzieje będą ciekawsze bardziej skomplikowane zagadki a sama gra dłuższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę raz jeszcze tekst kogoś z forum:

'To najlepszy film w jakikolwiek grałem' i tego się trzymam!, FF jest fajny bo daje możliwości rozwoju postaci, podnoszenie statystyk itd, Unreal jest fajny bo ma zaje....y silnik i grywalność, Gran Tourismo jest fajne bo masz do wyboru auta których może nigdy w zyciu nie zobaczysz... Uncharted jest fajny bo wprowadza Cię w świat fabuły, fabuły której niejeden film może pozazdrościć!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przytoczę raz jeszcze tekst kogoś z forum:

'To najlepszy film w jakikolwiek grałem' i tego się trzymam!, FF jest fajny bo daje możliwości rozwoju postaci, podnoszenie statystyk itd, Unreal jest fajny bo ma zaje....y silnik i grywalność, Gran Tourismo jest fajne bo masz do wyboru auta których może nigdy w zyciu nie zobaczysz... Uncharted jest fajny bo wprowadza Cię w świat fabuły, fabuły której niejeden film może pozazdrościć!...

Lepiej się tego nie dało ująć bez dwóch zdań najlepsza recenzja UD-F!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem i jest pod wielkim wrazeniem tej gry . Juz sie nie moge doczekac nastepnej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagralem i jest pod wielkim wrazeniem tej gry . Juz sie nie moge doczekac nastepnej części.

Wszyscy się nie możemy doczekać .Tylko nie wiadomo czy wyjdzie .Na razie można zająć się przechodzeniem gry poraz któryś .Prawie żadna gra nie przyciągała mnie tak po przejściu.Gram, gram i przestać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8
Wszyscy się nie możemy doczekać .Tylko nie wiadomo czy wyjdzie .Na razie można zająć się przechodzeniem gry poraz któryś .Prawie żadna gra nie przyciągała mnie tak po przejściu.Gram, gram i przestać nie mogę.

Samo ND mowilo ze pracuja na 2....moze na najblizszej imprezie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samo ND mowilo ze pracuja na 2....moze na najblizszej imprezie

Tak?To extra.Moge odkładać kasę na gre....jak juz odłoże na tamte 4 inne które planuje kupić.Właściwie to teraz dla mnie numero uno.Jedynka była(i nadal jest ) świetna więc 2 znajdzie się na mojej półeczce szybciej niż myśle .Uncharted to jedna z najlepszych gier na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem gierkę w poniedziałek, dziś już doszła.

Najlepsze z tego wszystkiego to cena, kosztowała mnie 50zł plus 16zł za przesyłkę (nowa, nieużywana, zafoliowana oryginalnie). Kupowałem w sklepie zadowolenie.pl. Udało mi się ostatnia sztuka już była.

Mam nadzieję, że spędzę miło z nią czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem w dzien premiery i nie zaluje ani jednego wydanego na nia grosza. Poprostu bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, podobnie jak szubiel, kupiłem za marne grosze na zadowolenie.pl

No cóż - przed zagraniem podchodziłem sceptycznie - kolejny TPP Shooter gdzie super-zajebiaszczy bohater musi strzelać do najemników. Gdyby nie cena gry kupiłbym pewnie trzy razy droższe Burnout Paradise.

Cóż, po zagraniu (aktualnie jestem w fortrecy) krótka mówiąc : Gra wymiata! Szczególnie gdy gra się tuż po przedpremierowym seansie Indiany Jonesa (tak tak - czcijcie mnie!), gdy jeszcze czuje się klimat poszukiwania skarbów w Ameryce Południowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest najlepszy singleplayer na PS3, bez porównania. Jest w nim wszystko - fabuła! gameplay, grafika i super muzyka (ala Indiana ). I to w końcu jakiś nowy tytuł i nie ma przy swojej nazwie cyferki ''4'', ''3'' itp.

Czakers - w kinie oglądałeś ten przedpremierowy seans Indiany, czy użyłeś ostateczności (patz. torrent.com ) ?

PS. Ja też zagrywam w Frets on Fire, super gierka! Aż mam ochotę na GH III.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie gram w grę - Misja z Ubotem Fenomenalna - Grafika łodzi powala....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na przedpremierowym pokazie Indiego i miałem w kilku momentach nieodparte wrażenie że panowie Lucas i Spielberg za dużo grali w Uncharted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem na przedpremierowym pokazie Indiego i miałem w kilku momentach nieodparte wrażenie że panowie Lucas i Spielberg za dużo grali w Uncharted

Nowego "Indiego" jeszcze nie oglądałem ale to nie pierwsza tego typu opinia. Nawet w trailerze filmu gdzie pokazanu fragment pościgu... normalnie żywcem wyjety z U: DF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, a ja najpierw byłem na przedpremierze Indiego a dopiero potem zagrałem (dalej gram) w Uncharted... Fakt - misja z samochodem wzdłóż klifu identyczna jak scena w Indym na dwa gaziki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko do tych co mają gre:

W styczniu gre rozbiłem na atomy (1000pkt) ,ale byłem zmuszony założyc nowe konto na PS3 i przekopiowałem save na nie.I tu pojawia się moje pytanie:

Czy save działa z nowym kontem na PS3 i na PSN? Gre sprzedałem wczesniej nic założyłem sobie nowe konot ,a teraz się tak zastanawiam bo jak moje 1000pkt ma sbie pójsc sie ... to sie trochę wkurzyłem . MOże ktos to sprawdzic dla mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*XM16E1

Nie jestem na 100 % pewien, ale raczej będziesz miał te 1000 punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest miodna... zrobilem 100% w 16 godzin rozgrywki... niestety nie udalo mi sie zdobyc wszystkich skarbow, a szukac ponownie ich mi sie nie chcialo... moja ocena 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra jest miodna... zrobilem 100% w 16 godzin rozgrywki... niestety nie udalo mi sie zdobyc wszystkich skarbow, a szukac ponownie ich mi sie nie chcialo... moja ocena 9/10

Jakie 100%? Po prostu przeszedłeś grę. Do 100% jeszcze daleka droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie 100%? Po prostu przeszedłeś grę. Do 100% jeszcze daleka droga.

przeszedl gre, zobaczyl wszystko, co ta ma do zaoferowania, kropka.

to, ze nie lazil i nie zbieral z nosem przy ziemii wszystkiego, co tworcy poukrywali, nie oznacza ze nie zaliczyl 100% tej gry.

w Uncharted nie ma jakichs easter eggow (jak w GTAIV czy MGS4), nie ma poukrywanych poziomow, nie ma nic, co by kazalo do niego wracac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeszedl gre, zobaczyl wszystko, co ta ma do zaoferowania, kropka.

to, ze nie lazil i nie zbieral z nosem przy ziemii wszystkiego, co tworcy poukrywali, nie oznacza ze nie zaliczyl 100% tej gry.

w Uncharted nie ma jakichs easter eggow (jak w GTAIV czy MGS4), nie ma poukrywanych poziomow, nie ma nic, co by kazalo do niego wracac.

No to zrobił 100% ale takie oszukane bo nie zdobył skarbów.

Co do gry to po prostu must have : o w to trzeba zagrać, jest to najlepszy exclusive na PS3, xbox może takiej gry nam pozazdrościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to zrobił 100% ale takie oszukane bo nie zdobył skarbów.

Co do gry to po prostu must have : o w to trzeba zagrać, jest to najlepszy exclusive na PS3, xbox może takiej gry nam pozazdrościć

Fakt gra jest świetna ale teraz inny tytuł został najlepszym exclusivem, oczywiście MGS4

Tych dwóch gier mogą Xkloce pozazdrościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt gra jest świetna ale teraz inny tytuł został najlepszym exclusivem, oczywiście MGS4

Tych dwóch gier mogą Xkloce pozazdrościć

Najlepszy jak sama nazwa wskazuje coś lepsze od drugiego Jeden tytuł może być najlepszy na ps3 : o I dla mnie to właśnie Uncharted ;] Gra filmowa z ładną grafiką, słońce w ostatniej planszy też miodzio ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli Uncharted a drugi np. MGS4 jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zauważyć ze obecnie nowy zafoliowany Uncharted kosztuje już bardzo przystępnie (jak na gre stricte single player do przejścia) A co do Indiego Jonesa... Plagiat to nie w stylu Spielberga... Ale kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×