Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Legileg:

1 - nie porownuje Uncharted do niczego, mowie tylko ze to najlepszy exclusive jakie ps3 dostalo.

2 - pierdzielenie o szopenie : o gry online wyjasnilo w skrocie bardzo dobrze fabule mgsa, gdyby zrobili to z filmem matrixa to dzieki grom online wiedzialbym o co w tym calym matrixie chodzi (ogolem to 3 czesc matrixa dla mnie najgorsza) Nie znalbym Matrixa to bym obejrzal wczesniejsze czesci albo poczytal o tym na necie, nie mam zamiaru kupowac ps2 no i grac w czesci z ps1 na psp.

3 - Bo nie mam zamiaru kupowac, mialbym zamiar kupic MGS gdybym mial kasy pelno a narazie chce skate i burnouta nabyc, ogolem to taki odwet byl za te "szczelanki" ;]

4 - Zalezy jakie strzeszczenie czytasz, szczerze? jestem w 2 klasie ponad gimnazjalnej, teraz ide do 3 i od poczatku mojej edukacji przeczytalem tylko jedna lekturem, jaka? Latarnika ktory mial z 13 stron gdzies w podstawowce i jakos streszczenia sie przydaja, nie rozumiem po co grac w poprzedniki by dowiedziec sie tego co GOL mi juz podal na tacy.

5. Araby zawsze zle byly ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips jak zwykle sie popisal:

Zeby nie ylo OT Mam 45 skarbow uzbieranych : O

A wiesz ,że jest 61 skarbów?

Wiem, wiem. Ogółem tyle zdobyłem zanim wyszła IV

to masz w koncu 45 uzbieranych, czy 61?

w ciagu mniej niz 24 godzin zmieniles zeznania...

1 - nie porownuje Uncharted do niczego, mowie tylko ze to najlepszy exclusive jakie ps3 dostalo.

nie wiesz tego, bo nie grales w MGS4. ani w Ratchet&Clank. a obie gry sa moim zdaniem ciekawsze niz efekciarski Uncharted (chociaz woda w U:DF miazdzy)

2 - pierdzielenie o szopenie : o gry online wyjasnilo w skrocie bardzo dobrze fabule mgsa (...)

to tak, jakby probowac strescic "fabule" Pisma Swietego na pieciu stronach. niby sie da, ale bardzo duzo watkow trzeba bedzie pominac, jeszcze wiecej potraktowac po macoszemu, a na sporo spraw w ogole nie zwrocic uwagi. no i zagubi sie po drodze praktycznie caly przekaz calosci.

3 - Bo nie mam zamiaru kupowac, mialbym zamiar kupic MGS gdybym mial kasy pelno a narazie chce skate i burnouta nabyc, ogolem to taki odwet byl za te "szczelanki" ;]

bo Uncharted to nic wiecej jak tylko "szczelanka". zagadek tam mniej niz w pierwszym akcie Devil May Cry, za to strzelania wiecej niz w calym Call of Duty 4. elementow platformowych w calej grze tez jest mniej niz w pierwsyzch 10 minutach Ratcheta. miala byc przygodowka, a wyszedl Gears of War w dzungli.

4 - Zalezy jakie strzeszczenie czytasz, szczerze? jestem w 2 klasie ponad gimnazjalnej, teraz ide do 3 i od poczatku mojej edukacji przeczytalem tylko jedna lekturem, jaka? Latarnika ktory mial z 13 stron gdzies w podstawowce i jakos streszczenia sie przydaja,

jak rozumiem konsole dostales od rodzicow w nagrode, ze zdales? :|

dochodze powoli do jedynego slusznego wniosku, ze nie warto tracic czasu na dyskusje z dziecmi...

nie rozumiem po co grac w poprzedniki by dowiedziec sie tego co GOL mi juz podal na tacy.

w sumie to masz racje.

w sumie... po co tracic czas na granie w MGS4, skoro mozesz obejrzec filmiki na youtube... w sumie to ostatni filmik i tak sobie mozesz darowac - przewin tylko do ostatniej minuty, bo przez 30 minut bredza jakies kompletnie bezsensowne rzeczy, ktore tak naprawde nikogo nie interesuja.

bo w koncu w MGSach chodzi o te filmiki w ktorych sie strzelaja, a nie o rozwazania moralne na temat przyszlosci ludzkosci i techniki i dokad to moze zaprowadzic, prawda? wazne, zeby bylo duzo krwi, kolorowo i z przytupem - reszta sie nie liczy.

Pips - bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips a skad mozesz wiedziec ze strzeszczenie na gry online bylo dokladne skoro nie grales w MGSa? W tych sttreszczeniach nie bylo nic. Wiec nie mow ze wiesz duzo o MGS'ie bo tak nagrawde to g**** wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów toczy się walka ws która gra ładniejsza, kolorowsza, zrywniejsza...

Panowie, Uncharted do czasu powstania MGS4 był najładniej wyglądającą grą na PS3! Nie ma co porównywać gier które są różne od siebie i wydawane z przedziałem czasowym! To tak jak byś porównał Mario wydanego na SNESa z tym z Wii...

Każda gra ma coś w sobie, jedni zobaczą w niej mniej, inni więcej ale fakt faktem że i U:DF i MGS4 i Ratcher są warte zakupienia... choć porównanie Ratchera z MGS4 lub choćby z ... U:DF to gwałcenie w biały dzień!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pips jak zwykle sie popisal:

to masz w koncu 45 uzbieranych, czy 61?

w ciagu mniej niz 24 godzin zmieniles zeznania...

nie wiesz tego, bo nie grales w MGS4. ani w Ratchet&Clank. a obie gry sa moim zdaniem ciekawsze niz efekciarski Uncharted (chociaz woda w U:DF miazdzy)

to tak, jakby probowac strescic "fabule" Pisma Swietego na pieciu stronach. niby sie da, ale bardzo duzo watkow trzeba bedzie pominac, jeszcze wiecej potraktowac po macoszemu, a na sporo spraw w ogole nie zwrocic uwagi. no i zagubi sie po drodze praktycznie caly przekaz calosci.

bo Uncharted to nic wiecej jak tylko "szczelanka". zagadek tam mniej niz w pi"erwszym akcie Devil May Cry, za to strzelania wiecej niz w calym Call of Duty 4. elementow platformowych w calej grze tez jest mniej niz w pierwsyzch 10 minutach Ratcheta. miala byc przygodowka, a wyszedl Gears of War w dzungli.

jak rozumiem konsole dostales od rodzicow w nagrode, ze zdales? :|

dochodze powoli do jedynego slusznego wniosku, ze nie warto tracic czasu na dyskusje z dziecmi...

w sumie to masz racje.

w sumie... po co tracic czas na granie w MGS4, skoro mozesz obejrzec filmiki na youtube... w sumie to ostatni filmik i tak sobie mozesz darowac - przewin tylko do ostatniej minuty, bo przez 30 minut bredza jakies kompletnie bezsensowne rzeczy, ktore tak naprawde nikogo nie interesuja.

bo w koncu w MGSach chodzi o te filmiki w ktorych sie strzelaja, a nie o rozwazania moralne na temat przyszlosci ludzkosci i techniki i dokad to moze zaprowadzic, prawda? wazne, zeby bylo duzo krwi, kolorowo i z przytupem - reszta sie nie liczy.

Pips - bez odbioru.

Wiem że jest 61 skarbów ale jak pisałem mam 45 skarbów, i tyle zebrałem zanim wyszła IV.

Nawet gdybym zagrał w MGS4 stwierdzałbym że Uncharted to najlepszy exclusive na PS3 jaki wyszedł, tyle.

Streszczenie jest dobre, może mieli pokazać cały gameplay albo opisywać tu sobie idziemy tu kogoś zabijemy tam się poskradamy? Jak dla mnie wyjaśnili bardzo dobrze że wiadomo o co w MGS wogóle chodzi, to nie pismo święte które zawiera więcej słów niż MGS (dużo więcej) Poza tym gdyby nie filmiki w MGS to ta gra nie wiem, w 3H byśmy ją chyba kończyli : o bynajmniej tak gdzieś czytałem chyba nawet na tym forum że gdyby nie filmy to gra na 3H jest.

Skoro ci nie pasuje Uncharted bo to "szczelanka" to nie graj... tak samo nie wiem po co grasz w MGS'a skoro to tylko "szczelanka" i "skradanka" każda gra ma swoją kategorie, gra akcji, fpp, tpp, survival horror i w każdej chodzi o coś innego jak nie pasują ci "szczelanki" to nie graj w MGS'a tylko w "samochodówki" no chyba że to też jakaś katorga jak z tymi "szczelankami"

Tak, konsole mam od rodziców ale nie za jakieś super osiągnięcie, ani za to że zdałem. Poprosiłem o nią i mi kupili i tyle w tym temacie, nom. Trzeba wyzwać wyzwać kogoś od dziecka skoro on najeżdża na twoją superową gierkę :OOO swoją drogą mam 17 lat, w październiku będzie 18. I takie coś mnie wku*wia strasznie... "Nie lubię CD Action bo obje bali moją grę i wogóle ta gazeta jest do dupy, nie polecam jej" Tak samo z Hyperem "Nie oglądam go" a czemu dana osoba go nie ogląda? Bo wyśmiali jej ukochaną grę? Żal takich ludzi... Nie wszystkim coś się musi podobać by to wszędzie zachwalać ale najlepiej trza zaprzestać kupować CDA, psx extreme czy oglądać HYPER'a bo to wszystko jest złe i nie dobre dla mnie i dla mojej kochanej gry... Możesz zbrechtać mi GTA, mnie to wali nie wyzwę cię od dziecka bo cię nie znam w realu i o takie coś nie mogę cię osądzić i tak już mało w IV gram bo chyba Nowy Jork mnie odpycha jakoś ;/ w GTA: III też mało grałem, zdecydowałem się kilka miechów na siłę przejść fabułę bo nigdy tego nie robiłem. Teraz ogrywam demko Dark Sectora i bardzo fajna gra jak mówił Arab "nie doceniliście jej"

No właśnie po co tracić czas na granie w MGS4 jak odsłucham/przejrzę o co w tej grze chodzi, a tracić czas mogę bo

a ) Są wakacje

b ) Mam konsolę do tej gry

A nie będę specjalnie PS2 kupować dla MGS'ów

Bez odbioru... teraz się odezwę jak wasze lowaśne Final Fantasy wyjdzie, uehehe '

Pips a skad mozesz wiedziec ze strzeszczenie na gry online bylo dokladne skoro nie grales w MGSa? W tych sttreszczeniach nie bylo nic. Wiec nie mow ze wiesz duzo o MGS'ie bo tak nagrawde to g**** wiesz

g*wno wiem? to po co to oglądałem? Streszczenie ma mniej więcej wyjaśnić o co w tym tytule chodzi, nie opisze go całego ale streści go tak że można zakapować co i jak z daną grą, poza tym myślałem ze to będzie normalna gra typu jesteśmy żołnierzem USA i pracujemy dla rządu a tu po jakimś czasie ludzie z mocami ala Xmeni no coś w tych grach jest nie tak... zawsze dowalą coś czy to zwolnienie czasu czy to cofanie czasu albo jakieś super moce, Uncharted nie ma zbędnych bajerów i jest super gdyby dali unikanie przed kulami czy coś innego to ja bym podziękował takiemu gie...

I znów toczy się walka ws która gra ładniejsza, kolorowsza, zrywniejsza...

Panowie, Uncharted do czasu powstania MGS4 był najładniej wyglądającą grą na PS3! Nie ma co porównywać gier które są różne od siebie i wydawane z przedziałem czasowym! To tak jak byś porównał Mario wydanego na SNESa z tym z Wii...

Każda gra ma coś w sobie, jedni zobaczą w niej mniej, inni więcej ale fakt faktem że i U:DF i MGS4 i Ratcher są warte zakupienia... choć porównanie Ratchera z MGS4 lub choćby z ... U:DF to gwałcenie w biały dzień!...

No właśnie, gwałcenie w biały dzień to nie ja zacząłem tą kłótnię tylko osoba która źle przeczytała co napisałem a mianowicie "Najlepszy exclusive na ps3 to Uncharted drake" a ktoś tam przeczytał "Uncharted jest lepszy od MGS" i zaczął sie burdel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie będę specjalnie PS2 kupować dla MGS'ów

Bez odbioru... teraz się odezwę jak wasze lowaśne Final Fantasy wyjdzie, uehehe '

Oj Pips... FinalFantasy to świętość, narazisz się jak coś powiesz be nt tej gry! ... ale fakt faktem, w FF nie musisz grać uprzedzając ją poprzednimi częściami... jakbyś musiał, to byś musiał odrazu zarezerwować sobie kilka miesięcy pod same starsze wersje:)

A po to aby zagrać w MGS, nie musisz kupować PS2!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj Pips... FinalFantasy to świętość, narazisz się jak coś powiesz be nt tej gry! ... ale fakt faktem, w FF nie musisz grać uprzedzając ją poprzednimi częściami... jakbyś musiał, to byś musiał odrazu zarezerwować sobie kilka miesięcy pod same starsze wersje:)

A po to aby zagrać w MGS, nie musisz kupować PS2!:)

Nic nie zamierzam mówić o FF choć fanem tej serii również nie jestem, ale jak sie znajdzie fanatyk FF który będzie usilnie przekonywać do gry to już nie będzie moja wina jak coś chlapnę

No gdzieś pisali jakie serie gier powinny się skończyć między innymi Tony Hawk czy właśnie FF jak dobrze pamiętam to chyba ponad 20 części tej gry jest co nazwali kompletnym szokiem D: Ale wiadomo co się nie robi dla fanów... ekhm... dla pieniędzy D:

Powinni robić nowe gry a nie kolejne części, Heavy Rain wierze że będzie dobry, b. dobry, superowy (?) gdyby jeszcze 8 days wyszło to wogóle odkładałbym na tą grę kasę :> No i L.A. Noire może pokazać co nie co Mafi kto tu rządzi przypomnę że L.A. Noire to exclusive na PS3 od R* (tak to ci od GTA...)

EDIT:

Nom, tutaj musiałbym zaopatrzyć się w PS2 bo w PS1 nie muszę skoro mam PSP bo tych części jest od groma że streszczenie pół godzinne jak w przypadku MGS'a nie wystarczyło by, tu to chyba ktoś musiał streścić FF w 5-20H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sprawa z FF wygląda tak że każda część poza FFX-X2 jest z inną fabułą, nie jest powiązana z poprzedniczkami... to mi się podoba w serii! Nie można fanatycznie przekonywać że jakaś gra jest zajefajna, usilnie ktoś tu mi chciał wpajać że COD4 jest super, że fajny że to i tamto... ok, skończyłem w 2h trym single i mam dosyć, fajna gra, miło się grało ale to nie dla mnie...

Mi się podoba coś, co komuś się podobać nie musi, jeśli ktoś fanatycznie podchodzi do tego, no cóż... czas doktora zmienić !:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no, sprawa z FF wygląda tak że każda część poza FFX-X2 jest z inną fabułą, nie jest powiązana z poprzedniczkami... to mi się podoba w serii! Nie można fanatycznie przekonywać że jakaś gra jest zajefajna, usilnie ktoś tu mi chciał wpajać że COD4 jest super, że fajny że to i tamto... ok, skończyłem w 2h trym single i mam dosyć, fajna gra, miło się grało ale to nie dla mnie...

Mi się podoba coś, co komuś się podobać nie musi, jeśli ktoś fanatycznie podchodzi do tego, no cóż... czas doktora zmienić !:)

Przekonywał cię pewnie do COD'a ze względu na multi, ja tam nigdy nie kupiłbym gry dla Multi, gra nie ma Singla to nie kupuję (mówię tu np. o unreal tournament) niestety COD4 może i fajny ale singiel krótki bym go wogóle kupił może w 5 części się to zmieni chociaż wolałbym realne czasy niż znów II wojnę światową...

I w tym sęk, mi się podoba to co mi się podoba a nie będzie mi sie na siłę podobać to co danej osobie się musi podobać i zmusza do tego innych, gry powinny być normalne a nie jakieś Xmenowe czy matrixowe, mamy grę o żołnierzu pracującym dla rządu to niech tak zostanie a nie że spotyka na drodze Xmenów z mocami... Na jakie gry ja chętnie czekam?

Na next genowe GTA: VC, klimat lat 80's i Miami było świetne, mamy lepsze czasy lepszy sprzęt i chętnie pograłbym w Gigantyczne Miami mogło by być rozmiarów IV, plaża ta długa w VC była nawet długa jak na tamte czasy ale wiadomo plaża w Miami jest gigantyczna i modli by zrobić jej długość na całą IV a reszte to jakieś fajne miasto ;] klimat ala Scarface : O Jeżeli komuś brak filmu o GTA a chciałby taki i nie oglądał człowieka z blizną to musi go obejrzeć to takie VC :>

Na Max Payne 3 - świetne poprzedniczki, z świetną fabułą. Niech wydadzą to jak najszybciej, jakieś tam ślady niby są że ma wyjść ale nie wiadomo jeszcze...

8 days - trailer zjada mózg : o ładna grafika, exclusive na PS3 czyli gra robiona przez Sony nie może mieć przycięć co mnie wkurza w starszych grach... je*ane konwersje z X360 jak by nie mogli robić od podstaw na PS3... Skate ciekawa gra a klatkuje gdzie niegdzie mam nadzieje że w Skate 2 to się zmieni...

L.A. Noire, GOWIII no i SKATE2 a reszta jak narazie mnie wali : o

Powinno się właśnie robić nowe gatunki gier a nie tylko kolejne części ich :X No i nie powinno być przycięć na konsoli... W końcu to nie komp, konsoli się nie upgraduje by grać w gry tylko się powinno komfortowo pograć a nie że co chwile jakieś przycięcie czy coś... i nie mówię tu o IV gdyż mi się nic nie przycina w niej, raz na jakiś czas się przytnie ale zaraz wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie staram sie nikogo przekonac, ze jakas gra jest lepsza od Uncharted - po prostu stwierdzam fakty, ze w tej grze poza ladna grafika (i fantastyczna woda) nie ma tak naprawde nic ciekawego. fabulka jak z filmu klasy B, zagadek praktycznie zero, sekretow zadnych, tylko strzelanie i strzelanie. jak ktos to lubi - prosze bardzo, ale twierdzenie, ze Uncharted jest lepszy od Ratcheta... :| zapewne tylko dlatego, ze Ratchet to gra "dla dzieci", a Uncharted to taki "dorosly" tytul...

a to, ze w Ratchecie swiaty sa bardziej zroznicowane niz w Uncharted, ze graficznie Ratchet momentami bije na glowe nawet MGS4 (!), to ze broni i ich pomyslowosci nie przebije zadna inna gra i tak genialnych patentow na wykorzystanie SixAxisa nie bylo dotad (ani pozniej) nigdzie... tego prawie nikt nie dostrzega, bo to "gra dla dzieci", wiec dorosli twardziele graja tylko w gry w ktorych jest duzo krwi i ewentualnie seksu ;-)

i prosze nie zrozumiec mnie zle - Uncharted to fajna gra, ale nie robcie z niej nie-wiadomo-jakiego-osmego-cudu-swiata. bo zabraklo w tej produkcji tej iskry geniuszu, ktora wpadla do Ratcheta i rozpalila Metal Geara.

a twierdzenie: "Uncharted to najlepszy exclusive na PS3" jest rownoznaczne z gadaniem, ze "Uncharted jest lepszy od MGS4". logika sie klania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fabulka jak z filmu klasy B, zagadek praktycznie zero, sekretow zadnych, tylko strzelanie i strzelanie.

Proszę Cię... bo mi się otwiera w kieszeni nóż... Ty widział bobra!?!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gry powinny być normalne a nie jakieś Xmenowe czy matrixowe, mamy grę o żołnierzu pracującym dla rządu to niech tak zostanie a nie że spotyka na drodze Xmenów z mocami...

to tylko swiadczy dobitnie o tym, ze streszczenie fabuly MGS z GOLa to mozna sobie o kant dupy potluc.

ewentualnie, obnaza kompletny brak znajomosci jezyka angielskiego z Twojej strony (zalezy co faktycznie w tych streszczeniach jest i czy sa tlumaczone czy nie - wole sie asekurowac ;-))

Na jakie gry ja chętnie czekam?

GTA: VC

Max Payne 3

GOWIII

SKATE2

i...

Powinno się właśnie robić nowe gatunki gier a nie tylko kolejne części ich :X

czy tylko ja tu widze "contradiction"?

No i nie powinno być przycięć na konsoli... W końcu to nie komp, konsoli się nie upgraduje by grać w gry tylko się powinno komfortowo pograć a nie że co chwile jakieś przycięcie czy coś... i nie mówię tu o IV gdyż mi się nic nie przycina w niej, raz na jakiś czas się przytnie ale zaraz wraca do normy.

zaraz po Skate, GTA IV to najmniej plynna gra jaka widzialem na PS3. jesli wiec GTA IV Ci sie nie przycina (a tak twierdzisz), to po co piszesz o tych przycinkach na konsoli - w koncu ICH NIE MA!

ehhhh

mam slaby charakter jednak :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie staram sie nikogo przekonac, ze jakas gra jest lepsza od Uncharted - po prostu stwierdzam fakty, ze w tej grze poza ladna grafika (i fantastyczna woda) nie ma tak naprawde nic ciekawego. fabulka jak z filmu klasy B, zagadek praktycznie zero, sekretow zadnych, tylko strzelanie i strzelanie. jak ktos to lubi - prosze bardzo, ale twierdzenie, ze Uncharted jest lepszy od Ratcheta... :| zapewne tylko dlatego, ze Ratchet to gra "dla dzieci", a Uncharted to taki "dorosly" tytul...

a to, ze w Ratchecie swiaty sa bardziej zroznicowane niz w Uncharted, ze graficznie Ratchet momentami bije na glowe nawet MGS4 (!), to ze broni i ich pomyslowosci nie przebije zadna inna gra i tak genialnych patentow na wykorzystanie SixAxisa nie bylo dotad (ani pozniej) nigdzie... tego prawie nikt nie dostrzega, bo to "gra dla dzieci", wiec dorosli twardziele graja tylko w gry w ktorych jest duzo krwi i ewentualnie seksu ;-)

i prosze nie zrozumiec mnie zle - Uncharted to fajna gra, ale nie robcie z niej nie-wiadomo-jakiego-osmego-cudu-swiata. bo zabraklo w tej produkcji tej iskry geniuszu, ktora wpadla do Ratcheta i rozpalila Metal Geara.

a twierdzenie: "Uncharted to najlepszy exclusive na PS3" jest rownoznaczne z gadaniem, ze "Uncharted jest lepszy od MGS4". logika sie klania ;-)

Film klasy B? Uncharted to płynący film a nie gra, teraz klasa B? A co było wcześniej?...

Nie ciągnie mnie do ratcheta, nie że jest dziecinny. Bo w grudniu przeszedłem Loco Roco na PSP tylko jakoś nie trawię takich platformówek.

No to niech ci będzie, Uncharted jest lepszy od MGS4 bo jest najlepszym exclusivem na PS3, nie może być dwóch najlepszych exclusivów, zawsze coś musi być lepsze od drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips, nie kompromituj się już. Tutaj nie chodzi o Twój wiek. Zwyczajnie poziom jaki reprezentujesz jest wybitnie dziecinny i gdybyś miał z 5 lat więcej zamiast mówić, że jesteś dzieckiem mówiono by, że jesteś opóźniony. Twoja argumentacja (ja tak uważam i nic mi nie udowodni, że białe jest białe, a czarne jest czarne), słownictwo (właśnie po to czyta się książki, za kilka lat te streszczenia boleśnie odczujesz), styl (jakbyś pisał wszystko na jednym wydechu, forum to nie gg przemyśl co piszesz). Do tego zainteresowania (gry akcji jak GTA czy Uncharted to miód i rozkosz, a tam gdzie trzeba np. coś poczytać/zagłębić sie jak MGS czy FF to nudy i smuty) też najlepiej o Tobie nie świadczą, ale o gustach akurat się nie dyskutuje. Dlatego zakończmy lepiej tą wymianę zdań nim Arab zrobi to za nas. I tak raczej o żadnych konstruktywnych wniosków nie dojdziemy, skoro oceniasz coś czego na oczy nie widziałeś.

Jontr - Akurat tutaj muszę stanąć w obronie Uncharted. On w założeniu miał być lekko strawną grą akcji z holywoodzkim rozmachem. Skomplikowana wielowątkowa fabuła zwyczajnie by tam nie pasowała. Czepianie się ze w platformówce było więcej skakania niż w grze akcji to również nieporozumienie, myślę że jeśli się nad tym zastanowisz to sam dojdziesz do tego. Samo zbalansowanie strzelania z resztą było w Uncharted bardzo dobre, więc jeśli pamiętasz to inaczej to zwyczajnie dany element musiał Ci sprawić więcej trudności, a przez resztę przebiłeś się jak ciepły nóż przez masło. Uncharted to naprawdę kawał dobrej roboty, a że jednym podoba się trochę bardziej a innym trochę mniej... No cóż. Norma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię... bo mi się otwiera w kieszeni nóż... Ty widział bobra!?!...

No ale co prawda to fakt... Z tej gry mógł wyjść fantastyczny nextgenowy Indiana. Wyszło niestety gorzej. Oczekiwania podsycane przez zapowiedzi były ogromne i faktycznie gra jest jedną z najładniejszych na PS3 ale... No właśnie' date=' jedna ucieczka w stronę ekranu i przekręcanie kamiennych znaków to za mało.

Szkoda, ale czekam na część drugą. Mam nadzieję, że twórcy wezmą sobie do serca wszystkie opinie i tym razem będzie przynajmniej 50/50 (zagadki/strzelanie).

Pips akurat nienaturalne rzeczy to się dzieją w Uncharted. Wszystko w MGS ma swoje logiczne wytłumaczenie (a już same historie B&B to coś wspaniałego i przerażającego zarazem).

Ale tak nawiasem mówiąc niezły offff się tu zrobił Zaraz się tu zjawi jakiś arab albo inny irakijczyk i zamknie temat a kilka osób wysadzi

Aha i na zakończenie

[!--quoteo(post=0:date=:name=Pips)--'][div class=quotetop]CYTAT(Pips)[div class=quotemain][!--quotec--]Nawet gdybym zagrał w MGS4 stwierdzałbym że Uncharted to najlepszy exclusive na PS3 jaki wyszedł, tyle.

No proszę Cię... to zachowanie godne przedszkolaka albo naszego prezydenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tylko swiadczy dobitnie o tym, ze streszczenie fabuly MGS z GOLa to mozna sobie o kant dupy potluc.

ewentualnie, obnaza kompletny brak znajomosci jezyka angielskiego z Twojej strony (zalezy co faktycznie w tych streszczeniach jest i czy sa tlumaczone czy nie - wole sie asekurowac ;-))

i...

czy tylko ja tu widze "contradiction"?

zaraz po Skate, GTA IV to najmniej plynna gra jaka widzialem na PS3. jesli wiec GTA IV Ci sie nie przycina (a tak twierdzisz), to po co piszesz o tych przycinkach na konsoli - w koncu ICH NIE MA!

ehhhh

mam slaby charakter jednak :|

Ale ty masz problemy...

Xmenów ja tak nazwałem bo przestawili tam postacie i ich moce a nie mówili że to byli Xmeni, jezu...

Czekam na te gry, ale chciałbym zobaczyć jakieś nowości a nie w kółko jedno i to samo...

żal do kwadratu... W skate są przycinki przecież tak napisałem a ty teraz piszesz pierdoły... chodziło mi o gry konwersje z X'a że są najczęściej do de bo mają przycinki, tak IV się nie przycina mi, raz na kilka H coś spadnie a ty już tutaj piszesz że przycinek wogóle nie ma...

---

Misiopuchatek:

"Pips akurat nienaturalne rzeczy to się dzieją w Uncharted. Wszystko w MGS ma swoje logiczne wytłumaczenie (a już same historie B&B to coś wspaniałego i przerażającego zarazem)."

Co takiego tu jest nie naturalnego? potwory? przecież to zostaje wyjaśnione czemu są, poza tym w takich indianowych klimatach czy tam tomb raiderowych potwory zawsze były w tego typu filmach (tak, tak film, nie gra :> )

---

legileg - no właśnie... jestem dzieckiem, gdybym miał więcej lat to bym był opóźnionym... bo nie podoba mi się MGS... i was to boli, żenua.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jontr - Akurat tutaj muszę stanąć w obronie Uncharted. On w założeniu miał być lekko strawną grą akcji z holywoodzkim rozmachem. Skomplikowana wielowątkowa fabuła zwyczajnie by tam nie pasowała.

ja sie fabuly AZ TAK nie czepiam - spelnila swoja role i tyle. tak samo jak od nowego Indiany Jonesa nie oczekiwalem rozwazan na poziomie Siodmej Pieczeci ;-)

po prostu w takiej grze fabula jest rzecza drugorzedna i zachwycanie sie nia i wychwalanie jaka to nie jest cudowna jest lekko... zabawne?

Czepianie się ze w platformówce było więcej skakania niż w grze akcji to również nieporozumienie, myślę że jeśli się nad tym zastanowisz to sam dojdziesz do tego.

ale w zapowiedziach Uncharted mialo wlasnie byc platformowko-przygodowka. i pewnie stad wyplywa moj zal do tej gry - spodziewalem sie po prostu czegos innego co zreszta sam przyznalem po skonczeniu gry.

a zreszta - w czasach PS2 to Naughty Dog bylo od "platformowek platformowkowatych", a tworcy Ratcheta od "platformowek szczelankowatych" ;-)

Xmenów ja tak nazwałem bo przestawili tam postacie i ich moce a nie mówili że to byli Xmeni, jezu...

gdybys choc troche zrozumial fabule, to nie kompromitowalbys sie az tak bardzo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdybys choc troche zrozumial fabule, to nie kompromitowalbys sie az tak bardzo :|

Nie mam zamiaru już się na ten temat udzielać, po prostu w grach zawsze nawalą jakiegoś g*wna typu super moce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips nie chce cie urazac ale twoje odpowiedzi sa glupie. Jak mozesz wiedziec czy dobrze strescili gre skoro nie masz o niej zielonego pojecia. Moge ci powiedziec ze gralem w MGSy i w tym streszczeniu praktycznie nic nie opisali z fabuly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pips nie chce cie urazac ale twoje odpowiedzi sa glupie. Jak mozesz wiedziec czy dobrze strescili gre skoro nie masz o niej zielonego pojecia. Moge ci powiedziec ze gralem w MGSy i w tym streszczeniu praktycznie nic nie opisali z fabuly

Miałem nie odpisywać a widać że muszę :X

To może łaskawie ktoś mi napisze co tam nie ma? Jest że jesteśmy żołnierzem że pracujemy dla rządu i że... nie chce mi się pisać bo nie mam ochoty, jak mi ktoś napisze co w tej grze nie zostało tam wymienione z fabuły to będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak mi ktoś napisze co w tej grze nie zostało tam wymienione z fabuły to będzie dobrze.

szkoda naszego czasu.

fabula to nie tylko akcja - to takze rozmowy przez codec i cala historia w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda naszego czasu.

fabula to nie tylko akcja - to takze rozmowy przez codec i cala historia w tle.

Jaka szkoda? chcecie być fajnym, chcecie mnie zjechać to napiszcie co tam nie zostało wymienione bo jak narazie to widzę że wy błaznujecie :X

Przypomnę jeszcze raz: dzięki grom online mógłbym spokojnie grać w MGS4 bo świetnie przypomnieli o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypomnę jeszcze raz: dzięki grom online mógłbym spokojnie grać w MGS4 bo świetnie przypomnieli o co chodzi.

wlasnie - PRZYPOMNIELI. komus, kto te gry skonczyl, poznal fabule, wie kto z kim po co i dlaczego, ale juz niektore rzeczy mogl zapomniec.

w koncu sie zgadzamy ;-)

jednak Ty nie masz pojecia ani o fabule, ani o tym kto po co walczy i przeciwko komu, skad sie wzial Snake i jego protagonisci, jakie pobudki nim kieruja - jednym slowem Snake'a uwazasz za zolnierza USA, ktorego wyslano z jakas tam misja gdzies tam, a jego przeciwnikow za XMenow, ktorzy do tej historii nie pasuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie - PRZYPOMNIELI. komus, kto te gry skonczyl, poznal fabule, wie kto z kim po co i dlaczego, ale juz niektore rzeczy mogl zapomniec.

w koncu sie zgadzamy ;-)

jednak Ty nie masz pojecia ani o fabule, ani o tym kto po co walczy i przeciwko komu, skad sie wzial Snake i jego protagonisci, jakie pobudki nim kieruja - jednym slowem Snake'a uwazasz za zolnierza USA, ktorego wyslano z jakas tam misja gdzies tam, a jego przeciwnikow za XMenow, ktorzy do tej historii nie pasuja.

No i o to mi chodziło, skąd się wziął snake to dla fana MGS będzie ważne a nie dla mnie mi nie potrzebne skąd jest snake ani jakie pobudki (?) nim kierują tylko mi chodziło o samą fabułę ;]

Teraz tak sadzisz. Jak bys zagral to doszedl bys do wniosku ze tak naprawde nic nie wiesz.

http://mgs.gram.pl/readarticle.php?article_id=122 Tu masz opisany MGS2 dokladnie. Jak to zobaczysz to zrozumiesz ze nie mogli tego przedstawic w filmiku, ktory trwa 10 min

Mi jako tako fabułę ukazali, nie muszę wiedzieć kto i kiedy wiąże sobie sznurówki takie rzeczy to dla fana MGS zostawiam, tak więc podajmy sobie rękę i wyjdźmy już z tej piaskownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×