Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

zaciolem sie w momencie co jest kompas i trzeba pomniku przestawiać z książeczki nic nie kapuje pilnie prosze o pomoc!!! HELP;]

Powinieneś napisać o tym w dziale pomoc.

Wpisz w youtubie numer chapteru oraz Uncharted i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 100 tys osób pisało do mnie na gadu jak rozwiązać tą zagadke >.> Co sie dzieje z tym narodem ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tego lamiglowka nawet nie nazwal :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się kłania (mówie o figurach i ich ustawieniu) logiczne myślenie, nauka nazewnictwa biegunów (kierunków) no i czasami odwiedzenie googli... Przecież ta zagadka nie jest AŻ taka trudna aby nie można było jej rozwiązać!! Druga sprawa że ludzie często idą z pytaniami, czekając aż ktoś odpowie po kilka dni a sami nic nie zrobią w zakresie dowiedzenia się co i jak!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A narzekali, że zagadki są mega proste, widać nie dla wszystkich I prawda ludzie wolą poczekać z 3 dni an odp. niż znaleźć samemu odp. i po godzinie być już parę chapterów dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A narzekali, że zagadki są mega proste, widać nie dla wszystkich I prawda ludzie wolą poczekać z 3 dni an odp. niż znaleźć samemu odp. i po godzinie być już parę chapterów dalej

No cóż poradzić... lać, aby nauczyć

Swoją drogą, zagadki w U:DF znacznie łatwiej przejść jeśli zajrzy się do 'pamiętnika'... wskazówki walą po oczach jak wzrost Kaczyńskiego... (w sumie 2óch)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadki w Unchartedzie bardzo łatwę :> Jedynie ta zagadka z 4 pomnikami które trzeba było dobrze ustawić, popatrzałem na nie i na kompas czy wszystko się zgadza a potem rozwikłałem to xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pozytywnie tą grą dzisiaj zaskoczyłem. Ściągnąłem demko, wcześniej już sporo o niej słyszałem i myślałem, że ta gra będzie bardziej przygodówką, niż grą akcji - ale się myliłem. Jest sporo strzelania, co mi osobiście się podoba Dżungla została bardzo fajnie zrobiona, wszystko prezentuje się bardzo ładnie. Podoba mi się możliwość chowania się za przeszkodami, która naprawdę pomaga, no i ciekawy patent ze zmianą ręki do strzelania. Jeżeli będzie dostępna w Robsonie to zamówię sobie w poniedziałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się pozytywnie tą grą dzisiaj zaskoczyłem. Ściągnąłem demko, wcześniej już sporo o niej słyszałem i myślałem, że ta gra będzie bardziej przygodówką, niż grą akcji - ale się myliłem. Jest sporo strzelania, co mi osobiście się podoba Dżungla została bardzo fajnie zrobiona, wszystko prezentuje się bardzo ładnie. Podoba mi się możliwość chowania się za przeszkodami, która naprawdę pomaga, no i ciekawy patent ze zmianą ręki do strzelania. Jeżeli będzie dostępna w Robsonie to zamówię sobie w poniedziałek

Powiem Ci szczerze że demo a wersja pełna... to dwie różne wersje gry Demo mnie zaskoczyło i powaliło, ale gdy kupiłem już wersję pełną, wbiło mnie w fotel... po prostu czad, może część gry w której chodzimy (początek) aby dojść do ... z naszym starszym kolegą jest mało wciągający ale zaraz po tym fabuła odwraca się niespodziewanie i mamy jazdę że hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

No to dobrze, że pełna wersja jest jeszcze lepsza

A jak ma się sprawa z długością gry? Ile Wam zajęło (w godzinach / dniach) przejście no i na jakim poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że pełna wersja jest jeszcze lepsza

A jak ma się sprawa z długością gry? Ile Wam zajęło (w godzinach / dniach) przejście no i na jakim poziomie?

Ja grałem w Uncharted już 11 razy, były opinie że jestem wariat itd... ale każdy wariat w końcu trafia na łamy historii ale do rzeczy, pierwszy raz na easy zajął mi jakieś 11-12h, każdy kolejny raz był krótszy poza trybem Crushing!!... W nim zjadłem majty, wzrokiem zabijałem kota który się pałętał podczas grania, żona zaczęła chodzić częściej do mamusi... (swojej) i zajęło mi to 14h w męczarniach!!

teraz gram po raz 12, gram już 9h i jestem w okolicach 35% gry z tego względu że po odblokowaniu wszystkiego co mozliwe w grze... ktoś, już nie pamiętam kto napisał że ma 61 skarb... z 60! no i szukam, tego 61!, bo jakby to jedna osoba była co ma 61, to bym pomyślał że ściemnia... a tu qtwa mi już kilka osób napisało i popsuło koncepcję!!...

Ogółem aby wszystko zaliczyć na maxa i na 100% myslę że czas operacyjny to około: 40h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ukonczylem Uncharted 4 razy - po razie na kazdy poziom trudnosci, dopiero za 4 razem znalazlem ostatni 61 skarb (zeby dorwac skubanca trzeba bylo skoczyc w miejsce w ktore pozornie nie da sie doskoczyc - Chapter 16 o ile mnie pamiec nie myli ) o dziwo Crushing zlecial mi najszybciej - niecale 7h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easy coś około 8 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dla osób "nie maniaków" czyli takich co grają, żeby grać dla samej przyjemności z fabuły, a nie jakiś skarbów które nic specjalnego nie dają, to gra zajmuje mniej, mi na normalu zajęło 7h 45min (15 skarbów, 350medali) a hard 7h 49min (33 skarby, 470 medali). cały czas nie pojmuje na czym polega ten wasz zachwyt tą grą no ale cóż, każdy ma własne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla osób "nie maniaków" czyli takich co grają, żeby grać dla samej przyjemności z fabuły, a nie jakiś skarbów które nic specjalnego nie dają

Ogarnij się... najpierw je zdobądź a później pisz czy coś dają czy nie... chyba że Twój angielski jest na tyle slaby że nie wchodzisz wogóle w menu do odblokowania bajerów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dobra, niech Ci będzie, że jakieś bonusy są, ale nie są one na tyle dobre by przechodzić grę po kilka razy, rozumiem 4-5 można przejść bo może coś się zdobędzie i dostanie się nowe postacie np.. ale bez przesady, bez żadnej rewelacji, no może jedynie ten mirror world czy jak to się tam zwie jest fajne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra, niech Ci będzie, że jakieś bonusy są, ale nie są one na tyle dobre by przechodzić grę po kilka razy, rozumiem 4-5 można przejść bo może coś się zdobędzie i dostanie się nowe postacie np.. ale bez przesady, bez żadnej rewelacji, no może jedynie ten mirror world czy jak to się tam zwie jest fajne...

Każdy ma swoje zdanie, mi pasuje wiele więcej niż tylko mirror world, no ale ... mniejsza o większość!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze gra bardzo fajna.Ja tego typu gier nie lubie ale ta byla bardzo fajna lecz zdecydowanie za krotka.Bardzo szybko ja przeszlem na Srednim poziomie trudnosci.Ocena: 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy za krótki. Mi ukończenie Uncharteda zajęło ponad 9 godzin (grałem na hardzie) czyli chyba w normie obecnych produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w U: DF to żeby gra wydawała się dłuższa ... porcjowałem ją Grałem na zmianę z Rachetem i Guitar Hero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można za drugim razem zaliczyć grę na 100% (wszystkie skarby, skill) plus z włączonym mirror world i poziomie crushing.

Gwarantuje, zejdzie wam spoooro czasu, zanim dojdziecie do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można za drugim razem zaliczyć grę na 100% (wszystkie skarby, skill) plus z włączonym mirror world i poziomie crushing.

Gwarantuje, zejdzie wam spoooro czasu, zanim dojdziecie do końca.

Zauważ że ludzie w większości kupują grę... kończą ją raz bez przykładania się do tego aby zaliczyć wszystko na 100% i mówią że gra była za krótka, za be itd... A jak powiesz aby wykończyli tytuł na maxa to Ci odowiedzą że po co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Home ma wprowadzić, że będziesz mógł mieć dostęp do dodatkowych rzeczy za ukończenie gry na 100% ;]

Ja na razie chcę trochę "zgłodnieć"... Za jakiś czas wrócę do Uncharted ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz właśnie będę przechodził Uncharteda ponownie, aby wszystko przejść w 100%. Jest to raczej nie możliwe (jak tu znaleść wszystkie skarby...), ale kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×