Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem na HARD, od razu zacząłem grać na tym poziomie trudności żeby mieć dłuższą zabawę.

Gra ciekawa nie powiem, niezła fabuła, dobrze oddany charakter postaci, ładna grafika. Jednak gra nie urzekła mnie tak, bym uznał ją za bardzo dobrą. Moim zdaniem to kawał solidnej roboty.

Ocenę obniżam jej za schematyczność i brak zagadek logicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem na easy. Gra wyśmienita, bez kitu najlepszy film w jaki grałem. Od jutra uderzam w Harda i Crushing - i mam pytania do paru lokacji:

1 - oczywiście chapter 4 :) Początek pomijam, chodzi mi o część przy samlocie.

2 - skuter wodny (druga czesc byla straszna dla mnie)

3 - church - obydwa podejsca - drugie bylo miazdzace :/

4 - to bylo straszne - spaniardy plus normalni wrogowie - jakies rady?

5 - koncowka - "bossa" chce rozgryzc sam, ale jak do niego dojsc :)

z gory dzieki, i tak bede korzystac z walkthroughow na youtube, ale rady to zawsze cos innego innego niz zywy obraz tego jak to ma wygladac

ps - pytanie do tych do przez to przeszli - jaki moment byl dla was najtrudniejszy?

PS - co jest trudniejsze? hard czy crushing? bo podobno duzej roznicy nie ma a w crushingu ludzie przekombinowuja :P wiec sam juz nie wiem, jak to jest?

ps 2 - od kiedy zrobilem platyne w TFU bez zadnych cheatow (poziom trudnosci sith master) uwierzylem w swoje mozliwosci. Bedzie gorzej? :)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, gra jest dobrze zbalansowana i nie ma kłopotu. Poćwiczysz, pomyślisz i odniesiesz sukces. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za pomoc

Zostało mi już tylko przejść grę na najwyższym poziomie.

Gra jest świetna i bije na głowę resztę tego typu.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS - co jest trudniejsze? hard czy crushing? bo podobno duzej roznicy nie ma a w crushingu ludzie przekombinowuja :P wiec sam juz nie wiem, jak to jest?

ps 2 - od kiedy zrobilem platyne w TFU bez zadnych cheatow (poziom trudnosci sith master) uwierzylem w swoje mozliwosci. Bedzie gorzej? :)

1. Obiektywnie to crushing, ale po przejściu hard nabierzesz skilla i okaże się ogólnie łatwiejszy ;)

2. Jak przetrwałeś Sith Master w TFU, to crushing w U:DF przejdziesz od ręki :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zaraz będzie 5 chapter. Do świąt mam zamiar wbić platynę :) ale co tu innego robić jak za oknem tylko deszcz i chmury :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)Słowem wstępu... jestem nowym użytkownikiem forum jak i konsoli PS3 (w sumie mam ją 3 dni)

:)

Właśnie przeszedłem grę "uncharted drake's fortune"(poziom easy ucząc się przy tym obsługi pada ;) ) zdobywając oczywiście kilka trofeów,

lecz wchodząc w zakładkę "Kolekcja trofeów" pokazuje mi 0% gry i nie wyświetla żadnego trofea. Jak mam rozwiązać problem? Byłbym wdzięczny za odpowiedz.

PS. przy innych grach jest wszystko ok.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a patcha ściągnąłeś ? Bo może Ci wskakiwały te nagrody wewnątrz growe, a same trofea nie. Bo żadne błędy synchronizacji Ci się nie pojawiają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłeś łatkę? Na bank dostajesz trofea, a nie osiągnięcia w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a patcha ściągnąłeś ? Bo może Ci wskakiwały te nagrody wewnątrz growe, a same trofea nie. Bo żadne błędy synchronizacji Ci się nie pojawiają ?

Ja wlasnie odpalilem U:DF znowu po 2 latach tak z sentymentu i zeby trofea jakies pozaliczac bo ostatni raz gralem zanim patch wyszedl i wskakuje wszystko jak nalezy. A bledy w synchronizacji mam juz od kilku tygodni i za hooya nie moge zsynchronizowac trofeow w 100%. Nie moge swojego profilu ogladac w ogole. Probowalem porownywac do znajomych bo gdzies czytalem ze to pomaga ale dupa, to samo sie dzieje. Tylko procent przy ktorym wywala sie zmienia za kazdym razem jak jakies trofeum wpadnie. Sa na to jakies inne sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie odpalilem U:DF znowu po 2 latach tak z sentymentu i zeby trofea jakies pozaliczac bo ostatni raz gralem zanim patch wyszedl i wskakuje wszystko jak nalezy. A bledy w synchronizacji mam juz od kilku tygodni i za hooya nie moge zsynchronizowac trofeow w 100%. Nie moge swojego profilu ogladac w ogole. Probowalem porownywac do znajomych bo gdzies czytalem ze to pomaga ale dupa, to samo sie dzieje. Tylko procent przy ktorym wywala sie zmienia za kazdym razem jak jakies trofeum wpadnie. Sa na to jakies inne sposoby?

no właśnie chyba nie ma reguły - mnie przy każdym trofeum pojawiają się problemy z synchronizacją. Ale w końcu synchronizują się jak odpalam swój profil w XMB. Jak wchodzę w zakładkę Thophies to mogę sobie do woli próbować - ciągle errory się wyskakują. Przy próbie przeglądania profilu wystarczy kilka podejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbujcie robić to rano, ja wtedy nigdy nie mam problemów. Serwery są zapewne wtedy mniej obciążone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra w której zdobyłem Platinum :-) cud, miód i orzeszki. Gra się bardzo przyjemnie, szczególnie po zdobyciu 95% trofeów, wraz ze wspomagaczami :tongue: Mój rekord po 3,5h.

Teraz czekam z niecierpliwością na "dwójkę"... oj będzie się działo ! :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, bo szukając Uncharteda na allegro spotykałem się raz z opisem, że wersja PL lub ENG, ale na fotkach pudełka nie było znaczka, że jest w wersji PL, dlatego chciałem się upewnić, czy miał polska lokalizacje czy nie. Chyba, że te "polskie" wersje polegają na tym, że instrukcja jest w naszym języku? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że te "polskie" wersje polegają na tym, że instrukcja jest w naszym języku? :D

This. Jak pisze, że pl to znaczy, że po polsku jest okładka i instrukcja. Samej gry nie ma po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na Easy, teraz zaczynam Hard + skarby, które chce zebrać i mam pytanie czy jak chce przejść ponownie to wybieram w menu głównym New Game czy Chapter i włączam pierwszy, ustawiając poziom Hard ? Czy w takim razie wpadnie trofik za przejście gry na Normalu i Hardzie?

Edytowane przez Tonder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wybieram w menu głównym (...) Chapter i włączam pierwszy, ustawiając poziom Hard

thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki a trofik za przejście gry na Hard i Normal w takim razie wpadnie ? Zmierzam ku platyny więc wolę zapytać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było poruszane już trylion razy... Wpadnie, wpadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł taki moment, że utknąłem.. jestem w 13 rozdziale. Jest taki moment, że jesteśmy w bibliotece i na ziemi jest kompas. Te posągi trzeba jakoś poustawiać, lecz nie wiem jak. Zajrzałem do tej książeczki, ustawiłem w prawo, w lewo (tak jak na obrazku), ale nic się nie dzieje. Pomoże mi ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł taki moment, że utknąłem.. jestem w 13 rozdziale. Jest taki moment, że jesteśmy w bibliotece i na ziemi jest kompas. Te posągi trzeba jakoś poustawiać, lecz nie wiem jak. Zajrzałem do tej książeczki, ustawiłem w prawo, w lewo (tak jak na obrazku), ale nic się nie dzieje. Pomoże mi ktoś?

tam raczej chodzi o strony świata - o ile dobrze pamiętam, to w dzienniku Drake'a masz je oznaczone, tak samo na podłodze biblioteki. Pokombinuj z tym, a jak nie to wpisz w google "uncharted chapter 13" i na pewno znajdziesz filmik rozwiązujący Twój problem :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok poradziłem sobie, oczywiście jak zwykle fuksem.. nie chciałem korzystać z żadnych poradników, więc nie zaglądałem na google.. ale jednak musiałem się spytać o jakąś poradę.

ps. Macie jakieś rady dotyczące przejścia gry na crushing? Słyszałem, że jest jakiś glitch?

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×