Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w uncharted przeszkadza tylko motyw "stworów", co wyklucza realizm gry.

A niby dlaczego Uncharted ma być realistyczne? Mi te stworki wcale nie przeszkadzają, ba! Nadają jeszcze większy klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat motyw z stworami ożywiło grę, do tego momentu grała była standardowa, ale jak się pojawiły te stworki od razu gra zrobiła się ciekawsza. Latanie po niemieckim bunkrze z MP-40 i strzelanie do nich sprawiało dużą frajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj pykam w tą grę. Zacząłem od razu na hard, bo szybciej sie zabiorę za crushing jak przejdę ;d Jak na razie miło spędzam przy niej czas. Jedynie co jest denerwujące to rzucanie granatów, w drugiej części to na szczęście poprawili ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ta rzucanie granatow to shit na maxa ale mimo to gra sie fajnie ... jeszcze troszke i platyna wpadnie :D ide na crushing i jest trudno jak nie powiem co :(

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ta rzucanie granatow to shit na maxa ale mimo to gra sie fajnie ... jeszcze troszke i platyna wpadnie :D ide na crushing i jest trudno jak nie powiem co :(

Nie wychodź zza osłony, dopóki nie będziesz w 100% pewien, że jesteś bezpieczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale jeszcze dochodzi to mierzenie padem jak daleko rzucic to tez jest czas ktory trzeba na to poswiecic :P ale generlanie gra jest bardzo fajna gdybym zaczal od jedynki to pewnie tak by mnie to nie razilo ale ze zaczalem od u2 to teraz pare rzeczy kluje w oczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy mozna gdzieś zobaczyć poziom trudności na jakim sie gra ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy mozna gdzieś zobaczyć poziom trudności na jakim sie gra ???

w XMB w zakładce z zapisanymi grami. Jest tam progres, czas gry i poziom trudności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ewentualnie zmienić poziom trudności to w menu w Opcjach w zakładze "Game". Co do gry to jest ona wspaniała. Nie można się oderwać. Fajne przerywniki filmowe, super fabuła. Gra momentami jest trudna, ale jak ktoś za drugim razem przechodzi to nie ma kłopotów. Muszę zarobić na drugą część i pograć na multi :) Cieszę się, że zacząłem od jedynki bo przynajmniej poznałem Nate'a ! Jak ktoś nie ma to niech kupuje bo warto !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat motyw z stworami ożywiło grę, do tego momentu grała była standardowa, ale jak się pojawiły te stworki od razu gra zrobiła się ciekawsza. Latanie po niemieckim bunkrze z MP-40 i strzelanie do nich sprawiało dużą frajdę.

Wolę gry osadzone w realnym świecie i te potwory nie bardzo przypadły mi do gustu. Już wolałem wybijać zwykłych rudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak patrząc na te potwory z poziomu fabuły to to również są ludzie :D Coś musieli wymyśleć, żeby więcej użerania się było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj w końcu ukończyłem grę na hardzie. Nie miałem jakiś większych problemów z całą grą. Jedynie moje nerwy dały znaki w ostatnim chapterze, lecz kilkanaście prób i dobrnąłem do końca. Powbijam teraz wszystkie skarby i zabieram się za crushing ;) Fabuła gry także ciekawa, a teksty jakie czasami tam lecą dodają jeszcze klimatu grze ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crushing nie jest taki latwy jak hard jest duza roznica zobaczysz  ( jestem w trakcie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crushing nie jest taki latwy jak hard jest duza roznica zobaczysz ( jestem w trakcie )

Jeśli chodzi o crushing to najgorzej jest na początku, trudno się przyzwyczaić, potem jest łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wpadła platynka :) Nie ma co się obawiać crushing, muszę przyznać, że mi na crushing grało się łatwiej niż na hardzie z cheatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wpadła platynka :) Nie ma co się obawiać crushing, muszę przyznać, że mi na crushing grało się łatwiej niż na hardzie z cheatami.

z cheatami?

a za to przypadkiem bana można dostać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za co bana ma dostać?

Za używanie cheatów w singlu? Przecież takie coś nie jest banowane.

No chyba, że myślałeś, ze może w multi, ale w pierwszej części multi nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za co bana ma dostać?

Za używanie cheatów w singlu? Przecież takie coś nie jest banowane.

No chyba, że myślałeś, ze może w multi, ale w pierwszej części multi nie ma.

aha dzięki :)

Czyli w single player nie można dostać bana za cheatowanie :)

a później jak bym zagrał w multi to mogli by to znaleźć i dać bana?? (jak bym grał np. w U2?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zastanowcie sie jakie cheat'owanie ??? jezeli w grze mozna sobie to wlaczyc to co to za cheat ? jezeli nie jest to ukryte i dostepne za punkty ktore sie zbiera w trakcie gry to co za cheat ? to raczej kwestia sumienia :D ale na crushingu nie wlaczysz nic dopiero jak przejdziesz :P

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki :)

Czyli w single player nie można dostać bana za cheatowanie :)

a później jak bym zagrał w multi to mogli by to znaleźć i dać bana?? (jak bym grał np. w U2?)

w U:DF nie ma multiplayera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki :)

Czyli w single player nie można dostać bana za cheatowanie :)

a później jak bym zagrał w multi to mogli by to znaleźć i dać bana?? (jak bym grał np. w U2?)

w U:DF nie ma multiplayera!

CZŁOWIEKU!!!

czytaj ze zrozumieniem...

PS. pytanie nie ważne, bo i tak nie mam zamiaru grać na chatach :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinacie się a pan kisiel_94 nie grał wogóle w tą grę (co wnioskuje po jego postach i tym że nie posiada jeszcze konsoli) i nie wie o co chodzi z tymi cheatami a co dopiero że tutaj multi nie ma w przeciwieństwie do części drugiej. Djyano już to po krótce wytłumaczył, przechodząc gre zbierając skarby robiąc to za co też wpadają pucharki, zdobywa się punkty które odblokowywują opcje cheatow przykładowo pozwalających na wybranie dowolnej broni i dodanie sobie amunicji w dowolnym momencie gry ot i cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahaa, no teraz to już wiem :)

dzięki za wytłumaczenie, a konsolka będzie gdzieś dopiero we wtorek :D (lub później)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem mianowicie brakuje mi jednego trofeum do platyny, niestety zaliczylo mi je w U1 ( widac trofika w medalach) ale nie wskoczylo na liste trofikow. Czy jak skasuje savy to bedzie mozna w grze ponownie zrobic to trofuem i wpadnie ono i dostane platyne ? dobrze mysle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie musisz kasować save'a, tylko zacząć nową grę i wybrać opcję, aby nie zachowało osiągnięć. Wyjdzie na to samo... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×