Skocz do zawartości
NFL

Kompania Graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś może taką sytuacje jak przeterminowany kod? Kod chyba jest ważny rok a nie pamiętam kiedy dostałem ten kod z kompanii. Może wymieniają przeterminowane kody na nowe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może taką sytuacje jak przeterminowany kod? Kod chyba jest ważny rok a nie pamiętam kiedy dostałem ten kod z kompanii. Może wymieniają przeterminowane kody na nowe? 

 

Napisz do nich, to się dowiesz. Ja dostałem swój na początku roku i napisali mi, że jest ważny do końca 2013. Także nie wiem, czy wszystkie są ważne do końca tego roku, czy też tylko te wygenerowane w 2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich, to się dowiesz. Ja dostałem swój na początku roku i napisali mi, że jest ważny do końca 2013. Także nie wiem, czy wszystkie są ważne do końca tego roku, czy też tylko te wygenerowane w 2013.

Brawo :) Jak bym dostał odpowiedź od nich to bym nie pytał tu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przed premierą GTA5 wszystkie kody na 50% stracą nagle ważność :p sam jestem ciekaw jak z moją zniżką będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przed premierą GTA5 wszystkie kody na 50% stracą nagle ważność :P sam jestem ciekaw jak z moją zniżką będzie.

Hehehehe ale prościej im będzie zaaktualizować kody w razie czego niż zapychać sobie bazę kontami zombi, które tylko się czają na jeden kod do jednej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na te zniżki 50% też łapią się gry na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na GTA V nie będzie działał to SR4, ew. czekać co to będzie z tym dużym partnerem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wziązku z nadchodzącą premierą gta, może warto zainteresować się tym kodem. Z tego co czytam wywnioskowałem że należy kupić u nich byle jaką grę. Tylko gdzie i jak wysłać im paragon tej gry ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wziązku z nadchodzącą premierą gta, może warto zainteresować się tym kodem. Z tego co czytam wywnioskowałem że należy kupić u nich byle jaką grę. Tylko gdzie i jak wysłać im paragon tej gry ? 

 

 

Chłopie masz 13 stron w tym temacie, z czego wszystko masz na pierwszej stronie.... normalnie ręce opadają :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie mi rachunek na Kinecta ? tzn. kupowałem ten box kinect + kinect adventures więc teoretycznie jest gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wysłał rachunek za PS3, ale słyszałem, że tylko przyjmują po kupnie z muve.pl, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wysłał rachunek za PS3, ale słyszałem, że tylko przyjmują po kupnie z muve.pl, prawda?

Bzdura, ja wyslalem kwitek z gry na psp z carrefoura za 8 zl I dostalem kod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś mi wytłumaczyć, czym różni się cena sugerowana od ceny, jaka jest w sklepie? Tym bardziej, że na muve.pl cena za GTA V wynosi 229,99 zł  Ponoć wtedy kod ma na GTA zadziałać ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod zadziala dopiero jak podadza cene sugerowana. Z regulu jest ona wyzsza niz "dla Ciebie" I pojawia sie w okolicach premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem sobie ponownie Heavy Rain, gra nowa ze sklepu. Tylko że na paragonie widnieje "gra ps3" czy takie paragony zostają uznane ? czy musi być pełny tytuł gry ?

Edytowane przez ak47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ak47,zadziała ja zakupiłem FIFĘ 11 tak i to samo było :D Przyjęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, przyjęli bez problemu. Aby tylko był magiczny dopisek PS3 i rejestrują bez problemu.

Edytowane przez ak47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aktualizacja kodu zniżkowego(-50%) na grę na PS3 przedłuża jego ważność o kolejny rok? Bo kod otrzymałem 1 grudnia 2012 roku i 4 dni temu poprosiłem o jego aktualizacje i otrzymałem nowy.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie.

Ja również ostatnio miałem aktualizowany i ważny jest do końca tego roku czyli tak samo jak poprzedni.

 

 

Mogliby podać cenę sugerowaną dla NBA 2k14 bo chciałbym już zagrać :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×