Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

No .. w pociagu tez... w pracy.. w kiblu...

w kiblu to nic dziwnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pokuszę się o nooberskie pytanie: Jak poznać, czy mamy grę w wersji PAL czy NTSC ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja pokuszę się o nooberskie pytanie: Jak poznać, czy mamy grę w wersji PAL czy NTSC ?!

Na pudelku nie pisze z tylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe:D Zobaczę czy dostaniecie te gry, bo z GO jest różnie:) Ja tam czekam na EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocena bety w magazynie CLICK! 8,94 w skali do 10 spodziewalem sie 9,5 ale i tak niezle xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam aż jeden ze sklepów w moim meiście będzie miał LBP xD Odziwo, mimo, że miasto ma tylko 30tys mieszkańców to są tu aż 4 sklepy z grami ^^ I to takie sklepy, w których są wszystkie gry jakie wyszły na PS3 w Europie :> Jeszcze nie było tak, żeby nie było jakiejś gry, którą chciałem kupić, więc raczej się nie martwię. No chyba, że będzie tak jak z GTAIV, że gier w dniu premeiry zabraknie i będę musiał czekać kilka dni aż dowiozą... o.O Będzie trzeba rano wstać i przed otwarciem sklepów być w mieście xD

W becie nie pokazałem żadnego swojego poziomu bo z żadnego nie byłem do końca zadowolony xD Ale w pełnej wersji trzeba będzie wreszcie zrobić coś porządnego i pokazać to coś całemu światu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ocena bety w magazynie CLICK! 8,94 w skali do 10 spodziewalem sie 9,5 ale i tak niezle xD

Wyjątek potwierdzający regułę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz nakreślić co tam piszą bo mam tam bana za nic :/

Hi all, as many of you may have heard already in an interview at Leipzig the senior producer for LittleBigPlanet announced that the game is region locked. This is in fact not the case, and all shared levels in the game will be available worldwide. The confusion arose out of regional differences in how moderation will work as there are different legal rules each region have to play by, and at one point this looked like it may require the game to be independent in each region - however this has been worked around and there will only be one region for the game.... a LittleBigRegion.

Apologies for any confusion over this issue, however I'm pretty sure you're happy with the resul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz nakreślić co tam piszą bo mam tam bana za nic :/

Proszę cię bardzo.

Jest to post autorstwa Sam_Protagonist, SCE Development

LittleBigPlanet is not region locked

Hi all, as many of you may have heard already in an interview at Leipzig the senior producer for LittleBigPlanet announced that the game is region locked. This is in fact not the case, and all shared levels in the game will be available worldwide. The confusion arose out of regional differences in how moderation will work as there are different legal rules each region have to play by, and at one point this looked like it may require the game to be independent in each region - however this has been worked around and there will only be one region for the game.... a LittleBigRegion.

Apologies for any confusion over this issue, however I'm pretty sure you're happy with the result.

only be one region... a LittleBigRegion

będzie tylko jeden region... LittleBigRegion

To chyba mówi wszystko

edit:

ajjj, spóźniłem się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit, co za post . Dobra robota.

A co do tego czy jest region locked czy nie, to tak jak Yohnny dobrze wskazal (choc post jest stary juz - koniec sierpnia), nie ma zadnej blokady regionalnej. I szczerze powiedziawszy nie wyobrazalem sobie zeby byla. Czemu nie mielibysmy zerknac czasem na kiepskie amerykanskie levele i czemu amerykanie nie mieliby sie pomeczyc czasem na naszych wspanialych, irytujaco trudnych levelach? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tej informacji się wczoraj oszukałem jak głupi!

OK zamawiam

Wielkie dzięki za copy&paste koledzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz można zamawiać bez żadnego ryzyka myślę że gierkę będę miał do końca tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj nabyłem LBP w sklepie Game Over. Tak jak mówili gra jest dostępna - oczywiście wersja ze stanów. Co do "region lock`ów" to u mnie gra chodzi aż miło i nie ma żadnych problemów wiec można śmiało kupować. Jedyny problem stanowiło wczoraj wejście na serwer gdyż cały czas wywalał błąd połączenia - nie wiem czy przez wersję ze stanów czy z tego powodu że serwery zostana włączone dopiero w dniu premiery. Ale single chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyny problem stanowiło wczoraj wejście na serwer gdyż cały czas wywalał błąd połączenia - nie wiem czy przez wersję ze stanów czy z tego powodu że serwery zostana włączone dopiero w dniu premiery. Ale single chodzi

No to właśnie jest duży problem... Rany ale namieszane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie dało się grać również ani w GT5P ani w Warhawka (przynajmniej wieczorem), więc pewnie mogło to i dotknąć LBP - oby bo też zamówiłem z GO i nie widzi mi się kupować za tydzień EU bo coś nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Wczoraj generalnie byly problemy z serwerami i PS Store tez. Poza tym gra oficjalnie jeszcze nie wyszla wiec ja sie nie dziwie ze Online nie dziala. Nie ma sie co stresowac. Oszczedzajcie nerwy na moje levele.

EDIT: Sony zalozylo swoj kanal na YouTube i jest plota ze LBP tez bedzie mialo swoj oficjalny kanal i co wiecej ze bedzie mozna uploadowac video ze swoimi levelami bezposrednio z gry. Jak sie to prawda okaze to poklony dla MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już szkoda ze siedze w pracy i nie mam kiedy pograc

edit:

wzialem specjalnie wolne zeby pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam już szkoda ze siedze w pracy i nie mam kiedy pograc

Nie wziąłeś urlopu?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to co mnie boli w tej grze czyli brak czasu na bawienie się nią. Nie wiem czy będę miał wystarczająco dużo czasu , żeby docenić kunszt twórców.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×