Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

da sie i w 4 albo nawet 8

w 8 się nie da. Można grać w od 1 do 4 graczy.

Czeka ktos w ogóle na premiere wersji PAL czy wszyscy kupujecie US?

Ja grzecznie czekam aż gra trafi do sklepów w Europie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem w wasze ślady i zamówiłem gierkę w Game Over, ile wam dochodziła ? Z tego co tam czytałem to powinna przyjść pojutrze, tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czeka ktos w ogóle na premiere wersji PAL czy wszyscy kupujecie US?

Ja grzecznie zamówiłem wersję PAL

EDIT: No i czekam do 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszedłem w wasze ślady i zamówiłem gierkę w Game Over, ile wam dochodziła ? Z tego co tam czytałem to powinna przyjść pojutrze, tak ?

Wczoraj zamówiłem dzisiaj dostałem ;] oczywiście kurier.

210zł razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie róbcie tu jajec bo padaki dostanę Niestety też czekam do 23(4?).10 No ale cóż Nie popełnie tego błędu co z GTA ( naoglądam się filmików na YT i mi się odechce grać )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo dziś kupiłem LBP. sciągnełem już aktualizacje ale nadal w grze nie mogę się połączyć z serwerem.

Wyskakuje Błąd nr 402 przy łączeniu z serwerem. Oczywiście normalnie do psstore moge sie zalogować.Ciekawe czy ma to coś wspólnego z tym że jest to wersja US.....???

Napiszcie czy wy też tak macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że serwery nieotwarte. Przecież premiery nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale będą jaja jak się okaże że jednak będzie regionalizacja serwerów

Czeka ktos w ogóle na premiere wersji PAL czy wszyscy kupujecie US?

Ja czekam na PAL'a. Nauczyłem się już nie raz że co nagle to po diable, no i aż takiego ciśnienia na te grę nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chyba zabił -.- ale cóż sprzedałbym jakiemuś naiwniakowi US i kupił PAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regionalizacji niema potwierdziły to MM na oficjalnym forum (Little Big REGION ) tak ze nie wiem po co niektórzy negują ich słowa,oni chyba wiedza najlepiej

a nawet jeśli była by regionalizacja w jakiej kolwiek grze to online i tak by się włączał tylko trzeba by było grac w przypadku wersji NTSC z ludźmi z tego samego regionu ! jeszcze chyba nie było takiej sytuacji w żadnej grze na ps3 żeby online w wersji ntsc nie działał na konsoli pal także bez obaw ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho xD Powiem że to wersja z inną okładką xDD Ktoś to kupi Ale sadzę że nie będzie blokady.

EDIT: No właśnie, wasze zwątpienie już zostały rozwiane(moje z reszta też xD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla taka jesdna gra. Mianowicie F1 Champioship. Miala regionalizacje serwerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byla taka jesdna gra. Mianowicie F1 Champioship. Miala regionalizacje serwerow.

no czyli mając wersje ntsc nie mogłeś grac z ludźmi co maja grę w wersji pal ale online działał można było grac z ludźmi z ntsc !:) gier z taka blokada to było parę mi chodziło o to ze nie było takiej gry żeby nie działał wogule online w grze ntsc na konsoli pal i odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no czyli mając wersje ntsc nie mogłeś grac z ludźmi co maja grę w wersji pal ale online działał można było grac z ludźmi z ntsc !:) gier z taka blokada to było parę mi chodziło o to ze nie było takiej gry żeby nie działał wogule online w grze ntsc na konsoli pal i odwrotnie

Ale co to za frajda grać z amerykańcami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, przecież MM mówiło, że NIE BĘDZIE REGIONALIZACJI, więc po co to gadanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co to za frajda grać z amerykańcami ?

no grac tylko z amerykańcami to niema frajdy ale raz na jakiś czas skopać im tyłek można LBP niema regionalizacji także będzie można grac z wszystkimi

aha error 402 występuje ponieważ nie są włączone serwery

wklejam tutaj fragment postu z forum neogaf gościa z us który już gra

"when the game starts up it reports a server error (402). Game offline plays fine for story and create, but you can't see any online levels, can't play online with anyone, can't even access the 'my moon' bit to change your own avatar..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry wielkie za błąd ale okazało się po okładkach że mam wersje EU no chyba ze okładki maja miec takie same.Czyli wyglada na to ze błąd serwera 402 zwiazany jest z tym iz serwery sa nie otwarte.

A grę kupiłem normalnie w sklepie w wawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorry wielkie za błąd ale okazało się po okładkach że mam wersje EU no chyba ze okładki maja miec takie same.Czyli wyglada na to ze błąd serwera 402 zwiazany jest z tym iz serwery sa nie otwarte.

A grę kupiłem normalnie w sklepie w wawie.

W którym? Jestes pewien, że to wersja PAL (charakterystyczne niebieskie okienko z liczba graczy, miejscem na dysku itp)?

Na 95% nie będzie żadnej regionizacji jeśli chodzi chodzi o grę online. Ale jeśli chodzi o potencjalne dodatki to niemal pewne, że będą regionizowane. Mam Guitar Hero 3 w NTSC i żadnych dodatków ściągnąć sobie nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy do gier z US można ściągać dodatki ze sklepu EU ? Bo pewnie te EU nie będą działać Czyli wypadało by również zacząć grę na koncie US

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×