Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

hahahahaha nie moge..... europejska premiera tej gry jest opóźniona o 3tygodnie z powodu soundtrack'a. Jacyś Arabowie są oburzeni ze w jednej z piosenek są słowa z koranu..... ROTFL.... i jak tu mozna ich traktować normalnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem bete i mi się nie znudziła Jeszcze tylko kilka dni i będę miał pełną wersję...

hahahahaha nie moge..... europejska premiera tej gry jest opóźniona o 3tygodnie z powodu soundtrack'a. Jacyś Arabowie są oburzeni ze w jednej z piosenek są słowa z koranu..... ROTFL.... i jak tu mozna ich traktować normalnie??

Przecież gra już jest w niektórych sklepach i można ją kupić, a reszta pewnie już ją ma w magazynach i czekają na 22października

A poza tym może jakiś link chociaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha nie moge..... europejska premiera tej gry jest opóźniona o 3tygodnie z powodu soundtrack'a. Jacyś Arabowie są oburzeni ze w jednej z piosenek są słowa z koranu..... ROTFL.... i jak tu mozna ich traktować normalnie??

Skąd to wiesz? Czyto znaczy, że wersja Europejska będzie okrojona? W sensie, że wytną cos z tego soundtracka?

Bez kitu, żeby 3 tygodnie dłużej nie dość, że premiera pużniej niż US to jeszcze dodatkowo 3 tygodnie i gorsza wersja?

WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha nie moge..... europejska premiera tej gry jest opóźniona o 3tygodnie z powodu soundtrack'a. Jacyś Arabowie są oburzeni ze w jednej z piosenek są słowa z koranu..... ROTFL.... i jak tu mozna ich traktować normalnie??

chamsko że przesunęli europejską premiera i to aż o 3 tygodnie... dobrze że kupiłem wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli okrojona, 1 piosenka mniej to okrojona i do tego trzeba czekac. ZAL

komentarz z tego linka:

Ben Said:

I think Sony and Media Molecule decided they don't want their offices bombed.

hahahahahah moze i coś w tym jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kur^##^@, mam nadzieję, że to jednak nie do końca prawda A jeśli tak, to mam nadzieję, że sklepy w Holandii mają już tą grę i kupię w dniu premiry a nie 3 tyg później! D:

Mieszkasz w Holandii? Gdzie? Uwielbiam Holandie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc zamawiam wersje amerykańską. Dostał ktoś już grę od gameover.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx za odpowiedz, właśnie zamówiłem swoją wersje :]

A reszta świata niech sobie czeka ;P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jak zamowie wersje US to gdy wyjdą jakieś dodatki to będę musiał kupować przez USA czy Europe normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy jak zamowie wersje US to gdy wyjdą jakieś dodatki to będę musiał kupować przez USA czy Europe normalnie?

Jak wyjdą dodatki na PSS to będziesz musiał kupić z US PSS. GameOver wysyła gry z regionu "1".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy jak zamowie wersje US to gdy wyjdą jakieś dodatki to będę musiał kupować przez USA czy Europe normalnie?

z usa D: dlatego ja jeszcze nie zamowilam, czekam na europejska wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noto kurna czekam na EU przynajmniej wygodniej bedzie z dodatkami itp. Bo napewno takowe beda do tej gry na 100% (płatne i darmowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że nie wiecie no to ale tu też o tym piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A więc zamawiam wersje amerykańską. Dostał ktoś już grę od gameover.pl?

też zamówiłem z gameover i żadnych problemów nie był bardzo szybka wysyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem dawno, abyście kupili, a nie czekacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co już graja w 3 levelu tam jak latają te duszki itp trzeba przykleić lwa (jak ze znaczka peguot) na herbie na scianie jak wyjeżdża sie na takim bucie ! orientujecie sie gdzie ta naklejkę znaleźć ? bo mi tylko tego brakuje w becie jakoś zrobiłem w tym 100% levelu ale niepamietam już jak i teraz niemoge tego znaleźć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×