Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA ! ! !

Daje od dziś wszystkim znajomym których mam na liście Serduszka (planszom i osobom). Proszę o to samo od was ;]

wkurwia mnie za przeproszeniem cos takiego - serduszka powinno sie dawac wylacznie planszom, ktore na nie zasluzyly, a nie "bo kolega zrobil plansze, to dam mu serduszko", albo "bo pomoge mu zdobyc pucharek"...

ja grajac online sugeruje sie wlasnie serduszkami i widze, ze sporo plansz ma te serduszka wlasnie przez takie kumoterstwo. chcialbym, zeby system ratingowy (czyli wlasnie te serduszka) odzwierciedlaly jakos poszczegolnych plansz, a nie "lubienie danej osoby"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wkurwia mnie za przeproszeniem cos takiego - serduszka powinno sie dawac wylacznie planszom, ktore na nie zasluzyly, a nie "bo kolega zrobil plansze, to dam mu serduszko", albo "bo pomoge mu zdobyc pucharek"...

ja grajac online sugeruje sie wlasnie serduszkami i widze, ze sporo plansz ma te serduszka wlasnie przez takie kumoterstwo. chcialbym, zeby system ratingowy (czyli wlasnie te serduszka) odzwierciedlaly jakos poszczegolnych plansz, a nie "lubienie danej osoby"...

no zgadzam się z tobą ale coz zrobic... calego swiata nie zmienimy niestety i dalej jakies gowniane plansze beda dostawaly serduszka dlatego ze koledzy je dali ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
139? daj adres tego empiku lece tam zaraz i kupuje 20 szt i gonie je na allegro po 190 zarobie sie jak cholera!

Sorry, pomyliłem się, w empiku jest tradycyjnie za 239. Chociaż ja dałem 139, bo miałem bon na stówkę z Plus GSM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam prośbę: Brakuje mi sporo heartów zarówno levelowych jak i osobistych do trophy więc prosiłbym was bardzo serdecznie o wsparcie;-)

Moje dwie plansze to "Ugly merry-go-round", tóra jest raczej planszą testową edytora i już poważniejsze:

"LittleSkiFlying" , gdzie możecie parę trophies złapać. Im dalej polecicie z nartami tym lepiej;-)

Pozdrawiam. No i jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam do friendsów, gdyż nie mam z kim grać u siebie w domu i nie mogę zdobyć wszystkich prize bubbles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie te serduszka tylko po to żeby mieć trofeum a potem będą zostawiane tylko te które na to zasługuja na prawdę.

Tak samo mapy, dopiero co jesteśmy po premierze gry a więc ludzie się będą teraz uczyć robić plansze i będą robić chłam a dopiero za jakiś miesiąc coś będzie już fajnego się dziać, tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=yuzI0ySlcT4][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=yuzI0ySlcT4" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

Piękne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha! Nie mogę! GENIALNE! xD Te 2 różowe były dobre Albo końcówka, hahaha xD Nie, no, świetne ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=yuzI0ySlcT4][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=yuzI0ySlcT4" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

Piękne

ej jak oni to zrobili? twoje ruchy sa przekazywane za pomoca kamery i sackboy robi to samo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej jak oni to zrobili? twoje ruchy sa przekazywane za pomoca kamery i sackboy robi to samo ??

Nie, po prostu poruszali padem, a usta ruszają się kiedy mówisz coś przez HS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam LBP, juz wiem czemu tak wszyscy chwalą tą gre

Pociskam z bratem i nie moge sie oderwać

Dodawajcie mnie do friends to cos zagramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik genialny xD

serio jak gadasz przez HS to ruszaja sie usta czy wkręcasz ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha genialny filmik musze to miec gre oczywiscie ktos sie orientuje w ktorym sklepie najtaniej na śląsku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wypas wahalem sie czy nie kupic Fallouta albo farcry ale sie nie zawiodlem. Ofkors grac sie da tylko online ew. z kims przy kompie ale ogolnie re - we - la - cja 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem... przy konsoli ? ;>

rozwin prosze zwrot "Ofkors grac sie da tylko online "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodziło mu o to że rozgrywka multi jest o wiele ciekawsza niż singiel... Ale w singla też się bardzo fajnie gra lecz żeby przejść grę na 100% trzeba niestety niektóre układy przejść we dwujke a czasem nawet w czwórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja w końcu zakupiłem grę.

Nie będę tutaj szczegółowo opisywał gry, inni zrobili już to dla mnie.

Napiszę tylko że po necie z kolegą/bratem gra się wyśmienicie, a pełna personalizacja i Sackboya i Poda to coś, co wychwalam nad niebiosa!

Aktualnie wczuwam się w grę (obczajam najciekawsze poziomy), ale mam przed sobą wizję swojego poziomu, i nie zawaham się jej użyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko:

Jak bym grał w LBP (story) założmy z bratem, to nalepki itd. które ja zdobyłem pójdą na moje konto, a te które brat na jego? Czy obaj dostaniemy wszystkie które razem zdobyliśmy?

Czy w ogóle jest możliwośc grania z kimś, żeby na moim koncie były wszystkie zdobyte nalepki? Bo torchę sucho by było, jakbym musiał każdy etap później sam przechodzic, zeby zdobyc resztę nalepek...

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×