Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Czy lagi w tej grze są u wszystkich tak powszechne jak u mnie ? Zwłaszcza teraz się to nasiliło. Pół godziny stałem na "podium" po zakończeniu planszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra dziś gra co-op. Na wszystko trzeba czekać nieskończenie długo, zrywanie połączeń i laaaagi jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się w ogóle nie chce włączać ani do story online, ani do quick play. Może jutro przed południem będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dzis chodzi lux grałem przez cały dzień z paroma osobami i zero lagow przed chwila skończyłem grac ze znajomym i to samo wszystko pięknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dzisiejsza wieczorna gra online to jakiś ponury żart. Sam się sobie dziwię, że miałem tyle cierpliwości żeby próbować ale to tylko dzięki chlopakom z headsetami. Albo to nasza wina, że nie mamy japońskich 100 mbit łączy, albo MM poważnie leci sobie w kulki z serwerami. Szkoda słow...

Pogłupieli ludzie na widok tego Fuck Boya, dla mnie ta gra jest zjeba.. na maksa. Już wole grzebać w szambie

Wystarczy spojrzeć na twoją sygnaturkę. To wystarcza za komentarz. Język polski, język trudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po kilku dniach przerwy wróciłem do LBP. Niektóre plansze graczy są naprawdę świetne GoW2 PL, chyba najlepsza polska plansza. Ucieczka z Alcatraz bardzo fajny level, ale chyba najlepsza do tej pory plansza na której grałem to ICO (od tego samego kolesia który stworzył muzyczną plansze ICO).

Level jest długi, świetne pomyślany, a na samym końcu czeka nas walka z matką Yordy. Nawet jest dobrze znany miecz. Genialny level, chylę czoła przed autorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lagi wczoraj to masakra była - 3 razy chyba musiałem grę wyłączać bo nie dało się ani wrócić do PODa ani zrestartować planszy, musi się Sony czy też Media Molecule o więcej serwerów postarać bo nie wyrabiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z ciekawości wczoraj włączyłem żeby się przekonać o czym tak mówicie i... bez żadnych problemów w jakieś 10 minut zaliczyłem trofeum socialite. Może miałem szczęście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z ciekawości wczoraj włączyłem żeby się przekonać o czym tak mówicie i... bez żadnych problemów w jakieś 10 minut zaliczyłem trofeum socialite. Może miałem szczęście...

To zależy. Jak połączyłem się z random teamem to nie było lagów. 2 trophies wpadły i jazda. Gorzej było z ludkami z forum (pozdrawiam!). Trudno było, walczyliśmy i na lagu bunkier zrobiłem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja online mogę grac tylko w nocy. W dzien nie ma mowy abym dal rade przejsc chocby pierwsza plansze. Straszne lagi. No ale serwerami bede sie martwic jak przejde singiel, a to zbyt szybko chyba nie nastąpi. Gra wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dotarłem do the bunker - za pierwszym razem polowe planszy bez straty życia przeszedłem i zachciało mi sie skakać po fanty i zginąłem xD Naprawdę to takie trudne jak mówią ;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Połowa bunkra to pikuś. Od 'wheel of fortune' się zaczyna jazda

Dokładnie Nie wiem jak można to przejść bez straty życia. Ja tam ciągle ginałem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po the bunker jeszcze jest jakaś plansza czy to koniec gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po the bunker jeszcze jest jakaś plansza czy to koniec gry?

Jest jeszcze Ale może nie będę mówił co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja chciałbym kupić tą gre tylko że grałem w nią w MM na monitorze Sony i była straszna pikseloza... Wszystko było dziwnie ostre jakieś takie dziwne kształty :f Możliwe, że gra wygląda tak na tym monitorze ale gra wyglądała graficznie "kiepsko" ( w porównaniu z tym co widziałem na filmikach HD ). Powiedzcie jak gra wygląda u was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, trzeba jednak pamiętać że jest to grafika specyficzna. Niby realizm ale nie do końca. Niby kolorowo ale też nie do końca.

Sumując, pod względem graficznym nie ma się do czego przyczepić, więc jeśli masz w domu TV HD to bierz w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam TV HD Tylko jak zobaczylem na zywo w MM to wydalo mi sie bardzo kiepskie. Tak czy siak na swieta bede kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabójczy błąd w Little Big Planet

Miłe, urocze ludziki z Little Big Planet mogą okazać się zabójcze. Zastanawiacie się, jakim cudem uśmiechnięty Sackboy jest w stanie zrobić komukolwiek krzywdę? Otóż problem tkwi w tym, że nie Wam, a grze, w której występuje. Jeden z norweskich graczy odkrył glitch, który zrujnuje Wasze dotychczasowe osiągnięcia w omawianej pozycji. W jaki sposób? Zapraszam do zapoznania się z wyjaśniającym wszystko filmem.

Otóż w momencie, w którym gracz zdecyduje się na zrobienie przedmiotu o nazwie “Wheel of Doom”, zaburzy całą fizykę w grze. Nie pomagają wtedy nawet ponowne uruchomienia systemu. Dotychczas, żeby ją naprawić, trzeba było usunąć wszystkie savey. Na szczęście znaleziono rozwiązanie problemu. By przywrócić domyślną grawitację, trzeba podłączyć do konsoli drugi pad. Po tej czynności dokonujemy kolejnego restartu i, viola, wszystko działa poprawnie.

Mimo tego Media Molecule zapowiedziało patch naprawiający niedoróbkę. Ukaże się on na dniach.

>źródło<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już widziałem level'e z wykorzystaniem wheel of death - journey to the center of earth czy jakoś tak. Wprawdzie na dżutubie, a nie samemu, ale wszystko grało. Oby MM poprawiło ten błąd jak i zainwestowało w serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no i jak ta gra śmiga? Warto na to wydać kasę? Ile mniej więcej da się w to popykać i na czym w ogóle polega, bo widzę z filmików że to nic innego jak platformówka w dobrej grafie!?...

Widzieliście na TVN reklamę LBP? Leci co jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym sackboy'u gwieździe rocka?

Sam zamierzam sie do zakupu LBP, o ile w koncu bedzie za co, ale mysle ze przyszly tydzien bedzie przelomem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×