Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem , ze od grudnia zamykaja ps3site razem z forum, gdzie sie przenosicie?

Mam na mysli jakies alternatywne forum o PS3. Jest takie? Bo stronka super i nie moge uwierzyc ze zwijaja interes nie odsprzedajac tego nikomu. Tak po prostu zarżnięcie fajnej rzeczy, bezsens

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w tym problem, pierwsza plansza na 100% wszystko zapelnione ale gwiazdki ni hu hu mowisz, ze tam musi być? Dobra jeszcze raz przetrząsne ten zagajnik, jak nie znajde to upss

Gwiazda jest na samym końcu 3-go levela w pierwszym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiecie ale...

Jak donosi Destructoid czas plansz łamiących prawa autorskie w LittleBigPlanet się skończył. Od niedawna moderatorzy bez żadnego ostrzeżenia kasują wszystkie plansze, które w jakikolwiek sposób wykorzystują postacie lub przedmioty znane z gier takich jak Sonic, MGS czy inne. Co najgorsze plansze takie są bezpowrotnie kasowane, więc nawet gdybyśmy chcieli je zmienić to musimy zacząć całą zabawę od początku. Teraz pytanie co z całą tą kreatywnością, o której wcześniej mówiło Sony. Oczywiście zgadzam się, że niektóre plansze łamią prawa autorskie, ale chyba łatwiej byłoby ostrzec użytkowników i wskazać, co z danych plansz powinno zniknąć lub zostać zmienione, niż kasować czyjąś kilkudniową pracę, bo jeden z elementów nawiązuje do Waszej ulubionej gry.

źródło polygamia.pl

jest to trochę chamskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiecie ale...

Jak donosi Destructoid czas plansz łamiących prawa autorskie w LittleBigPlanet się skończył. Od niedawna moderatorzy bez żadnego ostrzeżenia kasują wszystkie plansze, które w jakikolwiek sposób wykorzystują postacie lub przedmioty znane z gier takich jak Sonic, MGS czy inne. Co najgorsze plansze takie są bezpowrotnie kasowane, więc nawet gdybyśmy chcieli je zmienić to musimy zacząć całą zabawę od początku. Teraz pytanie co z całą tą kreatywnością, o której wcześniej mówiło Sony. Oczywiście zgadzam się, że niektóre plansze łamią prawa autorskie, ale chyba łatwiej byłoby ostrzec użytkowników i wskazać, co z danych plansz powinno zniknąć lub zostać zmienione, niż kasować czyjąś kilkudniową pracę, bo jeden z elementów nawiązuje do Waszej ulubionej gry.

źródło polygamia.pl

jest to trochę chamskie...

Pożyjemy zobaczymy. Oby z tą informacją było jak z Home. Coś tam jest. Coś pokazują, ale nadal nic nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest właśnie największą głupotą LBP mega teraz leveli zniknie z sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra po prostu miazdzy!!!Najwieksza zabawe mam jak gram z dziewczyna.A najlepiej jak sie gra w 4 osoby ze znajomymi, po prostu masakra!!!!! Rewelacja cos niesamowitego, czlowiek cieszy sie jak dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mogę przekonać się do tej gry. Wydaję mi się dziecinna trochę , a poza tym niemam prawie w ogóle znajomych dodanych :/

Czy w tej grze jest tak jak w innych multi ? Czyli po prostu daję join albo coś takiego i wchodzę do gry z innymi?, oraz proszę o szersze przybliżenie mi architektury tej gry bo nie do końca ją pojmuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie mogę przekonać się do tej gry. Wydaję mi się dziecinna trochę , a poza tym niemam prawie w ogóle znajomych dodanych :/

Czy w tej grze jest tak jak w innych multi ? Czyli po prostu daję join albo coś takiego i wchodzę do gry z innymi?, oraz proszę o szersze przybliżenie mi architektury tej gry bo nie do końca ją pojmuję

Tak na wstępie. LBP to pozycja obowiązkowa dla ludzi co mają dystans do samych siebie. Co lubią się śmiać. Co lubią odsapnąć od Kojimowskich historii. Dla ludzi co szukają czegoś nowego.

SackBoy. Główna postać jest fenomenalna. Ilość rzeczy które możemy nałożyć na naszego pupila jest spoooora. Na pewno każdy zajdzie coś dla siebie. Ja przez meksykanina, po ninja-rapera gram aktualnie rosyjskim raperem. Wygląda przekomicznie!

Poziomy. Głupotą jest mówić, że gra jest banalna. Dalsze poziomy potrafią ostro zryć czerep. Co fajniejsze - każdy poziom to inna bajka. Grając czuć bajkowy klimat. Postacie które napotykamy - przekomiczne! Tutaj bym mógł rozpisywać się bez końca.

Gra w multi - możesz grać ze znajomymi, albo z Szmaciakami z internetu. Osobiście podczas bety sporo grałem po sieci. Teraz przechodzę story. Potem rzucam się w wir bardziej społecznego grania!

Do gry mamy edytor. Sam się do niego nie zbliżałem, ale czuję że ta chwila zbliża się z każdym dotknięciem pada. Widziałem co ludzie za pomocą tego narzędzia potrafią zrobić. Między innymi Misiopuchatek - jego poziom jest idealnym przykładem dobrego wykorzystania edytora. Dajmy upust swej wyobraźni!

Muzyka i grafika. Te dwa czynniki idealnie współgrają. Nadają grze niepowtarzalnego klimatu.

Nie wiem co dokładnie napisać. Nie da się tej gry spokojnie opisać! Po grze czujesz taki atak pozytywnych emocji, że nie zapomnisz o niej przez dłuuugi czas (ja osobiście nigdy LBP nie zapomnę).

Gra bez końca - ot co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj dopiero pierwsze kroki robilem i musze przyznac, ze mnie przygniotly mozliwosci LBP.

aczkolwiek, jak na gre rodzinna, lub dla niedzielnego gracza, to jednak troche trudna (nie mowie w tym momencie o sobie ) odejmownie kulek za skuche - spoko. ale game over po jeszcze kilku i to irytujace bzyczenie - wkurzajace!! wrrr

niektore levele szybko robia sie frustrujace i potrafia skutecnzie zniechecic takiego 'nedzielnego gracza' do dalszej rozgrywki..

@Misio respect za level z RotLA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na wstępie. LBP to pozycja obowiązkowa dla ludzi co mają dystans do samych siebie. Co lubią się śmiać. Co lubią odsapnąć od Kojimowskich historii. Dla ludzi co szukają czegoś nowego.

SackBoy. Główna postać jest fenomenalna. Ilość rzeczy które możemy nałożyć na naszego pupila jest spoooora. Na pewno każdy zajdzie coś dla siebie. Ja przez meksykanina, po ninja-rapera gram aktualnie rosyjskim raperem. Wygląda przekomicznie!

Poziomy. Głupotą jest mówić, że gra jest banalna. Dalsze poziomy potrafią ostro zryć czerep. Co fajniejsze - każdy poziom to inna bajka. Grając czuć bajkowy klimat. Postacie które napotykamy - przekomiczne! Tutaj bym mógł rozpisywać się bez końca.

Gra w multi - możesz grać ze znajomymi, albo z Szmaciakami z internetu. Osobiście podczas bety sporo grałem po sieci. Teraz przechodzę story. Potem rzucam się w wir bardziej społecznego grania!

Do gry mamy edytor. Sam się do niego nie zbliżałem, ale czuję że ta chwila zbliża się z każdym dotknięciem pada. Widziałem co ludzie za pomocą tego narzędzia potrafią zrobić. Między innymi Misiopuchatek - jego poziom jest idealnym przykładem dobrego wykorzystania edytora. Dajmy upust swej wyobraźni!

Muzyka i grafika. Te dwa czynniki idealnie współgrają. Nadają grze niepowtarzalnego klimatu.

Nie wiem co dokładnie napisać. Nie da się tej gry spokojnie opisać! Po grze czujesz taki atak pozytywnych emocji, że nie zapomnisz o niej przez dłuuugi czas (ja osobiście nigdy LBP nie zapomnę).

Gra bez końca - ot co!

Przekonałeś mnie. Dzięki !

Czy jeżeli wpiszę się do działu on-line i parę osób mnie doda (mam nadzieję smile.gif) to jak będzie gra zespołowa z ludźmi tutaj to ja nie muszę dodawać wszystkich, wystarczy że oni mnie mają w znajomych i mogą mnie zaprosić ? Dobrze rozumuję smile.gif ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przekonałeś mnie. Dzięki !

Czy jeżeli wpiszę się do działu on-line i parę osób mnie doda (mam nadzieję ) to jak będzie gra zespołowa z ludźmi tutaj to ja nie muszę dodawać wszystkich, wystarczy że oni mnie mają w znajomych i mogą mnie zaprosić ? Dobrze rozumuję ?

Jeżeli zgodzisz się na zaproszenie do "Listy przyjaciół" to automatycznie masz tą osobę u siebie na liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zgodzisz się na zaproszenie do "Listy przyjaciół" to automatycznie masz tą osobę u siebie na liście

A faktycznie, zapomniałem przez moment

Czy tam w temacie o LBP Online faktycznie dodają znajomych i organizują gry grupowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie, zapomniałem przez moment

Czy tam w temacie o LBP Online faktycznie dodają znajomych i organizują gry grupowe ?

Przeczytaj, a się przekonasz ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, ile jest leveli jak się gra w single i mniej więcej na ile godzin gry wystarczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie, ile jest leveli jak się gra w single i mniej więcej na ile godzin gry wystarczą?

Poziomów jest ponad 50. Nie pamiętam ile czasu zajęło mi przejście STORY, ale żeby przejść wszystko i zdobyć wszędzie 100% potrzeba jakieś kilkanaście, może kilkadziesiąt godzin. Trudno mi powiedzieć bo nie zwracałem uwagi na czas xD

W każdym razie gra się świetnie. Dawno się tak dobrze nie bawiłem :>

Poza tym twórcy już chyba zapowiedzieli, że z czasem będą dodawali poziomy do ściągnięcia. No i są jeszcze poziomy stworzone przez innych graczy i przez nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cyba jednak jest. Coś tam Emir wspominał, że mu level zniknął...

I co ciekawe że w moim levelu nie było żadnych motywów z innych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co ciekawe że w moim levelu nie było żadnych motywów z innych gier

może miałeś coś nawiązującego do czegoś znanego niekoniecznie z gier... boje się że przez takie usuwanie leveli zabiją LBP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie tą reklamę LBP w TV o której pisano jakiś czas temu na SG, leciała na Discovery Channel - mam nadzieje że coraz więcej będzie takich reklam o grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem właśnie tą reklamę LBP w TV o której pisano jakiś czas temu na SG, leciała na Discovery Channel - mam nadzieje że coraz więcej będzie takich reklam o grach.

Jeżeli reklamy będą takie jak te z R2 to społeczeństwo przestanie brać na poważnie graczy ^^

LBP ma już lepsza reklamę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem właśnie tą reklamę LBP w TV o której pisano jakiś czas temu na SG, leciała na Discovery Channel - mam nadzieje że coraz więcej będzie takich reklam o grach.

ja dzisiaj widziałem na TVN jakoś zaraz po faktach

ps. siadł mi dzisiaj CREATE trophy za minimum 50 hertow leveli i 30 profilu...dzieki wszystkim za przyczynienie sie do tego hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogłupieli ludzie na widok tego Fuck Boya, dla mnie ta gra jest zjeba.. na maksa. Już wole grzebać w szambie

O widzę że ciekawe hobby poza konsolą masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×