Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zaliczyłem zacine, jestem w tym 2 tutorialu (king coś tam )i nie mogę przejść przez wielka ścianę, jest w tym miejscu wielka lalka tv i rumak, wie ktoś co zrobić aby przejść dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[span style=color:#000000;background:#000000]Przykleić ogon na rumaka [/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[span style=color:#000000;background:#000000]Przykleić ogon na rumaka [/span]

gdzie on jest ? myslałem że wystarczy przylepić mu listek ale jednak nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako swiezynka (wczoraj kupilem PS3 + LBP) chcialbym zapytac jak zagrac z innymi graczami? Klikam sobie Play Online na jakims lvl'u potem mam Loading i wchodzi mi do gry, niestety jestem tam zawsze sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz czekać aż ktoś się do Ciebie dołączy. Dużo większe szanse masz na poziomach stworzonych przez kogoś niż na story mode.

Czasami trzeba z 5 minut poczekać, ja zwykle wtedy herbatę robię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub pododawaj sobie znajomych, dużo osób w temacie o LBP w online się ogłasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki gdyby ktos chcial mnie wrzucic to id nostrzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeahhhh. W końcu zrobiłem to trofeum Play. Najgorszy był ten nieszczęsny Bunkier ale się wreszcie udało!

Jeszcze zostało Share i Create. Z Share to sobie raczej łatwo poradzę.

Proszę niech każdy kto chce dostać ode mnie serce niech doda mój level do hearted i zostawi informacje w komentarzu. Na 100% się odwdzięczę!

Poziom nazywa się "My first level" autor: Dawid95 (ale najlepiej to dodać mnie do friendsów to łatwiej będzie znaleźć) Pomóżmy sobie! Jeszcze brakuje mi 18 serduszek. To nie zajmuje nawet minuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystkie nagrody? Jeśli tak to powiedz mi gdzie w Dancer's court jest jakaś ukryta bańka prócz tej za głową na początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz wszystkie nagrody? Jeśli tak to powiedz mi gdzie w Dancer's court jest jakaś ukryta bańka prócz tej za głową na początku...

kurde nie moge sie juz patrzec jak sie misio meczysz z tym DanceCourt --> proponuje party dzisiaj wieczorem lub podaj jakis dogodny termin , wezme patyka z klanu i przelecim pare razy ten level , powinno sie udac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz wszystkie nagrody? Jeśli tak to powiedz mi gdzie w Dancer's court jest jakaś ukryta bańka prócz tej za głową na początku...

A numer tego przedmiotu? Policz od lewej,zaczynająć od górnego rzędu i napisz,który to przedmiot.Sprawdzę u siebie i Ci napiszę ,lub pomogę go zebrać

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam swoja kopie hehe, gra poprostu miodzio, wypas i poprostu mistrzostwo swiata. Pierwsze odpalenie gry i tak zostalem z dziewczyna 9h przy konsoli... Jedyny minus to cos czuje ze juz baaaardzo malo do konca gry zostalo;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mam swoja kopie hehe, gra poprostu miodzio, wypas i poprostu mistrzostwo swiata. Pierwsze odpalenie gry i tak zostalem z dziewczyna 9h przy konsoli... Jedyny minus to cos czuje ze juz baaaardzo malo do konca gry zostalo;/

Mylisz się. Story to tylko początek. Weź zrób 100% gry. Bunkier na no life lost jest jednym z trudniejszych momentów w grach na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Bunkier na no life lost jest jednym z trudniejszych momentów w grach na PS3

A szczególnie jej końcowa cześć, takie sporych rozmiarów koło,w którym to trzeba biegać i skakac też (masakra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A szczególnie jej końcowa cześć, takie sporych rozmiarów koło,w którym to trzeba biegać i skakac też (masakra)

Bez tego kola dałoby się przeżyć ten poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się. Story to tylko początek. Weź zrób 100% gry. Bunkier na no life lost jest jednym z trudniejszych momentów w grach na PS3

No postaram sie zrobic 100% ale nie wiem czy da rade hehe. a zeby miec 100% danego lvl'u to trzeba bez utraty zycia?? Czy wystarczą wszystkie przedmioty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez tego kola dałoby się przeżyć ten poziom

przeszedłem ten poziom z przyjaciolmi w weekend ;P

gralismy w trójkę na jednej kanapie i po osmym razie, dziewiatka okazala sie szczesliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No postaram sie zrobic 100% ale nie wiem czy da rade hehe. a zeby miec 100% danego lvl'u to trzeba bez utraty zycia?? Czy wystarczą wszystkie przedmioty??

Level na 100%

generalnie potrzeba zrobic to na 3 sposoby

zlota buzka - za przejscie levelu wogole

zloty pik - no live lost - nie musze tlumaczyc

zloty worek - 100% babli na danym levelu

BUNKER !! - praktycznie weekend na to stracilem i jeszcze nie zrobilem zlotego pika , sasiedzi juz znaja chyba kazda moja bluzge :[ generalnie zgodze sie ze to jeden z najbardziej hardkorowych motywow w grach na PS3 wogole !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Level na 100%

generalnie potrzeba zrobic to na 3 sposoby

zlota buzka - za przejscie levelu wogole

zloty pik - no live lost - nie musze tlumaczyc

zloty worek - 100% babli na danym levelu

BUNKER !! - praktycznie weekend na to stracilem i jeszcze nie zrobilem zlotego pika , sasiedzi juz znaja chyba kazda moja bluzge :[ generalnie zgodze sie ze to jeden z najbardziej hardkorowych motywow w grach na PS3 wogole !

Ok dzieki wielkie. Czyli zeby dany lvl byl na 100% to musze miec te 3 zlota tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, wie ktos moze co oznacza albo po co jest taki znak na poczatku lvl'u zawsze albo przy tych budkach z nowymi kostiumami?? taki ze jak sie przejdzie obok to sie kreci a potem jest przekreslona buzia sackboya...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A numer tego przedmiotu? Policz od lewej,zaczynająć od górnego rzędu i napisz,który to przedmiot.Sprawdzę u siebie i Ci napiszę ,lub pomogę go zebrać

Pozdrawiam

3 na 5 Czyli trzeci rząd piąta kolumna...

Mam jeszcze pytanie, wie ktos moze co oznacza albo po co jest taki znak na poczatku lvl'u zawsze albo przy tych budkach z nowymi kostiumami?? taki ze jak sie przejdzie obok to sie kreci a potem jest przekreslona buzia sackboya...

Blokada na graczy. Dopóki tego znaku nie miniesz mogą dołączać inni ludzie. Po minięciu go zostaje ten skład, który masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blokada na graczy. Dopóki tego znaku nie miniesz mogą dołączać inni ludzie. Po minięciu go zostaje ten skład, który masz.

heh tak tez myslalem. dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho, widzę reklamę LBP na pół głównej strony naszej-klasy, Sony nie próżnuje

Ciekawe jak w Polsce to się sprzedaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wlasnie widze xD

fajne uczucie ^^

oby tak dalej z promowaniem gier, sony jak chce to potrafi ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×