Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Chej ludzie! jutro dostaje swoją kopię jak wam gra się podoba? Ktoś ma już calaka? Ja już nie mogę się doczekać jak ona dojdzie a zapłaciłem za nią 170zł, a trofea to łatwo się zdobywa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chej ludzie! jutro dostaje swoją kopię jak wam gra się podoba? Ktoś ma już calaka? Ja już nie mogę się doczekać jak ona dojdzie a zapłaciłem za nią 170zł, a trofea to łatwo się zdobywa??

Zależy... Jakieś 30-40% zdobędziesz bez problemu, później będzie trudniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to 56% przyszło bez problemu :]

Teraz te pozostałe... ohoho zagnij wszystkie wartościowe bombki(w większości plansz mam 97% brakuje jednej), albo przejdź grę bez umierania (mam tylko 4 światy bez śmierci) i chyba najtrudniejsze jak dla mnie trofeum: twój level został "osercowany" 50 razy, a ty zostałeś "osercowany" 30 razy...

w życiu tego trzeciego nie zdobędę ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będe miał lbp to za chęć do życia i miłość do związku radzieckiego osercuje was wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi swiatammi ?? to cala planeta czy tylko "rozdzial"  w grze (kilka plansz) bo ja ostatnia plansze jaka przeszedlem to ta w ktorej trzeba bylo roztrzaskac pare robotow (takich wiekszych)

i tak sie zastanawiam czyzby to koniec "story" ?? ;| strasznie krotkie to to ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to koniec. Zaliczyłeś wszystko na 100%? Jeszcze masz multi.

i kreator... Coś co tygryski lubią najbardziej:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Punktacja Play, Create, Share już niedługo powróci do LBP

http://polygamia.pl/punktacja-play-create-...-powroci-do-lbp

Jakbyś był bardziej spostrzegawczy,to byś zauważyłbyś że już wczoraj o tym pisałem:)   http://www.ps3site.pl/forum/play-create-share-t11878.0.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam problem, zabralem sie wczoraj za maksowanie leveli zeby pozdobywac gadzety i mam do was pytaie. W 1szym swiecie, lv FIRST STEPS, jak zrobic ACE'a? Dochodze do drewnianego mostku pod koniec levleu - mostek sie zapada, trzeba sie nadmuchac i po ptokach. Probowalem juz na wszelki sposoby skakac, dochodzic do konca piewszej kladki ale wtedy nie ma rozpedu i SACK nie dolatuje do krawedzi :/ da sie w ogole zrobic ace'a w tym levelu? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatku musisz naklejka odpalic tryb race, dzieki temu zjedzie chwytak przy mostku.

Juz chyba z 4 osoby o to pytaly. A taka wielka opcja szukaj u gory..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jaki to mialo sens w moim przypadku, wpisalem first steps i wyszukalo mi moj post = bomba nie ? :D wiec kolejny post bylby o pytanie co dokladnie wpisac, a wtedy zjeba ze spamuje, jestem lama etc. . Jest 94 stron tematu wiec troche duzo. Forum jest po to zeby wymieniac sie wrazeniami, POMAGAC SOBIE a nie ciagle kogos odsylac gdzies. Nie zapominajcie po co pierwotnie wymyslono fora. W wiekszosci tematach sledze watki, ale czasami poprostu brakuje na to czasu. Mam przeprosic? Mimo wszystko dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jaki to mialo sens w moim przypadku, skoro kolejny post bylby o pytanie co dokladnie wpisac. Jest 94 stron tematu wiec troche duzo. Forum jest po to zeby wymieniac sie wrazeniami, pomagac sobie a nie ciagle kogos odsylac gdzies. Nie zapominajcie po co pierwotnie wymyslono fora. W wiekszosci tematach sledze watki, ale czasami poprostu brakuje na to czasu. Mimo wszystko dziekuje za pomoc

Jasne, piszmy caly czas o tym samym, odpowiadajmy na te same pytania, to tematy beda mialy po 1000 stron i dopiero bedzie burdel. Bo kazdy napisal jedno pytanie i nie szukal wczesniej bo 94 strony... google na zapytanie odpowiada tysiacami linkow, zamykasz wtedy przegladarke czy piszesz do nich maila z zapytaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary skoro mam mozliwosci napisania na forum, to pisze w pierwszej kolejnosci a na google potem. Juz wiem zeby tu nie pisac tylko od razu walic na google. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google bylo przykladem... Opcja szukaj jest po to, zeby korzystac. Zasada jest chyba jasna. Jezeli nie, odsylam do regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na moj pierwszy level -> "Burn and take photos ! "

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światów jest 8 jak dobrze liczę w każdym są 3 główne levele (w ostatnim są 4 levele, czwarty to walka z głównym bossem), które trzeba zaliczyć by przejść do następnego świata oraz po kilka (nie ma stałej liczby na każdy świat) mini-leveli pobocznych - jakiś wyścig po planszy albo gra dopóki nie zginiesz. Wydaje się to mało, ale licząc, że każdy level trzeba parę razy zaliczyć by mieć 100% i 3 ikonki przy nim (chyba, że jesteś kozak i potrafisz za pierwszym razem przejść bez utraty życia i zdobywając wszystkie itemy) oraz to, żeby zdobyć niektóre rzeczy to trzeba przejść je w 2-4 osoby. A tak naprawdę to gra ma nieskończenie wiele leveli - LBP community - ludzie tworzą małe cudeńka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak robić własną plansze czy trzeba przejść trochę leveli czy ukończyć całą gre trzeba bo jak wchodze w tworzenie nowej planszy to tylko te naklejki moge wybierać z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo za przejście wszystkich tutoriali dostaniesz trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expert creator :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam Little Big Planet, zamierzam kupić, nie bardzo się w tym orientuje, ale opinie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie srednio moge sie odnalezc na nowym forum , wcielo mi gdzies klany -- jak mam odnalezc moja ekipe z LBP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×