Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszukaj po autorze @autor albo po dokladnej nazwie planszy $plansza ;)

Edytowane przez arqueek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaski osercowany

God_of_War za dużo takich samych nie moge znalezc CIe podaj dokładną nazwę poziomu.Daggerus to samo .

Ps3_player a ciebie to wogóle nei moge znalezc- tzn poziomu twojego ;/

Kiszka, mój level to MotorStorm Hardcore, ale lepiej wyszukaj mnie jako autora i wtedy sprawdź moją planszę. To samo u innych rób :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@kiszka

To wyślij mi inva do znajomków to łatwiej ci będzie znaleść

czyli normalnie wiadomosc???

powiedzcie mi bo ja całkiem zielona jestem, jesli jestem na LBP i są te osoby z friend dostepne jak je zaprosić w danej chwili zeby grały ze mną ??

Edytowane przez kiszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli normalnie wiadomosc???

powiedzcie mi bo ja całkiem zielona jestem, jesli jestem na LBP i są te osoby z friend dostepne jak je zaprosić w danej chwili zeby grały ze mną ??

START ---> przyjaciele (oczywiście w grze).

Invite to zaproszenie kogoś do siebie.

Join to 'wproszenie' się do kogoś ;)

Edytowane przez dudek81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
START ---> przyjaciele (oczywiście w grze).

Invite to zaproszenie kogoś do siebie.

Join to 'wproszenie' się do kogoś ;)

a jak mam friends tylko w konsoli a nie na grze to jak zrobic zeby byli na grze??

mamy pytanie po kazdym graniu w LBP jak wyłączam gre zawiesza mi się konsola i tylko na tej grze tak sie dzieje. nawet nie gram przy mężu bo jak by wiedziała to by mnie..... czy wy tak macie ? a może wiecie jak temu zaradzić? z góry dzieki :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w każdej grze, gdy wyłączasz w środku gry (ja tak mam)

Ja również proszę o h4h   :tongue: Tylko autora, a oddam na wszystkie lvle ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest w każdej grze, gdy wyłączasz w środku gry (ja tak mam)

Ja również proszę o h4h :tongue: Tylko autora, a oddam na wszystkie lvle ^^

h4h czyli ??? :sick: ale zielona jestem

tylko że ja nie wyłączam w środku gry wychodze czekam aż się skończy ładować i tak sie resetuje ;/

Edytowane przez kiszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
h4h czyli ??? :sick: ale zielona jestem

h4h - heart for heart - serce za serce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
h4h - heart for heart - serce za serce

dzieki :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak mam friends tylko w konsoli a nie na grze to jak zrobic zeby byli na grze??

mamy pytanie po kazdym graniu w LBP jak wyłączam gre zawiesza mi się konsola i tylko na tej grze tak sie dzieje. nawet nie gram przy mężu bo jak by wiedziała to by mnie..... czy wy tak macie ? a może wiecie jak temu zaradzić? z góry dzieki :) :)

Friendsy dostępni są tylko Ci którzy aktualnie grają w LBP.

Co to resetowania konsoli. Po prostu musisz odczekać, aż gra przestanie zapisywać save'a.

Ja również proszę o h4h :tongue: Tylko autora, a oddam na wszystkie lvle ^^

poszło :)

Edytowane przez dudek81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam krótkie pytanko :)

Czytając gdzieś o LBP doczytałem się tezy, że gry tej nie opłaca się kupować jeśli nie mamy PS3 podłączonego do internetu. Czy jest to prawdą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytając gdzieś o LBP doczytałem się tezy, że gry tej nie opłaca się kupować jeśli nie mamy PS3 podłączonego do internetu. Czy jest to prawdą?

opłaca się, bo nawet w singlu gra daje bardzo dużo frajdy, a masterowanie poziomów na 100% i bez straty życia to zajęcie na długie godziny. Ale jak biegasz tylko sam gra traci trochę uroku, ale i tak wystarcza na dłużej niż niektóre gre stricte single...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tego trophy bez utraty zycia to mam kilka pytan:

1. Czy jak zaczalem grac i przeszedlem juz kawal gry to musze zaczac gre od nowa zeby mi zaliczylo trophy bez utraty zycia ??

2. Co sie stanie jak strace zycie w danym lv wystarczy ze zrestartuje lv czy musze jakos wyjsc do menu ??

3. Czy moge np przejsc cala gre a pozniej tylko wybierac lv i przechodzic kazdy kolejny bez utraty zycia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie tego trophy bez utraty zycia to mam kilka pytan:

1. Czy jak zaczalem grac i przeszedlem juz kawal gry to musze zaczac gre od nowa zeby mi zaliczylo trophy bez utraty zycia ??

2. Co sie stanie jak strace zycie w danym lv wystarczy ze zrestartuje lv czy musze jakos wyjsc do menu ??

3. Czy moge np przejsc cala gre a pozniej tylko wybierac lv i przechodzic kazdy kolejny bez utraty zycia ??

NIE

TAK

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki KILL wpierw przejde gre a pozniej bede kombinowal :D ktos zrobil te trophy ?? Piszcie jakie lvl wam sprawil najwiecej problemow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło trochę osób :P Ja zrobiłem. Najwięcej problemu mi i wielu innym osobom sprawił the Bunker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bunker banalny byl, za drugim czy trzecim podejsciem dalem rade, za to cale the island bez zgonow to masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko... Jak się nie mylę w Little Big Planet można grać na 4 padach (z czterema towarzyszami przed konsolką) a więc jak to w grze wypada? Tzn. co tam możemy np. w 4 albo nawet 2 robić grając na 4/2 padach? Pragnę nadmienić, że nie mam zbytniego pojęcia o tej grze ponieważ planuję ją zakupić ale właśnie ze względu na to, że można grać z towarzyszem na dwóch padach... I chciałbym wiedzieć, co tam się w takim przypadku robi? I jak to wygląda? Split?

B. proszę o przedstawienie mi możliwości tej gry grając na dwóch padach. Będę wdzięczny. Pozdrowienia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że gra ma widok z boku to o splicie nie ma mowy, po prostu jest dwóch, trzech czy czterech graczy na ekranie i rozgrywka wygląda tak samo jak przy jednym graczu, ale na koniec planszy jeden z graczy zostaje zwycięzcą - ten, który zdobędzie największą liczbę punktów. Można sobie pomagać lub też przeszkadzać. Jak jeden z graczy się ociąga i zostaje po za ekranem to włącza się licznik i jak gracz nie zdąży wrócić na widok to ginie i musi czekać do checkpointa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden myk - niektore rzeczy mozna zrobic jedynie w pare osob. Taka mala kooperacja, bardzo przyjemna w swojej prostocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - czy wie ktos moze gdzie znajde liste sticks'ow. Chodzi mi o jakas liste screenow tych naklejek do LBP żeby byly umieszczone gdzies na stronce.

WIem ze glupia prozba no ale z gory dzieki i pozdrawiam.

[wiem ,wiem sa google - no ale tam juz bylem w pierwszej kolejnosci]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×