Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

Źródło?

Bomba? Przecież to będzie to samo. Upośledzony wygląd trawy ... bla bla bla. To samo co w demie.

Dajcie już spokój, gra będzie wyglądać dupnie i kropka.

źródło http://www.ps3site.pl/wykrywacz-premier-mafia-ii/51112/#more-51112

"gra wygląda zdecydowanie lepiej niż w opublikowanej wersji demonstracyjnej, choć nadal bez jakichś rewelacji czy dzikiego szału. Wersje dla Xboxa 360 oraz PlayStation 3 nie różnią się praktycznie niczym, co zobrazowane zostało na wypuszczonych do sieci screenach, oczywiście wyjątkiem jest upośledzony wygląd trawy oraz niektórych elementów roślinności na PlayStation 3. Kolejny raz uspokajamy więc graczy. Mafia II prezentuje się graficznie lepiej, niż na udostępnionej ostatnimi czasy wersji demonstracyjnej."

więc jeżeli to jest prawda, to jest świetna wiadomość dla ludzi którzy nie wycofali preorder, oczywiście może też to być wał - zeby od nowa pozyskać graczy, ale mam nadzieje że redakcja Ps3site, nie wprowadzała by w błąd ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źródło http://www.ps3site.p...112/#more-51112

"gra wygląda zdecydowanie lepiej niż w opublikowanej wersji demonstracyjnej, choć nadal bez jakichś rewelacji czy dzikiego szału. Wersje dla Xboxa 360 oraz PlayStation 3 nie różnią się praktycznie niczym, co zobrazowane zostało na wypuszczonych do sieci screenach, oczywiście wyjątkiem jest upośledzony wygląd trawy oraz niektórych elementów roślinności na PlayStation 3. Kolejny raz uspokajamy więc graczy. Mafia II prezentuje się graficznie lepiej, niż na udostępnionej ostatnimi czasy wersji demonstracyjnej."

więc jeżeli to jest prawda, to jest świetna wiadomość dla ludzi którzy nie wycofali preorder, oczywiście może też to być wał - zeby od nowa pozyskać graczy, ale mam nadzieje że redakcja Ps3site, nie wprowadzała by w błąd ...

Sklep zbankrutuje, pewnie zamówili sporo kopii u dystrybutora i teraz trzeba to jakoś upchnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możecie przestać gadać co jest lepsze tylko poczekać do tej premiery? Wg. mnie moderator powinien temat zablokować do czasu wyjścia gry i odblokować i ludzie wtedy zaczną gadać co jest lepsze czy to faktycznie super czy g*wniane itd.... :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możecie przestać gadać co jest lepsze tylko poczekać do tej premiery? Wg. mnie moderator powinien temat zablokować do czasu wyjścia gry i odblokować i ludzie wtedy zaczną gadać co jest lepsze czy to faktycznie super czy g*wniane itd.... :scare:

http://mafia2.com.pl/news.php

pierwsza godzina gry ;) ... widziałem tylko 5 minut, no ale takiego Prologu to ja się nie spodziewałem, historia zaczyna się ,.. jak dla mnie świetnie !! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny przerost formy nad treścią. Powielane wątki i merytoryczny bajzel. Nie macie już nic więcej do dodania tylko bijecie pianę. Identyczna kupa co w przypadku przedpremiery RDR, z tą różnicą, że wtedy maestro Kill musiał skasować bagatela 160 postów pełnych ptasiego gówna. Ja pójdę po trochę mniejszej linii oporu.

Temat będzie otwarty 12 h po premierze.

Tymczasem złapcie trochę oddechu.

P.S. Nie załamujcie rąk, mamy masę innych tematów, w których możecie 'potrollować' ;)

P.S.2 Ze względu na pytania użytkowników. Temat ten zostanie odblokowany po premierze gry w USA (tj. 24 Sierpień)

Dobra, nie ma co przeciągać.

Zapraszam do tematu, zaznaczam jednak, że będę się temu biernie przyglądał.

Wszelkie OT, spam posty i inne duperele lądują od teraz w koszu, a odpowiedzialni za zaśmiecanie klekną przygnieceni warnem.

im-watching-you-1235904224.jpg

Pierwsza recenzja od IGN. Gregg słusznie przytoczył wszystkie mankamenty, chociaż wydaje mi się, że był nieco przesadnie 'miły' dla tej gry. Chyba, jak większością tutaj - sentyment nim kierował :P

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co niewiele ukazało się recenzji wersji na ps3 niż w przypadku xboxa

PS3 Recenzje Xbox 360 Recenzje

Do tej pory oceny szły łeb w łeb , zobaczymy jak udostępnią reszte ocen na ps3

Mimo wszystko rotacja ocen jest niewielka i sugeruje , że dostaniemy porządny tytuł

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą , niedawno 2K Elizabeth

The PS3 version was developed by 2K Czech. Four coders from Massive Bear were subcontracted to help the team.

Thanks.

Wciąż rozglądam się na fourm 2K za informacjami dotyczącymi finalnej wersji na PS3

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot 8,5/10

Game Informer 9/10

Playstation Official Magazine UK 7/10

IGN 7/10

PC Zone UK 80/100

Gameplanet 8,5/10

PALGN 8,5/10

Planet Xbox 360 9,3/10

GamePro 3,5/5

Games Master UK 84/100

Official Xbox Magazine UK 7/10

średnia ocen na platformy

PlayStation 3 (78.75%) - Xbox 360 (80.56%) - PC (82.50%)

z naszych serwisów

Play 97/100

CD ACTION 4/5

Gry Online 85%

większość z tych recenzujących, chwali fabułę i klimat, różnorodność misji, muzykę ... narzekają na monotonną jazdę samochodem, prostą walkę wręcz, i inne błędy ... oceny wahają się miedzy 7-9 więc tutaj pewno kwestia gustu, i tego kto lubi taki gatunek, ...

na pewno to co zrobił recenzent z Eurogamer wystawił 4/10 ... to można tym sobie dupę wytrzeć,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno to co zrobił recenzent z Eurogamer wystawił 4/10 ... to można tym sobie dupę wytrzeć,

Tytułem uzupełnienia dodam, że pierwsza Mafia (wersja PC) dostała również 4/10 :shok: :scare: :fool:

Naprawdę niezłe "dziwadła" piszą recki na tym portalu. :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play 9.7/10 - BUEHEHEHE.

Ta 'gazeta' nigdy nie była szczególnie bystra ani odkrywcza, ale żeby sypać taką oceną to trza mieć tupet.

lolcash.jpg

Ciekaw jestem oceny PSX Extreme. Byłbym nawet wdzięczny za skany, tak więc komu wpadnie w łapska niech je przytoczy. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytales te recenzje ? Bo ja tak, i mimo iz uwazam ze troche za nisko pojechal, to jednak z samego tekstu wiecej niz na 5-6 gra nie zasluguje :pardon:

Coz, byle do czwartku, z rana 3 przystanki do sklepu i kupujemy :teehee:

PS. Malakay, dodaj do swojej listy ocene od Joystiq, 3.5/5

AlucardMZ jak mam na poważnie brać recenzję gościa której ocena diametralnie odbiega od całej reszty świata? bądźmy obiektywni, niską ocenę można wystawić każdej grze, chcesz znaleźć słabe strony zawsze znajdziesz, ... weź np. takiego U2, można ją zjechać za automatyczny banalny system walki wręcz, za liniowość, za bajkową fabułę, za irytującą walkę z ostatnim bossem, ... o MW2 wolę nic nie mówić, bo sam czas gameplaya powinien miec wpływ na ocene o 1 oczko ...

p.s ... o Joystig, zapomniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mafii było wiadomo że szału nie będzie wiec ja myślałem że dostanie oceny od 5-7+ maks ale też poczekam na inne oceny i jakieś recenzje a i nie zapomnijmy o tym że zdarzyło się tak że gry były oceniane za wysoko bo developer pewnie posmarował .wiec najlepiej będzie poczekać na resztę i samemu sprawdzić gierkę, ale na pewno nie złamię słowa i oryginalnej na ps3 nie wezmę bo na to studio owo nie zasłużyło i ode mnie kasy nie dostaną

U2 to nie bijatyka i dlatego nie ma w niej skomplikowanego systemu walk ,fakt ostatni boss lipa ,fabuła taka miała być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sasiad skonczyl juz gre, zajelo mu to 10 godzin i 30 minut +/- ...

Ponoc po skonczeniu gry i daniu opcji continue story nie ma free ride'a, ale ponoc to bez roznicy, bo i tak w tym swiecie procz glownych misji nie ma nic do roboty, wiec ... 10h 30m za 200 zl ? Ehhh, musze ponownie przemyslec czy jest sens kupna tej gry, liczylem przynajmniej na 15h czysciutkiej fabuly :confused:

Szybko się przejdzie = szybko sprzeda. Chociaż ja i tak planuje zrobić platynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sasiad skonczyl juz gre, zajelo mu to 10 godzin i 30 minut +/- ...

Ponoc po skonczeniu gry i daniu opcji continue story nie ma free ride'a, ale ponoc to bez roznicy, bo i tak w tym swiecie procz glownych misji nie ma nic do roboty, wiec ... 10h 30m za 200 zl ? Ehhh, musze ponownie przemyslec czy jest sens kupna tej gry, liczylem przynajmniej na 15h czysciutkiej fabuly :confused:

Jak sam napisałeś Twój sąsiad już skończył grę , po prostu jak przysiadł tak i pewnie bez przerwy grał. Widocznie miał ogromny zapał do przejscia. Sam przyznasz , że są ludzie którzy kupując grę chcą się nią rozkoszować , a nie mknąć od misji do misji :wink:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje od 6 do 14, gra od wczoraj (niestety wczoraj nie udalo mi sie do niego dobic, damn, egoista :D) ... I to gracz zapalony nie jest, z tego co mi mowi, to w tej grze po prostu nie ma nic innego do roboty procz misji, skonczysz misje i jedyna opcja twoja to przyjecie drugiej misji (bo ponoc inaczej nie bedziesz mogl wyjsc z domu). A rozkoszowac to ja sie moge rpgiem, nie oskryptowana gra akcji :pardon:

No to mamy problem. Mam nadzieje, że chociaż będzie to solidny film gangsterski

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy problem. Mam nadzieje, że chociaż będzie to solidny film gangsterski

Dla mnie to głupota jeśli nie ma swobodnej jazdy. Jeśli ma tak wyglądać gra ze jedziemy tylko na misje to ja nawet nie czekam aż stanieje. Dobrze ze kumpel kupi przynajmniej ja nie zmarnuje kasy i wydam na coś porządnego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca jeszcze nie doszedłem, ale co z tego, że nie ma potem free ride ? Swobodną jazdę masz w tej grze zazwyczaj po wykonaniu misji. Możesz jeździć gdzie chcesz i jak chcesz, ale przecież nie o to w tej grze chodzi.

Kuwa, to znaczy, że jak przejdę gry to już nie mogę sobie jeździć po mieście i zbierać playboyów ? przecież to niedorzeczne jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro (najprawdopodobniej) odbiorę z hurtowni egzemplarze na sprzedaż, więc pewnie wrzucę tutaj recenzję z wersji na ps3 oraz czym różni się od wersji z konsoli małomiękkiego.Jako że ogólnie od czasu demka wiedziałem czego się spodziewać,mam nadzieję że będzie rzetelna i w miarę obiektywna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka rozdmuchanych postów niewiele wnoszących do dyskusji wylądowało na śmietniku .... Panowie pojęcie offtop'u nie powinno być Wam obce zwłaszcza że jeden z Was już zaliczył wakacje od forum spowodowane tego typu kłótniami i prowokowaniem innych ... Na dziś w promocji dnia; wręczam po Warn'ie i zachęcam do prowadzenie takich jakże pięknych i przepełnionych cytatami dialogów na prywatnym komunikatorze ...

AlucardMZ

bolek

post-4812-1254771613,1955.png

Ktoś kiedyś musi umieć powiedzieć STOP, skoro żaden z Was nie uznaje kompromisu ja będę tym "hamulcowym"

Bardziej chyba tobie to pojecie jest obce, mi sie mimo wszystko wydaje ze post w ktorym sa zawarte informacje i dyskusja o grze do offtopu nie nalezy.

Ale ok, keep up the good work chief.

Informacje o grze zatraciły się Wam w waszej przepychance mniej więcej w 3-4 poście .... poza tym wzajemne prowokowanie nieustannym cytowaniem i ironicznymi komentarzami w moim uznaniu niewiele ma wspólnego z przekazywaniem informacji dotyczącym samej gry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się ponownie. Są już jakieś filmiki z gry na PS3? Strasznie mnie ciekawi czy dodali krew. Podobno jest lepiej niż w demie ale nie uwierzę póki nie zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się ponownie. Są już jakieś filmiki z gry na PS3? Strasznie mnie ciekawi czy dodali krew. Podobno jest lepiej niż w demie ale nie uwierzę póki nie zobaczę.

Póki co gameplay z wersji na ps3 zamieścił IGN w swej videorecenzji. Soul wrzucił ten filmik , sam autor narzekał na tearing, ogółem grafika została wykonana przyzwoicie i bez żadnych rewelacji niż w przypadku PC

Trawa została ta sama , co do krwi czy zachowań tkaning równeż bym się nie łudził , czekamy do piątku :confused:

Kolekcjonerka

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy gra bedzie chodzic w 1080p?

Podejrzewam, że tak jak większość gier- nie. Chociaż może 2kCzech nas zaskoczy, w co wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja grę w wersji PS3 otrzymam dopiero jutro lub w piątek, więc recenzji dzisiaj nie będzie.Co do pytań o 1080p, wnioskując po wersji na Xboxa360 natywna rozdzielczością jest 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×