Skocz do zawartości
ONE

E3 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Targi trwają do 9 czerwca, mam nadzieję, że będą jakieś niespodzianki do tego czasu. Na razie wieja lekką nudą lecz kilka trailerów przykuło moją uwagę. Najbardziej oczekiwałem informacji o kolejnej części GTA ale na razie ni widu ni słychu. Jest w ogóle R* na E3? Jesli teraz nie będzie żadnego info to na gamescomie też raczej nie będzie.

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie DS2 wygladal naprawde niezle w porownaniu do DS z PS3/X360 - wyraznie widac ze gra miala AA, takstury tez niczego sobie, i (moze sie myle) - gra wydawala sie smigac w 60FPSach.

To były urywki gameplayu z PC/Xboxa i PS3.... :down: Sooo lame.

Link.

Czyli nie mają nawet nic swojego do pokazania. Ta konsola trafi do sklepów pod koniec 2012 w najlepszym razie. I będzie taka past-genowa jak jeszcze żadna inna konsola next-gen przed nią :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tutaj mam coś dla fanów Nintendo 3DS. Luknijcie na ten trailer :).

Edytowane przez revil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie to wygląda, jeszcze FPP dodali podczas strzelania. Zapowiada się hit na to małe ustrojstwo. :P

A może by tak zrobić małą forumową ankietę i wybrać najlepszy zwiastun targów? Wiadomo że U3 zgarnie pierwsze miejsce ale kto za nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

It's the same shit :biggrin: w pelni sie zgadzam z tym typem. U3=U2 tylko inne miejsce akcji i skrypty, to samo z MW3. BF3 nie bedzie tak wygladal na konsolach, ale w sumie ma to gdzies. Chce tylko w pelni dzialajace i jak najmniej zbugowane multi a kontrolery ruchu moga dla mnie nie istniec. Godne podsumowanie tegorocznych targow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E3 dopiero się zaczęło. Macie tutaj plan który was na pewno zainteresuje.

Tuesday, June 7th

Super Secret Sony Game | 4:00pm --- 8 czerwca 1:00 polskiego czasu

Super Secret Game #1 | 5:20pm --- 8 czerwca 2:20 polskiego czasu

Super Secret Remake | 5:40pm --- 8 czerwca 2:40 polskiego czasu

Super Secret Game #2 | 6:00pm --- 8 czerwca 3:00 polskiego czasu

Mógłby mi ktoś powiedzieć, co to były za gry? Niestety nie mogłem oglądać E3, a bardzo mnie to ciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic na razie nie wiadomo.Jednak wygrzebałem kilka wiadomości

1. http://www.rockstars...-will-be-at-e3- Jim Reilly(redaktor IGN) twierdził,że dostaniemy na E3 nowa konsole od Nintendo(sprawdziło się) i zapowiedzą GTA V,a wiec czekamy.

2.Ten sam koleś wczoraj robił wywiad z ludźmi z Take Two.Więc myślę,że jeżeli zapowiedzą GTA V to wpuści ten wywiad do internetu.

3. Po wypowiedzi Trettona co do tego,że AGENT będzie multi platformem chodzą pogłoski,że Rockstar robi sobie z nas jaja i tak na prawdę to jest nazwa robocza do GTA V,którą zmienią po zapowiedzi.

4. Admin forum gtaforums.com możliwe,że coś wie o GTA V.Zrobił wczoraj ankietę którą próbowano rozszyfrować.

http://www.gtaforums...pic=478387&st=0

Wystarczy zjechać w dół i ktoś próbował rozszyfrować tą ankietę.

Oczywiście to są plotki.Czekamy aż będzie noc(dokładnie 2:40) zapowiedzą tam jakąś grę której do teraz nie chcieli ujawnić.Musi to być coś dużego.Miejmy nadzieję,że to GTA V.

Edytowane przez PrzemaSek44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto o 2:40 jest zapowiedziany ze bedzie robil pokaz, jaki wydawca? Take2? Rockstar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden wydawca,po prostu pokażą kilka gier.Far Cry 3,Tomb Raider,Deus Ex itd. a na sam koniec pokażą jakąś grę której tytułu nie chcą podać.Wiadomo,że na koniec będą chcieli zostawić coś mocnego,zwłaszcza że tytułu tej gry nie chcą ujawnić(tytuły innych gier które tam pokażą już podano.Będzie to sequel jakiejś dużej gry zapewne,a z gier których nie podano,a są znane przychodzi mi na myśl tylko Half Life 3 albo właśnie GTA V.

Edytowane przez PrzemaSek44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co moge powiedziec..... jestem zachwycony nowym Tomb Raider'em! Jest klimatycznie!!

Gameplay z Skyrim'a.... kolejny zachwyt! I kolejny must have!

Widzialem tez fragmenty gameplay'u z FF XIII-2. To dosc specyficzny tytul wiec narazie trudno jest mi cos wiecej powiedziec na ten temat.

To chyba taka moja obecna "trojca" jezeli chodzi o E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencja Microsoftu beznadziejna, o tyle dobrze, że pokazano na niej chociaż gameplay nowego Tomb Raidera i trzecich Gearsów. U Sony niewiele lepiej, kawałek z Uncharted 3, U: Golden Abyss oraz zapowiedź czwartego Sly'a po części uratowały sytuację. Pokaz Nintendo również bez szału, ale tutaj już przynajmniej nie żałowałem spędzonego czasu. Najlepiej wypadły mini-pokazy Electronic Arts i Ubisoftu.

Tak więc: EA > Ubisoft > Nintendo > Sony > Microsoft. Ale generalnie chyba najbiedniejsze E3 od lat, gorsze nawet od ubiegłorocznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tvgry.pl mieli okazję pobawić się WiiU i po obejrzeniu tego dalej jestem sceptyczny co do tego pomysłu. Dwa ekrany do ogarnięcia? moim zdaniem to o jeden za dużo. Np w Reconie wystarczy minimapa na tv, nie potrzebna jest jeszcze jedna na kontrolerze.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patent może i ciekawy, ale wygląd kontrolera trąci absurdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo Nintendo zazwyczaj wie co robi. Wszyscy mówią, ze beznadzieja, że niewypał a pewnie 60mln ludzi stwierdzi co innego :biggrin: Zobaczymy.

BTW mnie tez kształt kontrolera wydaje sie dosyć kuriozalny :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy wie co robi. Jak na razie za sukces na arenie konsol stacjonarnych można uznać jedynie Wii. Poprzednie ich projekty były średnio udane i sprzedały się marnie przegrywając z kretesem z Playstation.

Nintendo 64 - 32 miliony vs. 102 milionów PSX

Gamecube 21 milionów vs. 150 milionów PS2

Także wiesz, jeden sukces nie oznacza od razu, że wszyscy polecą ślepo do sklepów. Najlepszym przykładem jest 3DS, który zalega na półkach i nikt go nie chce. Za tą cenę innowacyjność w postaci bólów głowy średnio się ludziom podoba. Podobnie może być z giga padem łijułijułiju, który już teraz trąci myszką, a co dopiero za półtora roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc: EA > Ubisoft > Nintendo > Sony > Microsoft. Ale generalnie chyba najbiedniejsze E3 od lat, gorsze nawet od ubiegłorocznego.

Konferencja Sony(PS3) Lepsza od Microsoftu ? To taki żart ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo zawsze skłaniało się ku specyficznej grupie odbiorców no i w końcu z Wii zaskoczyło. Jak widać kierunek obrali dobrze bo zarówno ps3 jak i xbox zaczęły się uśmiechać w kierunku odbiorców, którzy lubią sobie poskakać, potańczyć, pomachać rękami przed telewizorem. Czy z Wii U będzie tak samo, zobaczymy. Chociaż co do pada to się zgadzam, że jest dość... hmm ... dziwny :shok:

A psx i ps2 miały po prostu gigantyczna popularność. Sony zdominowała rynek tymi dwoma konsolami, tylko z ps3 się trochę poślizgnęła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencja Sony(PS3) Lepsza od Microsoftu ? To taki żart ? :)

Nie, robienie z siebie debila przed konsolom, to dopiero czysta zabawa (mowa o Kinect). Sony wypadło o niebie lepiej od M$, który skupił się na grach dla najmłodszych i ich rodziców.

Dzień 3

http://www.ps3site.pl/e3-2011-dzien-3-a-wiec-brak-gta-v-i-god-of-war-iv/75334

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że Sony wypadło w tym roku fantastycznie, jednak co by nie mówić ich konferencja była zwyczajnie lepsza od Microsoftu. Wiesz czemu? Bo gorszej niż Micro zrobić już się chyba nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz mi powiedziec w czym lepsza ?

Chyba że nie masz gier na mysli tylko sprzęt Vita i telewizor.

W tym roku xbox 360 dostaje na wyłączność Gears Of War 3, Forza 4, Wiedzmin 2 i kultowe juz Halo 1.

Mamy 10-tą rocznice wydania tej gry i dla wielu bedzie to nowość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej prezentacji RAGE na IGN podobno potwierdzono niespodziankę od Sony i Microsoftu,tak piszą na forum EA.Myślę,że pokażą GTA V,Agenta,albo God of Wara IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz mi powiedziec w czym lepsza ?

Gdyby skupić się na samych grach:

Sony - Uncharted 3, Resistance 3, Infamous 2, Bioshock: Infinite, Uncharted: Golden Abyss, Sly 4, Dust,

Microsoft - Tomb Raider, Mass Effect 3, Gears of War 3, Halo 4 + jakaś odgrzewanka z poprzedniej generacji + MASA gierek na Kinekta z kategorii "nikogo to tak naprawdę nie obchodzi"

Oczywiście pokaz nowego TV i przedstawienie PS Vita również wpłynęły dodatnio na konferencję Sony, zawsze lepsze coś takiego niż zanudzanie widzów przez godzinę grami dla czterolatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×