Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

2,381

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. sLk

  Seriale

  Świetny klimat lat 80. Bardzo fajnie odwzorowane realia. Ciekawie przedstawione postaci, charakteryzacja i świetna muzyka, no i tajemnica. Generalnie zapowiada się rewelacyjnie. Ale... No właśnie niestety jest ale. Ewidentnie sporo kasy poszło w scenografie, muzykę, aktorów i ta w pewnym momencie się skończyła, i trzeba było na szybko zamykać i wyjaśniać wątki. Zapowiadająca się bardzo mrocznie i tajemniczo historia zostaje na szybko wyjaśniona w bardzo sztampowy i przewidywalny sposób. Serial najpierw się powoli rozkręca po czym nagle się kończy zamykając wątki w pośpiechu. Albo się skończyły pomysły albo pieniądze, nie wiem, ale końcówka to duży zawód. Jeżeli lubisz Seweryna i Ogrodnika, klimaty Polski lat 80 ( nie komediowe) to i tak warto zobaczyć. Natomiast fabuła pod koniec mocno rozczarowuje.
 2. sLk

  DualShock 4

  Jak tam? Pieniążki na PS4 Back Button przygotowane?
 3. sLk

  Cyberpunk 2077

  Netflixowy Wiedźmin im podniósł słupki to musieli wszystko sp.... jedną decyzją Dla graczy to lepiej, dostaną bardziej dopracowany produkt. Wiedźmina też przesuwali i wyszło dobrze.
 4. sLk

  Seriale

  Ostatnie sezony GoT skutecznie ostudziły mój zapał...
 5. sLk

  PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

  @KOMARZYSKO to fajne musi być to Destiny?
 6. sLk

  Seriale

  Dooglądałem ostatnie odcinki Mesjasza i jest dobrze.
 7. sLk

  Spider-Man

  @helganin
 8. sLk

  Spider-Man

  Nie no, chodziło mi raczej o to, że właśnie są zróżnicowane. Jednemu się podoba latanie po mieście w Spidermanie, drugiemu historia Deacona, a trzeci lubi świat przedstawiony w Horizon. I każdy ma rację bo nie ma uniwersalnie dobrej gry. Każdemu przypasuje coś innego i bardzo dobrze.
 9. sLk

  Seriale

  Mesjasz - Dobre to. Jestem po siedmiu odcinkach, więc nie wiem jak to się zakończy, ale póki co jest dosyć wciągająco. Serial to takie bardziej political fiction, niż jakieś teologiczne rozkminy. Bardzo dobrze pokazuje jak Ci wszyscy bogobojni, nawołujący do nauk Chrystusa, Mahometa itp. dostają reakcji alergicznych gdy okazuje się, że może faktycznie the time has come... Prosty lud się cieszy, ale hierarchowie już nie są tacy szczęśliwi... Warto obejrzeć, polecam.
 10. sLk

  Football

  Takie nerwowe ruchy w Bareczce....
 11. sLk

  Spider-Man

  Oo i się okazało pomimo, że gry z natury podobne , otwarte światy, znajdźki itp. to co gracz to opinia.... Kilku użytkowników i każdemu coś innego się podobało a co innego irytowało w danej grze. Czyli dobrze, że wychodzą zróżnicowane gry, bo każdy może znaleźć coś dla siebie
 12. sLk

  Wiedźmin (Netflix)

  Z tą fabułą W3 to też nie przesadzajmy. Oprócz wątku Krwawego Barona, który był świetny, reszta jest mocno taka se.... Wiesław stał głównie misjami/wątkami pobocznymi, które były niesamowicie zróżnicowane i dopracowane. @xsynapse_ mnie się praktycznie cały ten odcinek podobał. Przyjęcie zaręczynowe, scena walki była nawet ok. Sytuacja gdy Geralt wybawiał Jaskra z rąk zdradzonego męża..
 13. sLk

  Wiedźmin (Netflix)

  IMO problemem tego serialu jest fakt, że pani Hirsh stwierdziła, że sobie trochę pomiesza w fabule i ją usprawni. No i rezultat jest jaki jest. A wystarczyło tylko nie zmieniać opowiadań Andrzeja. Odcinek o Jeżu ( chyba 4) ma fabułę praktycznie identyczną jak w książce i jest najlepszy z całego sezonu
 14. The Lighthouse - Świetne kino. Tak naprawdę ciężko sprecyzować o czym jest ten film, gdyż interpretacji jest co najmniej kilka. Od typowych dosłownych po te metafizyczne i odjechane. Film czarno- biały, kręcony w niszowym formacie 1:1,19 opowiada historię dwóch latarników, którzy pod koniec XIX przyjeżdżają na czterotygodniową zmianę do latarni oddalonej od brzegu. Świetnie zagrane główne role. Dafoe to wiadomo, ale Pattison również zagrał świetnie. Jeżeli ktoś ma ochotę na mocny film i sporo materiału do przemyśleń po wyjściu z kina to zachęcam do obejrzenia. Dzięki z @zdun za polecenie.
 15. sLk

  PlayStation 5

  Mag nie mówię o triggerach czy lepszych wibracjach. Te są oczywiście jak najbardziej pożądane. Tak samo jak chętnie przyjąłbym dodatkowe przyciski od spodu. Chodzi mi raczej o głośniczki, światełka, dodatkowy nieprogramowalny przycisk do zamawiania pizzy itp.

Community Reputation

sLk last won the day on January 18

sLk had the most liked content!

1,393 Boss

Informacje o profilu

 • Wiek
  35
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  WRC

Kontakt

 • PSN
  kongwi

Recent Profile Visitors

4,743 profile views
×