Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Poszkodowani zostali użytkownicy a nie konsole. Każdemu z nich należy się zadośćuczynienie

Nie zebym tam marudzil bo zachlanny nie jestem itd.

Ale z jednej strony tez czuje sie poszkodowany. Kupilem sonke na poczatku maja i konta w PSN zalozyc nie moglem. Grac przez neta i korzystac z innych bajerek tez nie, oczywiscie nie na taka skale jak ludzie ktorzy grali juz wczesniej i nagle zostali odcieci od swojego swiata i znajomych.

Sony mogloby dorzucic jakis drobiazg ludkom ktorzy np. sonke kupili 22 kwietnia. Roznia sie oni jedynie tym ze nie mieli konta PSN i za duzo babrania by bylo z udowodnieniem ze sie ja zakupilo w okresie awarii.

Moze jakis skan paragonu? :P Wiem, zawalone Sony Poland mejlami itd od uzytkownikow..

Pech :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam nie mam co się zastanawiać. Infamous, WipoutHD/Fury i R&C Quest For Booty mam więc będę zasysał LBP i Dead Nation.

A co do oceny - są gusta i guściki :) Według mnie wygląda to następująco:

1. Infamous - 5/5 - Gra świetna, wciągająca, zapewniająca zabawę na wiele godzin. Duży wybór mocy oraz dylematy z jakimi spotyka się główny bohater Cole sprawia, że jest to odpowiednia gra dla osób lubujących się w tym gatunku gier.

2. WipoutHD/Fury - 5/5 - Jedna z najlepszych gier wyścigowo-sportowych. Interesują cię tego typu gry to ZASYSAJ nie ma co się zastanawiać :)

3. R&C Quest for Booty - 3/5 - O ile granie w przygody Ratcheta i Clanka sprawiają sporo radości ta pozycja jest najsłabszą z oferowanych przez Sony. Według mnie właściwe nie jest to pełna gra tylko swego rodzaju dodatek. Strasznie krótki - ktoś pisał o 6 godzinach - chyba z przerwami na piwo. Jeśli zainteresowani tą grą nie grali wcześniej w R&C Tools of Destruction i R&C A Crack in Time to nie polecam tej pozycji. R&C Quest for Booty jest ostatnią częścią - to tak jak by oglądać trylogie od końca :)

Edytowane przez SethAngel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym tam marudzil bo zachlanny nie jestem itd.

Ale z jednej strony tez czuje sie poszkodowany. Kupilem sonke na poczatku maja i konta w PSN zalozyc nie moglem. Grac przez neta i korzystac z innych bajerek tez nie, oczywiscie nie na taka skale jak ludzie ktorzy grali juz wczesniej i nagle zostali odcieci od swojego swiata i znajomych.

Sony mogloby dorzucic jakis drobiazg ludkom ktorzy np. sonke kupili 22 kwietnia. Roznia sie oni jedynie tym ze nie mieli konta PSN i za duzo babrania by bylo z udowodnieniem ze sie ja zakupilo w okresie awarii.

Moze jakis skan paragonu? :P Wiem, zawalone Sony Poland mejlami itd od uzytkownikow..

Pech :)

Witaj,

czuję dokładnie to samo o czym piszesz, kupiłem konsolę 30 kwietnia i też nie miałem okazji zarejestrować się w PSN, takie osoby jak my, również były poszkodowane na równi z tymi którzy już wcześniej korzystali ze wszystkich dobrodziejstw systemu.

Napisałem do Sony Corp, maila z uzasadnieniem i zapytaniem czy możemy coś od nich oczekiwać, czy oleją nas i nie będą się nowymi użytkownikami przejmować.

Jak uzyskam jakąkolwiek odpowiedź, postaram się ją przedstawić w tym temacie.

Pozdrawiam

MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

czuję dokładnie to samo o czym piszesz, kupiłem konsolę 30 kwietnia i też nie miałem okazji zarejestrować się w PSN, takie osoby jak my, również były poszkodowane na równi z tymi którzy już wcześniej korzystali ze wszystkich dobrodziejstw systemu.

Napisałem do Sony Corp, maila z uzasadnieniem i zapytaniem czy możemy coś od nich oczekiwać, czy oleją nas i nie będą się nowymi użytkownikami przejmować.

Jak uzyskam jakąkolwiek odpowiedź, postaram się ją przedstawić w tym temacie.

Pozdrawiam

MK

Dla jasnosci ten gift os Sony jest dla tych posiadaczy kont , ktorzy mogli pasc ofiarami hakerow. Te gry NIE SA rozawane w ramach przeprosin za brak PSN. Zatem wytlumacz mi prosze na jakiej podstawie chcesz otrzymac zadoscuczynienie ?

Wracajac do tematu cora zarzyczyla sobie LBP a ja musze sie zastanowic nad gra dla siebe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla jasnosci ten gift os Sony jest dla tych posiadaczy kont , ktorzy mogli pasc ofiarami hakerow. Te gry NIE SA rozawane w ramach przeprosin za brak PSN. Zatem wytlumacz mi prosze na jakiej podstawie chcesz otrzymac zadoscuczynienie ?

Wracajac do tematu cora zarzyczyla sobie LBP a ja musze sie zastanowic nad gra dla siebe.

Witaj,

nie chcę się z Tobą kłócić, bo i po co, na gry też nie jestem specjalnie łasy, po prostu chciałem się tylko dowiedzieć dlaczego osoby które też nie miały dostępu do usługi nie mają szans na żadną rekompensatę.

Chętnie się dowiem w którym miejscu Sony napisało że jest to rekompensata za możliwość przejęcia haseł do kart kredytowych przez hakerów.

PS. czyż nie istnieją w PSN karty zdrapki, więc nie wszyscy musieli się obawiać skradzenia haseł do kart kredytowych.

Pozdrawiam

MK

Edytowane przez markow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

nie chcę się z Tobą kłócić, bo i po co, na gry też nie jestem specjalnie łasy, po prostu chciałem się tylko dowiedzieć dlaczego osoby które też nie miały dostępu do usługi nie mają szans na żadną rekompensatę.

Chętnie się dowiem w którym miejscu Sony napisało że jest to rekompensata za możliwość przejęcia haseł do kart kredytowych przez hakerów.

PS. czyż nie istnieją w PSN karty zdrapki, więc nie wszyscy musieli się obawiać skradzenia haseł do kart kredytowych.

Pozdrawiam

MK

Gdy wlaczysz konsole w zakladce "co nowego" pokazuje sie okno "welcome back" i tam jest napisane , ze program ten dotyczy posiadaczy kont , ktore zostaly zarejestrowane przed 20 kwietnia 2011 r . To , ze jest to gift w ramach rekompensaty za mozliwa utrate danych jest moja interpretacja.Jesli chodzi o obawy o utrate wszelkiego rodzaju to ja placilem karta kredytowa i tez sie nie boje o to , ze zgina mi pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wlaczysz konsole w zakladce "co nowego" pokazuje sie okno "welcome back" i tam jest napisane , ze program ten dotyczy posiadaczy kont , ktore zostaly zarejestrowane przed 20 kwietnia 2011 r . To , ze jest to gift w ramach rekompensaty za mozliwa utrate danych jest moja interpretacja.Jesli chodzi o obawy o utrate wszelkiego rodzaju to ja placilem karta kredytowa i tez sie nie boje o to , ze zgina mi pieniadze.

Proponuję także przeczytać treść listu, którą napisało sony - akurat ten otrzymałem ja (1 post spoiler)

http://www.ps3site.pl/forum/topic/60055-program-%e2%80%9ewelcome-back%e2%80%9d/page__view__findpost__p__530200

jest to zadośćuczynienie za niedziałający PSN dokładnie przeczytać 2 część, także nowych użytkowników też to dotknęło - myślę iż nie jest to tak do końca, najbardziej poszkodowani mogą się czuć właśnie Ci co kupili konsolę w granicach +- 20 kwietnia

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
R&C Quest for Booty jest ostatnią częścią - to tak jak by oglądać trylogie od końca :)

Quest for Booty jest drugą jeśli chodzi o chronologię. Najpierw jest Tools of Destruction, później Quest for Booty, a później Crack of Time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję także przeczytać treść listu, którą napisało sony - akurat ten otrzymałem ja (1 post spoiler)

http://www.ps3site.p...post__p__530200

jest to zadośćuczynienie za niedziałający PSN dokładnie przeczytać 2 część, także nowych użytkowników też to dotknęło - myślę iż nie jest to tak do końca, najbardziej poszkodowani mogą się czuć właśnie Ci co kupili konsolę w granicach +- 20 kwietnia

Pozdrawiam

Skoro tak to teoretycznie powinnismy tez cos chapnac. Nawet jedna gra bylaby mila opcja :) Nie bylo z mojej strony mozliwosci wykradniecia przez "hakjerow" jakichkolwiek danych bo ich nie podawalem, wiec nie musze byc traktowany na rowni z innymi i caly bonus powinien poleciec do najbardziej poszkodowanych. Jednak w tej chwili dalej odczuwam skutki tego wszystkiego w postaci braku chocby PSS o 3 tygodniach pozbawionych zabawy multiplayer nie wspomne. Problem jednak lezy w "udowodnieniu" ze jestem poszkodowany bo jakby Sony mialo od xx tysiecy graczy ktorzy sa w takiej sytuacji jak ja, otrzymywac paragony i listy itd. to by nie wyrobili. Dlatego wydaje mi sie ze zostaniemy kopnieci w zadek i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ częścią programu "Welcome Back" jest miesiąc abonamentu "+" pozwolę sobie powielić mój tekst z wątku o tej usłudze.

Większość userów się podnieca, i pisze bzdury o czymś z czego nigdy nie korzystali (nie korzystali, a "wiedzą" co ona oferuje... specjaliści kurde :turned: )

Suche fakty o "+"

W ramach abonamentu możesz liczyć na:

- po pierwsze dostajesz "Szpanerski plus przy profilu" :whistling:

- dostajesz 150 MB na serwerach Sony na przechowywanie sejwów (ja tam z tego korzystam; już raz miałem manianę po YLODzie, teraz po prostu ściągnę sejwy z "chmury")

- za darmo grę z psone

- za darmo 2 minisy

- za darmo klasyka z mega drive (to od niedawna; dali już chyba z 4, czy 5 tytułów w kolejce czekają streets of rage, golden axe)

- za darmo dlc (ostatnio coś się popsuli i jest mniej dlc; no ale swego czasu dali wszystkie dodatko do Fallouta 3 - zresztą była z tym niezła zadyma)

- za darmo avatary, tapety, tematy

- masz szansę na wzięcie udziału w betatestach

- dostajesz rabaty w sklepiku; i teraz UWAGA bo na ten temat krąży najwięcej mitów; nie jest tak, że masz "+" i możesz w sklepiku kupować z rabatem wszystko tak jak leci; napiszę dużymi literami, żeby nie było niedomówień: RABAT OBOWIĄZUJE TYLKO NA TO CO AKURAT W PROMOCJI ZAOFERUJE SONY

- możesz liczyć na naprawdę miłe niespodzianki ( np. taki Stacking w dniu premiery po pobrania za darmo )

Kilka słów odnośnie stuffu pobranego w ramach "+" - a więc avatary, tapety, tematy są na zawsze nasze, nigdy ich nie stracimy; podobnie przedstawia się sprawa z grami zakupionymi w promocji, są na zawsze nasze. Inaczej sprawa przedstawia się z tytułami które dostajemy za free, we większości wypadków ich ważność wygasa wraz z wygaśnieciem abonamentu "+". Inaczej mówiąc - skończył Ci się abonament - przy uruchomieniu takiego tytułu wyskoczy Ci komunikat time expired i dupa se nie pograsz... Informacje o dacie ważności danego tytułu mamy dostępną z poziomu menu.

DLC możemy spokojnie używać nawet po wygaśnięciu "+", ale jeśli akurat pozbyliśmy się ich z dysku, abonament nam wygasł to nie ma możliwości ich ponownego ściągnięcia.

Tyle na ten moment przychodzi mi do głowy, jeśli są jakieś pytania, wątpliwości to walcie śmiało.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HarDy:

Mam pytanko odnosnie PS+ , ile takie cacko kosztuje?

I czy co miesiac jak dodaja nowe rzeczy moge sobie bezplatnie sciagnac minisy itd?Czy te bezplatne gry (psone,minis,klasyk z md) sa jednorazowo w przypadku zakupu PS+ ?

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ponieważ częścią programu "Welcome Back" jest miesiąc abonamentu "+" pozwolę sobie powielić mój tekst z wątku o tej usłudze.

Większość userów się podnieca, i pisze bzdury o czymś z czego nigdy nie korzystali (nie korzystali, a "wiedzą" co ona oferuje... specjaliści kurde :turned: )

Suche fakty o "+"

W ramach abonamentu możesz liczyć na:

- po pierwsze dostajesz "Szpanerski plus przy profilu" :whistling:

- dostajesz 150 MB na serwerach Sony na przechowywanie sejwów (ja tam z tego korzystam; już raz miałem manianę po YLODzie, teraz po prostu ściągnę sejwy z "chmury")

- za darmo grę z psone

- za darmo 2 minisy

- za darmo klasyka z mega drive (to od niedawna; dali już chyba z 4, czy 5 tytułów w kolejce czekają streets of rage, golden axe)

- za darmo dlc (ostatnio coś się popsuli i jest mniej dlc; no ale swego czasu dali wszystkie dodatko do Fallouta 3 - zresztą była z tym niezła zadyma)

- za darmo avatary, tapety, tematy

- masz szansę na wzięcie udziału w betatestach

- dostajesz rabaty w sklepiku; i teraz UWAGA bo na ten temat krąży najwięcej mitów; nie jest tak, że masz "+" i możesz w sklepiku kupować z rabatem wszystko tak jak leci; napiszę dużymi literami, żeby nie było niedomówień: RABAT OBOWIĄZUJE TYLKO NA TO CO AKURAT W PROMOCJI ZAOFERUJE SONY

- możesz liczyć na naprawdę miłe niespodzianki ( np. taki Stacking w dniu premiery po pobrania za darmo )

Kilka słów odnośnie stuffu pobranego w ramach "+" - a więc avatary, tapety, tematy są na zawsze nasze, nigdy ich nie stracimy; podobnie przedstawia się sprawa z grami zakupionymi w promocji, są na zawsze nasze. Inaczej sprawa przedstawia się z tytułami które dostajemy za free, we większości wypadków ich ważność wygasa wraz z wygaśnieciem abonamentu "+". Inaczej mówiąc - skończył Ci się abonament - przy uruchomieniu takiego tytułu wyskoczy Ci komunikat time expired i dupa se nie pograsz... Informacje o dacie ważności danego tytułu mamy dostępną z poziomu menu.

DLC możemy spokojnie używać nawet po wygaśnięciu "+", ale jeśli akurat pozbyliśmy się ich z dysku, abonament nam wygasł to nie ma możliwości ich ponownego ściągnięcia.

Tyle na ten moment przychodzi mi do głowy, jeśli są jakieś pytania, wątpliwości to walcie śmiało.

Bardziej bezpośrednią przyczyną tych "mitów" (ja byłem przekonany, że zniżka obejmuje wszystko) jest na przykład opis tej usługi na stronie playstation.com, który nie jest do końca jasny. Jeśli chodzi o mnie, to właśnie on wprowadził mnie w błąd, a że w ogóle ta usługa mnie nie interesuje i nie chciałem wykupywać abonamentu, to nie miałem możliwości tego zweryfikować (i jakoś szczególnie mi na tym nie zależało, bo nie wiedziałem, że darmowym PS+ zostanę kiedykolwiek obdarowany).

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

HarDy:

Mam pytanko odnosnie PS+ , ile takie cacko kosztuje?

I czy co miesiac jak dodaja nowe rzeczy moge sobie bezplatnie sciagnac minisy itd?Czy te bezplatne gry (psone,minis,klasyk z md) sa jednorazowo w przypadku zakupu PS+ ?

Ile kosztuje i inne zagadnienia z plus http://www.ps3site.p...54-playstation/

ale są promocje ja kupiłem za 195 na 12 + 3 miesiące

Co miesiąc masz 2 minisy , 1 gierka CO MIESIĄC REPERTUAR SIĘ ZMIENIA

Edit)

Właśnie sprawdziłem i dodali mi 2 miesiące mam ważność do 23/03/2012 czyli w sumie za 17 miesięcy zapłaciłem 195zł

Edytowane przez stachna01
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uuu fajnie. Jak sie odpowiednio rozhustam z moja sonka to pomysle o abonie. Dzieki za info, flaszki nie wysle bo wychleja na poczcie a narazie nie mam wolnego zeby z nia do Walbrzycha przyjechac wiec lap plusa za pomoc :P

Edytowane przez Mhonar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

HarDy:

Mam pytanko odnosnie PS+ , ile takie cacko kosztuje?

I czy co miesiac jak dodaja nowe rzeczy moge sobie bezplatnie sciagnac minisy itd?Czy te bezplatne gry (psone,minis,klasyk z md) sa jednorazowo w przypadku zakupu PS+ ?

Pozdro!

Co miesiąc jest nowa dostawa 2 minisów, 1 klasyka z psone i klasyka z md, do tego dochodzą różne aktualizacje podczas cotygodniowej aktualizacji sklepiku. Kończy się miesiąc i następuje zmiana warty, dostajesz nową zawartość - jeśli dołączysz teraz do usługi dostaniesz tylko to co wrzucą do oferty od momentu Twojego dołączenia, nie będziesz miał możiwości ściągnięcia tego to co było oferowane podczas wcześniejszych aktualizacji sklepiku.

Najważniejsze żeby w danym miesiącu dodać wszystkie pozycje do listy ściągania, nie musisz ich ściągać, grunt żeby były w historii.

Edit

Właśnie sprawdziłem i Sony przedłużyło mi abonament o 60 dni - jeszcze wczoraj tego nie miałem; coś mi się wydaje, że włączenie store może nastąpić wcześniej niż 24 maja.

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i Sony przedłużyło mi abonament o 60 dni - jeszcze wczoraj tego nie miałem; coś mi się wydaje, że włączenie store może nastąpić wcześniej niż 24 maja.

Jeśli ty dostałeś przedłużenie już skoro jeszcze nieczynny PSStore... MOżliwe ;)

może i my jutro dostaniemy PS+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to teoretycznie powinnismy tez cos chapnac. Nawet jedna gra bylaby mila opcja :) Nie bylo z mojej strony mozliwosci wykradniecia przez "hakjerow" jakichkolwiek danych bo ich nie podawalem, wiec nie musze byc traktowany na rowni z innymi i caly bonus powinien poleciec do najbardziej poszkodowanych. Jednak w tej chwili dalej odczuwam skutki tego wszystkiego w postaci braku chocby PSS o 3 tygodniach pozbawionych zabawy multiplayer nie wspomne. Problem jednak lezy w "udowodnieniu" ze jestem poszkodowany bo jakby Sony mialo od xx tysiecy graczy ktorzy sa w takiej sytuacji jak ja, otrzymywac paragony i listy itd. to by nie wyrobili. Dlatego wydaje mi sie ze zostaniemy kopnieci w zadek i tyle :)

No tak. W końcu abonament do psn jest płatny tak jak w xboxie, więc zasługujesz na rekompensatę. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych 60dni to gdzieś czytałem że osoby mające wykupionego + dostaną przedłużenie o 60 dni a Ci którzy nie mieli go wcale za darmo na 30dni. Jak widać wiadomość sie potwierdza, sam muszę zaraz sprawdzić czy i mi juz przedłużyli:0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem plus(90 dni) niedługo przed "downem", sprawdziłem teraz i dodali 60 dni.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna spawa, że dostaniemy 2 miesiące za darmo (użytkownicy plusa). Oby tylko przez te gifty, problemy itp sony nie zrobiło za dużo cięć w budżetach swoich przyszłych hitów, jednak sporo mln poszło się piec. Tak czy siak program mi się bardzo podoba, jeszcze wybiorę sobie 2 gierki spośród 3 (LBP mam zakupione właśnie przez store, a inFamous ograny do platyny :P), myślę, że będzie to Dead Nation i Wipeout HD, chociaż trochę się zastanawiam czy nie zabrać siostrze Ratcheta :P tylko brak trofeów i ponoć 4h grania to śmiech na sali więc pewnie oleje ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,no.. Ciekawe czy włączą we wtorek ;)

Swoją drogą fajnie ankieta się prezentuje. 3 główne tytuły idą łeb w łeb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. W końcu abonament do psn jest płatny tak jak w xboxie, więc zasługujesz na rekompensatę. :/

To nie jest kwestia tego czy place za usluge czy nie. Ktos moze kupic sonke tylko dlatego ze jest darmowy online. To jest glowny powod a jesli nie dziala to dostaje produkt niekompletny. Ja akurat mam sentyment do tej konsoli i xboxa nie kupilbym jakby mial za darmo a za PSN trzebaby placic. Chodzi tutaj o to ze ktos kupil konsole 22 kwietnia i nie dostanie nic a osoba ktora kupila 2 dni wczesniej, zarejestrowala sie, dostanie dwie gry.

Obie osoby maja PSN za darmo i wedlug Ciebie nie powinny nic dostac. A jednak roznica jednego dnia w kupnie konsoli ma ogromna roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia tego czy place za usluge czy nie. Ktos moze kupic sonke tylko dlatego ze jest darmowy online. To jest glowny powod a jesli nie dziala to dostaje produkt niekompletny. Ja akurat mam sentyment do tej konsoli i xboxa nie kupilbym jakby mial za darmo a za PSN trzebaby placic. Chodzi tutaj o to ze ktos kupil konsole 22 kwietnia i nie dostanie nic a osoba ktora kupila 2 dni wczesniej, zarejestrowala sie, dostanie dwie gry.

Obie osoby maja PSN za darmo i wedlug Ciebie nie powinny nic dostac. A jednak roznica jednego dnia w kupnie konsoli ma ogromna roznice.

Taka osoba przynajmniej podała dane osobowe ;) . Więc teoretycznie jej personalia mogły zostać wykradzione. Takie jest moje zdanie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rekompensata jest za nie dzialajaca usluge PSN a nie za mozliwosc utraty danych osobowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nowych posiadaczy PS3:

Zamiast płakać na forum ruszcie zady i piszcie do sony, że jesteście również poszkodowani.

Chyba, że oczekujecie, że inni zrobią to za was.. niedoczekanie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×