Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Staram się być w temacie, ale że co to ma być? http://pspoland.pl/i....html#yvComment Jeżeli to prawda, to dlaczego my byśmy nie dostać np. 2 dni później?

Niech podadzą źródło tej informacji...

Miałby niby ruszyć 28 maja, dziś jest 29 i jakoś nie ruszył? Wolne żarty...

// Mieliście dzis problem z PSN? Ok. 15 nie było można pograć online, a dużo osób miała problem z zalogowaniem się do PSN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja też miałem problem z zalogowaniem się do PSN. A PSS mogliby już uruchomić. Nie twierdzę, że te "zadość uczynienie" jest wystarczające za to co się stało, ale darmowe gry chętnie pobiorę. Jak się ma tylko FIFE 11 i GT5, to takie Dead Nation czy LPB cieszy nawet bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech podadzą źródło tej informacji...

Miałby niby ruszyć 28 maja, dziś jest 29 i jakoś nie ruszył? Wolne żarty...

// Mieliście dzis problem z PSN? Ok. 15 nie było można pograć online, a dużo osób miała problem z zalogowaniem się do PSN...

Nie ja grałem dziś od 12 do 16 w BC2 i wszystko latało gładko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko latało gładko....bo byłeś zalogowany gdybyś sie wylogował i ponownie próbował zalogować to byś pewnie nie pograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nadzieję, że w tym tygodniu włączą PSS. Mam pytanie do użytkowników PS+, czy jest coś wartego uwagi dla tych co dostaną 30 dni free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nadzieję, że w tym tygodniu włączą PSS. Mam pytanie do użytkowników PS+, czy jest coś wartego uwagi dla tych co dostaną 30 dni free?

W sumie to jeszcze niewiadomo co będzie dostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nadzieję, że w tym tygodniu włączą PSS. Mam pytanie do użytkowników PS+, czy jest coś wartego uwagi dla tych co dostaną 30 dni free?

Będzie dostępna zawartość, która była przeznaczona na maj, czyli to co było mówione wcześniej: Street of Rage, James Bond (PSOne) bodajże i jakieś tam minisy...

Też mam nadzieję, że w środę rano obudzę się i będę mógł się zalogować do PSStore i zassać darmowe gierki. Nie to żebym był pazerny, ale właśnie kończę platynować moje gry, które stoją na półce i nie będę mieć w co grać.:scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz zonka. Właśnie dzisiaj oddaję plejke na gwarancje i nie wiadomo ile potrwa naprawa. Welcome Back prawdopodobnie wystartuje z początkiem czerwca. Co jak miesiąc przeleci, a konsola dalej będzie w naprawie? Będe mógł chociaż pobrać gierki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja mam teraz zonka. Właśnie dzisiaj oddaję plejke na gwarancje i nie wiadomo ile potrwa naprawa. Welcome Back prawdopodobnie wystartuje z początkiem czerwca. Co jak miesiąc przeleci, a konsola dalej będzie w naprawie? Będe mógł chociaż pobrać gierki?

Niby będzie na to 30 dni, więc... Do początku lipca niby ;p Jakby wystartowało z dniem 1 czerwca.

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz zonka. Właśnie dzisiaj oddaję plejke na gwarancje i nie wiadomo ile potrwa naprawa. Welcome Back prawdopodobnie wystartuje z początkiem czerwca. Co jak miesiąc przeleci, a konsola dalej będzie w naprawie? Będe mógł chociaż pobrać gierki?

A nie masz w pobliżu znajomego, kolegi - zalogujesz się u niego i ściągniesz tak na wszelki wypadek - przy czym i tak nie wiadomo co i jak bo dopiero się okaże jak uruchomią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zła wiadomość - prawdopodobnie Sony się zabezpieczyło wraz z nowym oprogramowaniem od "masowego" ściągania gier z rekompensaty.

Wczoraj próbowałem odpalić demo Killzone 2 (na europejskim koncie) i co się okazało? Nic! Gra odmawia włączenia, przy czym wyskakuje komunikat, żebym się zalogował na konto, z którego pobrałem grę (w tym wypadku US).

No cóż, komu nie zależy na trofeach etc. to sobie ściągnie wszystkie 5 gier, ale najwidoczniej na jednym koncie we wszystko sobie nie pogracie ; )

Brawo dla Sony za taki ruch!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zła czy dobra wiadomość? Piszesz zła a potem brawo.... :blink:

Jeśli to oznacza koniec dzielenia się zakupami, to szkoda, jak dla mnie...i pewnie paru milionów osób też dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zła wiadomość - prawdopodobnie Sony się zabezpieczyło wraz z nowym oprogramowaniem od "masowego" ściągania gier z rekompensaty.

Wczoraj próbowałem odpalić demo Killzone 2 (na europejskim koncie) i co się okazało? Nic! Gra odmawia włączenia, przy czym wyskakuje komunikat, żebym się zalogował na konto, z którego pobrałem grę (w tym wypadku US).

No cóż, komu nie zależy na trofeach etc. to sobie ściągnie wszystkie 5 gier, ale najwidoczniej na jednym koncie we wszystko sobie nie pogracie ; )

Brawo dla Sony za taki ruch!

No to się zaloguj na to konto US, pewnie musisz tam zmienić hasło i konto jest nieaktywne. Nie strasz ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zła czy dobra wiadomość? Piszesz zła a potem brawo.... :blink:

Jeśli to oznacza koniec dzielenia się zakupami, to szkoda, jak dla mnie...i pewnie paru milionów osób też dry.gif

Hm... Źle się wyraziłem ;p

Zła dla tych co zamierzali ściągnąć więcej niż 2 gry z rekompensaty...

Napisałem "brawo", bo popieram taki ruch ze strony Sony i jest to przecież całkiem uzasadnione.

//up, co ma zmiana hasła do tego? :sweat:

Ja chciałem na polskim koncie w demo pograć, a wyskoczyło, że muszę się zalogować na konto, z którego demo zostało ściągnięte.

Może się myle i może to tylko w wypadku Killzone 2 tak było. A może nie...

Czas pokaże ;)

Ktoś wyżej podawał link do strony, w której mówią że azjatycki psn cały już miał działać. Znów informacja wyssana z palca?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tłumacz takiemu :rolleyes: Ściągnij demo z jakiegoś konta, potem to konto skasuj i spróbuj zagrać w to demo. Nie zagrasz. Bo każda rzecz ściągnięta z PSN ma swojego właściciela. Do sprawdzenia po naciśnięciu :triangle: i wybraniu Informacji. Nie ma właściciela, nie ma grania. Więc już proszę zaniechać tych teorii spiskowych. Wszystko działa jak działało. Nie ma żadnych blokad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geeeses, wy mnie tu straszycie nie wiadomo czym, a ja się nie mogę doczekać startu PSS i zakupu gierek i ściągnięcia "rekompensaty"

Najlepiej to dajcie jakiś TIMER co będzie odliczał czas do 1 czerwca bo nie wytrzymam hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się szczerze mówiąc pogubiłem. Ten planowany maintance przywraca PSS czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się szczerze mówiąc pogubiłem. Ten planowany maintance przywraca PSS czy nie?

Raczej nie, choć głowy nie dam uciąć. Nic nie wspomnieli o PSStore przy planowanej przerwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka , bo się zupełnie pogubiłem. Czy dzisiaj jest jakaś przerwa? Bo na stronie Playstation.pl niedarady się zalogować , jeszcze nie sprawdzałem na PS3. Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sorka , bo się zupełnie pogubiłem. Czy dzisiaj jest jakaś przerwa? Bo na stronie Playstation.pl niedarady się zalogować , jeszcze nie sprawdzałem na PS3. Z góry dzięki za info.

Da się zalogowac na PS3 by grac online nie ma żadnego problemu, ale na PS store nadal nie idzie :confused:

Nie potrafię znaleźć informacji kiedy usługa PS store zacznie działać miała pod koniec maja a jutro jest ostatni i nadal nic :ermm:

Edytowane przez kasta002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka , bo się zupełnie pogubiłem. Czy dzisiaj jest jakaś przerwa? Bo na stronie Playstation.pl niedarady się zalogować , jeszcze nie sprawdzałem na PS3. Z góry dzięki za info.

Na stronie już kilka dobrych dni nie można się zalogować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Computer Entertainment will restore all PlayStation Network services, including full functionality on PlayStation Store, in-game commerce, ability to redeem vouchers and codes, full functionality on Music Unlimited powered by Qriocity for PS3, PSP, VAIO and other PCs, and full functionality on Media Go by the end of this week. Info

http://blog.us.playstation.com/2011/05/30/full-psn-services-including-playstation-store-return-this-week/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest cholernie frustrująca sprawa, do której nie mogę się nigdy przyzwyczaić, że nigdy nie podają dokładnej daty, a tylko ogólniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest cholernie frustrująca sprawa, do której nie mogę się nigdy przyzwyczaić, że nigdy nie podają dokładnej daty, a tylko ogólniki...

mam dokladnie tak samo ... niech to trwa nawet i pol roku ale chce wiedziec ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×