Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Welcome back niedługo będzie dostępny. Ja na razie nie mogę się w ogóle zalogowac do PSN, kod błędu 80710092.

Też mi wyskakiwał przez jakiś czas. Jak chcesz to próbuj ,a za którymś razem napewno się uda. Jednak narazie nie masz tam co szukać , bo wchodząc do każdej zakładki , wyskakuje error.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło, do sklepu da się wejść klikając nie na ikonkę store, a na gry jakie wyskakują po najechaniu na nią (np Burnout) i co ciekawe, ten Burnout jest za free w PSN+!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi wyskakiwał przez jakiś czas. Jak chcesz to próbuj ,a za którymś razem napewno się uda. Jednak narazie nie masz tam co szukać , bo wchodząc do każdej zakładki , wyskakuje error.

Jak wszedłem o 7:01 to było mozna wszędzie wejść i żaden error nie wyskakiwał. Dopiero jakieś 5-10min później zaczął wyskakiwać :pardon:

Ciekawe czy dziś udostępnią zawartość WELCOME BACK.

Ło, do sklepu da się wejść klikając nie na ikonkę store, a na gry jakie wyskakują po najechaniu na nią (np Burnout) i co ciekawe, ten Burnout jest za free w PSN+!

No ba, fajna sprawa. Street of Rage też jest... Czyżby zawartość PS+ obejmowała na raz maj i czerwiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tak przez awarię PSS to.. szczerze Ci współczuję.

Z dużą dawką humoru :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie udalo mi sie rozpoczac sciaganie dema infamous 2 z PSS z USA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie zalogowalem sie do PSN i .... bez zadnych problemow wskoczylem do PSS :) tylko nigdzie nie widze zakladki Welcom Back. Ale abonament P+ jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, PSS już działa w Europie. Także logujcie się i zassysajcie demka Infamous jak to kolega wyżej wspomniał. :P Jest też RF i jakieś tam perełki.

Zauważyłem też że Store troszkę się zmienił, nowe zakładki itd.

Na razie brak programu "Welcome back" chciałem zassać Burnouta ale nie miałem Plusa.

P.S: Zapomniałem się przywitać, jestem nowy tutaj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok więc sklep jest. Czasem wchodzi czasem pojawia się błąd ale jakoś działa. Problem w tym jak uruchomić playstation + na 30 dni i gdzie jest program welcom back :). Z playstation plus mamy do wyboru tylko 1 roczny i 90 dniowy oba płatne.

Jest demo inFamousa 2 :). Chyba na resztę trzeba będzie poczekać.

Serwer jest napewno przeciążony infamous 2 ściąga się na oko z prędkościa do 300-400 kb a biorąc pod uwagę mojego neta powinien z prędkością 6mb/s ;(. Wieczorem nie ma mowy o wygodnym przeglądaniu sklepu no chyba że coś poprawią

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się postarali, 4 gry za darmo z Plusa i jeszcze 2 z "Welcome Back", nieźle.

Wielkie brawa dla Sony. Tyle rzeczy za darmo dają, jeszcze się na bete U3 załapiemy.

Z tego co wyczytałem z tego bloga Plusa dostaniemy w Piątek.

Edytowane przez Homer S
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You may have noticed that the content promised as part of the Welcome Back offer is not yet live. It is currently in the final stages of testing and will be available to download soon; we’ll be sure to let you know when.

trzeba bedzie jeszcze poczekac ale to jest kwestia godzin ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się spodziewał puszczenia tego programu dopiero w piątek w czasie tych updatów.

No to kto chętny na partyjkę w Burnouta jak nam dadzą ściągnąć? :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ciekawie, a nawet bardzo !

Mam wrażenie że cały zaległy stuff wrzucili, który uzbierał się przez nieobecność sklepu (wcześniej była mowa o regularnym nadrabianiu zaległości co 3 dni).

Escalation DLC nadal brak :P

W zakładce "Latest" a później "Special Offers" można znaleźć LittleBigPlanet (ikonka prezentu)

Oczywiście demko inFamous 2 download :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę pobrać demo InFamousa 2? I kiedy będzie można pobrać te gry? I ten Burnout za free będzie na zawsze? Czy tyle ile mam ps+? I kiedy będziemy mieli PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosz kurde znikły mi wszystkie gry z pss jak to? nie moge ich pobrac na nowo:/ ........

i w diodatku robi mi sie ciagle błąd 80710D36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chwilę zacina się ale działa

Rzucili się wszyscy jak szczerbaty na suchary - ja też

Serwery przeciążone - co chwila 80710D36 - błąd wpisania się

Ale dali troszeczkę zawartości

- Plusa powinniście zobaczyć przy swoim PSNID - wtedy będzie działać - musicie poszaleć czym prędzej bo jest z 6 gierek a będą działać tylko jak już dostaniecie - także, ustawcie się na ściąganie - i całodobową pracę PS3 bo czas będzie wam nieubłaganie leciał.

Najpierw gry z PLUSA później Welcome Back bo jak już ściągniecie to wasze a PLUS po miesiącu wygaśnie i pamiętać o terminach - 30 dni na ściągnięcie Welcome Back - później nie będzie można ściągnąć

Ale cieszcie się, że wam nie dali jak będziecie mieć za 1-2 dni to dużo nie stracicie - ponieważ przez takich jak ja "PLUSOWCÓW" transfer będzie bardzo niski, chwila później a i transfer lepszy

BurnOut Paradise (wielkość 3325MB)

Magic: The Gathering® — Duels of the Planeswalkers® (394MB)

James Pomd2: Codename Robocod (64MB)

Streets of Rage 2 (36MB)

The 2D Adventure of Rotating Octopus (22MB)

Babel The King of the Blocks (22MB)

To są nowe rzeczy - na które możecie się ślinić

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zapomniał o avatarach i różnych motywach. Mała rzecz a cieszy. Po prostu trzeba poczekać aż ten cały bajzel się uspokoi i poprzeglądać sklep bo WIELE rzeczy będzie za darmo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zapomniał o avatarach i różnych motywach. Mała rzecz a cieszy. Po prostu trzeba poczekać aż ten cały bajzel się uspokoi i poprzeglądać sklep bo WIELE rzeczy będzie za darmo.

hmmm a czemu mam nadal płatne PS+? albo za 59 zł albo za 195. i nie moge przez to nic pobrac za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy themy i avatary będzie można używać jak abonament w PS + się skończy, tak jak ma się to w przypadku gier z plusa ?

U mnie to samo, jak chcę pobrać grę z + to wybija mi 2 opcje abonamentu do zakupu, swoją drogą Burnout normalnie kosztuje 239 zł - SZOK ! ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS wrocił ! Dajcie znać jak będzie z tym sciaganiem gier z programu welcome back. Da rade ściągać po 2 na każde konto czy będą tylko dwie do konsoli przypisane ?

Edytowane przez vetinari88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep działa lecz nie do końca. Można tylko przeglądać jego zawartość zaś Download nie działa :) Za darmo w PlaystationPlus jest Burnout Paradise (Full Game) który normlanie kosztuje 239 PLN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak że po wygaśnięciu PS+ gry ściągnięte waśnie dzięki abonamentowi przestają działać??? I teraz ważniejsze pytanie - czy uda mi się normalnie pobrać to co zakupiłem przed awarią PSN? Po awari dysku straciłem VIP Code i ALL SPECACT KITS BUNDLE do Bad Company 2. Dodam że VIP'a zakupiłem właśnie przez PSS a nie z kodu na instrukcji.

A teraz chwila radości - dziś po południu MM i zdrapka za 100, a wieczorem BF:BC2 Vietnam!!! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS wrocił ! Dajcie znać jak będzie z tym sciaganiem gier z programu welcome back. Da rade ściągać po 2 na każde konto czy będą tylko dwie do konsoli przypisane ?

A skąd mamy to ******* wiedzieć? przecież jeszcze nie jest dostępne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×