Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Yogi, na ps4 nie ma jeszcze nawet jednej sensownej gry i kupowanie w tym momencie można próbować bronić tylko zbliżającym się pCars :)

No cóż, to Twoje zdanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek, napisz w jakim miejscu instalacji jesteś?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrało wszystko, instaluje ale już w grze. Od 10 minut napis "Approx. 4 min" i 3/4 paska. Niby coś idzie, ale słabo. Jak za 15 minut nie będzie mnie w pokoju, to jeźdzcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ile masz teraz... Cos idzie... Bo nie wiem czy pisać chłopakom żeby czekali

==edit==

Juz wiem ze jesteś w kontakcie z Nervusem

Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Tamto się skończyło, teraz znowu coś pobiera. Jedźcie. Dzięki za troskę, miło z waszej strony :thumbsup: Powodzenia na pustyni  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Falo za podcinke z początku:( Albo zle wymierzyłem albo nie przewidziałem że zacieśnisz , tak czy siak przepraszam. Wszystko w najgorszym momencie toru . Sorka Error , nadziałeś się na mnie i rozwaliłeś autko , przykro mi liczyłem że może wszyscy jakoś przemkną :( Sorka jeszcze raz:( Do tego momentu kozacki wyścig i świetne wyprzedzania. Dalej próba odrobienia strat ale trafiam na Pelę próbuje przeskoczyć na zewnętrzną na wyjściu z zakrętu i znowu nie zdążam z reakcją gdy Pela zacieśnia , atakowałem z tyłu więc mój błąd , sorka Pela. Tego było juz za wiele , tak sie rozkojarzyłem że po chwili wypadłem z toru i zgubiłem się na piaskach:) Zanim odnalazłem drogę na tor minęło ...już liczę dokładnie straciłem 28,5 sekundy, hihi.

Dalej pośmigałem trochę za Lakerem , thx:)  ładny ten Ruff nie przeczę :)  A potem trzeba było zawinąć się do pitu bo wszyscy mnie dublowali i nie chciałem przeszkadzać :)

 

Ogólnie kozacki wyścig , a pierwsze kółka bezcenne:)

 

Graty i dzięki za ściganko:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzieki wszystkim za super ściganie. Ten tor dał mi super satysfakcję. Bylem na każdej pozycji między 5 an 14. Super emocje. Niesmak pozostawiła tylko ta noc gdzie nic nie widziałem. Straciłem 2 pozycję. (domyślam się mataman szybko coś z jasnością monitora zrobił bo grzal ostro). Na początku tej ciemności się wkurzylem. Potem się uśmiałem jak desperacko atakiem po ciemku na oślep wyprzedzam Nervusa i wypadają z toru (no bo leciał na dzide) mam nadzieje że skończy się czas... Niestety Nervus na 2 sek przed końcem mnie wymija... Śmieszne to było i dlatego również ten dziwny epizod uznaje za fajny.. Hehe

@yogi

Szkoda ze zrezygnowałes... Mysle ze czekało cie jeszcze sporo pojedynków... Ten nasz kontakt to była typowa obcierka.

Na konie dodam że miałem kilka albo kilkanaście incydentów. Pisząc incydentów mam na myśli auta spinujace, przelatuje przed maska mojego auta. Albo ja spinowalem i tylko widziałem jak o cm unikam masakry ;) Nie pamiętam z kim i gdzie. Dużo się działo. Większość bez kontaktu.

Pamiętam 8 okr gdzie wypadłem z toru na tym szybkim łuku po czy, tak mnie ustawilo, że tyłem bezwładnie wjechalem z powrotem... Jak ty mnie ominales piotras to tylko ty wiesz.. Brawo za refleks...

Na koniec jeszcze gratulacje dla cinglasz... Był potencjał i go wykorzystales. Brawo.

==szybkie info dla nieobecnych ==

P1 jaski, P2 piotras, P3 cinglasz, P4 mataman (król egipskich ciemności), P5 error P6 Nervus, P7 ja ;) dalej nie wiem a czort wie czy i tych przede mną nie pomieszalem ;)

Edytowane przez pela222
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja krotko wszystko by bylo pieknie, ale ta egipska ciemnosc to jakies nieporozumienie. Dobrze ze Falo przez chwile jechal przede mna to widzialem gdzie jechac. Pewnikiem zle swiatla ustawione bo jak przyhamowalem to dopiero oswietlalo droge hehe. No ale ten tor tak chyba ma.

Ogolnie ciekawe sciganie. Tor idealny pod RUFa. Jechalem jak po sznurku wachajac smrod palonej gumy spinujacych GTO ;)

Tak na serio to gdzies miedzy 10-20 kolkiem fajnie kilku chlopakow trzymalem za soba przez pare okrazen :P dokladnie nie pamietam kogo ale chyba zapatrzyli sie na moj zgrabny kufer i gdzies sie tam porozbijali po drodze :P przez moment wydawalo mi sie ze moze z P6 dowioze, ale zaczalem zwiedzac offroadowa czesc toru i sporo stracilem. Ogolnie to fajnie bylo ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Super wyścig. Tor jeszcze bardziej mi się spodobał, a dodatkowo grafika na tym torze jest jakaś ładniejsza. Gratki Cienglasz było blisko do objechania jaskiniowca. Jaski też gratki bo kurcze tyle okr i tylko na 2 pity, to naprawdę trzeba umieć zaoszczędzić ogumienie. Taki Mataman dojechał 4 a chyba był z 5 razy w pit? Więc naprawde się działo i chyb każdy miał jakąś wycieczką po za tor. 

Pela, co do tej sytuacji, to nie przesadzaj widziałem co się dzieje z daleka i myślałem, że przetniesz tor na drugą stronę, ale chyba zatrzymałeś się w poprzek i to mnie akurat zaskoczyło bo musiałem odbić w ostatniej chwili. Ciesz się, że na moim miejscu luba blacka(jechał za mną) nie było errora bo na pewno by nie odpuścił i nie zmienił toru jazdy. hehehe

Co wy macie z tą ciemnicą. Jak kończyłem było dopiero zachód, więc bez przesady, bo nawet po ciemku nie ma aż takiej tragedii.
Mam dość starego LCDka, dokładnie z 2008 r. i naprawdę nigdy nie mam problemów nocą. Już wiele razy mówiłem na hs, że polecam zmniejszyć trochę kontrast w tv, a dodatkowo sporo rozjaśnić(też w tv, ale bez przesady, aby nie zrobiła się mgła) bo w gt6 jest przekontrastowane, czyli tam gdzie ciemno jest mega ciemno a tam gdzie jasno aż wypala oczy i akurat na willow jest to najbardziej odczuwalne.  Dodatkowo w gt6 światła naprawdę słabo świecą(chyba gorzej jak w gt5, a już tym bardziej w starych autach. Swoją drogą polecam też zmniejszy ostrość wtedy nie ma aż takiej tragedii z różnymi migającymi pasami, brakiem wygładzenia itp.

No i gratki dla Yogiego za BL, ale szkoda, że zależało Ci tylko na tym, a wyścig olałeś  :laugh:  

Szkoda Lalek, że akurat dzisiaj robiłeś te updejty bo jeśli mnie pamięc nie myli, to uwielbiasz willow. 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki Pela, dzięki Piotras :) Faktycznie, treningi dały P3 oraz trzeci najlepszy BL w wyścigu. To dziwne, nigdy nie miałem wyników na tym torze ani go specjalnie nie lubiłem. Może to po prostu magiczna kombinacja z GTO ;) Tak czy inaczej bardzo pomógł na pewno start z 3 miejsca gdzie przed sobą miałem tylko Lakera w trudnym RUFie (ale ładny ten tyłek to jest) i Smokeya. Pierwszego udało się złapać chyba jeszcze na 1. kółku, drugiego chwilę ścigałem ale na prostej SM w końcu się rozprawiłem i pognałem przed siebie. Szkoda bo były to chyba jedyne pojedynki w walce o pozycję :sad: Oczywiście tam gdzie tłum to i kłopoty więc w ten sposób udało mi się uniknąć prawdopodobnego dzwona. Yogi pozamiatał czasem BL ale i chyba rekordem pobytów w boksie ;)

 

Potem długo sam, zaskakująco wcześnie pojawiły się okazje do dublowania. Na pewnym etapie miałem ponad 20 sekund nad Piotrasem ale wykonałem manewr "na Lakera" - najpierw rozkojarzyłem się po wyświetleniu info, że kończy mi się bateria w padzie a potem przy próbie podłączenia kabla na prostej - zaplątałem się i w obu przypadkach wylądowałem poza trasą. Przewaga szybko stopniała do kilku sekund a potem Piotras po prostu wykonał wyrok :) Inna sprawa, że inni wcale nie ułatwiali dublowania i za niektórymi musiałem się albo długo uganiać albo zdenerwowany popełniałem błąd (dotyczy to szczególnie ostatniego łuku gdzie można pojechać inną ścieżką i to równie szybko - niektórzy zamykali mi "moją" wewnętrzną i mimo, że szybko zbliżałem się do kupra - nie reagowali).

 

W pewnym momencie zrozumiałem, że Piotras jest za daleko (ponad 20 sek) i zakładałem, że Jaski trzyma mu się gdzieś tam na ogonie więc stwierdziłem, że pozostaje bezpiecznie zakończyć wyścig - tym bardziej, że z tyłu też miałem ogromną przewagę nad czwartym chyba wtedy Errorem. Tym bardziej się zdziwiłem kiedy na ostatnim okrążeniu zobaczyłem Jaskiego w obiecującej odległości. Falo ładnie mnie puścił i liczyłem jeszcze, że będzie tam jakiś błąd na łuku i uda mi się zrealizować scenariusz snów i łyknąć Lambo na prostej. Zabrakło nieco ponad sekundy! Do Jaskiego! Tak jak pisałem, jedno okrążenie więcej i historyczne (chyba) P2 stało by się moim udziałem (muszę też pamiętać o ładowaniu baterii w padzie chociaż może niedługo nie będzie to już konieczne ;) ). Szkoda, że nie pojechał Roberto i Lalek bo wtedy może byłoby więcej bezpośredniego ścigania w końcówce.

 

Dzięki za wyścig i jeszcze raz gratki dla latającego Piotrasa i Jaskiego :)

 

PS. Laker pisałem o sytuacji kiedy najechałem na Ciebie przy jednym z dublowań :) Nie wiem co to było a mogło wyglądać jak coś w rodzaju zemsty za utrudnianie wyprzedzenia (nic takiego nie było oczywiście ale od razu mi się nasunęła Twoja prawdopobona interpretacja). Uszkodzeń tam nie było ale dziwnie wyszło - podbiło mnie lekko na tarce i odzyskałem przyczepność szybciej niż przypuszczałem :)

PS2. Zrobiłem fotkę Piotrasa z formującego :) Potem wrzucę :) Dobry przelot zanotował, totalnie niespodziewanie wyskoczył gdzieś z nieba :biggrin:

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja krótko....było zajefajnie :banana: Super pojedynki i egipskie ciemności na koniec dla tych którzy mieli stratę okrążeń :biggrin: Wszystko było super do 23 okr. (składam wniosek do rozpatrzenia przez sędziów) Falo wypada poza tor zaraz za ostatnim zakrętem i wraca na trasę ale nie po swojej stronie tylko od razu wjeżdża na lewą prosto przed moją maskę nie miałem możliwości manewru bo na ostatnim łuku wydziera na zewnątrz no i dzwon, dodatkowo jeszcze ktoś wylądował na moim zderzaku i wszyscy do boksu, strata trzech pozycji i od tego momentu brak koncentracji. Generalnie mogło być P7

PS.:Falo co ci przyszło do głowy żeby zjeżdżać na lewą akurat na optymalną linię?

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam chyba uszkodzeń nie miałem, planowany stop ale nie wiem czy to nie była przypadkiem sytuacja kiedy mnie blokowałeś na tym łuku (abstrahując od wydarzeń z Falo) :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig - kozak! Strasznie zaczyna mi się podobać ta pustynia :D Szybki i techniczny tor. Tylko taka pustka dookoła - jak to na pustyni ;)

Będziemy chyba częściej tutaj gościć.

Jechało się świetnie. Dużo akcji, kilka baboli i już piruety w piachu.. Napięcie było cały czas, walka do samego końca (pela) ;) Mattaman przeleciał obok nas, jakby jechał z noktowizorem ;) Ja nie widziałem dosłownie nic, jak się ściemniło. Ledwo tylko białą, boczną linię toru... Szkoda tych przygód Yogi.. Ja uplasowałem się przez chwilę nawet dosyć wysoko, ale opony znikały w oczach i trzeba było parę razy zjechać do mechaników.

Yogi tak szybko nas wyprosił, że nie zdążyłem zapisać powtórki, ani cyknąć końcowej klasyfikacji. Z tych emocji nawet nie wiem, który byłem ;)

Niech jakiś dobry człowiek poda mi klasyfikację...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotras weź pod uwagę że skończyłeś okrążenie wcześniej :P My kończyliśmy w kompletnej ciemnicy, tak jak pisze Nervus. Widać było tylko białe linie po bokach trasy, sam nie wiem jak dojechałem :D Leciałem kompletnie na czuja mijając najpierw Pele i Nervusa, a później zakopanego w piachu Errora :) Po drodze oczywiście wypadając :D

Ustawienia tv nie mają nic do rzeczy, na tym torze tak poprostu jest, gdy zapadnie noc.

Cały wyścig to ogromna ilość wyprzedzeń, wypadnięć i walki o pozycję. Co zyskałem to zaraz straciłem. Najbardziej rozkojarzyła mnie sytuacja z Blackiem podczas dublowania. Jechałem wtedy na bezpiecznym czwartym miejscu, kiedy Black wyleciał z toru i bezwładnie na niego wracając, uszkodził mi przednie lewe koło. Żalu nie mam, bo nic nie mogłeś zrobić w tej sytuacji.

Na początku też się zakotłowało, kupa dymu i przemknięcie obok Yogiego na milimetry :D Ilość emocji wystarczyła by na całą serię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wniosku Cataniego to uwazam ze jest bez zasadny. Ogldalem wczoraj ten moment i uwazam ze byl to pechowy RA. Falo zlapal pobocze i spinowal , spinowsl tak nie fortunnie ze wrzucilo Go z powrotem na tor. Na powtorce widac ze Falo ma caly czas wcisniety hamulec . Hlopaczyna starsl sie opanowac auto ale nie udalo sie. Nie wracal na tor poprostu Go na niego wrzucilo.Fakt wygrzebywal sie strasznie powoli ale tak bywa po spinie. Zanim sie kiera odkreci i auto zlapie ciag mija troche czasu.

Z drugiej strony Catani za soba miales dublujacych Cie Cienglasza i Jaskiego a walczyled z nimi jak bys tego nie zauwazyl;)

Trzeba bylo poscic dublujacych , oni by sie nadziali;)

Sorka Nervus za zamkniecie pokoju. Chcialem sie juz zwijac lulu a tam dyskusje sie zapowiadaly;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do wniosku Cataniego to uwazam ze jest bez zasadny. Ogldalem wczoraj ten moment i uwazam ze byl to pechowy RA. Falo zlapal pobocze i spinowal , spinowsl tak nie fortunnie ze wrzucilo Go z powrotem na tor. Na powtorce widac ze Falo ma caly czas wcisniety hamulec . Hlopaczyna starsl sie opanowac auto ale nie udalo sie. Nie wracal na tor poprostu Go na niego wrzucilo.Fakt wygrzebywal sie strasznie powoli ale tak bywa po spinie. Zanim sie kiera odkreci i auto zlapie ciag mija troche czasu.

Z drugiej strony Catani za soba miales dublujacych Cie Cienglasza i Jaskiego a walczyled z nimi jak bys tego nie zauwazyl;)

Trzeba bylo poscic dublujacych , oni by sie nadziali;)

Sorka Nervus za zamkniecie pokoju. Chcialem sie juz zwijac lulu a tam dyskusje sie zapowiadaly;)

 

 

Nie ma to jak prawidłowa ocena :biggrin:  Nie przyglądałem się z powtórki Falo, tylko na gorąco zobaczyłem powtórkę swojego przejazdu dlatego nie wiedziałem że heble docisnął. Co do dublowanie to już teraz nie pamiętam zaciąłem się na dzwonie :crazy:

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zadnej zemsty nie bylo i myslalem ze falo we mnie wpadl jak na tor wrocilen nie ty cienglasz wiecej grzechow nie pamietam... choc dzialo sie sporo ruf masakra tzn. Dalo sie jechac ale wymagalo to skupienia 100% a mnie go zabraklo przez znieczulenie :)

Edytowane przez Nie_znam_Lakera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, pisałem, że mogłeś odnieść wrażenie, że to ja się mściłem :) Nie Ty :) W ogóle to chyba nie ta sytuacja co piszesz ale spoko jak byłeś nadziany finezją to faktycznie mogłeś nawet nie zauważyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda Lalek, że akurat dzisiaj robiłeś te updejty bo jeśli mnie pamięc nie myli, to uwielbiasz willow. 

 

Trudno. Faktycznie uwielbiam ten tor i dość często się na nim bawię. Na szczęście Nervus złapał bakcyla, więc niebawem pewnie znowu będziemy się na nim ścigać ;)

 

Dobrze, że nie czekaliście. Dopiero koło pierwszej wszystko się zgrało. Odpaliłem garaż, a tu zonk - brak obrazków. Kliknąłem na update i poszedłem spać, bo to już było za dużo.

Dzisiaj chyba nie pojeżdżę. Muszę zrobić coś z moim stanowiskiem, bo zajmuje za dużo miejsca i nie idzie popykać w fitness, albo rzut dyskiem na move :P Wracam do WSP i siedzonka z Imprezy.

 

Z ciekawości: jaki był b/l Yogiego?

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po Willow.

Ciezki wyscig, start niepewny. Jakos tak obawialem sie startu ze na poczatku odpuscilem i o maly wlos nie wpadlem na to co sie dzialo po mojej prawej. Nie mniej potem bardzo bojazliwie jade kolo Piotrasa. On nie zwazajac na nic smiga i mnie wyprzedza... Potem wypadlem z toru i do lapu chyba 5-6 jechalem raczej bez zadnej perspektywy. Na 5 kolkku Yogi dostaje strzala odemnie. Wynikalo to z tego ze po prostu bylo pelno dymu i nie widzialem co sie dzieje gdy zobaczylem cokolwiek nie mozna juz bylo nic zrobic. Jednak dobrze sie stalo. Wpadlem do boxu i zaczalem od tamtej pory jechac sam. Troche walki z Nerwusem ale generalnie dobra jazda i ciagle pialem sie w gore... Na p3 szans nie bylo... Natomiast na koncu to juz jechalem na autopilocie.. nic nie widzialem i raz nawet sie zgubilem.

 

Graty piodum i Mattaman (co zrobiles z Tv)

 

Tak sobie czytam te wasze wypowiedzi dotyczace ps4.. to ja w sumie wogole nie mam cisnienia na ps4... gram tyko w gt6 bo lubie z wami jezdzic... a tak to bym chyba konsole sprzedal i dal sobie spokoj wogole z grami. Nie bawia mnie juz one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A propos PS4 to mam jedno pytanie. Kiedyś w pokoju słyszałem, że T500 jest nie obsługiwana przez jakąś grę, albo nawet konsolę. Prawda to? O co wtedy chodziło, bo gdzieś mi dzwoni, ale nie czaję do końca jak to było?

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek, Yogi zrobił około 1:17:6XX.

 

Czy ktoś dzisiaj pajacuje? Siedzę i się nudzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Graty piodum i Mattaman (co zrobiles z Tv)

 

 

 

Miałem taki plan, ale zrezygnowałem bo nie było czasu, kiedy was zobaczyłem wlekących sie po torze :biggrin:

 

Lalek, T500 nie jest oficjalnie wspierana przez ps4 (nie działa w menu konsoli). Czy będzie działać w danej grze, decydyje developer. W pCARS ma działac , jak będzie dalej nie wiadomo. Dlatego kupiłem T300, bo to kólko jest oficjalnym dla ps4 (działa też z ps3 i pc)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@lalek

T500rs działa z ps4. Działa z project cars, (według mojej wiedzy tez z drive club) choć widzę ze mataman pisze inaczej.. Nie mam pewności ..nie ma opcji wejścia w menu ps4 (brak tego przycisku) coś jak teraz g27 w ps3. Kierownica nie jest oficjalnym produktem dla ps4 choć tak jak napisałem do tej pory nic to nie oznacza... Czy będzie działała z gt7... Pewnie tak choć sony na takie pytania odpowiada ze zależy to od tego czy twórca gry to umożliwi...

Gdzieś widziałem fajny artykuł gdzie ktoś fajnie opisywał dlaczego nie działa g27 w ps4. Bo podobno ze nie ma jakiegoś chip od bezpieczeństwa... Tylko ze t500 tez go nie ma bo wyszła w 2011 a działa, wiec to nie dokonca o ten chip chodzi...ogolnie nikt nic nie wie. I też nikt nie wie czy gt7 będzie działało na t500...ja myślę że tak.

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej nie ma opcji żeby nie działa z gt7 jeśli działa z takim driveclub i chyba nawet the crew.

Pewnie sony ma jakieś umowy z thrustmasterem na ps4 podpisane i pewnie dlatego nie działają logitechy. 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×