Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Obiecana, latająca Miura :)

PS. Gołym okiem widać, że Piotras jest od nas o klasę wyżej ;)

2vtob5g.jpg

Edytowane przez cieglo
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, troszkę skróciłem sobie tor na formującym. Z wyścigu mam jeszcze ciekawszą sytuacje, wkleję fotkę lub filmik. NA jednym z okr. źle wszedłem w ostatni zakręt i zachaczyłem dosyć mocno o ten wystający krawężnik na wewnętrznej po czym postawiło mnie około 45* na dwóch kołach i przejechałem tak spory kawałek. Ze środka było to naprawdę fajne i gdyby w online było tak samo jak w singlu to na bank miałbym dachowanie. 

Jeszcze wrócę do tematu ps4, to wczoraj dopiero odpaliłem aby pościągać aktualizacje i wszytko poustawiać. Od jakiegoś czasu dość mocno zagrywam się w multi the last of us na ps3. Na 4 z pół roku temu wyszedł remaster i z filmików i zdjęć na kompie nie widziałem dużej różnicy. Po odpaleniu jednak różnica jest odczuwalna w singlu, a szczególnie ostrość i płynność. Jednak największą zmianę odczuwa się w multi gdzie po odpaleniu czuć ogromną różnicę. Płynność(60 klatek, ps3 30) rozdzielczość i szczegółowość, naprawdę nawet dla osób olewających i zbytnio nie zwracających uwagi na takie rzeczy(np. ja) jest mocno odczuwalna. Piszę o tym bo the last of us(ten kto grał na ps3 wie jak świetną ma grafikę) tak jak GT6 jest exclusivem z ps3 i tak samo został zrobiony pod koniec konsoli i wycisnęli z niej maksimum. Na ps4 jest to tylko remaster(co prawda zaawansowany) a nie robiona gra od nowa, a mimo tego różnica jest spora. Po tym co zobaczyłem można być pewnym, że gt7 pozamiata i myślę, że można się spodziewać jakości może nawet lepszej niż ta w intro od GT6. A jeśli project cars da mi minimum taką różnicę w grafice w porównaniu do gt6 jak tlou z ps3 w porównaniu do remastera, to będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś poda końcową klasyfikację z Willow :blush: Bo nie będzie tabelki aktualnej...  niczego nie będzie :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będzie ktoś dzisiaj jeździł?

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka Nervus , strasznie bylem zarobiony od poniedzialku i nie mialem kiedy sprawdzic powtorke. Jak tylko odpale Gt to podam kolejnosc.

Co do treningu to padam na pynio ale moze cos posmigam jeszcze.

Kurcze nie moge przewinac powtorki do konca by sprawdzic tabele. Od 37 kolka musze ogladac ...live :) To troche potrwa;)

1) Piotras

2) Jaski

3) Cienglasz

4) Matta

Kuwa tyle sprawdzilem i powtorka sie zresetowala . Teraz znowu przewinalem do 36 lapu i musze ogladac ostatnie 10 kolek. Nie chce mi sie , czy ktos ma sprawna powtorke??

No i super , na Errorze znow sie zresetowala i nic nie sprawdzilem . Znowu 10 ostatnich kolek przede mna. Ehh nie posmigam dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz spróbuję, leć na tor Yogi. Napiszę jak mi poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurwa teraz zresetowala mi sie na Nervusie chyba sie nue nagrala do konca. Problem w tym ze na ostatnim kolku bylo mnostwo zmian pozycji i trzeba ogladac do konca:( Lece jeszcze raz .... Nervus chyba dowiozl p5:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, coś się udało zrobić - dokładniej się chyba nie da. Podchodziłem do tego kilka razy ale na szczęście powtarzałem tylko ostatnie okrążenie. Zatrzymałem na chwilę przed momentem kiedy następuje reset powtórki do startu.

2udump3.jpg

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Yogi, a to nie czasem dla tego, że ty odpuściłeś i łącznie masz przejechanych 36 okr z 46? Myślę, że to o to chodzi i dlatego więcej nie możesz przewinąć. 

Cienglasz, ok sekundy pod koniec Nervus wyprzedził pele, który był na poboczu. Dokładnie widziałem ten moment na powtórce bo oglądałem ten cyrk :biggrin:  Peli na ost okr.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS. Popatrzyłem na wpis Pela po wyścigu - tam jest Nervus na P6, Pela - P7. To chyba wyjaśnia temat. Reszta - o ile nie będzie protestów - pewnie dojechała jak na obrazku. Errora nie było szansy wyprzedzić, był już na łuku i z bezpieczną przewagą...chyba :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Cienglasz:) Choc na miejscach 5-8 jest jskies zamieszanie.

Pewnie dla tego Piotras , jednak to bez sensu jest:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadza się, u mnie to było dosłownie chwilę przed odcięciem jak Nervus przeskakuje Pele i kończy się czas.

kurwa, projec cars przesunęli o 2 tygodnie :confused:

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error , Nervus, Pela tak to u mnie wygladalo.

Coz dzieki brakowi przewijania nie posmigam dzisiaj:( Do jutra , pozdro:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nervus był przede mną. Ja na 10 sec przed końcem zobaczyłem światła Nervusa i wciskając gaz do dechy jadąc po omacku w zerowej widoczność go wyprzedzilem...przy okazji wyladowlem gdzieś w piachu. Były jeszcze 3 sec i Nervus jadąc spokojnie torem mnie wyprzedził. Moja akcja na dzide nie udała się ;)

Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze międzyczasy na ostatnim kółku, pokazują jak było ciemno :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś dzisiaj? Wczoraj późno się podłączyłem i nie pojeździłem długo. Może dzisiaj uda się więcej pokręcić po Madrycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź w sprawie PS4. Mnie jutro nie będzie. Zjechała się rodzina i mogę zapomnieć o dostępie do TV. Widzimy się w górach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź w sprawie PS4. Mnie jutro nie będzie. Zjechała się rodzina i mogę zapomnieć o dostępie do TV. Widzimy się w górach :)

Napój ich dzisiaj dobrze alkoholem i do 23-ciej będziesz miał wolny TV :yes: :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie niestety nie będzie. Idę na imprę :D

Miłej zabawy na mieście  :)  i nie poobijajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Napój ich dzisiaj dobrze alkoholem i do 23-ciej będziesz miał wolny TV :yes: :biggrin:

 

Dobry pomysł, ale niewykonalny. 7,5,3 i 1,5 roku, także trochę za szybko na drynienie ;) Sory, ale na prawdę nie ma dzisiaj szans.

 

Powodzenia :thumbsup:

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobry pomysł, ale niewykonalny. 7,5,3 i 1,5 roku, także trochę za szybko na drynienie ;) Sory, ale na prawdę nie ma dzisiaj szans.

Powodzenia :thumbsup:

ok jak ty nie jedziesz to ja pojade jednak :p ...zartuje.. a co jedziemy? Edytowane przez Nie_znam_Lakera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko bo już późno.wyścig fajny tempo dobre nawet miałem przez chwilę best lab.Do 20 ookr nawrót po S/M Piotras za bardzo się spieszył i uderza mnie w tylny lewy bok.No i po ptakach. Potem cierpi jeszcze na tym pela. Sorki pela ale nie dałem rady go wyprowadzić.Co do Piotrasa to wniosek o karę. Piotras nie gniewam się za to, pełny luzik. Ale z najlepszych musimy brać przykład a to była zła lekcja.

Ps.Gratki Yogi za P2. Odrobileś straty.A miałem cie juz na widelcu. Niestety Piotras pokrzyzowal mi plany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×